Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27051) enemi válasza -Maci- (#27050) üzenetére


enemi
senior tag

(neked való)
Van olyan alkalmazás ami "visszatölt az aksiba" attól függően mennyit simogatod a kijelzőt. Nem sokat,de több mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27052) -Maci- válasza enemi (#27051) üzenetére


-Maci-
addikt

Hát ezt nehezen tudom elképzelni! :DDD

BTW
Itt olyan 5-6 órákat írnak a fórum társak, trükközés nélkül. Én ennek a felét is csak alulról szagolom. (Pedig már nem keveset tettem az ügy érdekében) :(

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27053) blt.62 válasza gerner1 (#27049) üzenetére


blt.62
őstag

Ezt hogy állítod be? Le kell tölteni a Marketről?

MegtorloXp

(#27054) gerner1 válasza blt.62 (#27053) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, play áruház.

(#27055) Tibe válasza Zsolaf (#27017) üzenetére


Tibe
aktív tag

Értem, köszi! :)

Erre gondolsz? Termékkód : SM-G935FZSUECT

Hol tudok keresni ehhez Nougatot?

(#27056) gerner1 válasza Tibe (#27055) üzenetére


gerner1
Topikgazda

(#27057) -Maci- válasza enemi (#27051) üzenetére


-Maci-
addikt

Még azt áruld el nekem, hogy a Google helyszolgáltásnál melyik fogyasztja a legkevesebb akksit:
-GPS WIFI és mobilhálózat
-WIFI és mobilhálózat
-csak GPS

?

Aztán lövésem sincs, hogy még mivel lehetne nyerni egy kis SOT-ot :(

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27058) Zsolaf válasza -Maci- (#27057) üzenetére


Zsolaf
addikt

Powerbank-al :D (WIFI és mobilhálózat) fogyaszt legkevesebbet.

[ Szerkesztve ]

(#27059) gerner1 válasza -Maci- (#27057) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerk.

amuba jól írta. A google féle navihoz, az a jó.
Másik navihoz pedig, csak a GPS.

[ Szerkesztve ]

(#27060) _ak_ válasza -Maci- (#27052) üzenetére


_ak_
addikt

Amúgy külföldi fórumokat olvasgatva, nem mindenkinek jött be a tiltsunk le mindent és jobb lesz a fogyasztás. Miértet senki nem tudott mondani, de reset utan tiltások nelkul jobb lett az üzemidő. Én pl nem vettem észre különbséget, pedig amikor először belaktam a telót szintén amit csak tudtam töröltem / tiltottam. Másodjára nem nyúltam semmihez és ugyan úgy 4-5 óra SOT szokott összejönni, pedig.
így nem tűnik soknak, de minden létező dolog be van kapcsolva éjjel/nappal BT és szinkronizációk stb.

Hozzáteszem, hogy kb másfélórát nem vagyok wifire csatlakozva naponta, szvsz ez sokat számít, ill. nálam a AOD is szép meredek görbét csinál merülésnek, látványosan jobb a készenléti idő azt kikapcsolva.

Szóval, wifi nélkül kocsiban egésznap, nem biztos, hogy elérném a 4 órát.

Let's begin, de gozaimasu!

(#27061) -Maci- válasza Zsolaf (#27058) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszi :R

Szerk.

Akkor most melyik? Ketten 2 félét írtok.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27062) enemi válasza -Maci- (#27057) üzenetére


enemi
senior tag

Szerintem attól függ mire használi a Google helyszolgáltás(szerintem a health is alapoz erre pl futáskor). Alapból,ha az ember mint térképet akarja használni akkor kénytelen a GPS-t, de csak ha ilyen ügyetlenségre,hogy ki honnan jelentkezik be és nem olyan húhadepontos eredmény érdekli akkor elég a másik kettő is. Wagyis a WIFI és mobilhálózat-ra tippelek. Wifi kikapcsolva attól még az adók távolságából is relatív pontosan tudja,hogy hol vagy(lásd meteo )és az úgyis bevan kapcsolva mindig,hacsak nem repülőmódban vagyol.Esetleg tedd wifit készenléti módba.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27063) ΞΔGLΞ válasza -Maci- (#27057) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Komolyan, ezt neki honnan kellene tudnia?
A telefon használata annyira eltérően szubjektív lehet és bármi beleszólhat (akár egy vagy több app, erősebb, gyengébb wifi, gps jel, etc...amiket ő használ, te meg nem, vagy fordítva) egy SOT-ba is, hogy ezt kideríteni így ebben a formában lehetetlenség, neked kell kitesztelni.
Ha több sot időt akarsz és úgy veszed észre, hogy hiába teszel meg mindent, akkor, vagy az aksid szar, vagy bugos a rendszered, esetleg mind a kettő. Csinálj FR-t és teszteld tisztán, feltelepített xarságok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#27064) -Maci- válasza enemi (#27062) üzenetére


-Maci-
addikt

Nem használom a wifit... Napközben nincs rá lehetőségem, otthon meg olyan tré a net, hogy mobilnettel gyorsabb.... Olyan túl nagy adatforgalmat meg nem generálok.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27065) enemi válasza gerner1 (#27059) üzenetére


enemi
senior tag

nade a google féle navi is akkor pontos igazán,ha a gps aktív. Gps-nek használom a Here-t és a iGo-t. Hidd el Maci,ez annyira felesleges... Kapcsold ki a helymeghatározást,mifrancnak? Kapcsold be ha kell fényképezőgépnél,térképnél stb. Ha feltöltöd G-re az alapján úgyis tudja mikor ,hol csináltad a fotót.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27066) Tibe válasza gerner1 (#27056) üzenetére


Tibe
aktív tag

:R

(#27067) -Maci- válasza ΞΔGLΞ (#27063) üzenetére


-Maci-
addikt

"Komolyan, ezt neki honnan a francból kellene tudnia?"

Látod, többen is egyszerre vágták.

"neked kell kitesztelni"

Épp azon vagyok. Napok óta kísérletezgetek, állítgatom, hogy jobb legyen. Rosszabb nem lett a SOT, mint mielőtt belaktam a készüléket, de egyelőre jobb sem!
Most azért megint két hasznos tanáccsal bentebb vagyok!

enemi
Leginkább 2 dolog miatt van bekapcsolva a helymeghatározás:
-A gyári dőjárás widget frissítgeti a helyet és az időjárást (óránként)
-A Google home meg tudja, hogy épp munkában vagyok és abban az időszakban, mikor haza szoktam indulni, kiírja nekem, hogy mennyi a várható utazási idő. (persze ha valami gáz van, akkor nem ilyen segítőkész :)) )

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27068) enemi válasza -Maci- (#27067) üzenetére


enemi
senior tag

Bentebb... Maci te annyira bentebb leszel lassan,hogy tölts le még extra térképeket,hogy kitalálj....

gyári időjárás tudja azt gps nélkül is.
....no comment. Akkor meg a "várható utazási idő" 25mAh-ba kerül bammeg! :DD :DD :W

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27069) ΞΔGLΞ válasza -Maci- (#27067) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mit is?
Konkrétan nem az lett leírva, hogy mi a megoldás, hanem, hogy ők hogyan tapasztalták ki. :)
Csak példa...Ha nálad a router gyengébben sugározza a jelet, vagy a gps árnyékoltabb, ez a készülék nagyon háklis rá és merül, mint balta a vízben. Nem azt írom, hogy ez a probléma, de lehet ilyen is.
Kideríteni csak te tudod.

(#27070) -Maci- válasza enemi (#27068) üzenetére


-Maci-
addikt

nebáncsámá' ! :DDD

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27071) gerner1 válasza enemi (#27065) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én is iGO+HERE kombót használok, és nálam csak a GPS van olyankor bekapcsolva. iGO -hoz nem látom értelmét a WIFi+MobilNET bekapcsolását is, mert kevés helyen lesz tőle pontosabb. Az online érkező forgalmi adatokat a hajamra kenhetem (ez itt m.isztánban nem működik, vagy későn kerülnek a renfszerbe az adatok). Ezen felül, minek pörgesse le (akármennyivel is) a mobilNET keretemet, feleslegesen...
A Google féle pedig elvan WiFi-MobilNET -tel is, amelynél valóban kevesebbet fogyaszt, bár én ezt nem használom. A GPS, bekapcsolva nagy fogyasztó. A három együtt, még nagyobb...

[ Szerkesztve ]

(#27072) enemi válasza gerner1 (#27071) üzenetére


enemi
senior tag

hjah. iGo,mer nagyon frankón lehet vele köztes úti célokat beadni(meg még jópár cucc)
a A Google féle pedig már húzott ki carból mikor nevesincs utcák(átnevezett,vagy tényleg nincs utcanév) street-ten megsasoltam előre a házakat,utcákat,házszámokat,hogy ne kószaf@száljak mint englisman in new york...

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27073) gerner1 válasza enemi (#27068) üzenetére


gerner1
Topikgazda

:D Bakker

(#27074) -Maci- válasza enemi (#27068) üzenetére


-Maci-
addikt

"Akkor meg a "várható utazási idő" 25mAh-ba kerül bammeg!"

Értem is meg szeretem is a tréfát, de most nem vágom, hogy opacc, vagy ez tényleg akkora elektron temető lenne?! :))

Szerk.
Ritkán navigálok, de akkor Google Maps... A mottorra van felbiggyesztve az öreg GalaxyS3, azon van mindenféle navi tesztelés céljából.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27075) gerner1 válasza enemi (#27072) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Most miér? A primóba is belehet adagolni köztes pontot, bár az igaz, hogy messze nem olyan egyszerű, mint mondjuk a Sygic -ban. Az iGO NextGen viszont (a legújabb "pongo" -féle skin -nel) már egészen jó ebből a szempontból is. Az utcanevek pedig a térképek hibái, ahogy az is, hogy sok helyen 60-as tábla van már régóta, de osztja az intelmet, hogy lassíts, mert szerinte ott hosszú szakaszon 30 a megengedett, stb - miközben *16.Q4 -es térkép...

[ Szerkesztve ]

(#27076) enemi válasza gerner1 (#27075) üzenetére


enemi
senior tag

Hát ezt mondtam én is. IGo primo,israel vagy franc se tudja má hogyhíjják.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27077) enemi válasza -Maci- (#27074) üzenetére


enemi
senior tag

A dzsípíesz???? Mintaállatt! Nade ez is igaz. Ha aktívan nem használja egy app (igo) akkor nem is fogyaszt

"Amikor épp nem eltévedtünk. akkor nincs nagyon rá szükségünk, hiszen nélküle is be tud lőni minket a telefonunk. A GPS abban segít, hogy másfél méteres pontossággal határozza meg a helyzetünket, míg a wifi- vagy a mobiltornyokkal ez kb. 20 méteres pontosságú. Amikor viszont az akksink energiájával akarunk spórolni, akkor bőven elég a 20 méteres is."

"GPS: a GPS-t nem szükséges letiltanunk, kikapcsolnunk, ugyanis ezzel magában nem takaríthatunk meg energiát. A GPS szenzor csak használat közben fogyaszt (ha látszik az ikonja az értesítési sávon).

Ha ki van kapcsolva (itt = le van tiltva) a GPS, akkor azt az appok nem tudják használni automatikusan.

Szolgáltatások, folyamatok, appok: a Beállításokban tiltsuk le a Szinkronizálást; a Hálózati hely szolgáltatást (appot); ha lehet, használjunk GPS-t helyette, az úgyis sokkal pontosabb; sőt, még letiltani sem kell a GPS-t, amikor nem használjuk, ugyanis az akkor nem fogyaszt; tiltsuk le a nem használt gyári appokat; távolítsuk el a szükségtelen utólag telepített appokat (mivel szinte bármikor elindulhatnak a háttérben).

Fontos megjegyezni, hogy Androidon a háttérben lévő appok folyamatai és szolgáltatásai általában nem fogyasztanak rendszererőforrásokat, így energiát sem. Ám egyes appok automatikusan valamilyen trigger hatására előtérbe kerülhetnek, akár akkor is, ha látszólag alvó módban van a készülék – ekkor viszont fogyaszthatnak energiát. Mivel a triggerek felett nincs ellenőrzésünk, az egyedüli megoldás az adott app eltávolítása vagy letiltása.

Ha a Hálózati hely szolgáltatás appot letiltjuk, akkor a mobilhálózat és wifi alapú helymeghatározás nem fog működni!
"

"„Okos” mobilok és táblagépeknél már nehezebb dolgunk van. A kijelző és a GPS nagyfogyasztóknak számítanak, de telefonálás és a WIFI sem elhanyagolható, mint ahogyan a 3G/4G kapcsolódás sem. A gyártók többsége előretelepít valamilyen energiagazdálkodást segítő alkalmazást, de több esetben is túl sok lemondással jár a használatuk. Nehéz okosnak lenni, mivel egy telefon esetében mindenki jogosan várja el, hogy telefonálni lehessen vele. A WIFI/Bluetooth, 3G/4G, GPS lekapcsolása rengeteg energiát megspórol, de akkor az „okos” részét nem tudjuk használni. Érdemes a fényerőt automatikusara állítani, illetve ha ilyen lehetőség nem áll rendelkezésre, akkor kézileg 50% alá beállítani."

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27078) brumi1024 válasza -Maci- (#27067) üzenetére


brumi1024
veterán

Csak felületesen olvastam vissza, így bocsi ha volt: mi a legnagyobb fogyasztó a Beállítások-Akkumulátornál?

(#27079) -Maci- válasza brumi1024 (#27078) üzenetére


-Maci-
addikt

-Google Play Szolgáltatások 22%
-Cella készenlétben 21%
-Android rendszer 11%
-Android Operációs rendszer 8%
-Kijelző 7%
-Eszköz készenlétben 4%
-Whatsapp 3%
-Internet 3%
-Google Play Áruház 3%
-Google alkalmazás 3%
-Instagram 2%

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27080) brumi1024 válasza -Maci- (#27079) üzenetére


brumi1024
veterán

Milyen a térerőd (4G/3G)?

(#27081) -Maci- válasza brumi1024 (#27080) üzenetére


-Maci-
addikt

Napközben BP-n vagyok, 3G van full térerőn. A beállításoknál 2G/3G -re van állítva.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27082) gerner1 válasza -Maci- (#27081) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor az kilőve. Nálam is ugyan ez ..

(#27083) enginev3.0 válasza -Maci- (#27079) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam a Google igy van belőve

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27084) enemi válasza -Maci- (#27079) üzenetére


enemi
senior tag

Majd,ha hanyagolod a Google Play-t jobb lesz. Kapcsold ki az automatikus frissítéseket is az áruházban.

"GPS és Bluetooth

Óvatosan a GPS-szel és Bluetooth-szal. Az Android rendszer egyik erőssége a helymeghatározás lehetősége GPS segítségével. A GPS remek eszköz, és sok app épül rá, mint pl. a Google Latitude vagy a Foursquare, viszont nagyon gyorsan fogyasztja a telefonunk akkumulátorát. Ezért ha lehet, kerüljük a használatát. Használjunk erre widget-et (Power Widget) vagy a Kapcsoló appot. De a beállításoknál is ki tudjuk kapcsolni a GPS használatának lehetőségét, korlátozottan ekkor is használható marad pl. a Google Latitude. Ide kapcsolódó tipp, hogy kikapcsolhatjuk a helyzetmeghatározást vezeték nélküli hálózatok segítségével. Ha a GPS nem aktív, a telefon képes kiháromszögelni a helyzetünk. Nem lesz olyan pontos, de még használható, viszont szintén erőforrás-igényes. Ha kell az energia, ezt is kapcsoljuk ki. Beállítások -> Biztonság és hely -> Vezeték nélküli hálózatok. Szintén itt tudjuk kikapcsolni egyébként az előző bekezdésben taglalt GPS-t is.
A GPS-hez hasonlóan szintén felesleges állandóan futtatni a Bluetooth-t, csak akkor kapcsoljuk be, ha tényleg valamit küldeni, vagy fogadni szeretnénk."

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27085) -Maci- válasza enemi (#27084) üzenetére


-Maci-
addikt

"Majd,ha hanyagolod a Google Play-t"

Most meg ezt nem értem. Hanyagolnám én...
Az automatikus frissítések ki van kapcsolva.( PL az ERobot-ot nem szertném lefrissíteni, mert az új verzióval az volt a fő fogyasztó. Vissza pakoltam egy régebbi verziót és már ott sincs az akksi fogyasztás listában.)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27086) enemi válasza -Maci- (#27085) üzenetére


enemi
senior tag

Sokat használod nah! Böngészed ,keresgeted,töltögeted...

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27087) blt.62 válasza gerner1 (#27054) üzenetére


blt.62
őstag

Ez mit csinál? Szebbek lesznek az ikonok? Gondolom nem magyar menüs..

MegtorloXp

(#27088) -Maci- válasza enemi (#27086) üzenetére


-Maci-
addikt

Én aztán biztosan nem! :(

Szerk.

Kikapcsoltam teljesen a helymeghatározást, hátha. Majd meglássuk, csak kár, hogy pont ma este kell tölteni.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27089) gerner1 válasza blt.62 (#27087) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Időjárás + Óra Widget.

(#27090) enemi válasza -Maci- (#27088) üzenetére


enemi
senior tag

Google Play Services battery drain

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27091) -Maci- válasza enemi (#27090) üzenetére


-Maci-
addikt

Ez mán valami :R :R

Ezt monja:

"Try booting into Safe Mode; if your battery problem goes away that’s a pretty big hint that the Google Play Services battery problem is down to a third party app."

Eztet hogy csinálom meg?

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27092) gerner1 válasza -Maci- (#27091) üzenetére


gerner1
Topikgazda

(#27093) -Maci- válasza gerner1 (#27092) üzenetére


-Maci-
addikt

:R :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27094) Kasya válasza -Maci- (#27091) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem itt a megoldas.
Nah, megeloztek :)

[ Szerkesztve ]

(#27095) enemi válasza -Maci- (#27091) üzenetére


enemi
senior tag

(Maci te ilyenkor dolgozol?????Nemtom mit csinálsz ,de ott akarok én is! S7 edgem is van hozzá!)

Jómegfogtad ám a lényeget.... Mielőtt safe-be mennél inkább a Play-t próbáld meg visszatenni régire... Sok az.

-With the device powered off, press and hold the Power button (located on the right edge) until the Samsung Galaxy S7 logo appears then release.
-With the Samsung logo displayed on the screen, press and hold the Volume Down button (located on the left edge).
-Continue to hold the Volume Down button until Safe mode appears in the lower left of the screen then release.
Note This may take up to 45 seconds.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27096) -Maci- válasza enemi (#27095) üzenetére


-Maci-
addikt

"(Maci te ilyenkor dolgozol?????)"

Csak annyira, mint Te ;)

Na egy uccsó kérdés mára, aztán tényleg megunom a telefonozást mára.
A beállítások/akkumlátor/akku használat lista resetelehető valahogy? Csak mert ki-be kapcsolással nem... Ha lehetne nullázni, akkor hamar látnám, hogy sikerült e elérni valamit.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27097) enemi válasza -Maci- (#27096) üzenetére


enemi
senior tag

reszeteli magát egy 100%-os feltöltés után.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27098) -Maci- válasza enemi (#27097) üzenetére


-Maci-
addikt

Okés! Köszönöm szépen mindenkinek mára! :R :R

Maci vótam

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#27099) enemi válasza -Maci- (#27098) üzenetére


enemi
senior tag

(na ezt meglesem...) :DDD

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#27100) viera válasza -Maci- (#27098) üzenetére


viera
őstag

Én is Sony-ról jöttem ahogy te,és ugyanúgy használom a telót mint akkor.Én csak azokat az alkalmazásokat tiltottam le amit nem használok.Semmi hibernáló nincs fent és így is kibírja a teló estig amíg töltőre teszem.Feleslegesnek érzem ezek használatát,bírja ki nap végéig a többi nem érdekel.Sony így nem bírta nekem,örültem ha nem merült le mire hazaértem.Mondjuk én melóban kb.5-6 órát a telót nyomkodom.Csak mobilneten vagyok,helymeghatározás+AOD folyamatosan aktív+Facebook app,messenger,viber.Nougat van fent és teljesen meg vagyok vele elégedve,semmi gond nincs.Jobban is tetszik,főleg az AOD miatt és ugyanannyit bír akkuba mint a MM.Nem kötekedés képpen írom,ne érts félre.Szerintem csinálj egy FR-t és egy ideig használd úgy,hogy nem teszel fel mindenféle "akku kimélőt."

Soha ne mondd,hogy soha!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.