Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Markizmark válasza fdisk (#13194) üzenetére


Markizmark
addikt

Azonnal visszakérném a pénzt és mennék másik boltba, bármit mondanak.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13202) ronson88 válasza GML (#13121) üzenetére


ronson88
tag

Mivel egyszerre több headset is lehet lehet csatlakoztatva a telefonhoz ezért egyrészt nehéz kivitelezni, de leginkább abban látom a problémát, hogy a BT-n keresztül csak a bejövő hívás mint jel megy ki. addig nem aktív a füles

Azért ez számomra is fájó hiányossága a Note-nak, ti. már a Nokia N95-öm is alapból kimondta a hívó nevét a BT headsetbe, nem kellett semmit trükközni vele.

(#13203) Hauptmann válasza Markizmark (#13198) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jó az ötlet! :C

(#13204) fdisk válasza zzola (#13200) üzenetére


fdisk
őstag

Mobilbirodalom

vebbful: én is inkább efelé hajlok erősen.
Holnapig várok,ma már úgy sem utalnak.Ha igen,az már úgy is csak holnap érkezik meg hozzám.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13205) Markizmark


Markizmark
addikt

Amúgy nálam nincs samu pecsét a garanciajegyen, csak 2 bolti, ahonnan vettem. Ez gáz?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13206) Hauptmann válasza fdisk (#13194) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én visszakérném a pénzt, és megvenném a szolgáltatótól az N7105-öt, ha mindenképp az kellene. Nem is tudom, hogy hol lehetne gyári garis független 7105-öt szerezni normális áron, pedig az elmúlt pár héten rendesen bújtam a netet Note 2 ügyben.

(#13207) S e t h válasza fdisk (#13204) üzenetére


S e t h
nagyúr

aztán majd megint olvassuk mekkorát szívtál, igazad van spórolj csak

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13208) MurdR válasza Hauptmann (#13206) üzenetére


MurdR
veterán

Vagy iPon.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13209) Buru válasza ronson88 (#13202) üzenetére


Buru
csendes tag

Akkor gondolhatod mit érzek... sokszori nekifutás:
sima headset lecserél a hanghívás miatt, amivel persze nem működik az, a mi a simával igen. Mindez 12.000-ért...

(#13210) Hauptmann válasza MurdR (#13208) üzenetére


Hauptmann
addikt

iPON-nál nincs 7105.

(#13211) MurdR válasza Hauptmann (#13210) üzenetére


MurdR
veterán

Upsz.
Akkor valóban szolgáltató :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13212) bacus válasza fdisk (#13204) üzenetére


bacus
őstag

Nekem az az érzésem, hogy nem kapkodják el ezt a visszautalást.

Én karácsony előtt rendeltem két gyűrűs sörnyitót 600 Ft értékben, és akcióban ez a házhozszállitást is tartalmazta. Paypallal fizettem. Eltelt 2 hét semmi, mindjárt karácsony, semmi. Irtam emailt, átmeneti készlethiányra hivatkozva türelmet kért, eltelt 2 hét, jött az email futárnál a cucc. Eltelt 2 hét, érdeklődtem, utánanéz, 1 hét múlva, nincs meg a cucc, küld másikat..

Megfenyegettem őket, hogy feljelentést teszek, de az érték az én esetemben bruttó 600 Ft! Jött a levél, hogy visszafizetik, ha megerősitem. ( A fenyegető levelem után még megerősitést kért, hogy visszakérem e tényleg a pénzt). Megerősitettem. Utolsó levelükben megirták, hogy utalják a pénzt a megfelelő jogszabályban rögzitett időn belül.

Feladtam, én 600Ft-t buktam, nagyon vigyázz, hogy mit csinálsz, mert te nem ennyit fogsz ! Ha kéred a pénzt, azt mindenképpen személyesen, ne utalgasson, neked nincs számlád ! Arra nem kötelezhet, hogy ezért nyiss egyet.

Azért azt a samu garijegyet várd meg, ill. ha már személyesen ott vagy, regisztráltasd be a telefont náluk, hogy az eladó is lássa, ha sikerül, akkor akár meg is tarthatod a készüléket.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#13213) Markizmark válasza bacus (#13212) üzenetére


Markizmark
addikt

A francia XEF telómat is be tudtam regelni, adott is + 2 hónapot. Érdekes rendszer ez. Nem venném készpénznek amit az ír.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13214) bacus válasza Markizmark (#13205) üzenetére


bacus
őstag

Ez igy hibátlan!

A samu mindenhez igy adja a nagykernek a garijegyet, hogy nekem mint viszonteladónak kell lepecsételnie.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#13215) Markizmark válasza bacus (#13214) üzenetére


Markizmark
addikt

Megnyugtattál.

Valaki erősítsen meg abban, hogy működik a kijelző beégetős keret+üveg+hátlap cserélős módszer a garifutárnál. :D

Ma majdnem téglásítottam a pár órás telót. Rootoltam azzal a módszerrel amivel az 1. generációs franciát, és elkezdett szaladni a boot logó :O Nem akart recovery-be menni, csak download-ba. Szerencsére abba elsőre.
Majdnem bepipiltem és akkor gyorsan elolvastam az 1. hsz-t. Most jól van a 'kicsike'. :)))
AHD 17 fut rajta minden korábbi adatommal.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13216) fdisk válasza Hauptmann (#13206) üzenetére


fdisk
őstag

Én nem találtam szolgáltatói 7105-t.Amúgy meg független kellene nekem.

S e t h: :F

bacus : Az lehetséges.De nálam van az általuk adott átvételi elismervény amin kerek-perec le van írva,h a cég a telefon összeg visszafizetési határidőnek kitűzi a 2013.05.15.-t
Lebélyegezve,aláírva.
Egy gond van,nem vok pesti.Nem tudok ,minden nap elutazni Pestre,mert az 6000ft-ba kerül.
Megvárom.Azért egy kicsit kíváncsi vok rá,mit tudtak összehozni fél nap alatt. :D
Utána meg közlöm velük,h kérem a pénzt vissza. :)
Amúgy még attól is bűzlik a dolog,h a cég nem hivatalos viszonteladó.Legalább is a samunál ezt mondták.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13217) Markizmark válasza fdisk (#13216) üzenetére


Markizmark
addikt

Mondjuk egy ügyvéd mit mondana arra a papírkára?
Lehet, hogy azt, hogy ezzel inkább szíjjál el egy dzsoját, jobban jársz. Másra nem jó.
Ahogy lehet kérd vissza a pénzt KP-ba, ott, akkor. Nem másnap, nem utalva.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13218) zenke válasza Markizmark (#13215) üzenetére


zenke
aktív tag

Működik.

Galaxy S, S2, S3-nál is eljátszottam.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#13219) S e t h válasza fdisk (#13216) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13220) Markizmark válasza zenke (#13218) üzenetére


Markizmark
addikt

Nagyon jó. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13221) fdisk válasza Markizmark (#13205) üzenetére


fdisk
őstag

Ezt a garijegyet látván felmerül bennem egy újabb kérdés.(úgy általában,nem irányodba.)
Az a rész ami neked ki van takarva gondolom az tartalmaz a telóról adatokat.
Na most ha azt a gyárban ragasszák rá az adatokkal együtt,a boltnak mellékelt plusz garipapíron hogy lehetne rajta?(Ha rajta van egyáltalán vmi is.)
Mert ha a dobozában van garipapír(amit kétlek) ennek a matricának azon kell,h legyen és nem azon amit nekik pluszba adtak.
Két ugyan olyan garijegyet meg nem hiszem,h kiad a samu egyszerre.
Nem érdekes ez? :D

(#13219) S e t h: nem akarok már semmit attól a cégtől,pusztán várok holnapig.Ennyi.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13222) zenke válasza fdisk (#13221) üzenetére


zenke
aktív tag

Szar van a palacsintádban.
Kérd vissza a pénzedet.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#13223) Markizmark válasza fdisk (#13221) üzenetére


Markizmark
addikt

Egyre több oldalról bűzös a dolog.
Miután a pénzt visszakaptad, megpróbálhatnál rájuk küldeni mindenféle fogyasztóvédő szervet.

Mi is a bolt neve?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13224) aicon válasza fdisk (#13221) üzenetére


aicon
senior tag

Senki nem szeret a hatóságokhoz rohangálni, de ez megérne egy feljelentést...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#13225) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!

Flash videók lejátszására mit használtok?

Köszi hogy segítesz!!!

(#13226) GML válasza fdisk (#13216) üzenetére


GML
őstag

(#13227) nagyito88 válasza Markizmark (#13213) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nana, attól, hogy beregeled, a +2 hó gari csak a magyar gari szelvénnyel él! Ez a mondat mindent elmond:

"Ez a garancia hosszabbítás csak akkor érvényes, ha a garanciális készüléket a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba és ez hitelt érdemlően bizonyítható a készülék vásárlási számlájával és kitöltött, eredeti garanciajegyével."

Magyarán, bergeled, tök jó, elvileg van garid. De gyakorlatban nincs mert nnincs hozzá magyar gari szelvényed. Szóval ha van magyar gariszelvényed a telóval eggyező adatokkal, az jöhet akár Eggyesült Arab Emirátusokból is akkor is garis lesz itthon. A rendszer nem hibás, mert nekik tök jó, tudnak statisztikákat, meg piaci részesedéseket számolni.

(#13228) Drughi


Drughi
addikt

Valaki adna tippet egy email alkalmazásra, ami tudja kezelni az outlookot és a gmailt egyszerre. Maildroid , k9 mail nem játszik.

Illetve várom még a tippeket egy tokra. Jelenleg samu flip tokom van, de így a keret védtelen.

(#13229) Markizmark válasza nagyito88 (#13227) üzenetére


Markizmark
addikt

Ezért írtam azt, hogy amit ott írnak a mysamun, azt nem lehet készpénznek venni. Mint mondtam én is be tudtam regelni az XEF készüléket, pedig magyar garim nem volt rá.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13230) zenke válasza Bandita4141 (#13225) üzenetére


zenke
aktív tag

Flash player?

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#13231) nagyito88 válasza Markizmark (#13229) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Tudom épp erre irtam, hogy azért mert jófej voltál, és beregelted, adnak neked + 2 hó garit de csak magyar garisra. Ha meg külföldi akkor ugyan kiirják neked, de kb semmit nem ér. Ugye ők mindenképpen nyernek, mert így a statisztikájukat tudják hitelesebben kezelni, és piaci adatokat adatbázissal alátámasztani. Mert ugye mi nekik + 2 hó gari, ha piacvezető cég?

(#13232) MurdR válasza Drughi (#13228) üzenetére


MurdR
veterán

Én S-Line tokot használok. Célnak megfelel. Oldalt recés, biztos a fogása, és nem törik szarrá a telefon ha leejtenéd, mert frankó gumiból (vagy rohadt puha műanyagból) van :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13233) nagyito88 válasza MurdR (#13232) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Tpu vagy silicon nemde MurdR? :R

(#13234) MurdR válasza nagyito88 (#13233) üzenetére


MurdR
veterán

Megnem mondom, nem ismerem annyira ezeket a tokokat :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13235) WaterWave válasza fdisk (#13194) üzenetére


WaterWave
veterán

Elolvastam, kár volt :)

"Visszahívom a boltos srácot.Kérdem:hogy lehet előtted a garipapír,ha a készülék doboza bontatlan,és a samu azt mondta nekem,h az a dobozban kell h legyen?
Erre a válasz: a samu adott egy -szintén- kitöltött és lepecsételt garipapírt arra az esetre,ha a dobozban mégsem lenne,mert a samu sem tudja,h hogy hiányozhatott az általam visszavitt készülék dobozából.
Ha ismét nem lenne benne,akkor is van egy plusz garilevél.(ugye ami előtte van most)"

Ezt röhögés és gondolkodás nélkül mondta hogy két garijegy? Mert nem hiszem el:)
1 garijegy van nincs több, ha netán nincs a dobozban, akkor ott helyben már cserélik is, és visszaküldik

Ez a bolt már ott elbaszta a renoméját, hogy egy nem független telefont adott el neked sufnigsm garanciával. Én már rég jelenteném fel őket + panaszkönyv, bár mostanában már nem így hívják:)
Persze hogy nem utalja el, hisz neki fontos a pénzed, így most csinált egy olyat, hogy kicseréltette a telefont, de a garanciapapírral trükközik hogy benyald másodjára is. Erre te még időt adsz neki hogy trükközzön még a garipapír scanjével és álljon még mindig benne a lóvéd. Nem tudom sírjak-e vagy nevessek, neharagudj.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#13236) spawn21 válasza fdisk (#13194) üzenetére


spawn21
veterán

Kizárt.

Az ő pecsétjük sehol nem kell, hogy szerepeljen. Max a számlán. Ahol vetted.
A garanciához közük nincs.

Kamu

iPhone 13p

(#13237) lugosi válasza zsolt501 (#13192) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

TP-Linkből a legkisebb (itthon), az egy antennás, névleg 150 mbps-t tudó. Típust nem nagyon tudok mondani.

Az irodában ugyanennek az eggyel advancedebb változata van, elvileg 300 mbps, és két antenna.

Egyébiránt mind a kettő teszi a dolgát egyelőre teljesen hibamentesen, csak ez a wifi sebesség szívat.

(#13238) Markizmark válasza lugosi (#13237) üzenetére


Markizmark
addikt

Ajánlok egy router resetet.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#13239) MurdR válasza WaterWave (#13235) üzenetére


MurdR
veterán

Nem mindenki vesz minden nap telefont, hogy ezeket tudnia kelljen. Igazság szerint pont az a szánalmas, hogy ha az ember kereskedőtől akar venni valamit, akkor előtte jogszabályokat kell olvasgatnia napokig, hogy ne verjék át. Nem elég hogy egy másfél havi fizetésed rámegy, de még tebrettegj hogy mit kapsz. Na ez a gáz, nem az, hogy nem tudja hogy mi van most.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13240) tott válasza MurdR (#13239) üzenetére


tott
tag

Ja ja ja. Szemétség.

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#13241) Bandita4141 válasza zenke (#13230) üzenetére


Bandita4141
tag

Igen, ami beépül a böngészőbe.

Köszi hogy segítesz!!!

(#13242) zzola


zzola
félisten

Így még nem is jártam, szerettem volna frissíteni a szoftvert (OTA), erre kiírta, hogy a frissítés a kérések sorrendjében történik, próbáljam később...

(#13243) MurdR


MurdR
veterán

Urak. Ha a GTA VC 1.3gb-os mappáját átteszem az SD-re u.olyan útvonallal, akkor menni fog? Vagy csakis és kizárólag a belső memről tudnak menni a dolgok?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13244) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

(#13245) MurdR válasza Ágógreen (#13244) üzenetére


MurdR
veterán

De szép is lenne... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13246) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

...eljön még a kánaán

[ Szerkesztve ]

(#13247) Konflikt válasza GML (#13226) üzenetére


Konflikt
addikt

nekem T-s van, n7105, gray.
de ehhez nem jart samu-s garancialap, csak egy A4-es nyomtatvany a t-mobile pecsetjevel (en bontottam ki a dobozt, gyari matricazott volt). mondjuk ez ceges beszerzes, nem lakossagi ugyfeles.

szval van olyan, hogy a dobozban bizony nincs gyari samu garilap.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#13248) MurdR válasza Konflikt (#13247) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem is olyan van... tökéletes.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13249) Koczó93 válasza Konflikt (#13247) üzenetére


Koczó93
őstag

Csak a telenor ad gyári garipapírt a készülékeihez.

(#13250) zenke válasza Konflikt (#13247) üzenetére


zenke
aktív tag

De azzal is viheted a samsunghoz, vagy kérhetsz prémium futárt ugye tudod?

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.