Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok Bocsánat az esetleges hülye kérdés és az off miatt
Sokszor olvasom hogy SOT de még nem tudtam rájönni minek a rövidítése... :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#43702) gerner1 válasza lucky07 (#43701) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Bekapcsolt kijelzó idő -t takarja ( screen on time) .

(#43703) lucky07 válasza gerner1 (#43702) üzenetére


lucky07
aktív tag

Nagyon köszönöm a választ! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#43704) gerner1 válasza laszlolczka (#43700) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Pozitív eredmény, ezt jó olvasni. 👍
Szerintem a ROM -nak, ebben nem volt ilyen mértékű szerepe. Viszont a CSC váltással volt egy FR is, amellyel törlődött minden. Tehát, egy friss rendszerrel, amely nincs még tele szemetelve, inkább köszönhető az eredmény. Szóval, érdemes rendszeresen "karbantartani" (ez nem azt jelenti, hogy a megoldás csak az FR...)...

[ Szerkesztve ]

(#43705) no more válasza Bdanyy (#43696) üzenetére


no more
addikt

Nekem 64-es Samsung Pro van, természetesen arra ment mindent.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43706) no more válasza Jack Oneill (#43695) üzenetére


no more
addikt

Barátnőm 1.5 éves S7-én is azonnal indul minden. Épp azon csodálkoztam, mert a TouchWiz legendás arról, hogy bizonyos időn belül belassul... Valakinek 3-4 hónap alatt is. Ezek szerint már kiküszöbölte ezt a Samsung. Hála istennek.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43707) INMOTEP


INMOTEP
őstag

No megkaptam a készüléket ,csak nem értem a munkalapon szereplő adatokat .Azt tudom hogy érintő ,kijelző ,középkeret és hangszoró cserélve lett ,viszont akku is szerepel a leirásban többek között .Pedig azt mondták elvileg ez nem volt cserélve

[kép]

Igy most akkut is cserélhettek benne ? mert a felsorolásban benne van az akku alkatrész kódja ,mennyiség 1 db ,de a lokáció kódnál ez áll - nem pedig 0 :U Nem 0 nak kellene ott lenni ?

(#43708) Jag válasza INMOTEP (#43707) üzenetére


Jag
senior tag

Sztem cserélték, bár nem vagyok szervizes.
A lokációs kódot máshol hely meghatározásra használják. Tehát ha két egyforma alkatrész van és csak az egyiket cserélték, akkor az hol van. Meg még használják csomó mindenre.
Szemmel láthatóan ezt a kódot nem nagyon használja a szerviz.

(#43709) gerner1 válasza INMOTEP (#43707) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem cserélték. Az én munkalapomon, semmilyen jel nincs a papíron, a Lokáció kód alatt (egyetlen sornál sem)...

(#43710) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok!

Most jár le a hűségem a Telekomnál és úgy tűnik online vásárlási+készülékkedvezménnyel+2évre újrakötött hűséggel elhozhatom a 0ft-ért telefont. Persze megfelelő tarifák választása esetén. Kérdéseim a következők:

- Nemrég, talán tegnap írta vki hogy már függetlent adnak, tehát akkor XEH rom lesz benne?
- Jelenleg csak fekete színű van a weboldalukon, de nekem az arany jobban tetszene, hogyan lehet ilyen színben megrendelni?
- Ha elhozom, mivel nem kell érte külön fizetnem, el is adhatom egyből vagy meg kell várni a 2 év végét így is? (Ez utóbbi csak abban az esetben lenne ha esetleg nem lehet arany színben megkapni és akkor tudnék olyat venni)

A válaszokat előre is köszönöm!

(#43711) gerner1 válasza nightzone (#43710) üzenetére


gerner1
Topikgazda

- Nem, TMH ROM lesz rajta. De bármikor átrakható XEH -re.
- Amennyiben nincs készletem más szín, akkor szerintem -náluk- sehogy.
- Telekom -os topikban, talán tudják a választ ...

(#43712) nightzone válasza gerner1 (#43711) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ok, köszi.Gondolom akkor nincs semmi hátránya ha XEH-et rakok rá. Ajánlott? Ezáltal a frissítések máshogy jönnek vagy mindíg "manuálisan" (értsd Odin-nal) kell majd frissíteni?

(#43713) INMOTEP válasza Jag (#43708) üzenetére


INMOTEP
őstag

Létezik hogy mindkét hangszorót cserélték akkor ? mert az is 2x szerepel ,bár nem biztos de mintha hangosabb lenne a csengő hangszoró -De eziránt panaszkodtam is egy kicsit hogy nem annyira hangos .A Munkalap felvételére csak a kijelző volt feltüntetve úgy hogy foltos ,és hangszoró recseg semmi más .Ezt irták a lapra amikor leadtam .Csak egyet nem értek ,a boltos aki kiadta a készüléket ránézett erre a papirra és azt mondta hangszoró és kijelző volt cserélve ,más semmi .Akkor lehet ő sem vágta mivan ? Énis úgy gondolom hogy cserélve lehettek ezek ,hiszen nem szerepelne a papiron tételesen hogy 1 db 1 db stb sem gyári számok .Arra lennék kiváncsi hogy másnak hogy néz ki ez a szerviz lap ezen része .Valaki megtudná mutatni a sajátját ?

[ Szerkesztve ]

(#43714) gerner1 válasza nightzone (#43712) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit szeretne ? (XEH, TMH, vagy a többi közül valami..). Amennyiben ODIN -nal minden rendben, akkor utána az új aktív CSC -re fognak érkezni a frissítések, OTA -n.

[ Szerkesztve ]

(#43715) Jag válasza INMOTEP (#43713) üzenetére


Jag
senior tag

Ha az enyém lenne, én abban a hitben élnék. :-)
De mondom, nem vagyok szervizes.

(#43716) nightzone válasza gerner1 (#43714) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ez pozitív. Ha jól tudom a XEH nyújtja a legnagyobb szabadságot és a legtöbb lehetőséget a késöbbiekben.

(#43717) persil válasza gerner1 (#43699) üzenetére


persil
nagyúr

Régóta a lite-ot használom és összehasonlíthatatlanul jobb. Első 1-2 nap hiányoztak a chat fejek, az elég hasznos, de megszoktam hamar, összességében sokkal-sokkal jobb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43718) bandi0000 válasza persil (#43717) üzenetére


bandi0000
nagyúr

neked villogtatja a ledet? nekem eddig egyik verzió se jelez, persze AOD-n mutatja

Xbox One: bandymnc

(#43719) grabber


grabber
addikt

Nekem jó az akku időm:

(#43720) riczer


riczer
tag

Nekem is jó az akku idő[kép] [kép]

(#43721) no more válasza riczer (#43720) üzenetére


no more
addikt

Energiatakarékos módban... :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43722) no more


no more
addikt

2.5 óra alatt merült 1%-ot készenlétben, wifin, nagy teljesítmény módban. Ennyit számít, ha ki van kapcsolva az Always On??? Mert Always Onnal 2%/óra... Aztán mobilnettel meg alapból vagy 2%/óra a merülés. Na, ez az érdekes! 🤔

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43723) persil válasza bandi0000 (#43718) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem jelez rendesen, igen.(aod-t nem hasznalok)
Annyit vettem eszre, hogy sokaig nem olvasom el, akkor eltunik a notification. De ezt csak s7 edge-en csinalta, most s8-on mar ilyen sincs.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43724) taranis


taranis
addikt

Tegnap jött ide új TMH rom, feltettem, röcög a TouchWiz, darabosak az animációk, nem látványosan, de érezhetően. Másnál is van ilyen?

colorizer.net

(#43725) Jack Oneill válasza taranis (#43724) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nincs.

(#43726) no more válasza taranis (#43724) üzenetére


no more
addikt

Egyáltalán nincs akadás. Ne használjátok a karbantartót állandóan, akkor nem cseszi szét a rendszert. A cleaner is ártalmas. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43727) kisbodza


kisbodza
tag

Sziasztok! Konferencia hívást hol lehet bekapcsolni? Ma reggel nem tudtam fogadni a 2. bejövőt, pedig úgy emlékeztem, hogy eddig tudta ezt a funkciót. Szolgáltatót sem váltottam, Telekom.

Galaxis 10

(#43728) anzo


anzo
senior tag

Nem hiszem el semmi mást nem lehet olvasni mint az üzemidőről való elmélkedést.
Kacsoljatok ki rajt mindent ne legyen WiFi, Mobilnet meg AOD sem. Lőjjétek ki állandóan a a futó alkalmazásokat.
Minek egy ilyen kaliberű készülék ha állandóan korlátozva van?
Vegyetek egy Nokia 3310-et nem lesz probléma az üzemidővel.

Akkor megérteném a hozzászólásokat ha fél napokat menne csak el egy töltéssel az S7 de koránt sem így van. Normál használat mellett ki kell bírnia egy napot ha pedig valami nagy fogyasztót kell használni akkor tudomásul kell venni, hogy az merítit az akksit és tölteni kell.

Ez csak f...sz méregetés mint a bechmark pontok. :W :F

[ Szerkesztve ]

(#43729) gyuri81


gyuri81
veterán

Páromnak vettünk egy P10 lite-ot. Megdöbbenve tapasztalom, hogy milyen gyenge minőségű a s7 edge hangszórója. Ezen lehet valamit állítani? Vagy ez ennyit tud tényleg?

anzo: Igazából a szélsőséges értékeknek látom értelmét nézegetni, annak nyilván egyéb oka van. De mivel ugyan az a proci, akksi, kijelző van mindenkinek, így nagy csodát nem kell várni.

[ Szerkesztve ]

(#43730) taranis válasza no more (#43726) üzenetére


taranis
addikt

Soha nem használok ilyet. Még kísérletezek, hogy mitől lehet, eddig egyik update után sem volt ilyen gondom.

colorizer.net

(#43731) anzo válasza gyuri81 (#43729) üzenetére


anzo
senior tag

Van az XDA-n több sound mod is próbálgasd őket biztosan lesz javulás.
Engem annyira nem mozgat a dolog mert ha zenét hallgatok akkor azt úgyis fülessel teszem, kihangosításra meg csak a kocsi rendszerét használom.

(#43732) Jack Oneill válasza no more (#43726) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezt en megcafolom. Nekem pont amiatt jo minden. Esszel kell hasznalni. Es nem az ilyenekre gondolok, mint cleanmaster es tarsai. Egy heten egyszer le lehet futtatni, ahogy PC-n is.

(#43733) gerner1 válasza Jack Oneill (#43732) üzenetére


gerner1
Topikgazda

+1 👍

(#43734) Ákkk válasza Jack Oneill (#43732) üzenetére


Ákkk
addikt

+1

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#43735) no more válasza Jack Oneill (#43732) üzenetére


no more
addikt

Én még egyszer sem használtam fél év alatt, nekem nem is fagy le, indul újra, akadozik, stb.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43736) Ákkk válasza no more (#43735) üzenetére


Ákkk
addikt

Nem sokat használhatod a telefont mert ennyi idő alatt nem kevés tárhelyet foglalnak el pld csak temp fájlok....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#43737) no more válasza Ákkk (#43736) üzenetére


no more
addikt

A napi 4-5 óra kijelzőidő az kevés használat? Tehát mégis nekem van igazam. :) Pedig a karbantartó szerint 100/50 a telefon. :( Mégis csak frissítéskor van újraindítva.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43738) Ákkk válasza no more (#43737) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát én többet használom a note8 esetében ha mondjuk csak böngészek,és kevés you tube napi 1 gb maradványfájlt leszed szerintem ez jó dolog. Az hogy te nélküle is el vagy az a te dolgod de egy idő után be fog lassulni tőlük a készülék....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#43739) no more válasza Ákkk (#43738) üzenetére


no more
addikt

Fél év után sem lassult be, ahogy barátnőm 1.5 éves S7-e sem. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43740) Keem1 válasza kisbodza (#43727) üzenetére


Keem1
addikt

Szolgáltatónak kell engedélyeznie.
Én aktiváltattam, működik is.

(#43741) laszlolczka


laszlolczka
őstag

A 3 betűs navit akarom letölteni az árúházból,és irja hogy nem kompatibilis.S6-S8-on jó.Esetleg valakinek ötlet?

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#43742) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Na batran kijelenthetem, hogy k...va jo lett az uj telekom rom. 35% akksi es 6 ora 2 perc kijelzoido. 1 nap 19ora keszenlet. Kozepes energiatakarek.
Ez minden romnal igy kellene.

[ Szerkesztve ]

(#43743) laszlolczka válasza Jack Oneill (#43742) üzenetére


laszlolczka
őstag

Ezt mondtam én is.Most is 3 óra kijelzőnél vagyok 64% akkumulátorral.A telenor rommal szűk 3 órát tudtam hozni.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#43744) INMOTEP válasza INMOTEP (#43707) üzenetére


INMOTEP
őstag

Visszatérve valaki tudna nekem egy garancia papír munkalapot mutatni akinek akkut is biztosan cseréltek ? Nem akarok ezek lovagolni sokig ,csak nagyon kíváncsi lennék .Mert nem tudom eldönteni hogy a mostani akku üzemidőm annak köszönhető hogy bejött az újabb frissítés ,vagy ha cseréltek akkut akkor a miatt birja jobban ...Merthogy amikor visszakaptam akkor frissítettem le :U

(#43745) gerner1 válasza INMOTEP (#43744) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem mindkettő. Privátban elküldöm az enyémet . ..

(#43746) no more


no more
addikt

Jé, végre azonnal megnyílik az időjárás a widgetre nyomva. Előtte jó lassú volt.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43747) noxon


noxon
őstag

Sziasztok!

A telefon wifi antennája tudja fogni az 5 Ghz-en jövő wifi jelet is? Ha igen akkor egyszerre veszi a 2,4 Ghz és 5 Ghz-et vagy hogy van ez? Beállítási lehetőséget nem találtam erre.

We live in a simulated world...

(#43748) Keem1 válasza noxon (#43747) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, tudja mindkét sávot.
Nem, egyszerre csak az egyikre tud csatlakozni, értelemszerűen elsődleges az 5 GHz.

Nálam a routeren be van állítva:
- egyszerre a 2,4 GHz és az 5 GHz
- mindkét sáv SSID-je, jelszava ugyanaz

Így az ötös eszközök (tévém, telefonom, párom telefonja, laptop, tablet) az 5 GHz-re csatlakozik (átlag 600-800 Mbiten). Van egy régebbi telefonom, vagy ha Anyám itt van, az ő telefonja 2,4 GHz-et tud, ezek így ugyanazzal a jelszóval 2,4 GHz-en vannak.

(#43749) seger


seger
addikt

Lehet visszateszem a telekom romot... többen dicséritek mint az xeh-t

(#43750) Nagya21


Nagya21
addikt

Üdv Mindenkinek!
A mai nappal tulaja lettem egy aranyszinü ketyerének, vodás az aranyom :DDD
Ajándékba egy töltő korongot kaptam.
Ja igen belakásnál máris megakadtam, hogy a p..csbe kell a képernyőre kirakni a egyes nekem kedves emberke hívóképét?
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.