Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) bandi0000 válasza WinstonWolf (#24678) üzenetére


bandi0000
nagyúr

felraktam én is, egyrészt mert jobb lett az AOD, másrészt meg új, de ha 2 hónap múlva jelent vna csak meg azt se veszem észre, mert akkora változást amit te vagy a többiek promóztak, az nem igen van, újabb más felület, kinek tetszik kinek nem, én pl gondolkozok a visszatérésen a galaxy lab miatt...

Más:

Tegnap rákérdeztem samunál h mi van az sw cseréjével, erre a válasz:

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy a készülék rendeltetésszerű működését csak a telefon által automatikusan felkínált hivatalos szoftverrel tudjuk biztosítani. Amennyoben manuálisan más szoftver kerül a készülékre, a továbbiakban nem él rá a garancia, ugyanis olyan módosítások történhetnek a telefonon, amelyek befolyásolják a készülék további rendeltetésszerű működését.

szal igen garivesztéssel jár, de nem tudni miért :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#24702) Jack Oneill válasza bandi0000 (#24701) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ezert varok en turelmesen a telekomos rommal es nem pisilek be izgalmamba,ha pl 1 honap mulva jon csak :D

(#24703) bandi0000 válasza Jack Oneill (#24702) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ez formalitás, vagyis maga az SW csere egyrészt max téglát csinál a telóból, kis eséllyel, de sztem biztosan javítani is tudod, másrészt meg elromlik a kamera és ráfogják h azé me nem gyári sw van rajta :D

Xbox One: bandymnc

(#24704) DonJoee


DonJoee
tag

Azért, hogy valami értelmeset is böfögjek már:
Olvastam, hogy jópáran hiányolták az infraportot az S7-ből. Lehet, hogy most a spanyolviaszt találom fel éppen, de talán van megoldás:

Ez itt

Igen, az S7-eknek az "alján" van a jack és elég hülyén nézne ki, hogy pl. fül mellé tett telóval irányítjuk a TV-t (mintha telefonálnánk), de ha ló nincs, ez is jó, nem?

[ Szerkesztve ]

"Vigyázzon, fegyverem van! Most otthon van, de van!" - Leslie Nielsen

(#24705) osie válasza bandi0000 (#24701) üzenetére


osie
csendes tag

Mi van akkor, ha valaki Odin -al flasheli az official ROM -ot (jelen esetben másik régióból)?
Knox marad 0x0, az életben nem deríti ki senki, hogy mi történt.

(#24706) bandi0000 válasza osie (#24705) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem hát, ezt mondom, ebbe akkor tudnának belekötni, ha pl egyik napról a másikra nem kapcsol be a telód, és azon véletlen a nem a "hivatalos" régió szerinti sw van, és ha észreveszik akkor ráfogják hogy azért romlott el tuti :D

Xbox One: bandymnc

(#24707) brumi1024 válasza ΞΔGLΞ (#24693) üzenetére


brumi1024
veterán

Ez a bug simán lehet egy betű elírása a literálokat tartalmazó fájlban, ezt elég könnyű elkövetni, ettől még azért nem nevezném bétának a szoftvert. A lényegi részek alapvetően működnek, nincs indokolatlan merülés, nincs teljesítménygond, nincs akadás, szól az ébresztő... Az Apple elkövet ennél nagyobb bugokat egy-egy új oprendszer kiadásakor.

[ Szerkesztve ]

(#24708) gerner1 válasza DonJoee (#24704) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem is van ilyen. Pontosan nem teljesen ugyan ez, de fizikai kialakításában kb 95% -ban egyezik. Nyár eleje óta megvan, müxik.

(#24709) vadászcsiga válasza epakla (#24697) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Használtam már szinte az összeset a playről, de egyik sem megbízható. Van amikor felvesz, van amikor nem, van amikor csak a felét.

(#24710) kopidu


kopidu
csendes tag

Sziasztok! Nem nagyon értem a csc kódokat nekem igy néz ki .Mikor várhatom a nugatot?

(#24711) gerner1 válasza kopidu (#24710) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amikor a samu kiadja ECT -re is a frissítést. Csak "ők" tudhatják a dátumot, mi kevésbé ...

[ Szerkesztve ]

(#24712) kopidu válasza gerner1 (#24711) üzenetére


kopidu
csendes tag

Köszi. Még valamit nem értek , mit keres ott Nigéria mikor a telefont a Média Marktban vettem?

(#24713) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Ha felteszem az angol ROM-ot akkor meg fogom kapni a havi frissítéseket annak ellenére hogy az eredeti szoftver lengyel?

(#24714) brumi1024 válasza Telefonőrült (#24713) üzenetére


brumi1024
veterán

Igen, az új CSC-re érkező frissítéseket fogod megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#24715) gyga


gyga
senior tag

7 BTU fent. egy pozitivum valahonnan lett 8 G szabad hely a telón. Sebességben ua. mint a 6. ja és gyűjtőmappaikonok hátterét hogy a brébe lehet feketére állítani mert nincs fekete szín a választhatók közt.

1 probléma
ha s cover tok bezárt állapotában veszem fel a hívást akkor nem lehet kihangosítani. :(

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#24716) gerner1 válasza kopidu (#24712) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez egy dual sim készülék ?

(#24717) kopidu válasza gerner1 (#24716) üzenetére


kopidu
csendes tag

Igen.

(#24718) gerner1


gerner1
Topikgazda

A dual sim készülékeket, hivatalosan (eddig úgy tudjuk..) nem forgalmazza a Samsung Európában. Itt , a Select country legördülőben vannak azoknak a régióknak a kódjai, amelyekben (eddig?) hivatalos ennek a típusnak a forgalmazása. Ezért van ezekre a kódokra (csak) a hivatalos frissítések kiadása.

[ Szerkesztve ]

(#24719) kopidu válasza gerner1 (#24718) üzenetére


kopidu
csendes tag

Akkor én "hivatalosan" meg se vehettem volna a Médiában? Áprilisban vettem.

[ Szerkesztve ]

(#24720) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Akik az új rendszert használják:Mennyivel jobb az előzőhöz képest?Üzemidő stb.

(#24721) gerner1 válasza kopidu (#24719) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudható, hogy esetlegesen a MM Hungary, milyen gar. feltételeket alkudhatott ki, a hazai hivatalos szervízzel, vagy direkt a Samsung vezérképviselettel...

(#24722) Varszegig válasza kopidu (#24719) üzenetére


Varszegig
veterán

És erről van számlád, és kitöltött eredeti samsungos garipapírod? Mert az tényleg érdekes.

(#24723) álarc válasza kopidu (#24719) üzenetére


álarc
aktív tag

Van médiamakis számla IMEI számmal, és vagy kitöltött, lepecsételt garijegy, akkor minden ok! A számla a Plusz 1 év regisztrációnál kell!

(#24724) kopidu válasza álarc (#24723) üzenetére


kopidu
csendes tag

Persze minden papír meg van.Neten rendeltem akkor még 250 be fájt.

(#24725) ollie válasza gyga (#24685) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy vettem észre, hogy a samsung.hu-s meg a samsung.com-os account el van szeparálva. Ugyanis a telefonon bejelentkeztem a samsungos accountomba, a samsung.hu-n meg nem engedett, csak miután regisztráltam ugyanazzal az email címmel egy új accountot.

(#24693) ΞΔGLΞ: miért kéne észrevenniük? Nem a magyar piacra szánták a romot, nyilvánvalóan magyarul tudó tesztelők nem is tesztelték, mert minek? Amúgy mivel ez nem funkcionális hiba, nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

***

(#24726) EnterR válasza seger (#24700) üzenetére


EnterR
veterán

Van olyan letölthető launcher, ami pótolná azt a Labs-es funkciót?

PSN ID: marquuard

(#24727) seger válasza EnterR (#24726) üzenetére


seger
addikt

Biztos. De nem akarok launchert váltani!

(#24728) bajzal


bajzal
őstag

Odin-al a downgrade sem jár knox ugrással? Tehát ugyan úgy ahogy felraktam a nougat-ot 4 fájlos formázással visszarakhatom a 6-ost és nem lesz semmi?

(#24729) Kasya válasza bajzal (#24728) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen. Nem ugrik a Knox, csak TWRP es Root telepites utan.

(#24730) ΞΔGLΞ válasza ollie (#24725) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondolod, hogy a XEH-ben már nem lesz baszk? Vagy ezt most nem értem.
Mindegyikbe ez magyar nyelv kerül, ha ezt nem javítják, akkor magyar hivatalosban (is) ott fog virítani még a "baszk(ikám)" :)

miért kéne észrevenniük?
Értelmeset nem is tudok erre válaszolni, ha szerinted ez normális.

[ Szerkesztve ]

(#24731) viera


viera
őstag

Ma délelőtt feltettem én az angol BTU romot,amire telepítéskor OXA-t írt.Amikor végzett ez lett belőle: :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#24732) smidipeti1 válasza viera (#24731) üzenetére


smidipeti1
tag

1 lépcsőben tetted fel? Én is szeretném feltenni, Telekomos verzióra

(#24733) viera válasza smidipeti1 (#24732) üzenetére


viera
őstag

Igen,letöltöttem az angol BTU-t,aztán mindent betallóztam a megfelelő helyre az ODIN-ba.Az enyém is Telekom-os.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#24734) ΞΔGLΞ válasza viera (#24731) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem lennék meglepve, ha egyszer a kiadnának egy olyan frissítést, hogy a CSC változással a knox-nak is annyi lesz.

(#24735) Manka76 válasza viera (#24731) üzenetére


Manka76
senior tag

Azért maradt ilyen mert a BTU tartalmazza az XEU CSC-t is.
A legegyszerübb változat az hogyha felteszel egy szolgáltatós verziót ami csak 1 CSC-t tartalmaz (pl. Telekom) és utánna húzod rá a BTU firmet.
Nekem 2-ből 2-szer bejött.
A legjobb ha mindegyikből a 4 fájlosat teszed fel.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#24736) viera válasza Manka76 (#24735) üzenetére


viera
őstag

Ja,nekem jó így. :)
Csak kicsit meglepődtem,azért köszi. ;)
Egyébként tetszik a 7-es,csak néhány dolgot még szoknom kell.Nem arról volt szó korábban,hogy a 7-es droiddal jön a Dark mód?Elég kevés a fekete téma,amit a 6-osban használtam az itt nincs már meg.Meg jobban tetszett,hogy az ikonok mögé szürke hátteret tett be,most meg fehéret.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#24737) bajzal válasza ΞΔGLΞ (#24734) üzenetére


bajzal
őstag

Ezt miből gondolod?

(#24738) ΞΔGLΞ válasza bajzal (#24737) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát semmi, csak nem lennék meglepve. Ha most kijönne egy ilyen, milliárdokba lehetne csak számolni, amennyi telefon garanciájától megszabadulnának. A Samu meg egyre szarrágóbb, szóval nem gondolok semmit, csak egyszerűen nem lepődnék meg rajta, hogy ezt is "elveszik".

(#24739) EnterR válasza Manka76 (#24735) üzenetére


EnterR
veterán

Vagy SIM kártya nélkül végzi az első indítást. Elvileg a független telefonokból is így lesznek szolgáltatósak, de erről csak hallottam.

(#24734) ΞΔGLΞ: Nem tartom valósnak.

PSN ID: marquuard

(#24740) Kasya válasza viera (#24731) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nálam is ez volt, kicsit feljebb írtam a megoldást

(#24741) viera válasza Kasya (#24740) üzenetére


viera
őstag

Igen,olvastam.
Amúgy miben jobb a BTU?Azon kívül,hogy kicsit elöbb jön rá a frissítés?Köszi.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#24742) gyga


gyga
senior tag

6 on lehetett választani fhd 60 fps és 30 fps felvétel között. 7-en most csak fhd-t lehet kiválasztani most ez 30 vagy 60 fps?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#24743) bandi0000 válasza gyga (#24742) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Most is lehet

Xbox One: bandymnc

(#24744) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Annyira fasza lett a telefon hogy a meloba utolsó 10 percbe leejtettem. Pofáraesett és a kijelzőn lett egy repedés. A felületén mindenhol érzékel mindent szóval nem zavaró egyenlőre. Nem lett sorjás a repedés széle ha végighúzom a kezen a repedésen akkor sem zavaró. Van a tré mobilnál ilyen plusz biztosításom rá az önrészért gondolom megcsinálják ami majdnem 30 ezer úgy emlékszem. Egyenlőre nem tudom hogy megcsináltassam-e vagy várjak vele.
Ami viszont kérdés hogy a ma felrakott új rendszerrel beadhatom-e a biztosításra cserére vagy javításra a kijelzőt gondolom csak a kijelzőt cserélnék. Nem -e kötnek bele az odinozásomba és hogy 7.0 fut. Előtte vissza kéne raknom a gyári t-s romot? Honnan tudom azt leszedni a legújabbat. Abba nem köthetnek bele hogy nem az eredeti van rajta mivel a lengyelt ők rakták rá a legutolsó garinál.
Vagy ne foglalkozzak a rommal csak jelentsem be hogy elrepedt leejtés után és kérném a garizást.

Köszi előre is.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#24745) ΞΔGLΞ válasza hadogabi1 (#24744) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Tehát nyugodtan leadhatod.

(#24746) Fail3D! válasza hadogabi1 (#24744) üzenetére


Fail3D!
addikt

Milyen magasbol sikerult leejtened es mire esett?

[ Szerkesztve ]

(#24747) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

90 cm-esek az asztalok és pont pofára esett. Járólapra esett.
Csatolom a képeket.
Link
Most megnéztem amúgy 33 ezer a biztosítási önrész.... Na lehet hogy annyiért inkább várok még vele hátha leejtem máskor is.

A képek G4-el készültek. Asszonyéval :)

[ Szerkesztve ]

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#24748) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Sikerült megoldania gondot. :C

[ Szerkesztve ]

(#24749) norti válasza hadogabi1 (#24747) üzenetére


norti
addikt

Komolyan, mindenki veszi a drága tokokat, én meg beleraktam egy filléres ilyenbe, már leesett vagy 6x, sarkára, kijelzőre (vagyis épp a tok két, alsó-felső élére), pattogott és semmi baja. Egy karc se.

És még csak rosszul sem néz ki benne ;)

[ Szerkesztve ]

(#24750) migabi24 válasza Telefonőrült (#24748) üzenetére


migabi24
nagyúr

Töröld az md5-öt a fájl végéről csak a .tar maradjon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.