Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#836) Dare2Live válasza Teal'C (#820) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Én ezért nem értem ezt a 25w hajcihőt."

Engem se érdekel, de ha 2021ben a 45W/60W vagy több teljesen jellemző máshol akkor a csúcs samsung mért csak 25öt tud?

"4 évnél többre tervez még a mai mobilok közül"
Az a 4év az 1év.

90%ra töltésnél töredékére csökken az aksi degradáció. Egy 4000mahs 100%ra tölve 1év alatt kb 10%ot 400maht elveszt a kapacitásából. Egy 90%ra belött meg 50-100maht. Innen a két aksi úgy hogy az egyik csak 90%ra van töltve kb uannyit tud kapacitásban. Viszont a 2.év végére ami 100%ra van töltve veszít egy újabb 10%ot ~350maht. Ami meg 90%ra az 50-80maht. A 2.év végén már egyértelműen jobb aksi ideje lesz annak aki csak 90%ra töltötte.
Ez egy trade és mindenkinek magának kell eldöntenie. Viszont szerintem a jelenlegi SOTok mellett amikor 15h standby + 6-7h SOT, teethering mellett este még van benne 25% nem nagy áldozat az, hogy az első évben az ember veszít 10%ot. Tegye fel a kezét akinek ez nagy gond? Senki? Esetleg egy power gamer vhol?

És ami a fontos lenne a lehetőség. Had döntse el a vásárló. pl az én esetemben az ideális ilyesmi lenne: Ha nappal rádugom mert éjjel elfelejtettem rádugni akkor menjen 25/45Wal. Amúgy 99%ban éjjel dugom rá. Ekkor tök fölös 25Wal is kínozni az aksit menjen 5Wal. Töltse így fel 80%ra reggel 6ig. Aztán reggel 6->7ig 80%->ról 90%ra amolyan iphonesan.
Téged vagy a gamer power usert meg nem érdekel az egész töltse mindig 25/45...Wal 100%ra.

más: sztem mobiloknál az "értelmes" fejlődés nagyon lelassult. Nem olyan hüde nagy veszteség már az ha az ember nem évente cserél. Feleségem S7e egy 5éves készülék. Októberi az utolsó sec upgrade rajta szóval friss is. Feleségem napi xh meetingel, webex, naptár, ajánlat jön, megosztás és persze napi szinten foto, videok gyerekről, viber mamával... és amikor megkéredezem, hogy nem e akar cserélni itt az S21 tök szuper... rávágja hogy minek. Jövőre nem fogom megkérdezni veszek neki egy vszeg S22t. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.