Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) bajzal


bajzal
őstag

Valamikor majd feltöltik a romot a sammobile oldalára? Csak mert nincs kedvem felrakni egy btu-t és ota-val frissíteni, az amúgy se szimpi, hanem egyszerűbb lenne ráengedni csak simán odin-al egy nougat-ot.

(#24352) bandi0000 válasza Lallos (#24350) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kifejezetten ilyen nincs, max kêpernyőképet tudsz csinálni, merő hülyeségnek tartom ezt am is, mivel nem biztos h pont oda fókuszál a kamera amiböl te képet akarsz csinálni

Xbox One: bandymnc

(#24353) Jack Oneill válasza Telefonőrült (#24349) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Telefon kikapcs. Bekapcs+home+hangero fel. Aztan hangero gombokkal kivalasztod a factory reset reszt es power gomb a kivalaszt. Aztan cache clear is kell.

(#24354) Lallos válasza bandi0000 (#24352) üzenetére


Lallos
csendes tag

Pedig borzasztó hasznos mivel jó a video felbontás ezért a kép is teljesen tökéletes. ...a képernyő fotó az ami nem felel meg teljes értékű fotonak. ..így nem kell egy eseményen fotozgatni hanem videozol csak és később keszitesz fotót annak akinek kell. Ez Sztem fantasztikus megoldás. Elég gáz h az év telefonja nem tud ilyet amint egy régi g2es igen!

(#24355) EnterR


EnterR
veterán

A korábban megvett alkalmazásaimat (Poweramp licensz, Nova Prime) miért kell még egyszer megvennem a letöltéshez?

PSN ID: marquuard

(#24356) gerner1 válasza Lallos (#24354) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azt még nem írta senki sem, hogy nem tudja. Csupán azt tudhattad meg eddig, hogy akik ebben hozzászóltak nem tudják. Én sem tudom pölö ...

(#24357) dobobazsy


dobobazsy
őstag

nem tudja valaki, hogy a "mozgó fényképet" hova menti a teló? ami megörökíti a képkészítés előtti pillanatokat. ugyan abban a "camera" mappában lenne mint a képek?

(#24358) Keem1 válasza Lallos (#24354) üzenetére


Keem1
addikt

Már megbocsáss, de ez rétegigény.
A fotózás és a videózás két külön kategória. A fotózás nem az, hogy csak ellövöm, vagy egy videóból kiválasztom. Egy fénykép elkészítésével azt az egy pillanatot ragadod meg, ami csak akkor történik és amire te alaposan előkészültél. Arra fel kell készülni. Megkomponálni, beállítani a paramétereket (fények, kell-e vaku, ha szükséges, akkor záridő, iso, satöbbi). Az, hogy egy videóból (bármi is legyen az, akár egy LG-nél is) kivágsz egy képkockát, az nagyon messze van egy fotótól.
Egyébként, ha ez a cél, akkor a Media Player Home Cinema segítségével akár képkockánként tudsz lépkedni a videóban, hogy a megfelelő képkockát kimentsd. Messze jobb megoldás bármilyen mobilos próbálkozásnál, de az igazi fotózástól annyira van, mint Makó Jeruzsálemtől.

(#24359) Telefonőrült válasza Jack Oneill (#24353) üzenetére


Telefonőrült
tag

Tényleg érdemes frissítés előtt/után ezt megcsinálni?Van haszna?

[ Szerkesztve ]

(#24360) Zolika08


Zolika08
tag

Nem tudtok egy olyan oldalt ahonnan a btu romot letudnám szedni pár perc alatt mert elég gyatra sebességel jön... vagy esetleg nem tudja valaki feltölteni? Köszönöm

(#24361) dobobazsy válasza Zolika08 (#24360) üzenetére


dobobazsy
őstag

[link]
én így szedtem le, lejött pár perc alatt

(#24362) ΞΔGLΞ válasza Parallaxis (#24347) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nincs kedvem hozzá, hogy ezt megmagyarázzam. :DDD

(#24363) Zolika08 válasza dobobazsy (#24361) üzenetére


Zolika08
tag

Rálesek. Köszönöm

(#24364) DonJoee válasza gerner1 (#24346) üzenetére


DonJoee
tag

Épp ez a gondom, hogy a Smart Switch nem mindent ment/állít helyre. Elég sokfelé olvasom, hogy pl. üzeneteket (gondolom SMS stb.) nem ment, appok adatait/beállításait (gondolom nem Samsungos) nem ment.
Arra elméletileg ott a Google (cloud) mentés. De az sem ment mindent.

Szóval az lenne a kérdés, hogy van-e olyan app vagy szolgáltatás, ami egymaga mindent ment és visszatölt? Régen volt a Titanium Backup, bár azt sem tudom, hogy tökéletes volt-e?

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#24365) ollie válasza DonJoee (#24364) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Titanium Backup csak roottal működik. Ha van PC a közelben, akkor megpróbálhatod a Total Commandert ADB pluginnal (a PC-n), az le tud menteni minden app data-t.

[ Szerkesztve ]

***

(#24366) Jack Oneill válasza Telefonőrült (#24359) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En csak utana csinalom. De akkor kell is,ha foverzio valtasrol van szo.

[ Szerkesztve ]

(#24367) Telefonőrült válasza Jack Oneill (#24366) üzenetére


Telefonőrült
tag

Akkor azt fogom tenni,köszönöm.
Ha PC-n csinálok mentést Smart Switch-csel akkor a mentett adatok visszaállnak?

(#24368) Jack Oneill válasza Telefonőrült (#24367) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Elvileg igen. De adatmentesben nem vagyok otthon. Mindig belakom ujra a telot ilyenkor. Adatmentesnel is elofordulhat adatvesztes.

(#24369) Telefonőrült válasza Jack Oneill (#24368) üzenetére


Telefonőrült
tag

Nem lehet tudni hogy mikor jön ki a lengyel ROM?

(#24370) ΞΔGLΞ válasza Telefonőrült (#24369) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fél négy után.

(#24371) Kami11 válasza EnterR (#24355) üzenetére


Kami11
őstag

Nekem nem kellett! (Poweramp licensz)
Menny a Play-re, ott jelentkezz be és az alkalmazásaid közül nagy valószínűséggel tudod telepíteni.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#24372) Matutitu


Matutitu
csendes tag

Megjelent nálam is a kijelző jobb oldalán teljes hosszában elterülő rózsaszín csík. Eddig eltünedezett, most már szüntelenül itt van, úgyhogy megérett a gariztatásra. Kérdésem, hogy ha online rendeléses t-mobile-os garipapírom van, azzal is vihetem Samsung store-ba? Egyáltalán melyikkel járok jobban: samsunggal vagy a t-mobile-lal?

(#24373) Telefonőrült válasza ΞΔGLΞ (#24370) üzenetére


Telefonőrült
tag

Akkor már holnap letölthető lesz Wi-Fin is?

(#24374) EnterR válasza Kami11 (#24371) üzenetére


EnterR
veterán

Cache ürítés megoldotta a problémát. :R

PSN ID: marquuard

(#24375) Jack Oneill válasza Matutitu (#24372) üzenetére


Jack Oneill
veterán

T-nel nekem azt mondtak,mar nem foglalkoznak garival,szervizzel. Hivatalos szervizbe kell vinni.

(#24376) Kami11 válasza Telefonőrült (#24373) üzenetére


Kami11
őstag

LOL, úgy látom nem jött át! :))

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#24377) D4ni válasza Matutitu (#24372) üzenetére


D4ni
őstag

Ha kirendelt samsung gyorsszervizbe viszed lehet hogy még aznap megcsinálják.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#24378) Telefonőrült válasza Kami11 (#24376) üzenetére


Telefonőrült
tag

Mire gondolsz?

(#24379) Kami11


Kami11
őstag

S7 topicban találtam:
Nougat BTU
ODGx-et illeti a dicséret, valamint idéznék tőle: "Mindenki csak saját felelősségre töltse és telepítse!"

Telefonőrült: Irónia/szarkazmus

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#24380) ΞΔGLΞ válasza Telefonőrült (#24373) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amolyan szarkazmusnak szántam. :)
Senki nem tudja melyik nap lesz, de az időpont biztos.

(#24381) petrson válasza Telefonőrült (#24373) üzenetére


petrson
senior tag

Wifin szerintem nem. Ez a frissítés állítólag most csak mobilnetesen lesz letölthető :(

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#24382) D4ni válasza Telefonőrült (#24369) üzenetére


D4ni
őstag

[link]

:))

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#24383) gerner1 válasza petrson (#24381) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az internet az nem ugyan az, ha mobilNET -en éred el, mint WiFi -n ?? :D

(#24384) Telefonőrült válasza petrson (#24381) üzenetére


Telefonőrült
tag

Hülye azért nem vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#24385) Kami11 válasza gerner1 (#24383) üzenetére


Kami11
őstag

Ez kizárt dolog,mert nem tudom!

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#24386) gerner1 válasza Kami11 (#24385) üzenetére


gerner1
Topikgazda

:D

(#24387) petrson válasza gerner1 (#24383) üzenetére


petrson
senior tag

Hogy lenne már ugyanaz??! A wifi az itt jön a szobából, a mobilNET meg az az internetről!

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#24388) gerner1 válasza petrson (#24387) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hurrá :DDD .. - Most már, legalább tudjuk . :D

(#24390) enginev3.0 válasza Kami11 (#24379) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ne már, nincs kedvem BTU-t feltenni a rossz tapasztalatok után, de azért szeretem az újdonságokat

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24391) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Mivel sikerült regelnem a Beta programban, így néhány napja használom már a végleges Nougat-ot. Miután a véglegesre frissítettem, csináltam egy FR-t és egy Wipe Chace-t. Ebben a néhány napban minden rendben. Semmi fagyás, semmi kivételdobás. A 6-hoz képest sokkal átláthatóbb lett a beállítások menü. Az akku időről annyit tudok mondani (2 töltést követően), hogy kb ua, mint a 6-nál, talán 10-15%-al jobb, de ezt még nem merem egzakt módon kijelenteni. Ha van valami különleges kérésetek ne habozzatok, megpróbálok rá válaszolni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#24392) petrson válasza katona.jozsi (#24391) üzenetére


petrson
senior tag

Félve merem megkérdezni... te wifin, vagy mobilneten frissítettél? :)

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#24393) sompetike válasza katona.jozsi (#24391) üzenetére


sompetike
aktív tag

Gondolom a beállítások menü olyan let mint ami a Note7 nél volt.Grace ux felület.

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#24394) zx6r válasza katona.jozsi (#24391) üzenetére


zx6r
aktív tag

Gyorsabb a rendszer?:)

(#24395) Bence004 válasza katona.jozsi (#24391) üzenetére


Bence004
aktív tag

Én is bétás voltam végig, és én is megkaptam a final nougatot pár nappal ezelőtt, viszont én nem szoktam ota update-ek után fr-t csinálni, és még így se találtam semmi hibát a végleges verzióban... :)

(#24396) DonJoee válasza Bence004 (#24395) üzenetére


DonJoee
tag

Erről beszélek:
Az okosteló használók mondjuk 80%-a nem ért / kíváncsi a rendszer belvilágára. Ha jön egy frissítés, akkor engedélyezi, az letölti és felrakja magát. Újra is indítja a telefont és ennyi. Megmarad minden, megy minden.
Nem kér FR-t, cache törlést, hosszútávon ujjficamhoz vezető trükkös gombnyomásokat.

Ha ennyire esetleges és ennyire szükségszerűen hibához (akár lassuláshoz, akár szokatlanul nagy akkufogyasztáshoz stb.) vezetne egy FW upgrade (akár a teljes Android cseréje), akkor nem hiszem, hogy lenne pl. OTA-funkció. Az lenne, hogy ha kell az új FW, akkor vidd szervizbe, mobilszolgáltatóhoz és ők felteszik x vagy y pénzért vagy ingyen.

Nyilván egy ismeretlen forrásból származó vagy béta FW esetén hasznos tud lenni egy elején-végén FR + cache wipe, hogy csak az egyéb hibákra tudjon koncentrálni a tesztelő.

Elnézést, nem titeket akarlak meggyőzni, hanem... mondjuk magamat. :)
Meg egy kicsit tapasztalatból is beszélek, mert mintha az S2-n nem kellett volna mindent törölni és újrakezdeni az életet FW csere után (pedig volt 2 hivatalos, asszem 4.0.3-ra és onnan 4.1.2-re).
Na mindegy, a kontaktjaimat meg a fényképeimet azért elmentem, biztos, ami biztos. :D

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#24397) Kami11 válasza petrson (#24392) üzenetére


Kami11
őstag

aaa, zinternetről ;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#24398) Leslie1966 válasza DonJoee (#24396) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nem kötelező, csak egy lehetőség annak aki szereti az ilyen kütyüzést. Higgyétek el az emberek nagy része még egy háttérképet sem tud beállítani nem hogy romolni, Odinról legfeljebb filmben halottak stb. :D

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#24399) seger válasza Gabes13 (#24332) üzenetére


seger
addikt

Vibernek is van backupja a beállításokban!

(#24400) katona.jozsi válasza petrson (#24392) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

WiFi. Jó is lett volna, ha mobilneten keresztül teszem. :DDD
A legutolsó 6-os BTU Romot feldobtam Odinnal, majd arra töltöttem le a végleges Nougatot OTA-n (több, mint 1gb-ot töltött le, a mobilnet keretem havi szinten 700MB).

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.