Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) andrisms válasza nggabi (#13798) üzenetére


andrisms
aktív tag

azt tudtam hogy csak külön PayPass matricával megy(ha jól tudom a nevét), belső NFC-vel nem.. Pedig ugyanaz a technológia nem?

Én amúgy erre gondoltam:[link]

Szóval olyan programot keresek ami először is beállítja az NFC tag-et, másodszor érzékeli és ki be kapcsol mindent amit beállítok. Ez Xperia S-en gyerekjték volt, itt meg nem történt előrelépés :F Erre senkinek semmi ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#13802) nggabi válasza nagyito88 (#13800) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez olyan mint amikor Telenyomoros telót árulsz de mindenki T-set keres :DDD ;]

andrisms: tudom h mire gondoltál, csak úgy az nfc témában írtam... de minek ragasszak rá nfc matricát mikor ott van benne? nóóórmálisak ezek? :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#13803) nagyito88 válasza nggabi (#13802) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Hehe, ismerős. Amikor pl vodás voltam régen, és eladtam a htc desire-m, hogy lecseréljem x10-re. Persze amíg árultam a telóm, volt kismillió db vodás x10. Amikor meg elvitték, akkor meg 3 hétig bujtam a netet, vodás után :C

[ Szerkesztve ]

(#13804) andrisms válasza nggabi (#13802) üzenetére


andrisms
aktív tag

erre anno még én is kerestem a megoldást, mert az mekkora menő már ha telóval fizetsz. :)
Aztán rájöttem hogy külön matrica kell, mondjuk akkoriban nem sok NFC-képes telefon volt. Most viszont már más a helyzet, de tényleg mint írtad is még 5 év minimum mire ők is rájönnek. Amúgy a matricát ragaszd belülről az akkura és akkor már multifunkciós lesz a telefonod :)

Szerk: Amúgy ma meglepően jó képeket csináltam a telefonnal, jó napja volt úgy látszik. Bár még mindig nem vagyok megelégedve a minőségével, de fejlődünk mindketten.. :)

Szerk2: (#13805) nggabi: egyébként amíg tényleg ezt meg nem oldják, hogy a telefonba beépített NFC-vel lehessen, addig engem is hidegen hagy a téma, amint változik a helyzet akkor rástartolok majd :)

[ Szerkesztve ]

(#13805) nggabi válasza andrisms (#13804) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor már lecseréltetném nfc-sre a bankkártyámat oszt csókolom :D nem tudom h a matrica meg a beépített nfc nem e üti egymást pl... de nem ér annyit az egész h foglalkozzon vele az ember. :)

"szenyor dzsíííí"

(#13806) nagyito88 válasza andrisms (#13804) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Olvastam valahol, hogy van valami progi amivel lehet profilokat létrehozni, hogy pl háloszobába nÉmitsa a telót, meg kapcsolja ki a wifit, ha lakásba belépsz, az ajtóba hozzá érinted, és lekapcsolja az adatforgalmat, majd be a wifit, és elinditja a szinkronizálást, vagy pl autóba ülve, elindítja a navit, meg bekapcsolja a gps modult. De lehet tesztben olvastam, ha meg ott olvastam, akkor gyanús, hogy a xperia s-nél volt, ahol ecsetelték az nfc előnyeit.

[ Szerkesztve ]

(#13807) zenke


zenke
aktív tag

Külföldön már javában megy az nfc. Bezzeg itt...

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#13808) nggabi válasza zenke (#13807) üzenetére


nggabi
nagyúr

na jó de ott kolbászból van a kerítés :D (most nem linkelem inkább a képet, emlékeztek ;] )

korpichess-t kéne megkérdezni, ő árulta aprón az nfc tageket, biztos vágja...

"szenyor dzsíííí"

(#13809) andrisms válasza nagyito88 (#13806) üzenetére


andrisms
aktív tag

Igen, Xperia S-emnél volt ez, és azthiszem annál promózták ezt nagyon, lehet onnan ismerős Neked is. De ha már megtaláltam az NFC taget itthon, akkor már fel akartam használni. (plusz rendeltem még 5db-ot, mert azt hittem egyszerűbb lesz a helyzet, de akkor lehet csak díszek lesz jó..)

(#13810) nagyito88 válasza zenke (#13807) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Ez a baj, külföldön javába megy az lte-is, itt meg most kezd beindulni, meg minden előfizuhoz tolják a korlátlan vagy sok gigás netet, itt meg kb 2-2,5 éve jutottunk el oda, hogy nem büntetnek az adatforgalom elhaszálása után, plusz költségekkel, hanem CSAK belassítják. A japók, meg kínaiak, már 2007 ben tolták mindenfele a netet, állandóan rajta ültek belebujva a telóba, mert ugye apropénzért ment a net már akkor, meg lte, meg mitudom én mik vannak ott már... Nembaj, ide is elér minden egyszer :D

andrisms: nfc-tageket én is szándékozok rendleni, 5 vagy 3 db-s xperia csomagok vannak ebayon pár dodoért, azt meg bejárati ajtó mellé felragasztom kétoldaluval, meg pl kocsiba is, esetleg meloba majd iroasztalhoz, és akkor ha belépek hozzányomom, és már a profilok aktivak is. Majd turom a netet ilyen progi után, mert tuti van max nem marketben.

[ Szerkesztve ]

(#13811) zenke válasza nagyito88 (#13810) üzenetére


zenke
aktív tag

jaja, átlag +5-10év :D

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#13812) nagyito88 válasza zenke (#13811) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nembaj, KIFORROTT lesz a technika :D

[ Szerkesztve ]

(#13813) andrisms válasza nagyito88 (#13810) üzenetére


andrisms
aktív tag

Én is ebay-ről vettem pár dollárért 4db-os "gyárit", Sony-val jó is volt. Abból maradt egy, azt akartam ma kipróbálni, feltelepítettem vagy 7 programot, egyik sem volt képes kezelni. A másik 5 amit rendeltem az Németországból jön, persze tuti kínai vacak, össz-vissz volt 2-3 dollár azt hiszem. Majd megírom tapasztalataim, ha találtok valami jó programot akkor ti is írjatok. Na akkor tovább nem szemetelek itt az NFC témámmal, ha lesz valami, írjatok :)
:R

Más: mióta kikapcsoltam a röpke pillantást nem villog össze-vissza kéken a LED-em, mikor be volt kapcsolva úgy megőrült, mint a bolondok, komolyan... Biztos valami szoftveres hiba.

Note után tetszik amúgy, az üzemidő főleg, azt napi kétszer töltöttem :) Ezt ráérek este feltenni, bár így is csak 3-4 óra kijelző jön össze, ami a Ti 6 órátokkal szemben édeskevésnek tűnik. Persze Wifi+3G egész nap, folyamatos email, FB szinkron, de akkor is. ( olyan 20-30 email jőhet, ami egyáltalán nem sok) Google Now is be van kapcsolva, az sokat eszik?

(#13814) zack válasza andrisms (#13813) üzenetére


zack
nagyúr

A 3 óra az nagyon karcsú. :U Milyen ROM?
5-6 óra kijelzőnek meg kellene lennie.
Persze függ attól is hogy abban a 3 óra kijelzőben mennyi a játék, és egyéb processzor és GPU zabáló művelet. De még így is kevés az a 3 óra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13815) andrisms válasza zack (#13814) üzenetére


andrisms
aktív tag

Én mindig kifogom ezt a kevés üzemidőt. :) Amúgy egész nap elmegy, este kell csak felrakjam, de tényleg 4óránál nem nagyon szokott több lenni. Most nézem 3%-on volt az akku és 4ó 13percet írt ki kijelzőidőnek, 16ó 21perc készenlétbe. talán ez volt a max. Mi szívhatja ennyire?

Full gyári 4.1.2, semmi root, minden alap. Nem nagyon játszok, Viber, Fb, Pulse hírolvasó és email ami megy.

Szerk: meg napi fél-1 óra telefonálás.

[ Szerkesztve ]

(#13816) andrisms válasza andrisms (#13815) üzenetére


andrisms
aktív tag

Bocs, nem tudtam többet szerkeszteni :(

(#13817) Ferenczi Áko: Jó gondoltam kaptok képeket, bocsi :)
(#13818) nggabi: ennél most nem akarok rootolni meg takarítani( pedig lenne mit..), tuti én lennék az egyetlen szerencsés aki hazavágná( tudom hogy azzal lehetetlen de tudom hogy valamit művelnék vele :) Szóval most inkább biztosra megyek és nem kísértem a sorsot.

Amúgy az a gond hogy Viber kell, és az előző verziókkal meg nem ment már számítóhépen, csak 3.0 felett azthiszem, szóval attól nem tudok megválni :(

[ Szerkesztve ]

(#13817) Ferenczi Áko válasza andrisms (#13815) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Viber. Az újabb verziók kibasznak az akksival, szívja mint a torkos borz. Nekem ezért lett kuka. Nekem pont egy órával kevesebb volt a készenléti időm( 15 óra 12 perc) mint neked, és egy órával több a kijelzőhasználat(5 óra valahány perc) 5%-on állt az akksi. Folyamatos 3 g kapcsolat és netezés mellett!

Képek nélkül is érthető volt! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13818) nggabi válasza andrisms (#13815) üzenetére


nggabi
nagyúr

tényleg karcsú... én ütöttem vágtam de 6 óra fölött jött ki ugyanígy :U rootolni kell és takarítani :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#13819) Impressa válasza andrisms (#13816) üzenetére


Impressa
őstag

Nekem is 6 óra felett teljesít a vas. Én most a vonaton közel 3 órán át nyúztam, játékkal megspékelve + folyamatosan hálózatot keresett, forró is lett szegényke, de 53% volt a lemerítés.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#13820) zack válasza andrisms (#13815) üzenetére


zack
nagyúr

Tegyél fel első lépésben egy főzöttet. Vagy Omegát, vagy Android Revolution HD-t.
Utána jelentkezz mizu. Akkor majd mondjuk tovább.
Minden app ami rajta van Play-ről van, vagy van virágbolti is?

mod: 16 órának a 30%-a 5 óra... Nem 3-4. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13821) andrisms válasza zack (#13820) üzenetére


andrisms
aktív tag

főzni nem akarom, egyenlőre rootolni se. Pedig ott a képernyőkép, 4ó 13perc volt a max kijelzőidőm. Van virágbolti is :)

mindegy így is örülök hogy a napot kihúzza, ha így marad az sem gáz amúgy, csak mindenki mondta itt a 6 órát és azért csodálkoztam. Amúgy kevés a virágbolti és azok is csak ilyen exdialer tárcsázó és a winamp, ami szerintem nem okozhat gondot..

(#13822) zack válasza andrisms (#13821) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor gyári beállítások visszaállítása...Mindent törölni fog, előtte mentsd a fontos dolgokat. Majd telepítésnél csak eredeti progit használj, ha fontos vedd meg, elvégre egy 130k telót birtokolsz. Egy Ferrariba se mosóbenzint tankolnál, és nem számolgatnád napi szinten a kilométereket...
Nagy valószínűséggel valamelyik tört progi okozza.
Visszaállítás után csak eredeti progikkal nézz meg 2-3 teljes feltöltést.

mod: Tört launcher-ek simán okozhatják ám. :U

Nem akarok kérkedni semmivel, de amióta Androidot használok 60k legalább elköltöttem progikra, játékokra, témákra, launcherekre. Sosem használtam tört progit.
Ellenben elmondhatom, konstans beton stabil volt mindig a rendszerem, semmivel sem rosszabb, vagy instabilabb mint egy iOS, WP7-8. Ezért is oly pozitív a véleményem a rendszerről, és tartom a legjobb mobil OS-nek. Több mint 1 év iOS használatból jöttem (i4 32GB), tehát van viszonyítási alapom.
Ott a Play-en az App Sales, tessék telepíteni, mindig van hasznos akció, 50-60-70% leárazásokkal.
A launcher meg az alapja a kütyüd kezelésének, azt használod a legtöbbet. Pont azt warezolod? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13823) andrisms válasza zack (#13822) üzenetére


andrisms
aktív tag

ebben a Ferraris hasonlatban teljesen igazad van, és kapni is fogok itt majdnem mindenkitől emiatt, de legalább bevallottam :U utolag is elnézést kérek :U
amikor a képernyőkép készült, akkor nem voltak fent még amúgy ezek, szóval az nem okozhatta. Majd nyomok egy visszaállítást valamikor és jelentkezem az adatokkal :)

köszi :)

Szerk.: Apex launcher van, de nem pro verzió, hanem Play-es alap. Launchert nem warezoltam sose.
Minden animáció ki van kapcsolva, de szerintem ez nem számít.

Szerk2: nagyito88 (#13806): igen, rohadt jól hangzik, ez Xperia S-nél ment is, azért is szerettem volna Nótánál ugyanezt, de problémákba ütköztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#13824) MurdR válasza nagyito88 (#13806) üzenetére


MurdR
veterán

Ez rohadt jól hangzik.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13825) levo888


levo888
csendes tag

szürke note2-höz fehér vagy fekete protective cover?fehérre szavaznék,de nem tudom h áll neki..

(#13826) zack válasza andrisms (#13823) üzenetére


zack
nagyúr

Minden csili-vili animációt bekapcsolhatsz. Az nem fogja szívni, és bika a vas, bármivel megbirkózik szinte erőforrások igénybevétele nélkül. Azért van ilyen vasad, hogy csumára tekerj rajta mindent ami látványos. ;)

"kapni is fogok itt majdnem mindenkitől emiatt, de legalább bevallottam utolag is elnézést kérek"

Nem fogsz kapni senkitől. Az őszinteség fontos erény. ;) Főleg ha hibakeresés, illetve annak megtalálása a cél.
Az ingyenes verziók nem okoznak gondot. Arra ügyelj, mindent csak Play-ről, esetleg a későbbiekben XDA-ról megbízható fejlesztőtől. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13827) nggabi válasza zack (#13822) üzenetére


nggabi
nagyúr

most még egyszer elmondom, nem kötekedés, csak úgy az igazságérzetemet bántja az üzeneted. a tört azaz warez programoktól nem feltétlenül lesz rosszabb egy teló, illetve az esetek többségében nem is igen számít h tört vagy megvett verziód van fent. pusztán erkölcsi aggályaid lehetnek, de az akku merülés ha megvette volna mindet valószínű akkor is jelen lenne.

ezzel nem buzdítok senkit warezra, tessék szépen megvenni mindent ;)

ferraris mosóbenzines hasonlat +1 :C

"szenyor dzsíííí"

(#13828) lugosi válasza andrisms (#13797) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én használok nfc matricát, gps-t ki/bekapcsolni csak roottal lehet így azt nem tudom.
A tasker és az NFC task launcher népszerű progik ehhez.

(#13829) tipuka válasza levo888 (#13825) üzenetére


tipuka
addikt

nekem zöld flip tokom van pl., bár kicsit rikít, de a szürke telefon (kikötöm, ez a telefon szürkében istenien fest) olyan semleges szín amúgy, minden passzol hozzá szinte :)

[ Szerkesztve ]

(#13830) zack válasza nggabi (#13827) üzenetére


zack
nagyúr

Rosszul tudod ám. :U Az összes Androidos vírus a tört appokban terjed. Beleástam magam a témába, úgyhogy emberedre akadtál. A júzerek alig pár % használ Androidon vírusirtót, és még ha fent is van valami, nagyon sok olyan vírus van amit nem fog meg. Nekm igen fontos adatok vannak telefonon. Az egyik legelterjedtebb vírus kifejezetten arra megy, hogy a billentyűzet lenyomásokat küldi el 3. fél szerverére...A fantáziádra bízom mit tud vele kezdeni, ha pl. rendszeresen OTP bankolsz, telefonról. És ez csak az egyik veszélye. Van amelyik felzabálja az erőforrásokat, pörgeti a procit, törli a belső SD-t stb.

A vírusirtós megoldást nem szeretem, mert az is sokat felemészt feleslegesen és a rizikó még úgy is nagy lenne. Megveszem, és nyugodtan alszom, és bankolok. ;)

Meg aztán eddigi tapasztalataim alapján azoknak van a legtöbb gondja, akik tört progikat használnak, és ők a legelégedetlenebbek a rendszerrel, mekkora xar. Ha meg kiderül a warez, még nekik áll feljebb, és még "támadnak" is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13831) nggabi válasza zack (#13830) üzenetére


nggabi
nagyúr

a magánvéleményem az h hülye aki telefonról bankol.

viszont a tört appokhoz való hozzáállásod kísértetiesen emlékeztet az apple-ösök jailbreak fóbiájára... nem volt almás telód véletlen régebben? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#13832) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Launchert én a gyárit használom annyira tetszik! Volt egy idő,hogy Apex-et használtam,de csak azért mert az adott telefon gyári launchere döcögött! :) Ami nagyon tetszik még, hogy az alap billentyűzet kb egy szinten van a Swiftkeynevű programmal(leszámítva,hogy itt nincsen flow mozdulat, ami nem is baj nekem), amit az eddigi telefonjaimon előszeretettel használtam. Mióta megvan a Note II,azóta kukáztam a progit! Van helyette viszont egy frankó kézírás felismerő része a telónak, amit ha az ember kiismer nagyon jól lehet használni( bár én inkább pötyögök,mert gyorsabban megy)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13833) S e t h válasza Ferenczi Áko (#13832) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én írásbuzi vagyok, nem kevés pénzt költöttem már tollakra, de a gyári billentyűzet kézírás funkcióját nem használom, mert bár érdekes, innovatív is a maga nemében de nagyon lassú.És pont ezért nem is használom mert az általad felemlített swiftkey és a swype gyorsaságban lehagyja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13834) nggabi


nggabi
nagyúr

korpi üzeni h szerinte ez [link] jó minden telóra NFC-vel bohóckodni.

"szenyor dzsíííí"

(#13835) andrisms válasza zack (#13830) üzenetére


andrisms
aktív tag

én soha nem fikáztam az androidot. Nekem volt iPhone 2g( ez most is van), 3g, 3gs és 4 is, WP szinten Dell Venue Pro, Omnia7, Lumia800, szóval nekem is teljesen megvan a többi táborról a tapasztalatom. Egyik sem rossz, ezt leszögezném.

Szvsz az androidról sok embernek azért van negatív véleménye, mert megveszik a 15e-es telefonokat, amik szaggatnak, megfagynak(van egy Pulse minim is, rátettem az uj vibert, azóta még a tárcsázóm is fagy, használhatatlan, elfogyott minden RAM, stb..)
Ezért térnek át WP-re vagy iOS-re, mert bár drágább, de azt hiszik hogy az ugyanolyan 100k feletti árkategóriás androidos mobilok ugyanolyan rosszak mint az alsó kategóriásak. Rengetek telefonom volt és az android áll hozzám legközelebb. Ez a note eddig nálam a csúcs, mindent tud és még annál is többet, jelenleg semmire se cserélném le.

ezt most hirtelen nem is tudom miért írtam le de régóta kikívánkozott belőlem a véleményem :D

azt hogy fizetős vagy sem, hát körültekintő vagyok, bár tényleg nem szép letölteni, de szerintem hagyjuk is a témát, nem akarom hogy miattam kirobbanjon valami háború :C

béke, Nótatulajok tartsunk össze :R :R

Szerk: (#13834) nggabi: én azzal a progival kezdtem a bohóckodást de nem ismeri fel az NFC-t. Vagyis csipog egyet de semmi sincs...

[ Szerkesztve ]

(#13836) zack válasza Ferenczi Áko (#13832) üzenetére


zack
nagyúr

Swiftkey3 tudja Flow-t...Gyanítom te is törve használod, mert akkor nálad is lenne. :) Nem túl rég került bele.
Nekem telepítésnél meg is kérdezi hogy bekapcsolom e.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13837) zack válasza andrisms (#13835) üzenetére


zack
nagyúr

Engem nem érdekel ki mit használ, és honnan... ;) De ha gondod van ide fogsz jönni megoldásért, segítségért, amit lehet egy app okozott. ;) Sokszor teljesen más irányban megy el a segítségnyújtás ezek miatt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13838) Ferenczi Áko válasza zack (#13836) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Félreolvastál komám! :) Amit írtam, hogy itt nincsen flow mozdulat azt a Note gyári billentyűzetére értem! Azt tudom,hogy a Swifkey tudja! (a tört verzió is :D )

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13839) zack válasza Ferenczi Áko (#13838) üzenetére


zack
nagyúr

Jogos. :B :)
De mivel én a gyári bill-ből is eredetit használok, így nekem ott is van flow. ;] :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13840) schawo


schawo
titán

Érdekes jelenségre lettem figyelmes. Kábé két-három hét használat után jelentősen javult az üzemidőm. Eleinte 3-4 óra kijelzőidő után meghalt, ami miatt napközben is tölteni kellett, mostanában viszont 6-6,5 óra szokott összejönni (használati szokásaim évek óta változatlanok). Szóval úgy tűnik, kell az aksinak töltési pár ciklus, hogy összeszedje magát.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13841) aicon válasza lugosi (#13828) üzenetére


aicon
senior tag

NFC kezelésre nálam is Tasker és az említett NFC Task Launcher vált be.

Ebay rendelés [link]

Ehhez nem kell kétoldali ragasztós szalag, öntapadós.

Már egy ideje teszi a dolgát és jól.

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#13842) MurdR válasza andrisms (#13835) üzenetére


MurdR
veterán

Ez valóban így van. Valljukbe, a kezdeti androidos készülékek.elég nyögvenyelősen futtatták a rendszert, meg ne is beszéljünk a 2.1-2.2-2.3ban megtalálható bugokról. Kevés erre 5-600 mhz, két magtól viszont élvezetesebb az egész, bírja a rendszert a vas.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13843) Parallaxis válasza zack (#13830) üzenetére


Parallaxis
addikt

A vírusirtós megoldást nem szeretem, mert az is sokat felemészt feleslegesen és a rizikó még úgy is nagy lenne. Megveszem, és nyugodtan alszom, és bankolok.

Én AVG-t használok és már több alkalommal riasztott malware miatt Play-ből letöltött alkalmazás miatt.
Szóval attól, hogy kizárólag Playből töltöd le az alkalmazásaid, még nem alhatsz nyugodtan, az ottani ellenőrzés enyhén szólva is hiányos.

Pl.:
[link]
[link]

(#13844) lugosi válasza Ferenczi Áko (#13832) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Alap billentyűzet jó??? Volt már pár érintős telefonom és ez alapján azt mondanám hogy a legidegesítőbb, legrosszabbul használható gyári billentyűzete a note 2-nek van. Szerintem ez az első amit le kell rajta cserélni.

(#13845) aicon válasza Parallaxis (#13843) üzenetére


aicon
senior tag

A Play ez irányú hiányosságait több neves külföldi szaklap is megemlíti.
AVG valóban megfogott már néhány tiszta forrásból származó alkalmazást.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#13846) Ferenczi Áko válasza lugosi (#13844) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Felkeltetted a kíváncsiságomat! Kifejtenéd,hogy mi a baj vele és mit használsz helyette?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#13847) nagyito88 válasza lugosi (#13844) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Mert mibajod az alap billel? Nem kötekedésképp kérdem, csak kiváncsi vagyok rá.

(#13841) aicon: A kétoldali ragit a xperia tagekre írtam, de mondjuk ezzel szerintem olcsóbban jön ki az ember, és többet kap ugyan annyi dodoért, mint xperia tag-böl. Fogyó eszköz véleményem szerint akkor lehet, ha máshova ragasztod át, és véletlenül megsérted amikor leválasztod. Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

(#13848) andrisms válasza aicon (#13841) üzenetére


andrisms
aktív tag

Nálam nem ismeri fel a program az NFC taget. Tönkre tud ez menni? mikor beállítom a programba mi történjen ha hozzáérintem az eszközt, majd kéri hogy tegyem oda a taget, akkor nem ismeri fel, viszont csipog.

Én ezeket rendeltem még pluszba, szerintem jövő héten meg is jönnek:[link]
Drágább volt kicsit, de németből jön,ami alapvetően gyorsabb szokott lenni. Darabja gy 200Ft körülre jön ki. Nem tudom van-e ezekben különbség, hogy melyiket érdemes venni

(#13840) schawo: látom akkor nem csak nálam volt ez a 3-4 óra. Remélem nekem is javul, bár ha így marad és bírja nap végéig az sem nagy gond.

[ Szerkesztve ]

(#13849) lugosi válasza Ferenczi Áko (#13846) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A legtöbbet ezzel hibázok gépelés közben. Szerintem túl pontatlanul lehet vele írni. Swiftkey-t használok.

(#13850) Ferenczi Áko válasza lugosi (#13849) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, az egy tuti program! Az összes telefonon azt használtam! Milyen vastag ujjad van,ha egy ekkora kijelzőn pontatlanul írsz? :D :DDD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.