Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) Szellem. válasza Galahed (#12199) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én meg úgy látom, hogy nem.
Az okok:
Pl. Littlecar esetében amikor lefedettségi gond miatt jön elő a probléma, ő kap hívásértesítő sms-t, hogy nem volt elérhető. Nálam ilyen nincs, mert csak kimenő hívást nem tudok indítani, de tudnak hívni és tudok sms-t fogadni! Már nem ugyan az a két probléma.
A másik ok, feljebb leírtam és már korábban mások is, hogy jelen esetben ugyan azzal a SIM-el vagy cserélt SIM-el más készülékeknél nem jelentkezik a probléma, de az S7 esetében igen. Ha szolgáltató hiba lenne ebben az esetben, akkor más telefonnal ia csinálta volna nálam. De a lényeg, hogy pont nem. 4 éve lakok ott ahol, de egy telefonommal nem jött ez elő és most sem csinálja más készülék csak az S7.
Spawn21 kolléga is ugyan ezt írta! Neki is van egy pár telefonja és nem csinálta.Most vett egy S7-et és csinálja. Ha visszarakja a kártyáját a többi telefonja bármelyikébe, nincs gond csak az S7-nél.

A másik:

Tényleg válasszuk külön a szolgáltatói problémát. Abban az esetben nem tud hívást indítani az illető, de el sem érhető és hívásértesítő jelzi neki, hogy nem volt elérhető. Ebben az esetben viszont, csak kimenő hívás nincs, de el tudnak érni, stb. A két probléma pont nem ugyan az!

(#12202) doddencs válasza Sefneni (#12200) üzenetére


doddencs
senior tag

Gondolom emailben jött visszaigazolás, és az már kötelezi őket, hogy teljesítsék.

(#12203) Sefneni válasza doddencs (#12202) üzenetére


Sefneni
őstag

Persze, már 29-én jött a visszaigazolás, kaptam rendelési számot meg mindent.
Azért nem akarom ennyiben hagyni egyébként mert kb 30 ezerrel olcsóbb lenne így a telefon...

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12204) 600700 válasza Szellem. (#12201) üzenetére


600700
senior tag

Szerintem , halozati hiba , kicsit utana nezve a neten is talalsz valaszokat--> lte neltwork failure stb cimszavakra gyartotol , modelltol fuggetlenul egy rakas talalat van. Nekem van egy boltom nemetben sokat vagyok ott es pl O2 halot hasznalva jott elo s7 , 6s , htc 10 en szinte egyszerre. Beszeltem egy o2 technikussal es igen mondta ez halo hiba europaszerte csak nem igazan szeretik beismerni. " lefedettsegi lyukak , fekete foltok vannak ahol sajna hajlamosak " beragadni a telefonok es nem valtanak foleg lte nel. Nincs igazan megoldas ra. Max at kell dobni 3g /2g autora ennyit tudott mondani. Amugy jah eleg s uck a szitu de most ez van sajna.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#12205) Ákkk válasza Sefneni (#12203) üzenetére


Ákkk
addikt

Szerintem hívd fel őket de amúgy készlethiány miatt törölhetik a rendelést kivéve ha előre utaltad az összeget mert abban az esetben más a felálás.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#12206) petrson válasza 600700 (#12204) üzenetére


petrson
senior tag

Ez a hiba biztos, hogy nem csak hálózati. A kollégám szintén Voda, nagyjából ugyanazon a környéken is lakunk. LG G4-gyel nincs ilyen gondja soha.

Nekem is 2-3 hétig jó volt, nem jött elő, most múlt héten meg újra nem tudtam hívást kezdeményezni :(((

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#12207) spawn21 válasza 600700 (#12204) üzenetére


spawn21
veterán

Szeretném ha igazad lenne, de egyik telefonommal sem tapsztaltam hasonlot sem. Nem tudsz hivást indítani sem sms-t küldeni. Térerő fullon, hívást indítasz és egy hívás végével eldob. Vagy nagyon random es tényleg halózati hiba, csak érdekes hogy ennél a telefonnál jön elő

iPhone 13p

(#12208) 600700 válasza spawn21 (#12207) üzenetére


600700
senior tag

Netet olvasva azert nem csak ennel a tipusnal jon elo.
En mint irtam sajat hasznalatban samsung htc apple tipusnal talalkoztam ezzel.Azert nem hinnem hogy 3 kulonbozo hibas keszuleket vettem ;)
Bosszanto persze , remelem megoldodik egyszer. De azert azt tulzasnak tartom , hogy S7 hibanak titulaljuk, ha 10 perc bongeszessel tucatszam mas gyarto mas modelljeinel is elofordul felhasznaloi velemenyeket olvasva.Oldodjon meg ez lenne a lenyeg.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#12209) Sefneni válasza Ákkk (#12205) üzenetére


Sefneni
őstag

Ez a telefonos ügyfélszolgálat egyébként egy vicc.
Múlthéten hívtam őket valamelyik nap kb 5x, egyszer de vették fel.

De egyébként írtam nekik üzenetet facen (ott mindig készségesen válaszoltak eddig), utána meglátom mi legyen.

Más: Az iPon-ról mennyire érdemes rendelni? Azt írják az oldalukon hogy elvileg érvényes rájuk a 24hó garancia, mivel lehet aktiválni a Samsung oldalán a 2. évi garanciát.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12210) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok valaki próbálta már közületek a mobil megkeresést?
[link] rámegyek az oldalra beírom az adatok belép, és utána kidob szerintetek ez miért van? Látom h elkellene fogadnom felhasználási feltételeket de csak egy pillanatra beadja utána visszadob a bejelentkezéshez..

(#12211) Sefneni


Sefneni
őstag

Na sikerült utolérni az MM-et telefonon, azt mondták hogy él a megrendelés viszont még mindig nincs készleten... kíváncsi vagyok hogy így ideér-e hozzám péntekig.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12212) vadászcsiga válasza 600700 (#12204) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondjuk neten kb mindenre van találat.

(#12213) ΞΔGLΞ válasza Sefneni (#12211) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És nem volt az MM-nál jobb alternatíva?

(#12214) 600700 válasza vadászcsiga (#12212) üzenetére


600700
senior tag

Igazad van.Akkor csak ugy ertem , hogy hiteles maradjak , hogy 3 db sajat telefonnal talalkoztam ilyennel.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#12215) #24536576 válasza Sefneni (#12209) üzenetére


#24536576
törölt tag

iPon megbízható bolt, több dolgom is van tőlük, sose volt probléma. Hivatalos garikat adnak.

(#12216) Sefneni válasza ΞΔGLΞ (#12213) üzenetére


Sefneni
őstag

Akkor éppen nem, mert minden Samsung termékre 12% kedvezmény volt. De most pár ezer Ft-os eltéréssel adja az ipon is már (MM 238k, iPon 240k)

Szerk: igazából azért is akartam az MM-eset mert gondoltam akkor már kötök náluk biztosítást is rá. Az megéri egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12217) ΞΔGLΞ válasza Sefneni (#12216) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, még nem kötöttem egy biztosítást sem a készülékeimre, de ha nem bízol abban, hogy esetleg nem ejted le, vagy épp elcsórják etc..., akkor mindenképp megéri. Talán valaki megmondja, aki már kötött rá, hogyha szóba jön, hogy szükség van rá, akkor esetleg nem-e szívóznak, mert amikor megkötöd, akkor fűt-fát ígér mindegyik, de amikor fizetni kellene, akkor 180 fokos a fordulat.

De, mint írtam, nem tudom, hogy ez mobilnál, hogy működik, de gondolom sok eltérés nincs! .-)

[ Szerkesztve ]

(#12218) Sefneni válasza ΞΔGLΞ (#12217) üzenetére


Sefneni
őstag

Én igazából a leejtős-széttörős verziótól tartok főképp :D
Most dilemmába kerültem egyébként, mert így, hogy az ügyfélszolgálatos csaj is igazából csak kertelt -még nem érkezett meg a raktárunkba a készülék, de szerintem a héten mindenféleképpen megjön és már nálad lesz - nem vagyok benne biztos hogy péntekig ideér a telefon... Ami azért is ciki mert vasárnap utazom el egy hétre :D
Az iPon-tól viszont ha ma megrendelném az (elvileg) pénteken már nálam is lenne. :U Szóval most az igazi kérdés az hogy megéri-e ez a garancia plusz dolog az MM-nél vagy sem...

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12219) ΞΔGLΞ válasza Sefneni (#12218) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, mindig úgy voltam vele, ha kell a telefon, akkor a leghamarabb! :)
Vagyis, ha ennyi idő után, nevezhetjük úgy, hogy átvertek, meg ígérgetnek, akkor kapják be. Azonnal megrendelném az IPON-tól.
Én sok mindent vettem már tőlük, korrekt cég.

(#12220) #67656192 válasza 600700 (#12208) üzenetére


#67656192
törölt tag

+1 (második s7-em van, néha mindkettő csinálja) .
Egy Vodafone ügyfélszolgálatos tanácsolta a 3g/2g-t(először) .
El is magyarázta, hogy miért használja ő is ezt a beállítást a saját telefonján ami egy IPHONE 6S ami szintén zenész . Minél újabb egy telefon annál inkább fordul elő a beragadás. Régebbi telefonok nem finnyásak ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#12221) 600700 válasza #67656192 (#12220) üzenetére


600700
senior tag

+1

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#12222) leslien válasza Sefneni (#12218) üzenetére


leslien
nagyúr

sokadjára mondom h Telenornál 225k kártyás +7450 és független.. és van minden színben...
nekem lakás garancia van és abban van benne (smart)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12223) t72killer válasza #67656192 (#12220) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amúgy vajon reszelnek vmit ezirányban a hálón, vagy a cat9 lte ilyen marad amíg tornyok lesznek?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12224) 600700 válasza leslien (#12222) üzenetére


600700
senior tag

Firstphone - 229.9 fuggetlen S7 edge 2 ev beregelheto gyari gari.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#12225) leslien válasza 600700 (#12224) üzenetére


leslien
nagyúr

ja csak soha nincs készleten....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12226) RaveForce válasza leslien (#12222) üzenetére


RaveForce
veterán

Az fasza...jo lassan hoztak be az ezustot.. persze amikor kellett volna.. :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12227) leslien


leslien
nagyúr

most ezzel támad a OPO 3

S7 vs OPO 3 gyors töltés
" ne hasonlítsuk mert nem egy árban vannak"...
érdekes és mégis mindig a S7 kerül elő ellenfélnek...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12228) Szellem. válasza #67656192 (#12220) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez az állításod, hogy minél újabb egy telefon... Pl. Egy Huawei P9-re nem érvényes.:)De, mondhatok mást is.

Részemről annyi, hogy több samsungot nem veszek.

[ Szerkesztve ]

(#12229) ΞΔGLΞ válasza leslien (#12225) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Itt kell venni...195 k alatt, független, raktáron, 2 év gyárival

------------------

szerk:

Ez érdekes, mert az ezüst, meg a black már 223k és bolti garanciás... Itt valami nagyon nem oké :U

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12230) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#12229) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azok *FD típusok ...

(#12231) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#12230) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah ok, benéztem :/

(#12232) leslien válasza ΞΔGLΞ (#12229) üzenetére


leslien
nagyúr

már latom h nem ok

más

érdekes h midig a szarabb verziót kapjuk..
USA pre order Note 7+Free Gear Fit2 or 256 GB card f@sza mi!? nekünk azta beteg szemüveget erőltetik :D
ja és "850. - dodo csak"

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12233) #67656192 válasza t72killer (#12223) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egyszer csak eltünik a hiba és nem fogjuk megtudni, hogy miért. :)
Ha a 4g/Lte beszélgetésre alkalmasá válik akkor biztos.

Egyébként kb 2 hónapja nálam nem fordult elő.

[ Szerkesztve ]

(#12234) Joe.36


Joe.36
addikt

Samsung S7 edge eredeti screen protector, 3990.- Samsung Store BP 1062 Váci út 1-3.!! Most érkezett, vettem is! :) ET-FG935CTE 2Db!

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#12235) Joe.36


Joe.36
addikt

2Db van benne :DD

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#12236) leslien válasza Joe.36 (#12234) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi, már félre is tettem holnap megyek érte... :R

kíváncsi vagyok h milyen lesz...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12237) gerner1 válasza Risard (#12160) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az az új füles : Samsung GEAR iconX SM-R150

(#12238) Silenzio


Silenzio
addikt

Nálam érdekes hibák kezdenek szaporodni. Hülyeségeket csinál az érintő. Mint mikor balegeret nyomsz de jobbegeres fícsöröket csinál, vagy mikor beragad egy billentyű a PC klaviatúrán és ökörségeket csinál a gép. Nem tudok ilyenkor hívást felvenni, indítani, mindenféle ablakokat nyit meg és dobál el, SMS-t ír helyettem. Nagyon jó. A múltkor dühömben megszorongattam, erre a hiba elmúlt. Nem sok jót jelent.

gerner1: már le is tesztelték.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#12239) spanglee001 válasza Joe.36 (#12234) üzenetére


spanglee001
addikt

már mindegy már karcos :F pedig mindíg figyelek rá, de a zsebben hordva is összekarcolódik, a hátlap okés mert tokban van de a kijelző már karcos, ráadásul pixel hibám is van (csak a vr szemüvegben látszik, szabad szemmel nem), kicsit nyüstölöm még aztán majd biztosításra cserélem :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#12240) Sefneni válasza Joe.36 (#12234) üzenetére


Sefneni
őstag

Lehet buta kérdés, de nincs online felületük ahol meg lehetne rendelni? Nem mindenki Pesti :( :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#12241) leslien válasza Sefneni (#12240) üzenetére


leslien
nagyúr

nincs sajnos :( nem tudsz rendelni online beszéltem velük...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12242) VIBO válasza gerner1 (#12230) üzenetére


VIBO
őstag

Mi az hogy fd?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#12243) gerner1 válasza VIBO (#12242) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az a dual-sim -es változat.

(#12244) Bela52


Bela52
tag

Tisztelettel jelenkezek a fórumba.Sikerült vennem egy ilyen készüléket. :R

[ Szerkesztve ]

(#12245) Joe.36 válasza leslien (#12236) üzenetére


Joe.36
addikt

Én is, de nem én rakom fel, van aki ért hozzá, nekem szépen még nem sikerült soha.

spanglee001

Nekem semmi karc, semmi pixel hiba, de vigyázok is rá nagyon!

Sefneni

Nem tudom, épp arra jártam, jött az eladó hogy miben segíthet... Mondtam hogy adjon normális fóliát, mondta hogy épp most érkezett meg, egyből lecsaptam rá, nem tudom hol lehet rendelni sajnos.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#12246) t72killer válasza gerner1 (#12243) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mivaan, dual SIM-es 2év EU garival 300 alatt:Y? Francba h előbb nem jött...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12247) 67tuareg válasza #67656192 (#12233) üzenetére


67tuareg
tag

Csak azt nem tudom miért a meglévő "jó" rendszer rovására, vagy kárára kell fejleszteni.
Kb 2008-9-ben volt két T-s laptopunk. Elkezdték fejleszteni a 3G-t. A két lapi szinte használhatatlanná vált. Panaszt tettem többször, mire kijött egy pacák, felrakott három antennát. Húzkodtuk a vezetékeket ide-oda, de nagyon nem volt kielégítő a működésük. Nekem volt még kb két hónap a hűségidőből amikor szolgáltatót váltottunk. Asszonynak még volt vagy fél év, bele-bele próbált ez idő alatt de nem működött. Belefáradtunk, letelt a hűség aztán hagytuk, arra sem lett megoldás.

(#12248) D4ni válasza t72killer (#12246) üzenetére


D4ni
őstag

EU-ban egyáltalán nincs forgalomban dual simes verzió . Legalábbis eddig nem tudtunk róla .

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12249) RaveForce válasza Silenzio (#12238) üzenetére


RaveForce
veterán

eddig a fórumon egy ember panaszkodott ugyanerre, a neve sajnos nem rémlik, nem tudom olvassa-e, esetleg próbálj meg rákeresni, de az biztos, hogy gariban intézték neki (ha nem csal a memóriám és nem keverem)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12250) #67656192 válasza 67tuareg (#12247) üzenetére


#67656192
törölt tag

Most is csak egy jelerősitő jut eszükbe. (ezt ajánlják fel annak aki nagyon nyafog, vagy 3e ft kompenzációt, vagy 30%-ot a hűségidő lejártáig a redből)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.