Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) spawn21 válasza ΞΔGLΞ (#28395) üzenetére


spawn21
veterán

Engem meg, hogy ne kelljen az LTE-t kikapcsolni ha hívni szeretnék :D

De tény , az új menü kaotikus

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#28402) vadászcsiga válasza ΞΔGLΞ (#28395) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lesz hát. Felporgettek kicsit a procit, illetve az animáció lett gyorsabb. Ezáltal úgy érzed pörgősebb a rendszer. Az is, csak jobban merül. Átéltem ezt már iOS alatt is.

(#28403) ΞΔGLΞ válasza vadászcsiga (#28402) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az új XEH már lejött, hamarosan lesz időm és megint csinálok egy próbát, hátha XEO-ból XEH lesz, de ha nem, akkor marad úgy és akkor rá is teszem a hetest, most is akarta tölteni, de letiltottam, amíg újból ki nem próbálom, hogy valóban nem változik semmi. Ez a XEH? még októberi rom, tehát nincs kizárva, hogy rossz jött le esetleg akkor, a magyar helyett lengyel.

(#28404) Kispotter


Kispotter
tag

Nekem 2 napja van fent a nyugágy. Nem csináltam gyári vissza állitást előtte sem utánna sem úgy vagyok vele nem, mert nincs kedvem és ha valami gáz lenne csinálok utánna. Egyenlőre okés minden tetszik is, de egy valami nagyon zavar.. rendszeresen gps kapcsolatokat keres a telefon 2 percenként kb és nem tudom mi csinálja de az aksi használatban nézve az android rendszer. Mit tudok ezzel csinálni vagy mi keres és mit ilyenkor? GpS t nem kapcsolom ki régi rendszeren jó volt csak akkor keresett amikor kelett.

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#28405) ΞΔGLΞ válasza vadászcsiga (#28402) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Maradt Lenyelszki, többet nem foglalkozom vele. Töltöm rá a hetest. .-)

(#28406) -Maci-


-Maci-
addikt

Nem tudjátok, a trémobilnál mikor van hónap váltás? Elfogyott a mobil netem februárra és már erősen unom, hogy csak Whatsappolni meg telefonálni tudok... :DDD A navigációnál is olyan nyögve nyelősen jönnek a forgalmi adatok. :U

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28407) vadászcsiga válasza -Maci- (#28406) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindenkinek máskor. Abban az sms-ben írják a fordulonapot amiben figyelmeztetnek hogy finito.

[ Szerkesztve ]

(#28408) -Maci- válasza vadászcsiga (#28407) üzenetére


-Maci-
addikt

:Y :Y :(

Nincs meg az esemes :(

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28409) Jack Oneill válasza -Maci- (#28406) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Minden ho 2.

(#28410) -Maci- válasza Jack Oneill (#28409) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszi! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28411) atti29


atti29
tag

Sziasztok!
Segítségetekét, tanácsot szeretnék kérni,válaszotokat előre is köszönöm!
Megjött a Nougat,vodafone-os a telefon!
Érdeklődnék,hogy érdemes frissíteni?
Olvastam biztonsági mentést kell csinálni ( nem csináltam még ilyesmit ,esetleg egy pár szóban működési elvét valaki megosztaná),akkor ugye telefonszám minden megmarad?
Pl online játék mentés ugyanígy vissza tölthető?
Tudom amatőr kérdések de szifonról váltottam és tudom olvassák vissza de megköszönném a felvilágosítást! :R :R

(#28412) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!
A youtube-on miért nem találok 1080ps-nél nagyobb felbontású videót?
A kijelzőm wqhd-n van.

(#28413) vadászcsiga válasza Jack Oneill (#28409) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 28-án.

(#28414) gerner1 válasza lukoz (#28412) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. Nálam működik ...

(#28415) -Maci- válasza vadászcsiga (#28413) üzenetére


-Maci-
addikt

nagy okosan írják a honlapon, hogy 0kb maradt az 1GB-ból, még kör diagram is van hozzá, de az, hogy mikor járt le, mikor lesz újra.... :W Nem véletlenül TRÉmobil.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28416) Jack Oneill válasza vadászcsiga (#28413) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Telekom? Hivatalosan minden ho 2. A fordulonap. Szerzodesben is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#28417) bandor válasza enginev3.0 (#28355) üzenetére


bandor
tag

Köszi a válaszokat. Akkor ezek szerint nekem nem fog menni a fekete háttér, ugyanis kitöröltem a Samsung accountot, mivel folyamatosan küldte a hibaüzeneteket.

(#28418) lukoz válasza gerner1 (#28414) üzenetére


lukoz
aktív tag

Érdekes :(
Találni elvileg találok, de a max csak 1080p

(#28419) vadászcsiga válasza Jack Oneill (#28416) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#28420) gerner1 válasza lukoz (#28418) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet azért, mert FHD -n hagytad a felbontást.

(#28421) lukoz válasza gerner1 (#28420) üzenetére


lukoz
aktív tag

A legnagyobb felbontáson vagyok

Megoldódott :)
Csak ujra kellet indítani :)

[ Szerkesztve ]

(#28422) -Maci- válasza vadászcsiga (#28419) üzenetére


-Maci-
addikt

-

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28423) Jack Oneill válasza vadászcsiga (#28419) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Egy pillanat! Ez az elofizudhoz tartozo monilcsomag vagy rendelted kulon netopciokent? Mert ha rendelsz az mas. A csomaghoz viszont 2.a fordulonap.
Ha viszont ez az elofizudhoz van,akkor nagyon nem ertem,mert a Tnel 2.a fordulonap mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#28424) vadászcsiga válasza Jack Oneill (#28423) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A hozzátartozó mobilcsomag. És tudok neked még linkelni 20 ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#28425) gerner1 válasza vadászcsiga (#28419) üzenetére


gerner1
Topikgazda

No, többek között, az ilyesmik elkerülése céljából nincs állandóra bekapcsolva a mobilNET a telómon. Navinál is megelégszem, csak a műholdas adatokkal (WiFi & egyebek nélkül), és igyekszem kerülni a google és ahhoz hasonló navikat, mert nagyobb adatforgalamat generálnak.
Persze van még bőven lehetőség ezen felül is, amelyekkel gyorsan el tud fogyni nagyon sok is...

[ Szerkesztve ]

(#28426) ollie válasza Jack Oneill (#28416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Előbb volt erről szó, hogy mindenkinek más.

***

(#28427) vadászcsiga válasza Jack Oneill (#28423) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem vagy képben. Kollégának 12-e :)

(#28428) Jack Oneill válasza ollie (#28426) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nem veletlenul irtam olyan magabiztosan a 2-at. Az ugyfelszolgalaton nekem azt mondtqk,hogy a telekomnal egysegesen 2. A fordulonap. 10 eve nekem amugy 2.a fordulonap, fuggetlenul a szerz.kotesektol :D Erdemes lenne ezt megkerdezni,mert furcsallom.
Ha nem vagyok kepben,ami ezek szerint igy van :D az a draga ugyfelszolgalatos miatt van :D :D

[ Szerkesztve ]

(#28429) -Maci- válasza gerner1 (#28425) üzenetére


-Maci-
addikt

De ezzel kizárod magadat a forgalmi adatokból. Én pl 2X50km-t autózom naponta és mikor fleteszem az edge-t a helyére, azonnal* az arcomba nyomja a forgalmi infokat, mert előre tudja, hogy az adott időpontban hová szoktam menni.

*lejár egyenlegnél azért kell rá várni egy kicsit :))

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28430) gerner1 válasza -Maci- (#28429) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én nem használom, mert nem pontos, vagy későn kerülnek az adatok a rendszerbe. Szubjektív, de sajnos nekem nem jók a tapasztalataim ezzel (napi 40-60km -t megyek max). Pedig Pesten volna értelme .. Azt viszont látom, hogy Te talán elégedett vagy, ezért használod is.

[ Szerkesztve ]

(#28431) Keem1 válasza Jack Oneill (#28428) üzenetére


Keem1
addikt

"Egyedi adatforgalom mérés

A csomagban foglalt adatforgalmat a számlázási ciklustól
eltérően nem elsejétől a hónap végéig hanem ügyfelenként
egyedileg mérjük, azaz az adott hónap meghatározott napjától egy hónapig."

Teljesen egyedi ügyfelenként.

Ennek nyilvánvaló az oka: nincs az, hogy hó elején 5 millió ember cuppan rá a tornyokra, hó végén meg uborkaszezon van, hanem egyenletes az elosztás.

[ Szerkesztve ]

(#28432) ZsyfKo válasza -Maci- (#28415) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Úgy ezt a 11 napot a kör diagramnál is írja.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#28433) -Maci- válasza gerner1 (#28430) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen. Ha telepítve van a google asszitens, akkor az a szokásaid szerint megjegyzi az útvonalakat és azt is, hogy kb mikor vezetsz. Elvileg figyelmeztet is, ha valami van az úton, de ezzel kapcsolatban én azt tapasztaltam, hogy későn szól. Így viszont, hogy rákényszerítettem az Erobottal, hogy vezeték nélküli töltés észlelésekor induljon el a maps és rögtön frissítse is az út infot, szerintem teljesen jó.
Próbálgatom a Waze-t is. Ott mondjuk kell egy +gomb nyomás is, hogy hová megyek és úgy vettem észre eddig, hogy nem szól előre, ha van valami az úton, hanem másfelé kezd el navigálni.
Nálam azért jó ez, mert mindíg ugyanaz a 2 fix célpontom van(munkahely, otthon). Gondolom ha többfelé járnék, szerencsétlen nem tudná, hogy éppen mikor mit akarok.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28434) -Maci- válasza ZsyfKo (#28432) üzenetére


-Maci-
addikt

Hát ezt meg honnan varázsoltad elő? :U

Én ennyit látok a honlapon.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28435) Keem1 válasza -Maci- (#28434) üzenetére


Keem1
addikt

Kattints a kördiagramra.
Szerk: helyesbítek, Telekom app.

[ Szerkesztve ]

(#28436) Jack Oneill válasza Keem1 (#28431) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Akkor tenyleg el voltam tevedve :D

(#28437) gerner1 válasza -Maci- (#28433) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam is ez van. Túlnyomó részt a szokásos útvonal, minden nap. Az a baj, hogy mire jelez a rendszer -és navigálna másfelé- már az alternatív útvonalnak is harangoztak. Értelem szerűen, ismerve az útvonalat és a környéket végig, nem fog tudni olyat ajánlani, amit ne tudnék magam is, amikor már messziről látni, hogy torlódás kezdődik. Magassági kormányt utánégetővel + ezekhez a használati engedélyt, nem fog tudni adni ...

[ Szerkesztve ]

(#28438) -Maci- válasza Keem1 (#28435) üzenetére


-Maci-
addikt

Akkor ez most nem fog menni :N
Nincs Telekom appom és net híján le sem tudom tölteni. Azért köszönöm a hasznos információkat mindenkinek! Este kibogarászom abból az appból, hogy mikor van fordulóm és berakon telefon forgalom figyelőjébe. :K :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28439) L.L. válasza -Maci- (#28438) üzenetére


L.L.
senior tag

Ott van a csatolt képeden. Ma este 0 óra 0 percig, utána újraindul az 1 GB.

(#28440) -Maci- válasza gerner1 (#28437) üzenetére


-Maci-
addikt

Értem, értem... De továbbra is azt mondom, hogy hasznos hogy indulásnál nagy képernyőn kijelzi, hogy pl "Szabad az út. Indulhatunk.". Ebben az esetben, ha út közben történik valami, akkor azt jó eséllyel be is nézem. 100%-os biztonságot a Waze adna, de az meg nem közli, hogy kerülő útra terel. (legalábbis eddig ezt tapasztaltam)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28441) gerner1


gerner1
Topikgazda

Az adatforgalom kezelő/figyelő prog -ról jut eszembe.... - Én 3G Watchdog -ot használok. Tud valaki ettől jobb, megbízhatóbb appot ajánlani?

(#28442) freezespider válasza ΞΔGLΞ (#28392) üzenetére


freezespider
tag

Bocsi de fogalmam sincs, hogy mi az :D

(#28443) -Maci- válasza L.L. (#28439) üzenetére


-Maci-
addikt

Hmm... Gondolod?! :U
Azon kezdtem el közben agyalni, hogy felmondom a net dícsomagomat és megrendelem helyette a "Korlátlan böngészés és e-mail opció" -t... :U Valakinek van ilyen esetleg?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28444) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok,

A kérdésem az új Nougat-al kapcsolatban hogy a vezeték nélküli gyors töltés kivették a rendszerből? Mert csak a kábeles töltésnél van ilyen opció a vezeték nélkülit nem találom.
Köszi a segítséget.

(#28445) L.L. válasza -Maci- (#28443) üzenetére


L.L.
senior tag

Ez szinte biztos.

(#28446) Keem1 válasza gerner1 (#28441) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, a gyári megoldás.

(#28447) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Első reakció, gyors a hetes, feltéve, ha az ablak és áttűnést 0.5-re állítom. Ez tetszik így már, nem, mint egy lajhár, hanem valóban gyors a rendszer jóval, mint a hatos volt.

(#28448) hyperspace


hyperspace
őstag

Sziasztok,

Olvastam egy hozzászólást, és emiatt szeretném megkérdezni, hogy csak úgy nem lehet telepíteni a Nova Launchert S7 Edge-re?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#28449) -Maci- válasza hyperspace (#28448) üzenetére


-Maci-
addikt

De lehet. Simán. Nekem is az van.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#28450) gerner1 válasza merlin201 (#28444) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem vették ki. Ugyan ott kapcsolható KI/BE, ahol a vezetékes gyortöltés is. Akkor mutatja, ha a töltőpad tudja a gyors töltést.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.