Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az normális, hogy ha nyomkodom a telót a kamera mellett bal oldalt, akkor nyekereg/ropog?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23152) petereke


petereke
csendes tag

Sziasztok! Végre megérkezett a screen knight fólia gyorsan fel is tettem. Eddig nagyon megvagyok vele elégedve könnyen felrakható, nem gyűjti annyira az újlenyomatokat mint a többi és egész kellemes a tapintása. Pár apró buborék maradt de remélem eltünik majd.

(#23153) enginev3.0 válasza Loboda (#23150) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, egy Windows kiegészítő program kellett még hozzá ami nem volt fent

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23154) Latyaa


Latyaa
tag

Sziasztok!

Készülékváltás előtt állok, és a mai napig határozottan az S7 Edge tűnt reális választásnak.
Azonban, ma más ügyből kifolyólag bementem a helyi Samsung márkaboltba, és ha már ott voltam rákérdeztem az eladótól, hogy mennyire elégedettek a felhasználók a készülékkel úgy általánosságban.

Ami ezután következett meglepett és elbizonytalanított kicsit így a segítségetek kérem.
Azt a tanácsot adta, hogy felejtsem el ezt a telefont és vegyek egy S6-ot vagy egy másik Huaweit.

Az érvei:
- Telekomos készülékek folyamatosan eldobják a hálózatot.
- A készülék szoftveresen úgy lefagy, hogy a hard reset sem segít.
- A touch nem érzékel megfelelően.

Nem tudom, hogy ezek mennyire jellemzőek és azért lepődtem meg mivel eddig mindenhol csak azt olvastam, hogy nagyon dicsérik a telefont és általánosságban a felhasználók meg vannak elégedve vele. Nyilván a kirívó eseteken kívül.

Nektek mik a tapasztalataitok a készülékkel kapcsolatban? Előre is köszönöm a válaszokat.

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#23155) Marquess


Marquess
tag

Hálózat eldobást sokan írták itt forumba,de át kell állítani 3g-re ,ha jól mondom

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#23156) 600700 válasza Marquess (#23155) üzenetére


600700
senior tag

Nekem nougat beta van fent semmi halo eldobalas, de aki 6os rendszert hasznalja sem jellemzo mar.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#23157) Száguldo válasza Latyaa (#23154) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Nekem nincs ilyen gondom egyikkel sem, van a családban még kettő azokkal sincsen gond volt olyan hogy minden ok nélkül hatalmas akku fogyasztás de Cache törlése megoldotta és még FR. sem volt, lassan egy éves márciusi az előrendeltek közül valók T mobilos független rommal és függetlenítve.

(#23158) Száguldo válasza Marquess (#23155) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Ilyen gond volt az Samsung Galaxy Alpha-nál is de ott is készülék függő volt mert nem mindegyik csinálta még ugyan azon a területen sem.

(#23159) Keem1 válasza Latyaa (#23154) üzenetére


Keem1
addikt

Egyikkel sem találkoztam az elmúlt fél év során.

(#23160) Andrew10 válasza Latyaa (#23154) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Én konkrétan semmit sem tapasztaltam ezekből. Lehet, hogy az első kiadású telók csináltak ilyet, de öszintén melyik telefonon hibátlan főleg az első szériából?

[ Szerkesztve ]

(#23161) seger válasza Latyaa (#23154) üzenetére


seger
addikt

Páromé 8 hónapos, enyém 1. Semmi hibát nem tudok mondani!
Telekomos mindkettő!

(#23162) Latyaa


Latyaa
tag

Köszönöm a válaszokat! Furcsálltam én is, főleg egy márka hivatalos képviselőjétől, de így már nincs gond. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#23163) Jack Oneill válasza Latyaa (#23154) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Telekomos es lassan 2 honapos lesz. Semmi baja es az emlitett hibak kozul egyik sem jelentkezett rajta.

(#23164) #18001664 válasza Latyaa (#23154) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nekem Telekomos, eddig egyik hiba sem jelentkezett!

(#23165) Száguldo válasza Latyaa (#23162) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Ami érdekes hogy nekem a Telekomban is azt ajánlották hogy ne vegyek nem ajánlják, inkább várjam meg a 8-ast. (Állítólag van gond a vízállósággal meg lefagynak) . Nem tudom hogy ebből mi igaz de eddig még nem panaszkodott senki az ismerőseim közül sem ezekre a hibákra.

(#23166) Peat76


Peat76
őstag

Sosem fagyott le, szintén T-s, térerő eldobás eddig nem volt, 5 hónapos, azóta is piszok gyors és nagyon jó az aksi időm, vízbe még nem mártottam de öcsémnek párszor úszott és semmi baja!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#23167) Maxximus válasza seger (#23092) üzenetére


Maxximus
őstag

a kínaiak jórésze.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#23168) Peat76


Peat76
őstag

Nem tudom előhozni az edge panelen a narancssárga hívópanelt, üzenet és hívás, valaki tudja a módszert? Mert rohadt jól festett! A alap edge fülecske alatt volt egy kisebb narancs fül, megőrülök se tudom újra előhozni!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#23169) enemi válasza Peat76 (#23168) üzenetére


enemi
senior tag

Az nem csak elmulasztott hívás,sms esetén látszott?És partnereket kell hozzája adni,kül. színekkel.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#23170) KYZRR válasza Peat76 (#23168) üzenetére


KYZRR
őstag

Így van, csak akkor jelenik az meg, ha valakitől van egy, vagy több nem fogadott hívásod.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#23171) pusihusi válasza Latyaa (#23154) üzenetére


pusihusi
addikt

"Samsung márkaboltba,"? Hát az az illető vagy h. vagy saját maga ellensége! :K :K :K :o

Üdv. Feri!!

(#23172) bandi0000 válasza pusihusi (#23171) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ne legyetek már naívak, azt adják el amit el kell, elég nagy baj ha még most is vannak el nem adott S6 -ok nekik, mert talán még most tudják eladni árban, utána már a kutyának sem kell

Xbox One: bandymnc

(#23173) seger válasza bandi0000 (#23172) üzenetére


seger
addikt

Telenor reklámot láttam tegnap este. S6-ot reklámozza..

(#23174) SonyNex7 válasza Latyaa (#23162) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nekünk 2 van a családban.
Az egyik 4 a másik 2 hónap alatt egyszer csinálta hogy nem voltunk elérhetőek,T-mobile Nem tragédia. Mondjuk az sógor peches, volt neki egy 3 napos azonnali csere(vissza gomb nem reagált), az új amit kapott 3 hónap után most van szervizben mert van egy brutális lila csík a kijelzőn.
Csak azt próbálom mondani hogy nem feltétlen a minőség miatt kerül ennyibe a telefon,(plusz ezt szűrtem le a fórumból is) de nem gond mert 2 év háztól-házig garancia van.
Hivatalos boltról annyit hogy 5000Ft egy gyári fólia felrakás,közli velem a tag hogy én úgysem tudom felrakni mert nekik speciális gépük meg tisztító folyadékuk van stb...nah anyád. Manapság már meg sem hallgatok egy eladói véleményt sem, vagy hazudik vagy hülye.
Lehet várni az S8-ra de még lehet nézni mennyi lesz a különbözet a két telfon között...

[ Szerkesztve ]

(#23175) Tactiler válasza Latyaa (#23154) üzenetére


Tactiler
újonc

Sima S7-tel kapcsolatban tudok nyilatkozni: Nekem a legnagyobb gond vele, az h a 4G-t nem tudja..Ezt abszolút nem tudom a mai napig, hogy miért csinálja, de ez kiakaszt..Néha nem lehet vele hívni, néha nem tudom hívni... :(
Szerencsére, összességében azért több a pozitívum mint a negatívum, de nem lettem nagy barátja a samsung telefonoknak..A hardver alapján ennek kéne lennie abszolút a csúcsnak, mind üzemidőben, mind sebességben, mind mindenben.. De, sajnos ez nagyon nem így van..Merül mint a tégla, gyakran felforrósodik, belassul, már be van lakva természetesen.., de sajnos nem olyan fluid, mint "új korában"..Továbbá, nagyon kényes egy telefon..Ha tok nélkül használod, és egyszer leejted, törni fog..Miénken a hátlap karcolódott meg valahogy, pedig mindig tokban van :S A hátlapja az nem olyan kemény üvegből van, mint a kijelzője..
Viszont ami javult, az az ujjlenyomat-olvasó..Sokkal jobb hatásfokkal dolgozik mint az elején.
Legjobb a kijelzője, ez nem kérdés.
Egyik legjobb a kamerája.
Szép.

Szal ez egy jó széria volt a samsungtól, és akinél nem jelentkezik a 4G hálózat gondja-baja, az valszeg meg van vele elégedve..Hozzáteszem nem a saját készülékemről van szó, mielőtt valaki kérdezné, hogy miért ezt választottam..De van a családban egy, és napi szinten én is nyomkodom, használom stb..
Sajna így utólag én, személy szerint úgy vagyok vele, hogy kár, hogy nem néztem körül jobban a piacon, mert valszeg lett volna olyan telefon ami ugyanennyi örömet, (vagy még többet) adott volna, és talán kevesebb pénzért..Itt androidos szereplőkre gondolok persze..

Abszolút egyéni vélemény, és átlag userként írom ezt, senki ne vegye magára, és háborút sem akarok senkivel se kezdeni, de én ezeket tapasztaltam..

Amit tanácsolok, h keress egy olyan boltot, ahol jó forrásból, és magyar garival tudod beszerezni, de viszonylag jó áron!! Ne ilyen márkaboltban, mert nem ér annyit, amennyi a hivatalos cédulán szerepel..(de amúgy ezt mindegyik csúcsra el lehetne mondani).

(#23176) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Ezzel az erovel lehet varni az S9-re is :D

(#23177) Lacmaster


Lacmaster
tag

Számomra az volt furcsa, hogy mikor a Samsung márka képviseletnél voltam 4db s7 edge volt rózsaszín csíkkal bent...1.5 óra alatt:(( :Y

(#23178) bandi0000 válasza Tactiler (#23175) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem feltétlen a samu hibája ez, Magyarországon el van maradva a hálózat, a 4G-n nem lehet telefonálni, ezért vissza kell lépnie 3G-re vagy alá, kint sztem nem ennyire tragikus a helyzet

Xbox One: bandymnc

(#23179) pusihusi válasza bandi0000 (#23172) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem arra céloztam hanem a Huaweire! " másik Huaweit." :W A márka szaküzlet?-másik márkát ajánl,,,, :F :F :F :F :F :o

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#23180) Sabber válasza KYZRR (#23170) üzenetére


Sabber
aktív tag

És ezt hol lehet beállítani?
Köszi

(#23181) SonyNex7 válasza bandi0000 (#23178) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Egyetlen más telefon se produkálta ezt soha.
Akkor hogy is van ez?Valami köze van a telefonhoz az biztos.
A másik ha a 4G be van kapcsolva akkor sok helyen csak 1-2 pálcika van csak. Ezt sem tapasztaltam sehol. Mondjuk ez adott esetben a durva merülésen kívül nem okoz problémát.

(#23182) Galahed válasza bandi0000 (#23178) üzenetére


Galahed
senior tag

igy van, nem csak a Samu hibája. A Sony Z3 -mom is csinálja. Amikor tavaly év közepén rákérdeztem a Telekom azt válaszolta, hogy a 4G-s hálózatát a Telenorral közösen fejleszti és valamikor év vége felé (2016) várható a befejezése és a telefonálási lehetőség 4G-n akkora válik elérhetővé.

Szóval ha lesz 4G-s telefonálás akkor megszünik ez a mizéria...

Persze akik ki sem mozdulnak egy nagyvárosból, ők talán soha nem találkoznak ezzel a problémával.

SonyNex7: Van Blackbery-m, Sony Z3compact-om aminél ez szintén előjön ez a gond és ott is csak újraindítás vagy Airplane On/Off oldja meg a gondot.

[ Szerkesztve ]

(#23183) KYZRR válasza Sabber (#23180) üzenetére


KYZRR
őstag

Az edge képernyő beállításainál kell aktiválni a partnerjelzés a széleken panelt.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#23184) Parallaxis válasza Latyaa (#23154) üzenetére


Parallaxis
addikt

- Telekomos készülékek folyamatosan eldobják a hálózatot.

Folyamatosan nem, de havonta 3-4 alkalommal előfordul, hogy teljes térerőt mutat, de egyszer csak kapsz 3-4 sms-t, hogy nem fogadott hívásod volt. Ez nem köthető a 4G-hez, mert 3G-n is ugyanúgy előfordul.

- A készülék szoftveresen úgy lefagy, hogy a hard reset sem segít.

A belső tároló nem olyan strapabíró és többeknél előfordult, hogy meghibásodott és ilyenkor előjön, hogy véletlenszerűen újraindul, vagy, ha már súlyos a gond, akkor többé képtelen bebootolni is.
Ugyanez a gond a Note 7-nél is megvolt, de ott az akku probléma miatt kevésbé volt hangsúlyos.

- A touch nem érzékel megfelelően.

Ez nem jellemző.

Ellenben a hajlított kijelző miatt törékenyebb a készülék. Ismerősöm kb. 5 cm-ről ejtette rá a fa asztallapra és végigrepedt a kijelzője. Tok eléggé ajánlott hozzá.

(#23185) álarc válasza Parallaxis (#23184) üzenetére


álarc
aktív tag

Voda is dobálta 4G -n, de most egy fél hónapja nem! Kijelző érzékenység tökéletes! törékenység adottság!
A dobálást az iPhone 6S is csinálja, van 2 db a családban. 3 G n nem fordult elő soha!

(#23186) Parallaxis válasza álarc (#23185) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nálam 3G-n is előfordul havi pár alkalommal (4G-t eleve nem használok, mert nagyon gyenge a térereje itt és zabálja az aksit, ha azon van).

(#23187) Latyaa válasza pusihusi (#23179) üzenetére


Latyaa
tag

Igen, annyira nem furcsáltam mert a First Phone-al egybekötött üzlet, egy helységben vannak ott pedig a Huaweiit preferálják jobban. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#23188) Latyaa


Latyaa
tag

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, itt a környéken a jelenlegi telefonomnál sem tökéletes a hálózat, közel vagyunk a határhoz és gyakran előfordul a hiba, ezzel talán együtt tudok élni. Egyedül ez a rózsaszín csík ami aggasztó nekem, de garanciában gondolom úgyis cserélik ha olyat sikerül kifognom.

Nem vagyok az a telefon dobálós fajta viszont féltem a készülékeim úgyhogy tokot, fóliát mindenképp teszek rá, telefon igaz csak jövő héten lesz, viszont a kiegészítőkből amik már itt vannak lassan össze tudnék rakni egyet. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#23189) Peat76


Peat76
őstag

Milyen fóliát érdemes venni? A széleknél takarjon vagy ne? Én fólia nélkül használom egy Spigen ultra hybrid crystal clear tokkal, mert ugye az ember ha mondjuk nyáron megtörli a kijelzőt és egy homokszemcse is rákerül az bizony karcolja!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#23190) 600700 válasza Latyaa (#23188) üzenetére


600700
senior tag

A "samsung qi tolto a legjobb ;)

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#23191) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Na mármost úgy tűnik, hogy egy eddig általam urban legendnek hitt típushiba nálam is megjelent: Egyik kollégám szólt, hogy hol van a telefonom, mert hívott. Mondom itt van nálam. Állítólag ki voltam kapcsolva. Telon persze semmi rendellenesség nem látszik, a térerőt is kiirja, ennek ellenére k.rvára nem tudtam hívást fogadni.

Persze emlékeztem, hogy ilyenkor el kell küldeni repülni, de mi a szar ez???

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23192) 600700 válasza Rigormortiis (#23191) üzenetére


600700
senior tag

A szolgaltatodtol kerdezd inkabb ;)
Nekem volt i7 en , 6S , I6, S7en vegyesen ugyanez regebben bel es kulfoldon.A halozat hibaja. Talan par keszulek erzekenyebb ra.Majd VoLTE megoldja.
Nem tipushiba ne aggodj ;)
Googleban ha rakeresel az lte halozatok hibaira forumok tomkelege van tele mindenfele tipusu telefonok tulajdonosainak a bejegyzeseivel. 2g3g vagy repulo ki be oldja meg...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#23193) ollie válasza Tactiler (#23175) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A S7 tudja a 4G-t. Ha nálad nincs, akkor vagy a szolgáltatód nem szolgáltat 4G-t, vagy az előfizetésed nem tartalmazza, vagy a SIM kártyád túl régi. Szóval ez semmiképpen sem a készülék hibája.

A hátlap meg simán megkarcolódhat portól, mint ahogy az előlap is. Nem azért, mert rossz, hanem mert nem létezik olyan üveg, melyet a por nem tudna megkarcolni. A tok nem segít, mert ha belemegy a tok meg a teló közé a porszem, az egyenes út a karcolódáshoz.

[ Szerkesztve ]

***

(#23194) alcapone386 válasza Száguldo (#23165) üzenetére


alcapone386
őstag

Én úszkáltam vele nyáron medencében és tengerben is. (Természetesen sós víz után rögtön lemostam). Még minden működik. Karácsonykor fafaragás közben egy kést állított meg a combomnál. Hátlap végigrepedt, irány a samsung. Kérdeztem vízálló maradt-e? Azt az infót kaptam, addig vissza se adják, amíg nem megy át a nyomáspróbán. S5 vízállóság is bizonyított nálam, de s7 edge-et még biztosabbnak érzem.

(#23195) Marquess válasza Rigormortiis (#23191) üzenetére


Marquess
tag

Hmm,tegnap pont írtam,hogy sokan panaszkodtak, a hívás ledobási problémáról,erre mindenki leszólt,hogy ez mennyire nem igaz.. Most az utolsó 10 komment csak erről szól újra....És igen ha valaki 180k++pénzt kiad egy telefonra minimum,hogy ilyen problémát nem vár az ember!

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#23196) enemi válasza Marquess (#23195) üzenetére


enemi
senior tag

Vagy csak a szolgáltatónál van a zűr. Hamá' ennyire egyszerre történik,az nem a véletlen műve...

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#23197) álarc válasza enemi (#23196) üzenetére


álarc
aktív tag

Szolgáltatói hiba! Csak bizonyos készülékeken nem jelentkezik valamiért. Pl. Huawei, azért mert ez volt, és jó volt.

(#23198) alcapone386 válasza Marquess (#23195) üzenetére


alcapone386
őstag

Igazad van. De...nekem is jelentkezett az elején. 2. frissítés óta nem jött elő, illetve 7.0 beta-n egyszer sem volt gondom. Asszonynak szürke importos sima s7 van. Nála nem jött elő egyszer sem. Az hogy valami drága, még előfordulhatnak gubancok. Hallottál már autó visszahívásról? :) Ott nem 180k ról beszélunk, mégis vannak bajok. Ezt a világot éljük! Ha valami hibátlan lenne és évtizedekig működne, azt már betiltották volna :)

(#23199) Rigormortiis válasza 600700 (#23192) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na király, ha másoknak is sz.rakodik, akkor jobban érzem magam :D

Tegnap amúgy kaptam OTAn valami frissítést (Telenor).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23200) smidipeti1 válasza bandi0000 (#23178) üzenetére


smidipeti1
tag

Üdv
De ez sajnos a samu hibája..Az elöző Lg g4 meg a nejem g3-sa tökéletesen megy 4G-n,az 1 hónapos s7e átlag 60-70%volt a jel nélküli idő 4g-n.1 hetesen átkapcsoltam 3G-re,minden gond megoldódott.T-kom-os 18.ker.új sim

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.