Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#821) NoahM


NoahM
junior tag

Na sziasztok, van egy véleményem amit szeretnék kifejteni, megint olvastam egy két kommentet ami ebbe vág ezért most teszem :) Kb. 2005-ben kapott el a hév, és azóta megyek ezen a vonaton úgyhogy átértem amit sok itt író kolléga átérez. Sok mindent kipróbáltam, de valahogy őszintén iphone ember lettem. Nem azért mert menő, vagy státusz (habár ez mér eltűnt szerintem) de egyszerűen mert úgy érzem ez a rendszer illik hozzám a legjobban. Sok telefon van, mondják sokan, szerintem nem :B Van android és ios... (RIP windows)
Teljesen megértem azt akik androidod használ de cserébe elvárom hogy ne támadjanak le azért mert iphonom van, mert birka vagyok, vagy barom, stb. Sokan támadják az apple termékeit, hogy ilyen meg olyan, de ha bárki használt az érezte hogy jó minőségű és rendkívül kiforrodt termékekről van szó. Abban egyetértek hogy túlárazott (habár pl hasonló teljesítményű laptop hasonló kacniban, kb hasonló áron van windowsban is) és kezdem úgy érezni hogy egy szektává kezd átalakulni az egész. :Y és nem olyan amihez boldogan csatlakozom...de nekem ez a szintű integrácó és folyamatosságot sajnos más nem adja meg csak ők...
Ezzel egyidőben elismerem, hogy a márkák között a legkevésé innovatívabb márkáról van szó ami erősen épít a már meglévő felhasználókra, de nem mindenki zombi :DDD
Úgy képzeljetek el, mint egy apple felhasználót aki ácsorogva nézi az androidosokat, de amint kipróbálja, előbb utóbb vissza megy, mert hogy az imessage, az airdrop, a facetime, stb. :(( De nem azért mert fanatikus vagyok, hanem mert nekem ezek fontosabbak. De közben ámulattal nézem a AOD-t, különböző widgeteket, brutális testreszabhatóságot, gyorstöltést, USB-c, stb, stb... :F
Minden évben megpróbálok átnyargalni, mert rendkívűl sok dolog tetszik és szeretnék részese lenni.
Ezt ezért írom le, mert már unom olvasni, hogy aki megveszi az iphone 12-pro az hülye és meg is érdemli, hogy ennyi pénzt b/%!on el valamire, stb. Azt szeretném, hogy TI mint android felhasználók lássátok, hogy én pl mit gondolok, és remélem ezért nem fog mindenki digitálisan megkövezni :C
Na ennek tükrében megyek is vissza nézegetni, vajon a távolban melyik teherautón pattog az S21Ultrám :D
Szép estét mindenkinek

"Okos enged, szamár szenved"... Tudom mit? Igazad van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.