Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28101) Mr X válasza -Maci- (#28100) üzenetére


Mr X
veterán

Igen.

(#28102) vadászcsiga válasza gerner1 (#28099) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mivel? Van valami gyari backup program amivel le lehet menteni a jelenlegi állapotot?

(#28103) migabi24 válasza -Maci- (#28100) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem, mert kikapcsoltad az auto frissitést

[ Szerkesztve ]

(#28104) gerner1 válasza vadászcsiga (#28102) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Smart Switch a telón ...

(#28105) vadászcsiga válasza gerner1 (#28104) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Töltöm, köszi.

Még annyit hogy a kb 3000db fotom a s cloudban van. Azokat ugye maradéktalanul vissza tudom tölteni a telóra?

(#28106) -Maci- válasza migabi24 (#28103) üzenetére


-Maci-
addikt

Mármint, hogy a Pay áruházban kikapcsoltam az atomatikus frissítést, ugye? :U (meg a frissítések keresését is)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28107) gerner1 válasza vadászcsiga (#28105) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gondolom igen. Én nem használok felhőt. Az account -od adatait írd le valahová magadnak,v. mentsd el. Újra bejelentkezve, gondolom minden a helyén lesz ...

(#28108) LilProphet90 válasza vadászcsiga (#28105) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha biztosra akarsz menni, Smart Switch alkalmazás PC-n, aztán csinálsz még egy mentést. Mindent lement, aztán mehet az update.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#28109) Joe.36


Joe.36
addikt

Végül felraktam én is a 7.0 , de csak simán frissítve és kész.. Minden hibátlanul működik, egyenlőre egész jó, csak az alcatel óra nem, de ez nem samsung hibája. Az óra nem jelez 7.0 másoknál sem.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#28110) Zsolaf válasza Joe.36 (#28109) üzenetére


Zsolaf
addikt

Az jó mert, nekem is ez az órám van :U

[ Szerkesztve ]

(#28111) vadászcsiga válasza LilProphet90 (#28108) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így lesz. Plusz mindenesetre a fotókat is bepipaltam.

(#28112) migabi24 válasza -Maci- (#28106) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen a play áruházra gondoltam

(#28113) -Maci- válasza migabi24 (#28112) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszi :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28114) Joe.36 válasza Zsolaf (#28110) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen sajnos ez van. De maga a rendszer tetszik és gyorsabb is lett szerintem.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#28115) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Én is felteszem, csak én megvárom a XEH-t.

[ Szerkesztve ]

(#28116) gerner1 válasza Zsolaf (#28115) üzenetére


gerner1
Topikgazda

+1

(#28117) BMS


BMS
őstag

hali

ha kijön az s8 akkor egyből leesik majd a teló ára ha egyáltalán esni fog?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#28118) gerner1 válasza BMS (#28117) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Borítékolható ...

(#28119) Joe.36 válasza Zsolaf (#28115) üzenetére


Joe.36
addikt

Én T-s vagyok jött eddig mindig OTA-n a frissítés, tavaly nyáron vettem, azóta mindig csak felraktam a frissítéseket, mint most is. Semmi hiba, minden tökéletes :) Egyszer sem volt még újra rakva a rendszer.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#28120) #67656192 válasza gerner1 (#28118) üzenetére


#67656192
törölt tag

Max a használt piacon. Az s8 magasabb áron nyit.

(#28121) Zsolaf válasza Joe.36 (#28119) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én azért várom meg, mert akarok egy resetet frissítés után. Ezért nem mindegy mi van rajta nem szeretném hogy elmásszon a csc-m. 2 hónapos gyári garanciás. Régebben romolgattam, de mar nem vagyok benne nem akarok bele piszkálni.

[ Szerkesztve ]

(#28122) gerner1 válasza #67656192 (#28120) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mindenre igaz, hogy amikor megjelenik az újabb tesó a vonalban, a régiek értéke alacsonyabb lesz, akkor is, ha lényegesen magasabb áron kezd az új.

[ Szerkesztve ]

(#28123) norti válasza gerner1 (#28122) üzenetére


norti
addikt

Kivéve, ha az új nem tud annyival többet (lásd Intel procik)

(#28124) Joe.36 válasza Zsolaf (#28121) üzenetére


Joe.36
addikt

Én úgy voltam vele hogy felrakom simán, ha lesznek gondok vele akkor lesz csak reset.... De úgy néz ki hogy nem kell... :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#28125) BMS válasza gerner1 (#28118) üzenetére


BMS
őstag

na az jó :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#28126) Keem1 válasza BMS (#28117) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, de nem rögtön. Amikor én tavaly júniusban vettem az S7e-t, akkor a közvetlen előd (S6e+) olyan 170-180k volt, el is gondolkodtam, hogy mi legyen az új telefonom. De ekkora összegnél már nem számított (nekem), hogy 180 vagy 220k. Úgyhogy az újdonságot választottam.

(#28127) gerner1 válasza norti (#28123) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem más tapasztalataim vannak ... Jellemző, hogy a piaci bevezetést követő első hónap végére legalább 8% -ot esnek a korábbi típusok árai. Utána pedig a maradékot vagy diszkontozzák, vagy egész egyszerűen eltakarítják a kínálatból ...

(#28128) BMS válasza Keem1 (#28126) üzenetére


BMS
őstag

még talán 1 hónapot várok a telefon vásárlásig

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#28129) vadászcsiga válasza Zsolaf (#28121) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi ez a csc elmászás?

(#28130) Zsolaf válasza vadászcsiga (#28129) üzenetére


Zsolaf
addikt

Arra gondolok, hogy ha nem XEH romon reset-elsz akkor átáll arra a csc kód. Vagy nem így van?

(#28131) vadászcsiga válasza Zsolaf (#28130) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyikről sem tudom mit jelent :B

(#28132) atom18 válasza EnterR (#28023) üzenetére


atom18
aktív tag

Mi az, hogy Odinnal?
Mit csináljak? :U

(#28133) mycso válasza atom18 (#28132) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Amit leírtál jelenséget, öcsém nemrég vásárolt készüléke hasonlókat produkált.
Szerviz lett belőle és alaplapot cseréltek.

Odinhoz van leírás az összefoglalóban, még egy rom újrarakást megpróbálhatsz.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#28134) isakamay


isakamay
tag

Vegyesek az érzelmek a 7.0-val kapcsolatban. Vannak új, hasznos opciók, de vannak logikátlan dolgok is. Az értesítési sáv valami rettentő undorító, nem értem, a flat designt miért kell erőltetni? Kamera főképernyőről miért tűnt el az önkioldó gombja? Vadászni kell a menüben..., pedig igazán elfért volna, sokan használják. A sebesség jobbnak tűnik, a 6.0.1 nálam lassú volt, akadozott, lag-olt. Akksi tesztelés alatt, 6.0nál 3.5-5.5 óra volt.

(#28135) hroberto


hroberto
veterán

Tegnap este arra lettem figyelmes, hogy a telefon melegíti a lábam a nadrágzseben keresztül. Kivettem a zsebemből, semmire sem reagált. Csak a hangerő fel+home+bekapcs gombbal tudtam életre kelteni. Remélem ez nem lesz túl gyakori! :(

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#28136) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Aki hasznalja a gyari androidos adattakarekos funkciot,szerintem azonnal kapcsolja ki. 1 napig ment nekem,de mobilnet alatt semmit nem kaptam meg,csak ha beleptem az adott programba. Kikapcsolas utqn mar jott minden azonnal.

(#28137) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ezt a samsung members cuccot probalta mar valaki?

(#28138) Keem1 válasza Jack Oneill (#28137) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, próbáltam letiltani... és sikerült is ;]
Amire nincs szükségem, azt letiltom, valami visszajelzéses cucc, az meg nem nagyon izgat.

(#28139) Jack Oneill válasza Keem1 (#28138) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En is letiltom a szuksegtelen dolgokat,de ezt nem engedte. Te mivel tiltottad le?

(#28140) toth_janika


toth_janika
őstag

Tegnap lefrissült 7.0-ra a telefon. Viszont nem találom benne a VoLTE beállítást (FXXU1DQB1 az alapsáv verziója). Lehet, hogy csak bizonyos romokban van benne?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#28141) gerner1 válasza toth_janika (#28140) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#28142) Keem1 válasza toth_janika (#28140) üzenetére


Keem1
addikt

Nálam a Beállítások > Mobilhálózatok pontban van, de hiába van itt bekapcsolva, semmire nem megyek még vele, míg a Telekom nem kezdi el használni :((

Ráadásul ha jól tudom (nem biztos), a VoLTE feltételei még: mindkét fél VoLTE-képes legyen, azonos hálózatban legyenek. Szóval ez vagy csak nagyon sokára fog elterjedni, vagy nem hoz nagy áttörést a jelenlegi feltételek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#28143) toth_janika válasza Keem1 (#28142) üzenetére


toth_janika
őstag

Igen, ezzel tisztában vagyok, csak keresem, hogy hol van. Mert sem a hívásbeállítások között, sem az általad jelzett helyen nincs... És ennek azért annyira nem örülök... :(((
Honnan lehet tudni, hogy mely romokban van benne?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#28144) gerner1 válasza toth_janika (#28143) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezekehez az országokhoz tartozó Firmawere -k tartalmazzák (amelyeknél ott van a listában a VoLTE ... ) .

[ Szerkesztve ]

(#28145) vadászcsiga válasza isakamay (#28134) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor nincs sok értelme felrakni. Ugyanez volt kk után. Lp letsztultabb lett, gyorsabb, de annyira minimalizálták hogy kikerült egy csomó hasznos dolog. Aztan az akkut is jobban merítette. Végül telefoncserébe torkollott, így lett a samu.

(#28146) Keem1 válasza toth_janika (#28143) üzenetére


Keem1
addikt

Én ezen nem aggódnék. Két ok miatt: mire elindul és érdemben használható lesz a VoLTE, addigra úgyis S9-10-11 körüli telefont fogunk birtokolni (és ez alatt nem azt értem, mikor épp a csillagok állása olyan és nem 20-ból 1 hívás VoLTE, hanem jórészt az), másrészt, ha ez ne adj isten még idén eljönne (kétlem), akkor felteszel egy olyan romot, amiben benne van.
Telekomos romban benne van, az van fent nálam.

Meg ne sértődj, de ez kb. olyan, mintha azon aggódnál, hogy jaj mi lesz, ha az elektromos autók nem parkolhatnak ingyen (majd).

[ Szerkesztve ]

(#28147) fairi


fairi
addikt

S7 edge-m nekem is felkínálja az android 7.0 frissítést OTA-n keresztül.
Kérdés folyamat végén hard resetelni fogja a készüléket vagy sem. Ha mégse a dolog végeztével szükséges nyomni egyet mert különben bugtenger várható?

(#28148) isakamay válasza fairi (#28147) üzenetére


isakamay
tag

Én semmit nem mentettem le, nem nyomtam reset-et és minden működik hiba nélkül. Az más tészta, hogy megint szokni kell a felületet :D

(#28149) Keem1 válasza fairi (#28147) üzenetére


Keem1
addikt

Nem fogja, megy minden tovább, egyáltalán nem kötelező de ettől függetlenül ajánlott a FR. Ennek oka, hogy eléggé nagy verzióbeli ugrás, és a régi rendszer szemete bekavarhat (nem feltétlenül, de ha utóbb érdekességek lennének, az ennek tudható be).

Én azt mondom, jobb tiszta lappal indulni (még ha többen számoltak be olyat, hogy egyelőre nincs gond).

[ Szerkesztve ]

(#28150) glacious válasza fairi (#28147) üzenetére


glacious
addikt

Nem, de a nem kompatibilis appokat kérésre törli illetve kéri, hogy frissítsd induláskor, ha van frissítés.

Többieknek kérdés. Antutuban kb. 10ezerrel kevesebb pontto kapok az új rendszeren, mégis érezhetően jobban használható. Tudom nem kell adn ia pontokra, de furcsa :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.