Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43051) Kispotter válasza no more (#43041) üzenetére


Kispotter
tag

De durva.. nekem tök ugyanez van.. pedig már gpst is kilőttem de nem lett jobb.. átlag 4 óra sot és tényleg jobban, vagy ugyanúgy merül készenlétbe mint használat közben! :D Én már beletörődtem attól függetlenül imádom a telót még mindíg! :D

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#43052) no more válasza Kispotter (#43051) üzenetére


no more
addikt

Ezen kívül nekem sincs egyáltalán semmi bajom vele, életem legjobb, leggyorsabb telefonja! :) Amíg kibírja a nap végéig nem anyázok. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43053) Kispotter


Kispotter
tag

Eszembe jutott egy ravasz kérdés amot estig nem tudok kipróbálni és holnap kellene.. Meg lehet azt oldani, hogy a telefonom vesz egy wifit és azt megosztani pc re usbn keresztül? Működhet vajon? :F

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#43054) glacious válasza Kispotter (#43053) üzenetére


glacious
addikt

Minden probléma nélkül.

(#43055) gerner1 válasza Kispotter (#43053) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hogyne. De, akár a WiFi -t is tovább oszthatod, WiFi -vel (hotspot) ...

(#43056) Linem válasza gerner1 (#43049) üzenetére


Linem
senior tag

Olvasgatva a fórumot, ezen gondolkodtam én is, hogy az enyémre is felkerül minden frissítés azonnal, mégsem merült jobban egyszer sem. Legalábbis annyira nagy különbséggel nem, hogy észrevehető lett volna. Szerintem egyértelműen az lehet, amit írsz, hogy felhasználói szokásokban, beállításokban és hálózatban van különbség.

(#43057) Kispotter válasza gerner1 (#43055) üzenetére


Kispotter
tag

Ó de király. :D Akkor telefon rátug megosztás usbn és ennyi? Valami driver kell? Vagy ha már volt a telefon a géphez csatlakoztatva adatmásolás céljából mennie kell?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#43058) Keem1


Keem1
addikt

Szerintem Windows 7-től fölfelé már nem kell driver. De ha tutira akarsz menni, akkor szedd le a Samsung USB Driver for Mobile Phones drivert.

Bocs, ez válasz akart lenni #43057 Kispotternek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43059) Anulu79 válasza gerner1 (#43040) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem lehet, hogy valamelyik szolgáltató nyúl bele úgy a rendszerbe, hogy amiatt merül jobban a készülék? Én idáig minden frissítést feltettem de soha nem vettem észre, hogy jobban merülne. Igaz nekem gyári független van.

(#43060) gerner1 válasza Anulu79 (#43059) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem nem "nyúlnak" bele. A saját bloatware -jeiket adják, igazítják az aktuális frissítésekhez, amelyeket -véglegesként- a Samsung (újabb szűrő a folyamatban ...) ad ki...
De, pl egy XEH esetében (ami jelenleg is téma a frissítés kapcsán...) ki a szolgáltató, aki "belenyúlna" ???

[ Szerkesztve ]

(#43061) Anulu79


Anulu79
addikt

Nincs valami app amivel megoldható lenne, hogy S Pent (Note, Tab S3) használjak a készülékhez? :)

(#43060) gerner1
Csak próbáltam tippelni. :) De ez esetben lehet akár olyan app is a ludas ami mondjuk nem a top fogyasztó között van viszont hozzá járul a merítéshez. Sok pár kis % ami egyenként nem tűnik fel viszont összességében már azért sokat számít.

[ Szerkesztve ]

(#43062) glacious válasza Anulu79 (#43061) üzenetére


glacious
addikt

Nem, azt a kijelzőnek kell támogatnia.

(#43063) Anulu79 válasza glacious (#43062) üzenetére


Anulu79
addikt

Titkon azért bíztam benne, hogy nem fog ilyen válasz érkezni. :D

(#43064) gerner1 válasza glacious (#43062) üzenetére


gerner1
Topikgazda

+1 👍

(#43065) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy nagyon lassan vagy abszólut nem csatlakozik wifire a telefon? Ha van kedve nagynehezen csatlakozik, de van úgy, hogy nem tud! UPC Cisco routerem van, amivel a laptop tökéletesen működik! Kapcsolodást ír ki majd kb. 30 mp után ki írja, hogy Az internet kapcsolat minőségének ellenőrzése, majd nem sikerűlt csatlakozni!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#43066) Keem1 válasza Tamás34 (#43065) üzenetére


Keem1
addikt

A wifi beállításoknál próbáltad az intelligens hálózat választást kikapcsolni?
Anyám telója is hasonló hibát produkált, de ez megoldotta - nála legalábbis.
Esetleg az adott wifi elfelejtése, majd újra beállítása is megpróbálható. Plusz, szerintem a mi készülékünk mintha jobban szeretné az 5 GHz-es hálózatot.
Én úgy csináltam, hogy a routert dualra állítottam, majd mind 2,4 mind az 5 GHz-es hálózatot azonos SSID / jelszó párossal láttam el.

[ Szerkesztve ]

(#43067) Anulu79


Anulu79
addikt

Van normálisan működő google camera a készülékre?

(#43068) Tamás34 válasza Keem1 (#43066) üzenetére


Tamás34
senior tag

Ki van kapcsolva! Újra beírtam a wifi kódot de semmi! Eddig semmi baja nem volt, routerhez meg nem nyúltam! Még szerencse, hogy korlátlan internetem van! Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi a baja! Majd ki próbálom más wifi hálózaton is ha úgy adódik! Azért köszi!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#43069) Keem1 válasza Anulu79 (#43067) üzenetére


Keem1
addikt

Minek? Sokkal jobb a saját kamera appunk :D

(#43070) no more válasza Keem1 (#43069) üzenetére


no more
addikt

+1 én próbáltam a portolt appot, bugos nagyon... És amúgy is jobb képet csinál a gyári + több az opció.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43071) Keem1 válasza no more (#43070) üzenetére


Keem1
addikt

Sokkal több az opció. Van a Google kamera appból is működő verzió, nekem fent van, de sose használom.

(#43072) Tamás34 válasza Keem1 (#43066) üzenetére


Tamás34
senior tag

Rájöttem! :) Csatornát váltottam a Routeren, ( autómatán volt ) most már jó! Nem gondoltam volna! :U

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#43073) Anulu79 válasza Keem1 (#43069) üzenetére


Anulu79
addikt

Olvastam, hogy abban nincsenek úgy elmosva a részletek. Bár én ezt a gyáriban nem vettem észre. De egy próbát megérne. :)

(#43074) Anulu79 válasza Tamás34 (#43068) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha korlátlan neted van minek a wifi? :D Nekem csak a közösségi oldalak ingyenesek de olyankor ki is kapcsolom a wifit mert gyorsabb meg stabilabb a 4g. :)

(#43075) Tamás34 válasza Anulu79 (#43074) üzenetére


Tamás34
senior tag

A munkahelyemen gyenge a térerő, ott wifit használok!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#43076) Anulu79 válasza Tamás34 (#43075) üzenetére


Anulu79
addikt

Így már akkor értem. Melóban én is wifin vagyok mert csak edge hálózat van. Amúgy nekem is le-fel kaocsolódik a wifiről. Igaz itthon nincs ilyen gond.

(#43077) Linem válasza Anulu79 (#43074) üzenetére


Linem
senior tag

Ha a Telekomra gondolsz, akkor azért közösségi oldal szempontjából mégis jobb a wifi, ha van rá lehetőség, mert a korlátlanság csak az oldalakon belül érvényes. Én például megnézem a megosztásokat, zenéket, filmeket, fotókat, cikkeket, beágyazott programokat. Enélkül nem sok értelme van a korlátlanságnak. Csak azokat a részeit tették korlátlanná az oldalaknak, amelyek amúgy sem igényelnek túl nagy adatmennyiséget.

(#43078) passat77


passat77
tag

Sziasztok!
Tudom sokszor volt már.... De hogyan lehet engedélyezni, az apkmirror.com oldalról letöltött rendszer alkalmazások frissítésének engedélyezését? Valamiért most nem akar összejönni :(

[ Szerkesztve ]

(#43079) gerner1 válasza passat77 (#43078) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Összefoglalóban megtalálod. De, ha már telepítettél valamit azok közül, akkor önmaguktól, automatikusan -azok- nem fognak tovább frissülni.

[ Szerkesztve ]

(#43080) Anulu79 válasza Linem (#43077) üzenetére


Anulu79
addikt

Én a videókat még wifin sem szoktam megnézni. A programokat is csak akkor, hogy érdekesnek ígérkezik. Az meg nem eszik sok netet.

(#43081) passat77 válasza gerner1 (#43079) üzenetére


passat77
tag

Meg van!
[link]

(#43082) gerner1 válasza passat77 (#43081) üzenetére


gerner1
Topikgazda

?

(#43083) no more


no more
addikt

Mekkora troll már, hogy az elemlámpának az értesítési sávon állítható a fényereje... Ha nem a lámpát nyomom meg, hanem az "elemlámpa" feliratot. De, könyörgöm, most tényleg... KI???? Ki találta ezt ki? :DDD :DDD :DDD :W

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43084) glacious válasza no more (#43083) üzenetére


glacious
addikt

És a szöveg, hogy megégethet. És tényleg :D

(#43085) OCTAMD válasza no more (#43083) üzenetére


OCTAMD
őstag

Még csak most esett le? :)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#43086) INMOTEP válasza no more (#43083) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez nekem is teljesen új !!! Köszi mert nekem eléggé gyenge volt az ellemlámpa ,és tényleg le volt véve a fényerő .... Ám ha az értesítési sávban lévő szövegekre pl nfc stb rányomsz ,ott azoknál is lehet állítgatni vagy be kikapcsolni az adott funkciót.Igy nem kell a beállításokban bekapcsolni dolgokat .Nem rossz csak az életben nem nyomtam volna rá ha nem irod :)

(#43087) no more válasza OCTAMD (#43085) üzenetére


no more
addikt

Inkább koppant egy k*va nagyot! :DDD Ma mutatták nekem!

(#43086) INMOTEP: Nekem mondod?! Én sokkot kaptam, mondom ezt nem hiszem el... Pedig lassan 2 éve Samsungot használok...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43088) no more


no more
addikt

Mr. Bean horrort néz :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43089) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Atom stabil ez a telefon. Kinél hogy áll az üzemidő?
Nálam most itt tart és meg akarom nézni mennyit tud elmenni komolyabb szoftveres hiba nélkül. Kiváncsi leszek mi lesz a vége.
Kinél mi a csúcs ilyen szempontból?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43090) stefi68 válasza no more (#43083) üzenetére


stefi68
addikt

Én nem vágom hogyan állítható a fényerő. :F
Az értesítéseknél megjelenő "Elemlámpa bekapcsolva" szövegre hiába tapizok nem történik semmi.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#43091) gerner1 válasza stefi68 (#43090) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egy ideje, ez is megtalálható az Összefoglalóban, képekkel....

(#43092) no more válasza stefi68 (#43090) üzenetére


no more
addikt

Lehúzod a sávot és az elémlámpa ikon alatti feliratot kell megérinteni. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43093) Jack Oneill válasza stefi68 (#43090) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nyugi en sem vagom. Ket egymas melletti telon sem vagjuk :D

Szerintem nem minden rom tartalmazza. Nekem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#43094) gerner1


gerner1
Topikgazda

Akinek nincs fényerő állítási lehetőség az "Elemlámpa" funkcióhoz, az írja meg legyen szíves, hogy mi a készüléke aktív CSC -je (?). ... - Így, pontosíthatnám az Összefoglalót. Köszönöm.👍
... - Így első blickre azt gondolom, hogy talán a szolgáltatós ROM -ok nem tartalmazzák ezt. XEH, ITV, BTU, DBT, XEU -n biztosan elérhető.

(#43095) Keem1 válasza gerner1 (#43094) üzenetére


Keem1
addikt

TMH tartalmazza.
Az eddigi összes nyugágy romban benne volt, a marsmanóra már nem emlékszem.

Akinél ez nincs, annál az ikon alatti elemlámpa szóra kattintva mi történik? Csak a szóra, ikonra ne!

Akinek gyári Telekom romja van, annál tuti benne van ez, a sajátomban és a párom SGS A5 Nougatján is.

[ Szerkesztve ]

(#43096) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

BUÉK, minden topiklakónak! :D Elő a telóval és készüljenek azok a remek éjszakai/party fotók! :C

Üdv: -=Yogibear=-

(#43097) persil válasza gerner1 (#43094) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem német független van(így fejből nem ugrik be a csc, de gondolom te tudni fogod), azon működik, ahogy kell.

És hozzáteszem, én sem tudtam a funkcióról, amíg itt le nem írta valaki :D (mondjuk szerintem az alapból beállított 50% is elég erős, nekem nem volt szükségem rá, hogy állítsam)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43098) Jhericho válasza Anulu79 (#43061) üzenetére


Jhericho
tag

Sziasztok leesett az asztalról így megfáradt a kijelzője a drágaságnak. Gyári samsung tok szart sem ér ezt nemis ecsetelném tovább. Most ment TMXbe (rettegek mi jön vissza) nade a lényeg:
Spigen tough vagy slim armor illetve van e ennél jobb? :D

Windows lefordítva apacsra: Sápadtarcú várni homokóra.

(#43099) Jack Oneill válasza Keem1 (#43095) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nekem Telekomos. Akarhogy nezem, nem talalom. Valaki keppel megmutatna? Ha a szora kattintok, a kikapcsolas felirat jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#43100) Keem1 válasza Jack Oneill (#43099) üzenetére


Keem1
addikt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.