Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) Rigormortiis válasza Marquess (#23195) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nézd, ettől függetlenül ez egy magyon jó telefon. Mindenhol van valami gikszer, de ha a többi zászlóshajót nézzük, ott sem fenékig tejfel.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23202) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tegnap kérdeztem, de légyszi nyomkodjátok már meg a telefon hátlapját a kamerától balra, hogy nektek is ropog-e ott a készülék :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23203) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Melyik vezeték nélküli töltőt ajánlatok?
Én samsung gyári töltőjére gondoltam de látom van belőle több is.
Az S6 töltője is jó az S7-hez?

Sabján László

(#23204) ollie válasza Rigormortiis (#23202) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megnéztem, nem ropog, de nem is értem hogyan ropoghatna, amikor az üveg teljesen rugalmatlan, így nem lehet benyomni (akkor eltörne).

***

(#23205) Bence004 válasza Rigormortiis (#23202) üzenetére


Bence004
aktív tag

Nekem igen

(#23206) Sabber válasza KYZRR (#23183) üzenetére


Sabber
aktív tag

Nekem ilyen nincs a beállításai között. Csak a panelt a hírcsatornát meg a világító széleket tudom bepipálni más nincs.

(#23207) Rigormortiis válasza ollie (#23204) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hidd el, hogy be lehet, és valami nyekeg alatta :D Oké, ez nem normális dolog, csak épp untkoztam, meglappogattam kicsit és nyekeg.

De ezek szerint másnak is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#23208) Ákkk válasza ollie (#23204) üzenetére


Ákkk
addikt

Azért ez nem így van az üvegnek is van rugalmassága főkén a gg4 esetében☺[link]

Ott a kameranál be lehet nyomni egyébbként ha nagyon akarja az ember és ropog. Daz is igaz mit kell ezt nyomkodni és minek mert ezzel a ragasztás is gyengülhet és akár valahol el is engedhet.☺

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#23209) enemi válasza Sabber (#23206) üzenetére


enemi
senior tag

Edge panelek►Parnerjelzés a széleken(mukik képei az ikonokban)►alul szerkeszt►Fontos partnerek....stb

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#23210) Sabber válasza enemi (#23209) üzenetére


Sabber
aktív tag

Ja hogy ez az, oké ez megvan :) köszi

(#23211) seger válasza ollie (#23204) üzenetére


seger
addikt

Nállam sem ropog...

(#23212) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Telekomosok am mindig kapnak olyan üzenetet h keresték de nem érték el? csak mert én kaptam már, de ma azt mondták nem értek el, és nem kaptam, és nem.tom azért van e, mert azt a számomat hívták ami a samura van átirányítva, és valami zavar volt az erőbe és ezért nem értek el és sms t se kaptam :D

Xbox One: bandymnc

(#23213) SonyNex7 válasza Galahed (#23182) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Sony Z1-re nem emlékszem hogy lett volna, de az biztos hogy Iphone 5s,6s,Huawei P9, OnePlus3 telefonok egyikén sem volt ilyen soha,ugyanazon környezetben, és fórumjaikban se olvastam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#23214) becikem válasza smidipeti1 (#23200) üzenetére


becikem
tag

Többféle LTE van a telefonokban. Az s7 ben már LTE-A van cat.9 így teljesen felesleges írni hogy az LG G4 nem csinálta, mivel az nem ilyen LTE modul (cat.6). Simán lehet, hogy a régebbi LTE nem érzékeny az ilyen hálózati problémákra. Nálam 6 hónap alatt 2x fordult elő hogy nem indította a hívást. De olyan nem volt, hogy nem érnek el.

[ Szerkesztve ]

(#23215) ΞΔGLΞ válasza Rigormortiis (#23202) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Semmi ilyesmi, biztos szervizbe adtam volna, ha recsegne-ropogna nekem. Vízbe merítetted már?
Nem biztos, hogy ilyen hangok után víz alá raknám. Érdekes, hogy mekkora eltérések vannak összeszerelési minőségben ennél a telefonnál (is). :U

[ Szerkesztve ]

(#23216) gerner1 válasza Rigormortiis (#23202) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam nem ropog.

(#23217) bendegruz


bendegruz
őstag

ennek a telonak a hátulja miből van pontosan?
találtam rajta egy pici, de elég mély karcolást

a fentebb írt hibákat nekem még nem produkálta..bár még nincs egy hónapos sem a drága :)

Asus Rog Strix Scar III

(#23218) szabyka95 válasza bendegruz (#23217) üzenetére


szabyka95
őstag

edzett uveg
nem gorilla glass, mint elol

[ Szerkesztve ]

(#23219) Parallaxis válasza becikem (#23214) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem az LTE a gond, mert simán 3G-re állítva is előfordul a probléma.

(#23220) Kasya válasza Parallaxis (#23219) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos ez ilyen 5 eves szeria hiba a Samunal...
S6/7 az elso szeria, ahol en ilyen hibat mar nem tapasztaltam. Nem tudom mitol lehet...

(#23221) laci0530 válasza Rigormortiis (#23202) üzenetére


laci0530
senior tag

Nekem igen idegesítően kattogott, amíg megvolt az S7 edge. Augusztus körül alaposan ki is veséztük itt a témát, egy jó hosszú telemaxos szívássorozat után (nem ez volt a telefon fő hibája, de ezt sem voltak képesek orvosolni) csereutalványt kaptam, aztán vissza a telefon árát.

Száz szónak is egy a vége: a hátlap illesztési hiba nem egyedi eset, a YouTube-on is vannak videók speciálisan ezzel kapcsolatban, hogy a hátlapi kamerától balra recseg, "huppog" a hátlap már enyhe nyomára is.

Szerk.: az első videó az én régi telefonom, a második egy random külföldi tesztelőé.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23222) tothl válasza Rigormortiis (#23207) üzenetére


tothl
addikt

Nekem nem nyekeg semmi. Első nap megjelenéskor vettem és úgy össze van rakva, olyna érzést kelt mintha gránitból lenne. :D Semmi nyekergés huppogás.
Egyszer nyikkogott a home gombom de csak ki kellett öblíteni csap alatt.. :D

(#23223) bandi0000 válasza Kasya (#23220) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ezt szerintem maguk samuék se tudják sajnos...
én csak abba reménykedek, hogy a 7-el rendbe jön

Mért olyan fontos ez a hátlapi kattogás? :D értem én hogy kétszázererértnecsináljonmárilyetakurvaanyjátakikitalálta :D de ez olyan ami ha csak nem csinálsz, akkor nem jön elő... pixelhiba is csak akkor van ha keresed :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#23224) Devilstudio


Devilstudio
tag

Mikor várható az Android 7.1.1?

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#23225) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata vízállóság terén? Elvileg 30 percet bír víz alatt (Az időlimit mit befolyásolhat? Ha az első pillanatban nem ázik be, lehet, hogy 1 perccel később be fog? :F ), meg másfél méter mélységig.
Na most én úszni szeretnék uszodában, de a munkámból kifolyólag mindig elérhetőnek kell lennem telefonon. Szerintetek ha felrakom a karomra egy sima futó tokkal, lehet bármi baja? :U

Előre is köszi! :R

(#23226) gerner1 válasza Devilstudio (#23224) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A pletykák szerint most jan. Szerintem jan. vége -> febr.8. között...

(#23227) Devilstudio válasza gerner1 (#23226) üzenetére


Devilstudio
tag

Zsír, köszi.

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#23228) bandi0000


bandi0000
nagyúr

nem biztos h itt is ez van, de rákerestem erre a 4g problémára, és ezt dobta, igaz huawei telefon, de hasonló dolgokat produkált mint a mienk, és a huawei képviselete válaszolta ezt:

A problémát az okozza, hogy a P8 Lite egy hibrid NIC antennával rendelkezik, amely FDD és TDD frekvenciákkal is kompatibilis, azonban ez pár szolgáltató hálózatával időnként összeférési problémákat okoz.

itt az apple csináltatja ugyan ezt a repülőgéps ki-be kapcsolásos vackot :D

szóval tényleg nem csak samu baj ez, viszont ha ennyire globális akkor baszhatnának vele valamit

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#23229) w333 válasza bandi0000 (#23228) üzenetére


w333
félisten

Magyarul ... ezek a telefonok már annyira fejlettek és előre vannak tervezve hogy a szolgáltatók régi cellaállomásaival összeakadnak ! :))

Szerencsére én még 1X sem tapasztaltam ezt a hibát (kopp-kopp), de gondolom akik ezt tapasztalták azok inkább vidéken élnek, ezen pedig nem kell meglepődni mikor még nagyon sok helyen telefon vonalon ADSL internet van, pénzt azt szeretik beszedni, fejleszteni már nem annyira ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23230) ollie válasza Zalaym (#23225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, lehet baja, mert a vízállóságot mozdulatlanul mérik a víz alatt, ahol ugye áramlat sincs. Ha te úszol, jóval nagyobb víznyomás éri, ami miatt már beázhat a hangszóróknál, mikrofonnál. És igen, egy ideig bírja csak a szigetelés a víznyomást nem véletlenül van megadva a fél óra. Úszás közben valszeg ennek a fél órának csak a töredékét bírja.

[ Szerkesztve ]

***

(#23231) Kasya válasza Zalaym (#23225) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt angol-magyar forditasi gondok vannkt. Ugyanis igazabol a telefon vizturo, nem pedig vizallo. Waterproof =/ waterresistant.

Eg tal vizben akar egy oraig is birhatja, de uszas kozben lehet 5 percet sem. Bar nekem a tengert is birta, en nem ajanlom hogy medencebe vidd hosszabb tavon. Ahogy felettem is irta Ollie.

[ Szerkesztve ]

(#23232) bandi0000 válasza w333 (#23229) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem az a gond, hanem hogy random a hiba, nálam pl ha a wifi be van kapcsolva, a mobilnet nincs, akkor egy idő után nem tudok hívni, ezt magyarázza el valaki :D

Xbox One: bandymnc

(#23233) Zalaym válasza ollie (#23230) üzenetére


Zalaym
tag

Hmmm.... értem. Köszi a gyors választ! :R

Akkor marad a második lehetőség, most rendeltem egy MiBand 2 okoskarkötőt. azzal úszom, a teló meg a rajtkőnél megvár. :D

Tudja esetleg valaki, hogy ennek a párosnak (MiBand 2 + S7 EDGE) mennyi a max távolsága amig még nem szakad meg a BT összeköttetés? :U

(#23234) Kasya válasza Zalaym (#23233) üzenetére


Kasya
nagyúr

Atlag 7m-t mondok. De ez terepfuggo.

(#23235) Zalaym válasza Kasya (#23231) üzenetére


Zalaym
tag

Köszi! :R Duplán! ;)

[ Szerkesztve ]

(#23236) gerner1 válasza w333 (#23229) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyet értek. El vagy be ismerni bármi valós tényt .... - szintén nem megy, egyiknek sem. Mondjuk, ezen kevésbé lepődök meg, mert az erre az országra jellemző. Mert ugye, a nyilvánvalóan védhetetlenből is mindig megpróbál "jól kijönni" a többség....

(#23237) ollie válasza Zalaym (#23233) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A rossz hír, hogy a víz elnyeli az elektromágneses hullámokat, azok közül a mikrohullámot meg főleg, amilyen a BT is.

***

(#23238) w333 válasza bandi0000 (#23232) üzenetére


w333
félisten

De kikapcsolod külön a mobilnetet vagy a Wifi kapcsolja le ? :)

Nem lehet hogy használtok valami olyan alkalmazást ami hozzáfér a telefonhívásokhoz és az lefagyasztja a telefonban lévő modemet ? :))

Illetve az nem lehet hogy nálad gyenge a térerő és a 4G és 3G között sokszor váltakozik majd valami miatt lefagy (ha nagy terhelésnek van kitéve) ?

3G -n kéne tesztelned egy darabig ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23239) belashx válasza Latyaa (#23162) üzenetére


belashx
senior tag

A hálózatos probléma fennáll nálam (csak 4g-n), a többi viszont ismeretlen.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#23240) alcapone386 válasza Zalaym (#23233) üzenetére


alcapone386
őstag

Van még 2 megoldásod. S7 edge re szabott vízálló tok, vagy simítózáras univerzális vízhatlan tok. Utóbbi pl Miskolc XXL áruház 600Ft, spéci tok ebay 3500Ft körül. Nekem mind a kettő van. Letesztelve, wellnessben, vizicsúzdán. Hibátlan!

Kemény tok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23241) leslien


leslien
nagyúr

Nougat rolling out..
na még is...?! ahogy nézem ez még mindig csak 7.0...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23242) MunezXBK válasza laci0530 (#23115) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már a Honor6 is tudta.

(#23243) glacious válasza leslien (#23241) üzenetére


glacious
addikt

Szerintük az utolsó bétát fogják véglegesként kiadni, de ez csak spekuláció.

(#23244) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Sziaztok tapasztalt már valaki olyat, hogyha én felfrissítem a telefonom a mostani verziókra onnantól othon a nas-ról nézett nagyobb felbontású filmek akadnak! Ha visszateszem azt hiszem a 2016 julius körüli rom ot akkor megszünik a probléma miért?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#23245) bandi0000 válasza w333 (#23238) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem-nem, egyáltalán be sincs kapcsolva a mobilnet, az tény hogy van, hogy nincs térerőm, de ettől még nem kéne nem hívnia, vagyis inkább azt mondom, hogy ha vissza jön a térerő, akkor hívni tudom kéne, olyan mintha lecsatlakozna a hálózatról és vissza se akarna menni

szerintem semmi extra alkalmazásokat nem használok ami ilyen lenne :D

Xbox One: bandymnc

(#23246) Ákkk válasza leslien (#23241) üzenetére


Ákkk
addikt

7.0 az S8 kiadásakor frissül 7.1.1 re.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#23247) alcapone386


alcapone386
őstag

Nemrég volt linkelve az easyHome app. Valakinek működik úgy, hogy webes bejelentkezéshez is használja az ujjlenyomtot? Én amikor be akarok jelentkezni valamibe, akkor bejön a home screen :(

(#23248) TODI1111 válasza Ákkk (#23246) üzenetére


TODI1111
addikt

Illetve a samsungot ismerve megkapjuk a végleges 7.0 verziót (jó esetben januárban az LG,a Sony, a Huawei és az Oneplus után sőt talán a htc is hamarabb megkapja) és majd az s8 megjelenése után pár hónappal jön a 7.1 :DD

(#23249) Infinity70


Infinity70
tag

Ezt a 7-es bétát már sehogy nem lehet feltenni a telefonra ?

Huawei P40 Pro

(#23250) Loboda válasza Infinity70 (#23249) üzenetére


Loboda
senior tag

Csak a béta 1-est lehet feltenni, nem tudod frissíteni béta 5-re!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.