Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) hadogabi1 válasza norti (#24749) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Hát nekem ez a gyári pattintós samu van 13 ezer volt kb. Amúgy már esett kb vagy 10-15 x biztos a telefon de repedt el először :) 1 év után elfáradt az anyag :D

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#24752) Telefonőrült


Telefonőrült
tag

Most azt írja hogy a hálózat ellenőrzése/utolsó simítások.Mivel nincs itthon wi-fi és a közelben nincs net így addig nem is fog továbblépni míg nem csatlakozik?
Jobb lenne ha kikapcsolnám és holnap net közelben folytatnám?

[ Szerkesztve ]

(#24753) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem jött új frissítés? :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24754) Adamster


Adamster
újonc

Sziasztok! Találkozott már valaki hasonlóval? kibontottam a dobozából.. első újraindítás után ezt csinálta, utána factory reseteltem, majd azóta is már 2 hónapja előfordult 3x hogy ezt hozza be. Egyébként beakad az operációs rendszer is (ébrenmaradás probléma) kikapcsolok mindent.. google play szolgáltatásokat, akkor megjavul, de viszont most már az sem segít! Totál káosz a telefon, szoftverfrissítés sem segít. Mit tehetnék még? Telekomos gyári rom van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#24755) seger válasza Adamster (#24754) üzenetére


seger
addikt

Gariztatni...

(#24756) gerner1 válasza Adamster (#24754) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Érdekes, hogy tegnap is volt valaki, aki ehhez nagyon hasonló problémát jelzett ...

(#24757) Adamster válasza seger (#24755) üzenetére


Adamster
újonc

Azt kellett volna már az első alkalommal! Ez csak szenvedés így a telefonnal.

(#24758) Kasya válasza norti (#24749) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem egészen a toktól függ...
Nekem tok nélkül esett egy csomószor asztalról és kézből, de a fém kereten kívül mégs nem sérült.

[ Szerkesztve ]

(#24759) Kasya válasza viera (#24741) üzenetére


Kasya
nagyúr

S Health plus funkció esetleg, illetve white list, ami csak angliában működik.

(#24760) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok , már régen romolgattam , odinozgattam és nem emlékszem pontosan hogy is van a garancia mizéria. Szóval ha én felteszm a UK 7.0-ás verziót odinnal attól még nem megy el a gari és ez a knox-hoz sem fog nyúlni igaz?

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#24761) Kasya válasza Benex (#24760) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem ugrik se a knox, se a gari. De gariztatás előtt mindenképp érdemes visszatenni az erdei romot.

(#24762) Ákkk válasza Kasya (#24761) üzenetére


Ákkk
addikt

Már ha olyan a probléma ahol ezt meg lehet tenni előtte☺

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#24763) Kasya válasza Ákkk (#24762) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha nem lehet megtenni, akkor a szerviz sem tudja ellenőrízni. Tehát szintén nem számít.

(#24764) Benex


Benex
senior tag

Köszönöm a választ , már töltödik is le a firmware :) Anno az első szériás samsung galaxy s-t sz@rrá romolgattam , csak annak már van x éve , és azóta csak nexus készülékem volt (illetve becsúszott egy LG G4), csak már nem emlékeztem hogy a knox-t befolyásolja e-ez. Btw egyik telefonom se élte meg úgy a fél évet eddig , hogy ne lett volna rajta custom recovery és persze az elengedhetetlen root , de most s7-nél nem érzem annyira szükségét , főleg a knox miatt, meg amúgy se, majd ha a gari lejárt indul a móka (vagy ha már nem kap official updatet) :)

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#24765) Kasya válasza Benex (#24764) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha kipróbálnál egy superman romot, mást mondanál ;)

[ Szerkesztve ]

(#24766) alcapone386 válasza Benex (#24764) üzenetére


alcapone386
őstag

Jaja s5 nél én se bírtam sokáig, de s7e nél fel sem vetődött bennem, hogy custom rom kéne. Amúgy 2 év gari van. 1.5 évesen adtam el az s5-t, így még ér is valamennyit. Lehet mire lejár a gari jön az s9 :D Tehát root tuti nem lesz :)

(#24767) Benex


Benex
senior tag

Romolgatni semiképpen se terveztem , de ránézek miféle rom ez :DD

Nem szokásom eladni a készülékeimet , android fejlesztőként jól jön mindig egy készülék az aktuális mellé :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#24768) manoska válasza norti (#24749) üzenetére


manoska
tag

Ilyenbe tettem , két darabos elől hátul védi a legjobb teljes védelem AJÁNLOM! Tesztelve többszőr! :C [link]

[ Szerkesztve ]

(#24769) álarc válasza manoska (#24768) üzenetére


álarc
aktív tag

Eleje miből van?

(#24770) Ákkk válasza álarc (#24769) üzenetére


Ákkk
addikt

Mint a hátulja gondolom tpu☺
Valahogy ezek a tokok soha nem jöttek be én spingen neo hybrid-et használok az ha sima helyen pofára ejtem akkor is elnyeli az ütést ebbe nem hinném hogy ezt túl élné de ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#24771) manoska válasza Ákkk (#24770) üzenetére


manoska
tag

:K

(#24772) gerner1 válasza enginev3.0 (#24753) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Dél-Korea kapott tegnap (G935LKLU1DQA1) . A Vodka-UK pedig, talán jan23-án kap.

[ Szerkesztve ]

(#24773) álarc válasza Ákkk (#24770) üzenetére


álarc
aktív tag

Az SGP Neo Hybrid? Fogásra milyen? Gumiszerű az oldalkeret? Ha már tab s8.4 re hízik tőle legalább ne csússzon! :D
Komolyan érdekel a fogási élmény index!

[ Szerkesztve ]

(#24774) Ferike81


Ferike81
senior tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van ajánlott-nem ajánlott bolt, vagy csak a 2 év garanciát nézzem? Árban elég nagy a szórás, ezért gondoltam rákérdezek mielőtt rendelek. Már most eléri lassan azt az árat amit hajlandó lennék áldozni telefonra.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#24775) Varszegig válasza Ferike81 (#24774) üzenetére


Varszegig
veterán

Jan 29-ig 200 alatt van az MM-ben. És akkor nem kell a bolt garival szívnod.

(#24776) Ákkk válasza álarc (#24773) üzenetére


Ákkk
addikt

A tok oldalkerete egy rugalmas műanyag amit külön kell rátenni a tokba bújtatott telefonra.
Szerintem fogásra is nagyon jó és védelemben is.
Minőségi darab a benne az s6 és az s7 is ilyen tokban van az s6 már több mint 1.5 éve ha kiveszed belőle olyan mint új korában.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#24777) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Na fel is hívtam a tré kárrendezését. Inkább megcsináltatom mert nem biztos hogy így bírná a vizet stb.
Ki kellett töltenem 3 oldalas nyomtatványt 2 x elmondani mi történt majd közölték hogy 33 ezer lesz ha pozitívan bírálják el. Majd keresnek 2-3 nap múlva. Gondolom jövőhéten.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#24778) Ferike81 válasza Varszegig (#24775) üzenetére


Ferike81
senior tag

Az MM-nél egy bajom van, mégpedig az, hogy kellene 1 dual és 2 single sim telefon, de náluk csak sima 1 kártyás van. A partnero gsm-nél van mind a kétféle. Ott is 2 év garanciát írnak, elég jó árban is van. Mennyire ajánlott bolt az?

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#24779) Risard válasza manoska (#24768) üzenetére


Risard
aktív tag

És ha por kerül alá az milyen szép lesz majd :)

(#24780) Ákkk válasza Ferike81 (#24778) üzenetére


Ákkk
addikt

Dual készüléket samsung szervízbe sem tudsz itt vinni mindegy milyen garancia van rá.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#24781) Varszegig válasza Ferike81 (#24778) üzenetére


Varszegig
veterán

A dual-t nem árulják hivatalosan Európában. Kapsz valami ázsiai/afrikai modellt, aztán viheted szervizelni ahová tudod. Az MM azért nem árul dual-t.

(#24782) Ferike81 válasza Ákkk (#24780) üzenetére


Ferike81
senior tag

Akkor felejtsem el a dualt, vagy bízzak a bolti garanciában? Az a helyzet, hogy az MM árai és az általam kinézett bolt árai között van elég sok különbség. Ha nagy bajom nincs a 3 telefonnal, akkor gondolom a 2 bolt közti árkülönbség (95000ft) a három telefonnál már fedezi az esetleges felmerülő javítási költségeket. És ahogy olvasom a hozzászólásokat, nem mondanak rosszat erről a Partnero-ról. Na még nézelődök, hátha valaki tud még infót erről a boltról, vagy hasonló áron dolgozó megbízható boltot ajánlani.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#24783) zsombor22 válasza Ferike81 (#24778) üzenetére


zsombor22
aktív tag

Ott ne vedd meg 2 év bolti gari van rá.
Vettem már telefont náluk,számlát se adnak csak kitöltik a gari jegyet,és ha problémád van be kell vinned és ők javítják.
Szerencsére amit náluk vettem nem hibásodott meg.
Különben minden rendbe volt,előttem vágták fel a matricát a dobozról.

Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

(#24784) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Van valakinek Ghostek Atomic tokja ? Mik a tapasztalaok vele ? Negatív, pozitív egyaránt érdekel.
Mivel nagyon zárt tok, nem árnyékolja nagyon a wifit, bluetootht és egyéb ilyen dolgokat ? Telefonáláskor a hangerő milyen?

Köszönöm.

(#24785) Kasya válasza Csocsesz75 (#24784) üzenetére


Kasya
nagyúr

YT tesztek alapjan a kepernyo erintese a szelek fele romlik, a szeleknel rossz. A hangszorot lefogja, kicsit torzitja a hangot. Az also hangszoro doboz hangot ad.

(#24786) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez a frissítés így országonként nagyon lassan jön

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24787) Kasya válasza enginev3.0 (#24786) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hova siessenek. Sok helyen van eliras, forditasi gond. A szokozok helyett vonalak es pontok vannak nehol. A design tobb helyen nem all ossze, foleg ha masik temat alkalmaz az ember. Felhasznaloi elmenyt tekintve meg tobb hiba is van benne.

Nincs rendesen osszerakva a 6 fajta "teljesitmeny" sem, bar felo, hogy ez kesobb sem lesz rendesen tisztazva. A rendszer elso inditaskor nagyobb terheles mellett akadozni kepes, amig legalabb egyszer be nem catchel. Utana nagyon smooth.

(#24788) Zsolaf válasza enginev3.0 (#24786) üzenetére


Zsolaf
addikt

Mindig így szokott lenni, kiadják 1-2 régióra megnézik milyen gondok vannak, azután jönnek majd egyszerre több régióra ha nincs nagy gáz velük.

[ Szerkesztve ]

(#24789) ollie válasza enginev3.0 (#24786) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát nézd, Magyarország már több, mint 1100 éves. Ha ennyit kibírt nougat nélkül, kibír még pár hetet. ;]

***

(#24790) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Inkább arról beszéljen/írjon valaki, hogy a 6 után tényleg durván gyorsabb? Ha valami miatt várom, az csak emiatt van, mert egyébként Mate9 szanaszéjjel röhögi, amit már írtam, ha olyan alapdolgokat nyitok meg, mint tárcsázó, beállításokban való turkálás etc.. Egyszerűen nonszensz, hogy néha több, mint 1 másodpercet is elgondolkozik amit azonnal az arcomba kellene, hogy toljon ilyen "motorral a háztető" alatt.

(#24791) Tsebacsi válasza ΞΔGLΞ (#24790) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Többek között ezért gondolkodok el mindig egy P9 beszerzésén, mert ez a Samsung is olyan, mint az LG-k voltak. 1-2 év használat után belassul a telefon...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24792) viera


viera
őstag

Kezd kicsi lenni a 32GB-os kártyám.Samsung Pro-t használok most,de találtam egész jó áron 64GB-os Toshiba-t.Az is ugyanolyan gyors,csak nem ismerem.Milyenek ezek a kártyák?

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#24793) brumi1024 válasza viera (#24792) üzenetére


brumi1024
veterán

Nincs vele tudtommal gond, de a Samsung Pro és ez a Toshiba nem egy liga sebességben.

(#24794) oAcido válasza ΞΔGLΞ (#24790) üzenetére


oAcido
aktív tag

A legelső béta óta nyúzom a 7-est (Odin-nal akkor felraktam, azóta egy FR-se volt a frissítések között).
Ha valami gyors lehet, akkor ez az :). Amire böksz azonnal ott van az arcodba. Egyedül az animációt "kell megvárni", de ha kikapcsolod akkor minden pillanatok alatt történik.

Megjegyzem nekem a 6-ossal se volt gondom sebesség terén.

(#24795) bandi0000 válasza ΞΔGLΞ (#24790) üzenetére


bandi0000
nagyúr

>1s vagyis ha az összes animációt kikapcsolom, akkor rögtön nyitja a tárcsázót, de elsőnek teljes fehér vagyis a hátteret dobja be, aztán szinte rögtön kirajzol mindent, számológépnél is hasonló, de pl az órát rögtön nyitotta úgy ahogy kell, amint megnyitod az alkalmazásokat és nem zárod be akkor viszont rögtön visszalép bele

Xbox One: bandymnc

(#24796) viera válasza brumi1024 (#24793) üzenetére


viera
őstag

Köszi szépen,akkor inkább maradok a Samsung-nál vagy bevállalok egy Sandisk-et.Inkább kiadok érte többet,de az jó és gyors is legyen.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#24797) ΞΔGLΞ válasza oAcido (#24794) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kíváncsi vagyok! Köszi az infót.
-------------------

(#24795) bandi0000

Nálam az ablak 0.5, az áttűnési 1X van. Akkor mind a kettőt nullára állítsam? Oké...

------------------------
Na, közben átállítottam nullára, ugyan gyorsabb lett, csak éppen a huawei animációval és áttűnésivel kenterbe veri, na ez nem mindegy...de marad így, mert valóban gyorsabb... :R

[ Szerkesztve ]

(#24798) bandi0000 válasza ΞΔGLΞ (#24797) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nincs értelme, néztem normállal is, ugyan az, igazából nem olyan nagy probléma ez szerintem, nyilván valamit elcsesztek, de én azt mondom inkább a nagyobb appokat nyissa meg sokkal gyorsabban, meg hát sztem már el kéne jutnunk oda, hogy ne azt csináljuk mint én, hogy mindig mikor befejezem a nyomkodás,t akkor teljesen kinyírom a futó appokat, mert nincs értelme, tehát ha pl reggel megnyitod a tárcsázót és nem nyomod ki,akkor este is rögtön megnyitódik majd

tudom, hogy más liga, de ismerősnek most vettem P9 lite-ot, és ahogy állítgattam majdnem hülyét kaptam, hogy mennyivel lassabb, nyilván nem percekről hanem másodpercekről volt szó, de érezhető volt, szóval nem hiszem hogy annyira gyors lenne a P9 is, max az ilyen kis appoknál

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#24799) ΞΔGLΞ válasza bandi0000 (#24798) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mindegy, azért köszi, mint írtam marad így, de remélem, hogy az új édesség tényleg javít ezen.
------------------

(#24791) Tsebacsi

Igazából, akkor veszem észre, de akkor nagyon, amikor a felségem megkér, hogy állítsak be valamit a mate9-sén valahol/valamit. Látványosan gyorsabb mindenben. :U

[ Szerkesztve ]

(#24800) ΞΔGLΞ válasza bandi0000 (#24798) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

P9 lite nem tudom milyen, de a mate, na arra lehet azt mondani, hogy villámgyors. És remélem, hogy nougat-tal ez is az lesz. A kijelzője viszont egy nudli a samu-hoz képest, a világ legjobbja ebben az s7-ben van...(nekem legalábbis)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.