Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) SeatZola


SeatZola
őstag

Én elsőre fogadkoztam, hogy nem kell a Note7, marad az S7E, de lehet mégis elcsábulok. Szinte ugyanakkora a ház, de a kijelző mégis nagyobb, plusz a cerka sem rossz és az edge kijelző tényleg sokkal kisebb mértékben hajlik.

Rappi

(#12152) leslien válasza SeatZola (#12151) üzenetére


leslien
nagyúr

várható volt... :DDD ha meglesz még a S7E akkor kép+ videó harcról összefoglalót pls.

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12153) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ez a wifi jelerősség továbbra is rejtély. Nejem Moto G-jével szemben az imént csúnyán lebőgtem, nyoma se volt a hálónak, amiről nagyban netezett. A csata szerencsére nem volt veszve, az előszobában "összeszedve" a jelet már meg a net az adott helyen, igaz el-eldobja.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12154) Ákkk válasza EnterR (#12148) üzenetére


Ákkk
addikt

+gg5 ami jóval jobban bírja az esést mint a 4 es állítólag...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#12155) SeatZola válasza leslien (#12152) üzenetére


SeatZola
őstag

Úgyis így terveztem. Addig nem adom el az S7E-t, amíg meg nem győződtem a Note7 képességeiről.

Rappi

(#12156) #67656192 válasza SeatZola (#12155) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem azért mert szar ez a kamera(lehetne részletgazdagabb) de újabb pénzt ebbe nem teszek bele. S7, s7e megvolt a Note meg ugyanaz. Majd az s8 talán javul kamerában is.

(#12157) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az appraw mennyire megbízható/legit forrás (sajna a store Horváto-ban nem engedi a cloud VPN-t letölteni)?
Apkmirroron néztem még, de ott csak az előző verzió van fent.

Apropó cloudVPN: meg lehet az ilyenekben annyira bízni, h netbankos adatforgalmat intézzen rajta az ember?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12158) EnterR válasza vadászcsiga (#12150) üzenetére


EnterR
veterán

0:50-től mutatja a srác, összehasonlítva az S7 edge-el. (Link telefonról)

https://youtu.be/X23iaipetbQ

PSN ID: marquuard

(#12159) dtamas8


dtamas8
tag

Sziasztok
Kérdésem Lenne hogyan tudom a képernyőt tükrözni tvre?
Note 3-mom volt és abban volt olyan menü pont hogy screen morring ha jól írom az s7 edgeben nem találom.
A tv be egy mirecastot dugok hdmi USB-n keresztül.
Igazából az eszközt megtalalja hozzá is tudok csatlakozni wifin csak a menüben nem találom a képernyő tükrözést..
Köszi :-)

(#12160) Risard válasza dtamas8 (#12159) üzenetére


Risard
aktív tag

Ha jól emlékszem smart switch jó rá!

Más tegnap tv ben láttam reklámban egy kis sport fülest s7 hez tud róla valaki valamit olimpia alatt reklámozták

(#12161) Unying válasza dtamas8 (#12159) üzenetére


Unying
tag

Smart view alkalmazás. Benne van a felső, lehúzható menüben is.

Samsung Galaxy s8 plus

(#12162) Risard válasza Unying (#12161) üzenetére


Risard
aktív tag

Ott a pont tényleg rosszul írtam :))

(#12163) envagyok


envagyok
veterán

Na megint durván bemerült a telefon.
Esküvőn 12-03-ig 15 óra működés.
86 kép, 1 3 perces videó, 1 1 perces hívás, 2-3 perc zseblámpa taccsra merítette. (a Google fotó backup ki volt kapcsolva)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#12164) D4ni válasza envagyok (#12163) üzenetére


D4ni
őstag

kijelző idő?

12160: Icon x? Az az új Samsung hs.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12165) envagyok válasza D4ni (#12164) üzenetére


envagyok
veterán

Nem tudom pontosan, de max 1-2 óra

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#12166) GazRic


GazRic
senior tag

Rendeltem S7edge fóliát ScreenKnight-tól, mennyi idő alatt szokott megjönni?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#12167) D4ni válasza GazRic (#12166) üzenetére


D4ni
őstag

2-3 nap

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12168) air válasza Ákkk (#11759) üzenetére


air
nagyúr

Bocsánat, nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#12169) Risard válasza D4ni (#12164) üzenetére


Risard
aktív tag

Az lesz az igen köszönöm!

(#12170) greyslay


greyslay
aktív tag

Csatlakoztam a táborhoz. Az a kérdésem volna hogy vajon normális e, az intenzív melegedés frissítés alkalmával. Eléggé felforrósodott az egész készülék kb 2-3 percel a frissítés megkezdését követően, majd annak befejeztével kb 2 perc után visszahűlt.

"embertelen ember munka"

(#12171) D4ni válasza greyslay (#12170) üzenetére


D4ni
őstag

Normális, max GPS és screen mirrioring közben melegszik komolyabban

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#12172) spanglee001 válasza D4ni (#12171) üzenetére


spanglee001
addikt

a pokémon góval melegszik a legjobban :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#12173) taranis


taranis
addikt

Érdekes jelenség van 2 napja. Hajnalban masszív merülés, de az akkumulátor adatok és a wakelock detector szerint aludt a teló. Ahogy elkezdtem reggel használni, elmúlt a jelenség. Bekarikáztam a képen amiről szó van, valakinek tipp?

colorizer.net

(#12174) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy kameránál nektek megvan-e az a jelenség, hogy mikor mozogtok a kamerával, után a keresőmezőben kicsit még továbbcsúszik a kép mikor megálltok? Esetleg a képstabilizátor miatt lehet? Samsung optikám van.

Köszi!

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#12176) envagyok válasza Cobra652 (#12175) üzenetére


envagyok
veterán

Használsz helytörténetet, fitnesz appot mozgásdetektálással, több email fiókot, fb-t, vibert értesítésekkel, stb?
Egész nap wifis helyen vagy, vagy megy a mobilnet?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#12177) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok.
Tudom nem pont ide tartozik de adott egy 2015-ös Galaxy A3 és A5. A telefonban minden adat a telefonban tárolódik (gondolok itt a névjegyekre).
A tulaja vett egy régi butatelefont, Nokia-t. Na most én égen földön nem találok opciót,hogy a kontaktokat sim-re másoljam. Egyesével kellene? Remélem nem. Van erre valami megoldás?

The Mechanic

(#12178) james008bond válasza heidrich (#12174) üzenetére


james008bond
őstag

Igen. Ez az optikai képstabilizátor.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12179) Keem1 válasza FlashLed (#12177) üzenetére


Keem1
addikt

Háát, tényleg nem sok köze van az SGS7e-hez. Nem tudom pontosan, ez milyen teló, de a butafonok 90%-ában (céges 1000 éves Samsungom pl.) van a névjegyeknél egy exportálás sd kártyára opció. Rámásolod, másik telón meg importálod.

Szerk: most látom, hogy Galaxy A-ról másolnád? :DDD
Akkor is mennie kell, exportáld SD-re. Szerintem 2016-ban egy okostelefonnál már nem fogod tudni simre exportálni az összeset.

Szerk2: Még a Google Play-ben is nézelődhetsz, most hirtelen ezt találtam.

[ Szerkesztve ]

(#12181) t72killer válasza taranis (#12173) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Email szinkron vagy rendszerfrissítés-próbálkozás? Nekemis volt hasonló úgy, h repülőmódba+nagyonpowersaving módba volt téve a teló. A mail-szinkront napira állítottam a 15perces időközök helyett ill települt egy rendszerfrissítés is, azóta nem jelentkezett.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12182) spawn21


spawn21
veterán

Mit tudok tenni ez ellen a hívás bug ellen? (Nem lehet hívni egyáltalán, csak repülő ki-be segít)
Ez a második telefonom és mind a kettő csinálja

Az egyik telekomos a másik független

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#12183) Szellem. válasza spawn21 (#12182) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Egyenlőre szopi van. Nálam 2 hétig nem jelentkezett, aztán most szombaton és vasárnap ismét eljátszotta.
Nekem is független a telefonom. A Samsung meg 2 hete nem válaszolt levélben.
Sajnos, eddig nagyon úgy néz ki, hogy a többieknek lesz igaza. Nem érdekli őket az ügy.

(#12184) #67656192 válasza Szellem. (#12183) üzenetére


#67656192
törölt tag

Sajnos nem, mert nincs ügy. A második készüléket nyúzom ami ebből a szempontból ua mint az első.
A szolgáltató vállalja de nem nagyon tud mit tenni. Pár ember miatt nem éri meg a beruházás inkabb házi jelerősitőt adnának. A múlt héten bejártam Debrecen-Nyiregyháza-Miskolc Bermuda hszöget, arrafelé nem jött elő a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#12185) Galahed válasza spawn21 (#12182) üzenetére


Galahed
senior tag

tedd át 3G/2G-re , ott megszünik ez a BUG (a 4G fejlesztése miatt van, amikor át akar váltani másik "csatornára" pl 4G ről 3G -re, ott ahol gyenge a 4G általában akkorjelentkezik.

(#12186) spawn21 válasza Galahed (#12185) üzenetére


spawn21
veterán

Köszönöm, megpróbálom

iPhone 13p

(#12187) taranis válasza t72killer (#12181) üzenetére


taranis
addikt

Rendszerfrissítés nincs újabb annál mint ami fent van, email szinkron azonnalira van állítva, de szerintem nem az a hunyó. Ez a merülés mindig hajnal 2 körül indul, mintha valami ütemezett dolog lenne, de nem tudok semmi ilyenről. Az tény, hogy pont a rendszerfrissítés lehetne ilyen, de azt írja a legújabb van fent.

colorizer.net

(#12188) gyga


gyga
senior tag

Na szóval azt vettem észre ha huzamosabb időre wifi nélkül van a telefon akkor úgy elkezd merülni mint a balta. 2 gmail szinkronizálás van más adatmozgás tudtommal nincs a háttérben és a forgalom mérő sem mutat semmi extra adat mozgást.

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#12189) t72killer válasza taranis (#12187) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Próba csak azt az e-mailt egy éjszakára kilőni...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12190) Szellem. válasza #67656192 (#12184) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azért, mert elmész egy túrára és nem csinálja, még neem jelenti azt, hogy nincs probléma. Konkrétan írtam, hogy 2 hétig nem volt gondom. Voltam Szegeden, voltam Győrben, voltam Bécsben, és sose jött elő. Szombaton és vasárnap meg produkálta, holott egy helyben voltam.Szerinted nincs ügy, szerintem meg van. iPhone 6S-em sose produkálja. Az S7 Edge miért? Ezt egyikőtök se tudja megmondani. Nekem továbbra is az a bajom ezzel, hogy x telefon csinálja, y meg nem. Engem ez bosszant és senki se tudja letolni a torkomon, hogy dobjam át 3G-re a 270-es telefont. iPhoneéknál miért oldották ezt meg? Rendszeresen olvasom a 6S topikot és eddig egy valaki írta ezt a problémát, de az is szerintem inkább egy bőffenet volt, mint komoly.

Félreértés ne essék nem a 6S-t favorizálom, de nekem ez felettébb furcsa.
De, nem vitatkozom veled, mert Te fujod a magadét, én meg az enyémet. Ettől független más a hibajalenség nálad, mint nálam.

[ Szerkesztve ]

(#12191) a8l


a8l
aktív tag

A készenléti merülés nálam is jelentkezik. Nem vészes. A beállítások kb 9-10%-ot szív az akksiból egy töltés alatt.
Android rendszer 16-18%. Már nincs ötletem mi okozhatja mindent letiltottam ami szívta, wipe cache is volt.
Viszont az s6-nál megoldódott. Jött egy frissítés,utána mindent tiltottam ami felesleges és szívta az akksit. Most 2-2,5nap üzemidő 3óra kijelzőidővel ami leginkább játék (lányomé).
Android rendszer 3%.
Nekem is kb ennyit bír az s7e.

(#12192) spawn21 válasza Szellem. (#12190) üzenetére


spawn21
veterán

Sajnoa igen.

Nekem sem a m10, v10, i6s plus,p9 nem csinált ilyet. Pesig ugyan ez a sim volt bennük.

Nem értem, ráadásul ez a mádik edgem. Úgy emlékszem hogy az s6 edge plus nem csinált ilyet.

iPhone 13p

(#12193) RaveForce válasza spawn21 (#12192) üzenetére


RaveForce
veterán

Tippre a jelenseg bizonyos LTE-modem & szolgaltato & halozat kulonos egyuttallasa okozhatja, ez magyarazat lehet arra hogy miert csak keves embernel jelentkezik, kulonbozo markaju telefonolnak, de naluk visszateroen, bar ha tenyleg vegeznek a halozati fejlesztesekkel akkor talan ez vegleg eltunik

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12194) Szellem. válasza spawn21 (#12192) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azt mire írtad, hogy sajnos igen? Ezt bocs, de nem értem. :R

Pont ezt magyarázom, hogy nálam egy telefon sem csinálta ezt a hibát, pedig 4 éve ugyan ott lakok, ugyan ott dolgozom, ugyan arra járok. Az S7 Edge meg csinálja. Ezt nekem senki se tudja megmagyarázni, hogy ez szolgáltatói hiba. Lehet valakinél igen, ahol rossz a lefedettség, de azt elérni sem lehet és kap hívásértesítőt. Nálam csak a kimenő hívás nem megy, de el lehet érni telefonon és sms-t is kapok. Nem ugyan arról a hibáról beszélek, mint mondjuk mások.

De, mindegy. Aki akar nyugodjon bele abba, hogy ez szolgáltató hiba és dobja át 3G-re.

(#12195) gr.bence válasza Szellem. (#12190) üzenetére


gr.bence
aktív tag

Hello.

Pont tegnap beszèltem haverral akinek iphon6osa van és mondta h 3napja szakaodik neki az aksija valami leszopja.

(#12196) Szellem. válasza gr.bence (#12195) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én nem akksi problémáról beszéltem.

(#12197) gr.bence válasza Szellem. (#12196) üzenetére


gr.bence
aktív tag

Sorry.akkor benèztem vmit :)

(#12198) #67656192 válasza Szellem. (#12190) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ismered az álláspontomat.

(#12199) Galahed válasza Szellem. (#12194) üzenetére


Galahed
senior tag

Pedig én úgy látom szolgáltatói hiba.(Telenor és Telekom,--- jelenleg együtt fejlesztik a 4G hálózatukat)

Nálam voda kártyával nem csinálja

(#12200) Sefneni


Sefneni
őstag

Media markt:
Július 29-én rendeltem egy akciós telefont tőlük, aminek a kiszallitasa 6-10 munkanap volt előreláthatólag készlethiány miatt.
1-2 naponta azért lecsekkoltam a rendelést, hátha már van valami előrelépés az ügyben. Ma viszont (ezen a héten kéne megérkeznie a mobilnak ), konkrétan eltűnt a rendelésem az oldalon. (Utolsó 5 rendelésben sincs bent és a 2016-os rendelések között se)
Ez ilyenkor mi? Én úgy tudom hogy csak így nem törölhetnek rendelést.. Főleg úgy hogy semmi infót nem kapok róla.
A számlát lementettem az oldalról egyébként.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.