Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) kat válasza Kasya (#28049) üzenetére


kat
tag

Hol tudom letiltani?

Megvan😃😃

[ Szerkesztve ]

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#28052) Leslie1966 válasza kat (#28048) üzenetére


Leslie1966
senior tag

qBittorrent :)

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#28053) migabi24 válasza Kasya (#28049) üzenetére


migabi24
nagyúr

+1 Flud a legjobb

(#28054) Joe.36


Joe.36
addikt

Köszönöm az infókat mindenkinek! :)

Használ itt valaki 7.0 alatt Alcatel OneTouch Watch órát ? Átmennek rendesen a jelzések, értesítések ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#28055) Tibe


Tibe
aktív tag

A messenger Lite legújabb 4.1 miért nem nyit meg linkeket? Nektek sem? Azt írja hogy "A böngészőt nem sikerült megnyitni"

(#28056) #18001664 válasza Tibe (#28055) üzenetére


#18001664
törölt tag

5 perc alatt töröltem a Messenger Lite-ot. Annyit ér...

(#28057) Tibe válasza #18001664 (#28056) üzenetére


Tibe
aktív tag

:DD :))

(#28058) ΞΔGLΞ válasza Parallaxis (#28047) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tényleg nem értem miért is kell valakinek ilyen felesleges dolog, ami maximum jól néz ki, de csak nehezíti a normális használatot.

Nem mindenki béna, tehát ne általánosíts.

(#28059) taranis válasza ΞΔGLΞ (#28058) üzenetére


taranis
addikt

Most te is általánosítottál, nem mindenki béna, akinek ez a design inkább nehézséget okoz, mintsem örömet.

colorizer.net

(#28060) gerner1


gerner1
Topikgazda

A napokban kérdezte valaki, hogy Nougat -ban hol található az élő háttérkép beállítása. Ezt találtam, lehet egyfajta segítség is erre ...

(#28061) Yogibear974 válasza karpathy (#27959) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Olyan volt, hogy nem ismerte föl, beadta a pin padot. Visszalépve elhúztam az ujjamat. Tök mind1, hogy szkennelt és belépett/nyitotta a telot. IMHO sw bug.

Üdv: -=Yogibear=-

(#28062) EnterR válasza kat (#28048) üzenetére


EnterR
veterán

Ncore-hoz jó lesz a Flud, semmilyen előzetes beállítást nem igényel.

PSN ID: marquuard

(#28063) ΞΔGLΞ válasza taranis (#28059) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tisztázzunk már valamit.
Az s7 edge (oldal)kijelzőbe belenyúlni véletlen, nem nagy ördöngösség, néha nekem is sikerül, de egy káváig kihúzott kijelzőbe már igencsak tudás (vagyis bénaság) kell, aminek az oldala védett. Nekem több ilyen készülékem is volt már, de soha nem sikerült még véletlen sem belenyúlnom. Az s7 edge-be igen, mint írtam, de nem erről van/volt szó, hanem, hogy az lg új telefonjának a kijelzője miért nem a káváig ér, ami nem egyenlő az s7 edge lekerekített szélével. Értsd: mint a MATE 9...pl.

[ Szerkesztve ]

(#28064) isakamay válasza Keem1 (#28035) üzenetére


isakamay
tag

Igen, tudom, visszaolvastam, de konkrét választ nem olvastam, ezért kérdeztem meg. Láttam 8 óra sot-ot, meg 1000 éves hangminőséget.

(#28065) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy a lezárt képernyős háttérképet lehet valahogy custom-ra cserélni ? Ha igen leírnátok hogyan ?

Előre is köszönöm !

(#28066) Kasya válasza Maxell014 (#28065) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ket ujjad egymasba huzod (pinch zoom) a kezdolapon - Hatterkepek - bal felso sarokban

[ Szerkesztve ]

(#28067) Maxell014 válasza Kasya (#28066) üzenetére


Maxell014
senior tag

Nagyon jóó Köszönöm szépen !

(#28068) Parallaxis válasza ΞΔGLΞ (#28063) üzenetére


Parallaxis
addikt

Értsd: mint a MATE 9...pl.

Akkor tényleg nem értem, mert a Mate 9-nek vastagabb a kávája, mint a most bemutatott G6-nak.

(#28069) taranis válasza ΞΔGLΞ (#28063) üzenetére


taranis
addikt

Értem, valamiért azt hittem, hogy a lekerekített szélű képernyőkről van szó. A káváig kiérő kijelzőkkel nincs tapasztalatom, úgyhogy kiszállok :)

colorizer.net

(#28070) szimike79


szimike79
őstag

Hali mindenkinek, most már 2 napja próbálgatom az új Nugatot, és azt kell mondjam jól sikerült (számomra legalább is egyenlőre). Kíváncsi voltam hogy full hd-ban hoz-e valami fogyasztás csökkenést, és úgy néz ki hogy igen. Per pillanat 56%-on az aksi és 3 óra felett a kijelzőhasználat vegyes használatban. Játék, Fb, youtube, zenehallgatás bt fülesen. Valamint stand by éjszaka is jobb fogyasztási értéket produkált. Éjféltől reggel 7-ig 2 százalékot csökkent a töltöttség.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#28071) Jack Oneill válasza szimike79 (#28070) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Jovo heten kiprobalom a kozepes energiatakarekos modot. Majd arrol beszamolok en is.

(#28072) vferi90


vferi90
tag

Sziasztok. A telenor valóban exynosos verziót árul?

Note9

(#28073) Bence004


Bence004
aktív tag

Gyári s-view tokom van, és a múltkor beállítottam az újjlenyomatos feloldást, de hiába csukom le a tok fedelet nem kéri az újjlenyomatot csak simán feloldja a kijelzőt. Régebben gyári flip wallet tokkal simán működött, lecsuktam a fedelet majd amikor felnyitottam kérte az újjlenyomatot és csak akkor oldotta fel a képernyőzárat.

[ Szerkesztve ]

(#28074) gerner1 válasza vferi90 (#28072) üzenetére


gerner1
Topikgazda

EU -ban az összes az.

(#28075) szimike79 válasza vferi90 (#28072) üzenetére


szimike79
őstag

Magyar honban mindenhol exynos van. Snapdragon tudtommal az USA-ban és ázsiában van.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#28076) freezespider


freezespider
tag

Segítsetek légyszi!

Asszem volt szó róla pár napja.
Nougat alatt, hogy lehet az ikonok háta mögül eltüntetni az árnyékot?

(#28077) Keem1 válasza freezespider (#28076) üzenetére


Keem1
addikt

Te hol keresnéd logikusan? ;)
Beállítások -> kijelző -> ikonháttér :P

Legalábbis remélem, hogy erre gondolsz, mert amúgy árnyékot nem látok, csak keretet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28078) ShadowLac válasza Jack Oneill (#28071) üzenetére


ShadowLac
addikt

a 6 os hoz képest a nougaton az akku idő jobb,ugyan az, rosszabb ?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#28079) freezespider válasza Jack Oneill (#28071) üzenetére


freezespider
tag

Én most próbálom :)
Remélem segíteni fog, mert (nem nyávogtam itt miatta) az utóbbi időkben kezdett gyalázatos lenni az akksi időm :(((
Hétvégén amikor itthon vagyok keveset használom a telefont, de hétköznap brutálon megy!
GPS, mobil net, bluetooth, két applikáció (traffi hunter, waze) folyamatosan, telefonálás, kijelző használat, céges online rendelési rendszer, stb ....
Ha nekem jobb lesz, akkor senki sem panaszkodhat :DDD :DDD :DD
Tegnap óta be van állítva a közepes, és egyelőre döbbenetesen jó !!!! Csak nem akarom elszólni magamat :))

(#28080) freezespider válasza Keem1 (#28077) üzenetére


freezespider
tag

Köszike :DDD :))

(#28081) Jack Oneill válasza freezespider (#28079) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Erdemes testreszabni. Pl szerintem a hatterkapcsolatot ne allitsa le. A tobbi mehet.

(#28078) Lacno
Szerintem jobb lett. A kijelzofelbontas allitas es a reszletes energiatakarekos beallitas miatt,vagy az optimalizacionak koszonhetoen...nem tudom. De egyertelmuen jobb.

[ Szerkesztve ]

(#28082) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,

Tegnap a segítségetekkel visszaállítottam a google play szolgáltatásokat a gyári verzióra. Azóta úgy tűnik helyre billent az alkalmazás akku használata.
Üröm az örömben, hogy a Gmail app azt írja, hogy csak akkor hajlandó működni, ha frissítem a google play szolgáltatásokat :))
Nem merek frissíteni, olyan szép lett az az akksi görbe... :))
Valaki tud valami kerülő utat? Esetleg egy linket adni régebbi gmail appra? :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28083) freezespider válasza Jack Oneill (#28081) üzenetére


freezespider
tag

Az amúgy minknél zavarhat be? Ha leáll?

(#28084) -Maci- válasza -Maci- (#28082) üzenetére


-Maci-
addikt

Lejárt a szerkesztési idő.

Tesztelem pár napig a gyári email klienst :B

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28085) Kasya válasza -Maci- (#28084) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az teljesen jó.

(#28086) Loboda válasza -Maci- (#28082) üzenetére


Loboda
senior tag

Inbox - ot probáltad?

(#28087) Jack Oneill válasza freezespider (#28083) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Gondolom nem kapsz ertesitest az alkalmzasoktol. Szerintem az jobb,ha be van kapcsolva. Cpu sebesseg csokkenes mehet,fenyero csokkenes mehet,full hd mehet.

[ Szerkesztve ]

(#28088) -Maci- válasza Loboda (#28086) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen. Ahhoz is frissíteni kell a play szolgáltatásokat.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28089) freezespider válasza Jack Oneill (#28087) üzenetére


freezespider
tag

Oksa köszi!

Szívesen venném ha megtalálod az optimális beállítást, és megosztod ;)

(#28090) migabi24 válasza -Maci- (#28082) üzenetére


migabi24
nagyúr

Na örülök, hogy segített a dolog, a megoldás ugyanolyan egyszerű, törlöd a gmail frissítését is, a gyári verzió nem fog panaszkodni

[ Szerkesztve ]

(#28091) Jack Oneill válasza freezespider (#28089) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Okes. Jov. heten probalgatom.

(#28092) -Maci- válasza migabi24 (#28090) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen, úgy tűnik rengeteget segített! Most így állunk.
Ha marad ez a tendencia, nem fogok panaszkodni. De azért érdemes észrevenni azt a durva törést tegnapról az akksi görbén. Az volt az az időpont, amikor eltávolítottam a play frissítéseit.
Két furcsaság adja magát:
-Mások gond nélkül használják a play-t, nálam miért vacakol? :U (Költői kérdés)
-Úgy kezdtük, hogy a play ette az akksit. Aztán feltettem különböző verziókat, amik szintén ették az akksit. Most újra vissza tértem a gyári verzióhoz és most jónak tűnik... Akkor elsőre miért nem volt jó?! :U (szintén költői...)

Na mindegy, csak legyen jó. Pont mindegy nekem, hogy melyik play verzió van fent. :K

Nagyon szépen köszönök minden segítséget!! :R :R

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28093) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok! Sokáig nem olvasgattam ezt a topicot, de most visszatértem. Nekem is eme remek készülékem van amit imádok nagyon meg vagyok vele elégedve! De lenne egy olyan kérdésem, hogy érdemes feltelepíteni a kisebb frissítéseket? Mindíg szól eddig sosem telepítettem ilyen 20 megás kis szarságok. A másik kérdésem mikor jön ki az új rendszer? (Bocsi nem tudom hogy írják 😆)

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#28094) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ha nem tetszik a 7 könnyen vissza tudom tenni a 6-ot?

(#28095) Kasya válasza vadászcsiga (#28094) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen

(#28096) migabi24 válasza -Maci- (#28092) üzenetére


migabi24
nagyúr

"-Úgy kezdtük, hogy a play ette az akksit. Aztán feltettem különböző verziókat, amik szintén ették az akksit. Most újra vissza tértem a gyári verzióhoz és most jónak tűnik... Akkor elsőre miért nem volt jó"

Erre válaszolnák mert tudom az okát, neked már nem az alap szoftverbe integrált verzió szarakodott amire most visszaáltál, hanem a frissítés .... verziója, ugyanis az auto frissítés miatt ez kérdés nélkül frissül nem is látod mikor

(#28097) vadászcsiga válasza Kasya (#28095) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még alszom rá egyet :D

(#28098) vadászcsiga válasza Kasya (#28095) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha ugy döntők hogy telepítés elott csinálok egy fr-t van valami dolgom elotte? Kilépés a samsung cloudból, ilyenek.

(#28099) gerner1 válasza vadászcsiga (#28098) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mentés, ha rövid időn belül szeretnéd visszakapni a belakott állapotodat.

(#28100) -Maci- válasza migabi24 (#28096) üzenetére


-Maci-
addikt

verziója, ugyanis az auto frissítés miatt ez kérdés nélkül frissül nem is látod mikor

Akkor ezek szerint ez is kérdés nélkül frissülni fog egy tetszőleges időpontban? :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.