Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) t72killer válasza tothl (#23797) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó hírek, én megvárom, míg automatikusan jelzi, előtte még uis rá kell vennem magam egy factory resetre a nyomorult privát mód miatt:(((

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#23802) gerner1 válasza Bazijoe73 (#23799) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem fogalmazott alaposan. Amennyiben visszaolvasol 8-11hsz -t, akkor magad is láthatod, hogy akik a béta programban részt vettek, azok kapják most a hivatalos 7.0 -át, a meglévő bétájukat frissítve véglegesre, egy kisebb csomaggal. Nekik is ki van írva azonban (az egyik link-ben), hogy egymás után érkezik a lehetőség a szerverről. Ne tolongjanak, mindjárt egyszerre ...

Nekünk később érkezik. Akiknek valamelyek EU -s ország, gyári független CSC -jén futó ROM van, azok nagy valószínűséggel előbb kapják, mint a szolg.függők.

[ Szerkesztve ]

(#23803) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egész pontosan mitől lesz olyan jó a 7.akármennnyi? No offense, de nekem a mostani 6.01-el is megfelel a teló.

Mik azok az újítások, amiből látok is valamit, és nem csak a motorháztető alatt sunnyog? Az osztott képernyős módról hallottam, azt eddig is tudta a teló...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23804) alcapone386 válasza migabi24 (#23800) üzenetére


alcapone386
őstag

De az. Ha beta teszternek regelve voltál, üzenetet is kaptunk, hogy tölthető az official nougat.

(#23805) tothl válasza Rigormortiis (#23803) üzenetére


tothl
addikt

5000x le volt már irva.
Ha valakit nem érdekel egy új rendszer, az tartsa meg a régit, nekem spec tök mindegy.. :D
No Offense.

(#23806) alcapone386 válasza Rigormortiis (#23803) üzenetére


alcapone386
őstag

Pl ezek

Ami feltünt, hogy pörgősebb és jobb az akkuidő. Felbontás állítás is érdekes, bár tesztet még nem találtam, hogy javul e az akkuidő tőle.

[ Szerkesztve ]

(#23807) álarc válasza gerner1 (#23802) üzenetére


álarc
aktív tag

KOCKA, CSÓKOSOK kapják a bétát! :D
Hogy azt a leborult szivarvégit :W

(#23808) Ákkk válasza migabi24 (#23800) üzenetére


Ákkk
addikt

Igen a beta tesztelőknek már az lesz így amit majd a többi felhasználó is megkap ota csak a méret lesz más mivel a betat csak frissíteni kell azért mert jól sikerült 7.1 az s8-al érkezik....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#23809) gerner1 válasza tothl (#23805) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem kellő körültekintéssel böffentesz az éterbe, majd vastag schwung -gal osztasz, de "no offense" .... - ez tetszik. Te is, a hősök terén szoktál aludni ?

[ Szerkesztve ]

(#23810) alcapone386 válasza álarc (#23807) üzenetére


alcapone386
őstag

Jah. Szemetek.... :D Kb 15 perc alatt ROM oltam amire kell és egy csipetnyi szerencsével jókor néztem meg, hogy megnyitották-e a beta regisztrációt :)

(#23811) 600700 válasza migabi24 (#23800) üzenetére


600700
senior tag

De az ,) a beta tesztelok ma megkaptak a vegleges verziot. A tobbieknek jan 17 tol kezdik kiszorni.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#23812) yodamester10 válasza Rigormortiis (#23803) üzenetére


yodamester10
őstag

Én se vagyok egy nagy kapkodós frissítős típus,mert a samu tab-ot most frissítettem le pedig júniusban jelezte.Sose értettem ezt a nagy frissítési lázat.

(#23813) gerner1 válasza yodamester10 (#23812) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Neked könnyű. Veled van az erő.... - A többiek még padavan -ok.

(#23814) Skynet258 válasza horvath07 (#23762) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem most az vált be, hogy Nillkin Nature vékony szilikon tok, és FoneM8 fólia (ebből be is táraztam rendesen, legyen itthon ha kell :DDD ). És az egész kicsit megbolondítva XtremeSkin fóliával, mert szép ez az ezüst de... na. Kell az újdonság mindig. :D

https://geekpulse.hu

(#23815) Rigormortiis válasza yodamester10 (#23812) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én meg Telenoros vagyok, szóval kb az utolsók között csorog majd le a telómra :D

Nincs azzal baj, ha valaki éli a bétát és epekedve várja a friss verziókat, de 1. WP-ről jövök, ahol kevés kivételtől eltekintve a frissítések leginkább csak galibát okoznak, 2. Fél éve működik remekül a telóm, röccenés nélkül.

Persze szipi-szupi, ha még ennél is tovább fogja húzni az akksi, de ahogy végigfutottam a cikket, nekem kb ennyi lesz újdonság.

Most is lagmentesen fut a készülék, a felbontást eszembe nem jutna babrálni, pobt azért valasztottam ezt a keszüléket, mert k.rva gyönyörű, tűéles képe van, képernyőosztás eddig is megvolt, és...

Ezért is kérdeztem, mi lesz az az újdonság, amire ennyire rá van zoomolva mindenki.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23816) Skynet258 válasza Rigormortiis (#23803) üzenetére


Skynet258
veterán

Még novemberben leírtam mik a főbb változások, amiket látsz is... ;)

https://geekpulse.hu

(#23817) yodamester10 válasza Rigormortiis (#23815) üzenetére


yodamester10
őstag

Én is telenoros vagyok,de nem ugrok vonat alá mert január -ban nem jön a 7.1 :DDD Engem csak az új AOD érdekel más nem.Ez egy tökéletes telefon így gyárilag.

(#23818) Rigormortiis válasza Skynet258 (#23816) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó cikk, köszönöm szépen.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23819) migabi24 válasza alcapone386 (#23804) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem a hivatalos az amit mindenki megkap, nem csak egy tesztelő brigád

(#23820) Bazijoe73 válasza Rigormortiis (#23803) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Nem tudom de én például még mindig a Juliusi frissítést használom, mert a mostaniakon képtelen vagyok videót nézni othon a nasomról othoni hálón keresztűl.Remélem ez majd megoldja ezt a problémát!

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#23821) geri005 válasza migabi24 (#23819) üzenetére


geri005
tag

Ezek szerint hivatalosnak fogod tekinteni, ha 1 hét múlva tökugyanezt a verziót megkapod te is?

(#23822) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem nekünk még azért kell várni a teljes 7es romra, mert a Samsung valami kis gépen végzi a fájlok tömörítését, és most ott várják a gép előtt nézve a százalékokat ahogy halad előre :U

Szerintem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23823) Kasya válasza migabi24 (#23819) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig ez is hivatalos, csak nem egyszerre teszik elerhetove mindenkinek, hanem a BTU-t hasznalo, korabban Betaban is resztvett embereknek.

A hivatalos frissitesek sem egyszerre szoktak kijonni a piacra.

(#23824) 600700 válasza migabi24 (#23819) üzenetére


600700
senior tag

Ugyanezt a verziot fogod te is megkapni.
A tesztelo "brigád eloszor utana a fuggetlenek es a szolgáltatósok is.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#23825) Gabes13


Gabes13
tag

Hali! Olvasom kijott a 7.0 a beta teszteloknek. A kerdesem az, aki a zpk4-es elso betat hasznalja mint en arra is varhato vagy fel kell dobni egy 6.0+-os hivatalosat hogy jojjon a szoftver?

Koszonom!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#23826) zsolt0638 válasza Skynet258 (#23814) üzenetére


zsolt0638
tag

Nagyon szép. Gratulálok! Nekem sima S7 van, gyári bőrtokkal, fóliával, de a tiédet látva....

(#23827) ollie válasza Gabes13 (#23825) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg nem fogod megkapni, ha nem vagy hivatalos beta tesztelő. Vagyis igen, érdemes visszatenni a hivatalos 6.0-t.

***

(#23828) alcapone386 válasza Gabes13 (#23825) üzenetére


alcapone386
őstag

Valszeg vissza kell térned.

Szerk.: Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#23829) bendegruz


bendegruz
őstag

kérdésem lenne!

a képen látható repedést találtam ma a készülék hátulján..
a vicc benne, hogy nem volt se leejtve, se-semmi..

én ezt bevinném gariztatni, csak kérdés, hogy érdemes-e?
ha leejtettem volna, biztos nem vinném be, de semmi nem történt a készülékkel ami ezt előidézte volna

a kép nagyon rossz, xperiaval csináltam
a fóliát nem vettem le róla, de azért látható a szélén az az íves berepedés

van itt olyan, aki hasonlóval találkozott, vagy esetleg szervizes és tudna tanácsot adni garancia ügyében?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Scar III

(#23830) Ákkk válasza Gabes13 (#23825) üzenetére


Ákkk
addikt

Igen vagy kézzel amikor elérhető lessz.
Persze fr és mentés ajánlott lesz előtte.
Ha elmászik a csc nem lessz ota frissitésed még ha a 6-ot visszarakod akkor sem.

Bendegruz
Semmi jóra ne számíts a szervíz max pénz ellenében fogja cserélni sajnos.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#23831) EnterR


EnterR
veterán

Én korábban visszaálltam Nougat-ról MM-re és regisztráltam anno a béta programra. Ha most flashelem a legelső bétát, akkor van esélyem arra, hogy megkapom én is a végleges Nougat frissítést?

PSN ID: marquuard

(#23832) dAnky válasza leslien (#23775) üzenetére


dAnky
aktív tag

Kamerával kapcsolatosan sajnos nem tudtak információval szolgálni

(#23833) Ákkk válasza EnterR (#23831) üzenetére


Ákkk
addikt

Valószínűleg nem.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#23834) migabi24 válasza bendegruz (#23829) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ebbe az extrém hidegbe nem kell elejteni, simán lehet ilyen feszülés, hőtágulástól is, szerintem a szervíz elhajt ezzel, de azért próbáld meg

[ Szerkesztve ]

(#23835) Risard válasza tothl (#23797) üzenetére


Risard
aktív tag

Milyen romot használsz?

(#23836) bendegruz válasza migabi24 (#23834) üzenetére


bendegruz
őstag

én is a hideg-meleg kombinációra gondoltam, vagy sima anyaghiba..
holnap beviszem a váci útra, aztán majd mondanak valamit

Asus Rog Strix Scar III

(#23837) gerner1 válasza bendegruz (#23829) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kísértetiesen hasonlít azokra, amelyeket egy - egy tompor, valamilyen vektorban megfeszített, megcsavart egy farzsebben ...

(#23838) bendegruz válasza gerner1 (#23837) üzenetére


bendegruz
őstag

hát igen, csak mindig elülső zsebben van és ráadásul jó bőven van helye is :D
komolyan, ma a vonaton ülve vettem észre...ha mjuk leesett volna, biztos egyből körbenézem..

na mindegy, holnap majd kiderül..

Asus Rog Strix Scar III

(#23839) toth_janika válasza Skynet258 (#23816) üzenetére


toth_janika
őstag

Végre! Ilyet kerestem! Köszönöm! :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#23840) pusihusi válasza Kasya (#23823) üzenetére


pusihusi
addikt

Biztos folyamatosan adják ki, s nem egyszerre, nekem sem jött. S szerintem nem csak 1-2 millió bétás van, mert a másodiknál sokan csatlakozhattak még. :K :U

Üdv. Feri!!

(#23841) ForRedGlory válasza toth_janika (#23765) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak képzeld el a tökéletes lagmentes működést és a letisztult, polírozott TW felületet. Eszem ágában sincs más launchert használni, mert a gyári olyan jó lett, hogy felesleges. Ami ezen kívül a legjobb az a két program közötti gyors váltási lehetőség (menü gomb dupla érintés). Minden villám gyorsan nyilik, mindenféle gondolkodás nélkül, az animációk gyönyörűek, folyamatosak.

Nagyjából ennyi, ami elsőre észrevehető. Leginkább felhasználói élményben van nagy előrelépés. Akkumulátor sem lett rosszabb, de szerintem még jobb is, mint volt.

(#23842) EnterR válasza ForRedGlory (#23841) üzenetére


EnterR
veterán

Ezt meg tudom erősíteni, már az első bétával feltűnt, hogy a Nougat már rendesen kihasználja a telefon erőforrásait.

PSN ID: marquuard

(#23843) sultansmith


sultansmith
senior tag

Ti tapasztaltatok olyat mostanában, hogy a külső hivatkozásokat nem akarja megnyitni? ha küldenek egy linket, akkor sem twitteren, sem fb-n sem messengeren, sem pedig telegrammon nem nyílik meg semmi, hiába kattingatok... :/

Valami ötlet?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#23844) toth_janika válasza ForRedGlory (#23841) üzenetére


toth_janika
őstag

Egyre kíváncsibb vagyok... Kicsit utánatúrtam a dolgoknak, az itt linkelt cikket is elolvastam, és igazság szerint kezd tetszeni a TW. Bár eddig az volt az első, amit lecseréltem az Apex-re :)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#23845) ForRedGlory válasza EnterR (#23842) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ráadásul a Beta 1 és az utolsó verzió között is van különbség. Ugyanakkortény, hogy már a Beta 1 is jobb, mint az android 6, viszont azon még pár bugot észrevettem. Ez a mostani kiadás már tényleg teljes értékű frissítés, abszolút semmi gond vele. Amióta használom azóta még csak hibát sem tapasztaltam, semmi sem fagyott ki rajta, nincsenek error üzenetek illetve ez+az működése leállt hülyeségek :)

Aki "ismer" engem, az tudhatja, hogy mocskosul allergiás vagyok, ha az animációk nem folyamatosak és ott is látom, ahol más nem (igaz lehet, hogy ezen sokat segít a 144 Hz-es g-Sync monitorom, amin megszoktam azt, hogy minden sima), de ez már engem is tökéletes elégedettséggel tölt el. Na de majd mindenki meg fogja tapasztalni, ha kijön nekik is a hivatalos frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#23846) Andrew10


Andrew10
aktív tag

És az egész univerzumban végre helyre áll minden ha ki jön a nougat.

[ Szerkesztve ]

(#23847) pusihusi válasza Andrew10 (#23846) üzenetére


pusihusi
addikt

Nem biztos.....,...........

Üdv. Feri!!

(#23848) ollie válasza Andrew10 (#23846) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

World peace...

***

(#23849) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

Én megmondom az igazat csalódott vagyok. Részben azért vettem flagshipet hogy hamar legyen legfrissebb verziós droid a gépsason és élvezhessem minden előnyét... erre elég sokat késve kiszúrják a szemünket egy 7.0-val... lehet hogy jól sikerült de ez akkoris gáz :DD

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#23850) songoku1981


songoku1981
tag

Sziasztok.
Most nem rég vettem egy S7 edge-t. Elég naív voltam s elhittem amit a reklámokba meg a youtuben láttam hogy legfeljebb kés erős nyomásával karcolódik a kijelzője.
Azt szeretném kérdezni hogy van valmilyen szer ami eltünteti a karcokat a kijelzőjéről.
Köszönettel: Zsolt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.