Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) Giorgio7105 válasza katona.jozsi (#28517) üzenetére


Giorgio7105
csendes tag

Szerintem igen randa... ráadásul oldalnézetből (is) olyan, mintha plasztikból lenne öntve az egész..... ez így képről ítélve nagy bukta lesz.... szerintem... :O

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen." Dr. Felkai Tamás - mentőorvos

(#28552) Mr X válasza vadászcsiga (#28550) üzenetére


Mr X
veterán

Feloldott kijelző korlát kell, vagy zárképernyős kijelző korlát? Utóbbi tudtommal nem állítható.

(#28553) vadászcsiga válasza Mr X (#28552) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Utóbbi. Előbbi egyértelmű. Úgy emlékszem 6ban lehetett.

(#28554) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Hat nem kell ide az energiatakarekos sebessegcsokkento baromsag. Masodik nap 50% az akksi es 4 es fel ora kijelzoido igy is ugyanazzal a hasznalattal. Az a mod inkabb vegszukseg eseten ajanlott.

[ Szerkesztve ]

(#28555) Keem1 válasza vadászcsiga (#28553) üzenetére


Keem1
addikt

Úgy érted, hogy a kijelző elalvása után mennyi idő után záródjon? Lehet azt is.
Zárolt képernyő és védelem > Biztonságos zárolás beállításai > Automatikus lezárás

(#28556) VIBO Ez a nyugágy lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#28556) VIBO


VIBO
őstag

Itt is jön valami :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#28557) vadászcsiga válasza Keem1 (#28555) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem. Lezárod a képernyőt, majd gombbal feleleszted, világít egy darabig. Ennek az idejét akarom hosszabbra venni.

(#28558) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Ízlések és pofonok, nekem egyáltalán nem tetszik az S8 és a G6 sem. Szerintem a Samsung eddigi legszebb telefonja a Note7 volt. A Sony-nál pedig a Z2 az etalon, most sem rosszak azok a formák, de az a felső és alsó hatalmas káva borzalmas, tudom kell a hely a hangszóróknak, de akkor is. Ronda készülékeket eddig csak az iPhone tudott gyártani, hát most talán megelőzték :DDD . Egyéni vélemény, lehet rajta vitatkozni.

Nálam marad az S7 Edge, semmi problémám vele. Talán, ha az újabb note szebb lesz leváltom.

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#28559) ricpet válasza D4ni (#28473) üzenetére


ricpet
tag

Igen, én kb. egy éve használom mindenféle fólia és tok nélkül.
Használtam homokos tengerparton, hidegben-melegben. :)
Mondjuk tegyük hozzá, hogy azért vigyázok rá.
A legkisebb karc sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#28560) petrson


petrson
senior tag

Itt is megkérdem, hátha van valakinek tapasztalata.
A XEU és XEH között van érdembeli különbség? XEU volt eddig, de meguntam az OTA várakozást, frissítenék a magyar függetlenre. Mehet fel rá a Smart Switch mentés, csak alkalmazások? Odinnal kell felrakni ebben az esetben gondolom. Ja és ezt a CSS dolgot nem értem, hogyan kell felrakni, hogy ennél ne legyen gond?

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28561) fairi válasza ricpet (#28559) üzenetére


fairi
addikt

Tuti van rajta karc de nem mély így ha nem keresed nem látod,
Enyém is 1 éves és igen látszik pár rövidebb és hosszabb karcocska, de csak akkor ha fényfelé tartom és keresem. Ám sajnos egyértelműen van már rajta. Pedig csak zsebbe hordtam és tengerparton se voltam.
Hátlapom tökéletes lenne mert van rajta védőtok csak garizás közben barmolta el valaki egy picit.

(#28562) proly01


proly01
őstag

sziasztok!
Lehet hülye kérdés....
Lejárt a hűségem. 2éves sima S6 omat cserélném S7 edge re megéri?
Többet jobbat hoz?
Mennyire törékeny?
Mennyire igaz hogy vízálló?

Előre is köszönöm :R

....Pr:)ly....

(#28563) gerner1 válasza petrson (#28560) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben felrakod a XEH -t, akkor az XEO (Lengyel független) lesz. Utána OTA -n, arra fog érkezni frissítés. A XEU <--> XEH különbséget nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#28564) petrson válasza gerner1 (#28563) üzenetére


petrson
senior tag

Fasza. Akkor lehet inkább hagyom a XEU-t és malmozok tovább... :U

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28565) Jack Oneill válasza fairi (#28561) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezert kerdeztem korabban,hogy probalkozzak-e egy spigen rugged armor melle valami foliaval.

[ Szerkesztve ]

(#28566) gerner1 válasza proly01 (#28562) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Vízálló, biztosan.

(#28567) ΞΔGLΞ válasza Parallaxis (#28537) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A logikus micsodaaa? :DDD
Inkább kihagyom a sok más mellett, amit volt értelme kitanulni. Ugord át a hsz-em baszki, ha nekem egyszer ronda, illetve ahogy olvasom egyre többen írják, hogy az S8 nem jön be nekik, akkor fogadd el és ne próbálj meggyőzni idétlenségekkel. Neked tetszik, hajrá ruházz be rá. Én, vártam, de nálam ez így kuka.
Erről ennyit..close részemről.

--------------------

(#28564) petrson

Teljesen frankó a XEO, nyugodtan felrakhatod. Igaz 1 napja megy nálam, de gyors, stabil, mikrolagmentes.
Felesleges emiatt várnod.

[ Szerkesztve ]

(#28568) -Maci-


-Maci-
addikt

Engedjetek meg nekem egy off topikot.

Mostanában kezdett feltűnni, hogy qrva lassú (gyakorlatilag használhatatlan) a mobil net T-vel. Nem árulok el nagy titkot, Csepel kellős közepén dolgozom és az M5 autópálya mellett lakom, BP-től 50km-re. Tehát Csepel-M0-M5 vonalon élem a mindennapjaimat. Pontosan nem jegyeztem fel, hogy hol milyen kapcsolatom van, de túlnyomó többségben "H+" van, elég ritkán 3G. Pl ami bosszantó, hogy itt Csepelen (a napom nagyobbik felében) pont H+ van mindíg. Olyan értetlenül állok a dolog előtt, hogy létezik, hogy a főváros területén ilyen gyenge lenne a térerő? (hozzá teszem, a 2. emeleten vagyok, nem pincében :) ) Vagy esetleg a telefon lenne gyenge? A hálózat beállításaim 3G/2G-re vannak állítva. Ha ez így marad komolyan elgnolkozom a szolgáltató váltáson.
Mi a véleményetek?

(Azért bátorkodtam itt megkérdezni ezt, mert egy T-s topikban úgyis felbukkan valami multi katona, hogy a T-t sztárolja. :U )

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28569) VIBO válasza proly01 (#28562) üzenetére


VIBO
őstag

Én is s6 edge-ről váltottam. Nagyon megérte. Főleg az akksi miatt. Ez nekem egész nap bírja. Ez az első tella ami bírja.

Sztem szebb is, jobb is, gyorsabb is.

Szóval ajánlom :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#28570) Ákkk válasza -Maci- (#28568) üzenetére


Ákkk
addikt

Állítsd 4g-re☺

Proly01

Általános használat esetén az akuidőben jobb a többi annyira nem érzékelhető de szerintem sérülékenyebb az edge kijelző meg néha hátrány mondom ezt úgy, hogy s6 -ot majdnem 2 éve és s7 edge-t 1 éve használok, én megvárnám az új készülékeket mert hamarossan olcsóbb lesz ez biztos az s8 miatt mindent be fog vetni a samsung eddig ez az állás.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#28571) Keem1 válasza proly01 (#28562) üzenetére


Keem1
addikt

Még akár meg is érhetné. Ha neked előny a nagyobb kijelző, vízállóság, akkor egyértelműen jól jársz az S7e-vel. Ellenben... ha neked most pörgött le a hűséged, akkor vélhetően a legelsők között tettél szert az S6-ra, tehát újdonságmániás vagy. Ebben az esetben nem lenne jobb, ha vársz egy kicsit és S8-at veszel?

Félreértés ne essék, baromi jó az S7e, nagy a valószínűsége, hogy legkorábban S9-re fogom lecserélni, és tuti horror lesz az S8 ára is, csak felvetettem, hogy ha ennyire az elsők között veszel telefont, lehet, S8 kell igazán neked.

#28557 vadászcsiga: na ezt viszont nem hinném, ennek az állítgathatóságát gyári opcióval még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#28572) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

A Telenoros S7 Edge vajon mikor kapja meg a 7.0-át?

(#28573) ΞΔGLΞ válasza JockeyEwing (#28572) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem már kánikula lesz, mire ki jön náluk.

(#28574) gerner1


gerner1
Topikgazda

Nálam úgy néz ki, hogy a "No ugat" alatt, ugyan annyi lesz az akku időm, mint a 6.0 -val (5.5 - 6ó SoT/nap). WQHD -ra, és nagy teljesítményre állítva, azonos napi szokásokkal. Reggel, 05:50 -kor vettem le a töltőről, és eddig van 1ó 24 perc beszélgetésem is. Továbbra sem tiltok le semmit, és WifFi - GPS - mob.NET - Bluetooth - NFC is csak akkor bekapcsolva, ha éppen azok közül van szükség valamelyikre. :

[ Szerkesztve ]

(#28575) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#28574) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam most, 2ó48perc a sot, 3ó 04 ! perc duma, állandó wifi, gps, bt, nfc és 28%. áll.
Ez számomra most tényleg elképesztő, sokkal jobb, mint a hatos XEU, pedig az is k jó bírta.

(#28576) -Maci- válasza Ákkk (#28570) üzenetére


-Maci-
addikt

Jesssz... 4G/4G+ Látszik mekkora guru vagyok :DDD :))
Még azt elárulod, hogy hogyan lehet a zárképernyőre kitenni a naptárat? (a zárképernyő beállításokban én nem találom). Android 6.0.1. van fent.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28577) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Hát ez a Roundr mekkora
Szerintem sokkal jobb így.
Köszi :R

(#28578) Ákkk válasza -Maci- (#28576) üzenetére


Ákkk
addikt

Na ezt nem tudom szerintem sehogy......

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#28579) -Maci- válasza Ákkk (#28578) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszi. Lentebb témáztak erről a naptár dologról a srácok, de nem válaszoltak a kérdésemre.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28580) doddencs válasza -Maci- (#28579) üzenetére


doddencs
senior tag

Szerintem az AOD-re gondoltak, legalábbis a naptárnál.

(#28581) ΞΔGLΞ válasza -Maci- (#28576) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Rakd ki AOD-re.
-------------------------

szerk:

(#28580) doddencs

Megelőztél.

[ Szerkesztve ]

(#28582) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok! Én is feltettem a nyugágyat, de nem csináltam resetet egyáltalán úgy voltam vele majd ha gáz lesz csinálok. De vannak érdekes dolgok.. másnál is gps jelet keres a telo 5 percenként? Mert nálam csinálja és nem tudom miért kikapcsolni nem szeretném 6 alatt nem csinálta. Meg az normális e, hogy fél óra kijelzőidővel az android rendszer van legelől és a cpu használatra másfél órát ír. Fél 7 kor vettem le töltőről. Most van 78%on. Ezzel a rendszerrel is kb 3 -4 órás sot jön össze. Érdemes lenne gyári visszaállítást vsinálnom? Lehet több lenne az üzemidőm? És ha igen receovery-ből vagy a menüből is elég?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#28583) katona.jozsi válasza ΞΔGLΞ (#28573) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

vagy újra fagy. :DDD

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#28584) vadászcsiga válasza Keem1 (#28571) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig meg mernék esküdni hogy 6-ban tudtam állítani. De lehet hogy lolli volt...vagy KK :D

Más. Közepes energiatakarékos móddal tudom azt hozni ami 6on volt. Kikapcsolva merul mint a titanic. Korrektek hogy ezt a választási lehetőséget legalább beletették. Kijelző természetesen a legalacsonyabb felbontás ahogy 6on volt. Magyarul ugyanott vagyok mint 3 napja :D

[ Szerkesztve ]

(#28585) gerner1 válasza doddencs (#28580) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen AOD -ról volt szó.

(#28586) Keem1 válasza vadászcsiga (#28584) üzenetére


Keem1
addikt

Hááát, a Lalira már alig emlékszem, a KK-re meg még annyira se :DDD

(#28587) ΞΔGLΞ válasza Kispotter (#28582) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Érdemes lenne gyári visszaállítást vsinálnom?

Ez nem is kérdés, főleg, hogy ilyen bugos a rendszered, egyszerűen muszáj csinálni FR-t főverziónál.
Én, előtte és utána is csináltam, ami kb 10 perc, ennyi nem fér bele?
Igaz újból be kell lakni a telefont, de ilyen hülyeségek nem lesznek és ami fontos később sem.
Stabil is cuccos...

--------------

(#28583) katona.jozsi

Gondolod? : D

[ Szerkesztve ]

(#28588) petrson válasza ΞΔGLΞ (#28567) üzenetére


petrson
senior tag

Ahogy olvasom az nem megoldható, hogy a CSC kód is XEH legyen? Nem annyira szeretném, hogy ilyen olyan appok lengyelül települjenek.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28589) gerner1 válasza petrson (#28588) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem fog. A Lenygel XEO is független ROM, ahogy abban a multi-CSC -ben az összes. Sallangoktól mentes, XEH azonos.

(#28590) ΞΔGLΞ válasza petrson (#28588) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyetlen Lengyel valami könyvolvasó hülyeség települt, amit tiltottam és rögtön le is került az alkalmazásokról. Instagram, facebook, skype ezek a XEH-be is vannak.

(#28591) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#28590) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

#28588) petrson

Megnéztem, ez az az app
Semmi más...

[ Szerkesztve ]

(#28592) Akidobos74 válasza -Maci- (#28579) üzenetére


Akidobos74
aktív tag

Vagy parancsikonnak tehetsz ki naptárat, vagy az AOD-ra, vagy valami 3rd app..

(#28593) petrson válasza ΞΔGLΞ (#28591) üzenetére


petrson
senior tag

Köszi! Várok még szombatig, aztán ha más nem, megy fel a XEH.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#28594) Parallaxis válasza -Maci- (#28539) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azon még nem agyaltál, hogy próbából veszel gombokért egy SIM kártyát másik szolgáltatótól?

Egyrészt eszembe sincs másik szolgáltatóhoz menni, másrészt volt itt panasz Vodára és Telenorra is, szóval nem egyedül a Telekomnál van ilyen.

(#28595) gerner1 válasza Akidobos74 (#28592) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Zárolt képernyőn lehet naptár, amennyiben maga a naptár egy élő háttékép.

(#28596) Parallaxis válasza ΞΔGLΞ (#28567) üzenetére


Parallaxis
addikt

ha nekem egyszer ronda, illetve ahogy olvasom egyre többen írják, hogy az S8 nem jön be nekik, akkor fogadd el és ne próbálj meggyőzni idétlenségekkel.

Senki nem akart meggyőzni, leírtam, hogy miért ezt a designt követik a gyártók, mire nagyjából lehülyéztél.
Az, hogy neked nem tetszik, az egyéni dolog, senkit nem izgat, ellenben nem kéne személyeskedni, főleg, ha olyanról van szó, ami alapvető dolog.

Én, vártam, de nálam ez így kuka.

Ezt majd beidézem az első S8-as topikos bejegyzésednél, mikor megvetted :D

(#28597) Kispotter válasza ΞΔGLΞ (#28587) üzenetére


Kispotter
tag

Rendben akkor ma megcsinálom. Remélem jobb lesz. Az nem gond ha előtte nem csináltam?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#28598) -Maci- válasza Akidobos74 (#28592) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm, akkor mindegy. AOD-t nem szeretnék.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28599) ΞΔGLΞ válasza Parallaxis (#28596) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha én lehülyézlek, akkor le is írom, viszont most meg úgy adod elő, hogy szegény "parafenomén" úgy megkapta, hogy csak na. Általában (mindig) ez a vége, ha normális revans nincs, akkor EAGLE személyeskedett.

Unalmas vagy már...én marha meg olvasom, hiszen van tiltó funkcióm prémiumosként, amit most meg is tettem.

-------------

(#28597) Kispotter

Úgyis meglátod, ha kell neki még egy, akkor nyomsz egyet megint :) De szerintem simán jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#28600) Kispotter válasza ΞΔGLΞ (#28599) üzenetére


Kispotter
tag

Sima menüben jó vagy recoveryben csináljam? És ha igen ott milyen sorrendben?

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.