Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Grande Ale válasza ollie (#1750) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem főverzió váltás volt. Simán kiadhatnák ezzel is szerintem...

(#1752) leslieke válasza Petyyyyy (#1740) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megvárom a magyart. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1753) espi38


espi38
őstag

Nálunk jó ha szeptemberben megjelenik,addig van még egy kis idő:))

(#1754) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok, szeretném a 3+ éves S5-öt lecserélni, és gondolkodom, hogy S7 vagy A5 legyen. Terméktámogatás tekintetében valaki meg tudja mondani, hogy melyik megvásárlásának van több értelme 2017 vége felé haladva? Az A5 kamerája jó képeket készít? S8-ba nem tudok beruházni, és idegesít, hogy a fényképező indítása 5-6 másodpercet vesz igénybe az S5-ön, összességében rohadt lassú lett. Valami normal árazású Samsung telót vennék, ami tud WiFi Direct-et, meg jól fényképezni.

(#1755) ollie válasza benczeb (#1754) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha ennyire számít a fényképezés, akkor az S7 -et ajánlom, az egy nagyságrenddel jobb, mint az A5. Nem egy kategória a két mobil. Mindkettő készülék android frissítése valszeg az android 8-cal fog megállni.

***

(#1756) Petyyyyy válasza Smilleyvok (#1748) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Papíron 8-ra is jók vagyunk az A5-tel, szóval pánikra semmi ok.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1757) férfiállat


férfiállat
tag

Az miért van hogy a telefonkijelző telefonálás közben felvillan- elsötétül?

(#1758) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Az edigitalos A5-tel vigyázzatok! 2 napja vettem egyet, de a gari regen elhasalt. Még aznap írtam levelet a Samunak, azt válaszolták kivizsgálják. Nem tudom mi lehet a gond. Ma is próbáltam, de továbbra sem ismeri fel a serialt. A forgalmazója egyébként a Strong & Unique Kft, aki a Samsung Experience Store üzemeltetője is egyben. Furcsa. Ha egy héten belül nem oldódik meg az ügy, lehet visszaviszem és cseréltetem.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1759) Petyyyyy válasza férfiállat (#1757) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Távolságszenzor. Ha füled mellett van, érzi és elsötétíti a képernyőt hogy ne nyomkodd félre közben.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1760) ollie válasza FіkuszKukіsz (#1758) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valaki konkrétan SES-ben vett A5-öt itt, és ugyanúgy elhasalt az aznapi regisztráción, de a másnapin már ment. Lehet, hogy még be kell kerülnie az itthoni adatbázisba. Próbáld meg újra holnap.

***

(#1761) balazs1956 válasza FіkuszKukіsz (#1758) üzenetére


balazs1956
senior tag

A serial számot honnan vetted?
Én tegnap görcsöltem egy MM-es A5-tel.
A megoldás az volt, hogy kizárólag a telefonból kinyerhető szériaszámot fogadta el.
Nekem az ingyé hívható samsung telefonon segítettek
0680 7267864 (talán)
Jah, és nekem egy órával a vásárlás után már működött a reg

[ Szerkesztve ]

(#1762) espi38 válasza balazs1956 (#1761) üzenetére


espi38
őstag

Én is beregisztráltam kaptam még egy év garit és igen a teloban levő széria számot írd be azt elfogadja.

(#1763) Smilleyvok


Smilleyvok
csendes tag

Gondolkoztam, es arra jutottam hogy meg probalnam fel tenni a 7-et rá.
A kerdes viszont az lenne hogy mi lehet szar benne?
Orosz nyelvű lesz, (itthoni vodafone függő)
Valamit el ronthatok vele?

Üdv: Bálint :)

(#1764) Donki Hóte válasza balazs1956 (#1761) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A barátnőm J5-ösét regeltem garanciahosszabbításra a múlt héten a Samsungnál, de 30 perc múlva (amikor még semmilyen eredményt sem értem el) már ki akartam vágni a telefont az ablakon :O

Végül csak úgy fogadta el az IMEI számot a Samsung honlapja, ahogy a telefonból a *#06# kódsorozat beütése után ki lehetett olvasni.

Se a telefon dobozán, se az akkumulátor alatt lévő IMEI számot nem fogadta el, csak a fenti módon kapottat.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1765) balazs1956 válasza Donki Hóte (#1764) üzenetére


balazs1956
senior tag

Így igaz!
A Samsung közönségszolgálatnál mondták, hogy biztonsági okokból nincs a dobozon.
De akkor miért írják, hogy olvasd le onnan, meg amonnan??

(#1766) Pano


Pano
addikt

Én tegnap előtt vásároltam a készüléket, de egy csomószor belefutok abba, hogy az animációk lagolnak :( Nem lassú a telefon, de az animációk sokszor elég FPS droposak (képernyőzár feloldásnál, megnyitásnál, vagy bezárásnál).
Más is tapasztalja ezt?

[ Szerkesztve ]

(#1767) Hallosz válasza ollie (#1674) üzenetére


Hallosz
senior tag

Leszedtem, visszaraktam az appot. Ugyan úgy keresi a wifi jelet.
Wazzenál el sem indul GPS alatt csak mobil internettel.
Csupán GPS alapon instabil.
Szerzek egy tartalék telót, és szervízbe viszem. :-(

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#1768) Syl válasza Pano (#1766) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1769) Pano válasza Syl (#1768) üzenetére


Pano
addikt

Egyszerűen nem tudok rájönni, h mi okozhatja, mert totál alap appokat használok. Még facebook sincs fenn, messengerből is a lite.

Camscanner, DigiOnline, Messenger lite, Skype, Viber, Google keep, Chrome, Opera Mini, Gmail,. Google Fotók, HERE WeGo, Spotify, Istagram és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1770) Syl válasza Pano (#1769) üzenetére


Syl
nagyúr

Nálam elég sok program van (többek között három email (2 gmail, 1 outlook), whatsapp, firefox, időkép widget, naptár widget stb.), app bezárva még soha nem volt egy sem, és a telefont sem indítottam még újra amióta megvettem (holnap lesz 3 hetes). A Beállítás, Eszköz karbantartása pontban meg messziről kerülöm, mint a "javítást", mind a ram "felszabadítását" és persze azt a biztonsági vírusbiszbaszt se kapcsoltam be.
Megakadások olyan helyen vannak, mint pl. megnyitom az időképet és amíg tölti be a képeket, térképet, addig darabos kicsit a scroll. De ez szerintem elkerülhetetlen. Ilyet az iphone 6 is csinál (lányomnak van).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1771) Mo Bill válasza FіkuszKukіsz (#1758) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Szia!
Nekem van egy hozzászólásom előrébb csak annyi, hogy: Sziasztok!

Na most ez azért lett ennyi csak, mert asszony A5-ét regisztráltam és meg akartam veletek osztani a problémámat, de közben rájöttem, hogy egy S-t írtam rosszul, 5-ösnek és azt az emailt kaptam, hogy megvizsgálták a szériadzámot és mivel nem a Samsung Magyarország Zrt hozta forgalomba, nem vagyok jogosult a +1 évre.

Nem ijedtem meg, neten rendeltem 14 nap de most grátisz 30 nap elállási jogom van.
De mint írtam csak elírás volt.

Jól megnézted nem te is csak elírtad?

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1772) FіkuszKukіsz válasza Mo Bill (#1771) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Többször is ellenőriztem. Nem írtam el. A hátoldalán levő matricán és a telefonból kinyerhető s/n megegyezik.

Romanes eunt domus

(#1773) Pano válasza Syl (#1770) üzenetére


Pano
addikt

Lehet rájöttem, valószínű az Opera volt. Bár nem értem miért, mert csak akkor szoktam használni, amikor már a mobilkeretem vége felé járok (ezen a telón még nem is használtam), nyitva sem volt. De mióta leszedtem úgy néz ki megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#1774) Syl válasza Pano (#1773) üzenetére


Syl
nagyúr

:R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1775) balazs1956 válasza FіkuszKukіsz (#1772) üzenetére


balazs1956
senior tag

Tegnap regisztráltam mm-es a5-öt.
A matricán lévő, és a telefonból kinyerhető szám nem egyezik meg. Ezt mondták az ügyfélszolgálaton is.
Azonkívül a perjelek meg az egyebeket nem kell beírni.
De egyébként hol vetted,
A samsung .hu oldalán, a legalso részen van egy boltkereső.
Azoknál biztosan a samsung Mo által behozott készüléket kapsz, két év garival.

(#1776) FіkuszKukіsz válasza balazs1956 (#1775) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Azért annyira nem vagyok láma! Már korábban leírtam, az edigitalban vettem.Nem az első Samu amit regisztrálok. Nálam egyezik a két szám, csak a Samu adatbázisában nem található.

Romanes eunt domus

(#1777) Donki Hóte válasza balazs1956 (#1775) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A matricán lévő, és a telefonból kinyerhető szám nem egyezik meg.

Ez abszolúte így van és ennek adatvédelmi okai vannak.

Ettől függetlenül hagyjuk meg a lehetőséget, hogy a kollégának kivételesen mégis megegyeztek a számok :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1778) Bly válasza Smilleyvok (#1748) üzenetére


Bly
tag

oroszoknál már tesztelt a FXXU2BQH4 [link] :))

[ Szerkesztve ]

(#1779) FіkuszKukіsz válasza Donki Hóte (#1777) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A matrica a telefon hátulján volt, nem a dobozon és valóban megegyeznek a számok. Emlékeim szerint az utóbbi időben ami megfordult nálam Samu (S7, A5) azokon is ott volt a matrica. De a lényeg, Barbarával cseteltem a Samsung oldalán. Elnézést kért a kellemetlenségért és azt az infót adta, hogy a sorozatszámok feltöltése folyamatban van, hamarosan tájékoztatnak.

Romanes eunt domus

(#1780) Smilleyvok válasza Bly (#1778) üzenetére


Smilleyvok
csendes tag

Mire kell figyelnem mielott neki kezdek ? :))

Üdv: Bálint :)

(#1781) Bly válasza Smilleyvok (#1780) üzenetére


Bly
tag

Mármint mielőtt felteszed? Hát, én azt javaslom még várj vele, mivel nem hiába nem kapta minden régió meg. Oroszok most nyomkodják egy pár napig-hétig, és ha olyan a feedback, akkor a samsung elereszti a többi régióra is ... nem hinném hogy lenne a ROM-al gond, de hát kitudja, minden gyártó tévedett már nem is egyet, és nem is kicsit.

Én mindenképp megvárom a XEH-t. Általában a gyári függetlenek előbb megszokták kapni, mint a szolgáltatósok, így javaslom neked is a példámat. a Türelem rózsát terem, és sok olyan apró funkció lesz ebben a főverzióban, ami nekem a kényelmeset még kényelmesebbé fogja tenni.

Ha netalántán mégis nekiállnál ... én javasolnék előtte egy gyári beállítást mindenképp ... de ha biztosra akar menni az ember akkor GYB-FR-GYB trió ... aztán mehet az Odin mód ... !!! PERSZE SAJÁT FELELŐSSÉGRE !!! mivel gondolom tudod, hogy minden nem hivatalos ROM frissítés gyártói garancia teljes megvonását eredményezi!!!!

(#1782) Smilleyvok válasza Bly (#1781) üzenetére


Smilleyvok
csendes tag

Akkor várok en is :)
Koszonom a valaszod :)

Üdv: Bálint :)

(#1783) Vasinger! válasza ollie (#1741) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Itthonra kb. mikorra várható? Hetek? Hónapok? fél év?

(#1784) a.joe válasza Bly (#1781) üzenetére


a.joe
csendes tag

Ez egy hivatalos rom. Odin- nal felrakva semmi gond nem lesz. A knox nem ugrik ez a lényeg. Hogy most nem xeh a kutyát nem érdekli. Knox a lényeg. Hidd el ezt fogod megkapni magyarba is. Én felraktam tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#1785) Drughi


Drughi
addikt

Vagy 2 hete en is az orosz verziot hasznalom az A3-on.
Semmi gobd vele, de ga kijön a magyar azt rakom fel, a mentést meg visszatöltöm rá.

(#1786) adabra válasza a.joe (#1784) üzenetére


adabra
senior tag

Az jó. hogy tetszik. De röviden le tudnád írni, hogy mi változott (pozitív vagy negatív irányban). Új/elveszett/változott funkciók, design, sebesség, stb

Köszi

(#1787) Smilleyvok válasza a.joe (#1784) üzenetére


Smilleyvok
csendes tag

Újra raktad elotte a telefont?
Illetve ha most ezt fel teszem akkor a magyar verziora ugyan ugy le tudom frissiteni?

Üdv: Bálint :)

(#1788) férfiállat válasza Petyyyyy (#1759) üzenetére


férfiállat
tag

azt értem, csak az a baj ha pár millimétert mozdítom a fülem mellett már villan felfele és idegesítő ez a villogás.
mondjuk van rajta egy love mei tok az bezavarhat esetleg??

[ Szerkesztve ]

(#1789) Angel2014 válasza Vasinger! (#1783) üzenetére


Angel2014
addikt

Én írtam korábban augusztus 31 re tolják ki.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1790) Smilleyvok


Smilleyvok
csendes tag

valaki tud írni egy gyors talpalót hogy hogyan is csináljam , hogy ne basszam el a telefont ?:D

akinek kellene egy gyors letöltési hely [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Bálint :)

(#1791) Sam Sung válasza Angel2014 (#1789) üzenetére


Sam Sung
csendes tag

Augusztus 31 melyik szolgáltatónál? Másik kérdés honan vannak ilyen infok?
Harmadik magyar szolgáltatok mikor fixen tudnak mindent, miért nem teszik ki az oldalukon? Marketing fogásból? Bár én nem veszek azért S8-at mert azon már 7-es. Kivárom mig kijön az A5 2017-re.

(#1792) Petyyyyy válasza Vasinger! (#1783) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hetek.

férfiállat - A tokhoz: passz, nálam azért nem ennyire érzékeny, de nem is figyelem túlzottan.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#1793) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Hát van különbség azért rendesen!
Már alig várom, hogy asszony telója is megkapja a 7-es verziót!

Több beállítási lehetőség van benne, pl el lehet tüntetni azt a fránya menű gombot és helyette lehet kitenni ikont!
Sebességben nem tapasztalok érezhető különbséget, meg végre állítható lesz a hangerőgomb nem csak fixen csengőhangerőt állíthatja, hanem médiára is lehet állítani.
De a linkelt videó jól bemutatja.

[ Szerkesztve ]

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#1794) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Esetleg próbálta-e valaki a készüléket Android Auto funkciójában?

Üdv.: BLC

(#1795) Stellaway


Stellaway
tag

Nálatok mennyire forrósodik? Aggódom szegényért, videó nézés közben most este (elég alacsony fényerőn) jócskán felmelegedett

GTA SA közben viszont nem nagyon szokott..

Aláírom

(#1796) pitiless válasza BLC (#1794) üzenetére


pitiless
senior tag

Swiftel próbáltam, hiba nélkül tette a dolgát. Vitarám van, még várjuk a frissítést, mert CarPlay és MirrorLink van csak.

(#1797) BLC válasza pitiless (#1796) üzenetére


BLC
tag

Kedves Pitiless!

Köszönöm a válaszod. Én most frissítettem a Vitara fejegységét V1840-re, csak a jelenlegi telefonommal (J5-2015) nem tudom kipróbálni. Az A5 meg a kiszemelt... :C :DD

(#1798) pitiless válasza BLC (#1797) üzenetére


pitiless
senior tag

Index fórumon is ugyanezzel a névvel vagy. Ott még lehet probléma, várni kell a hivatalos frissítésre. Nem biztos, hogy a teló a ludas, inkább a fejegység.

(#1799) BLC válasza pitiless (#1798) üzenetére


BLC
tag

Köszönöm a válaszod. Az általad említett fórumon írta is egy "kolléga", hogy a téma indító telefonon neki nem megy. Én meg szeretnék egy ilyen "kis"csodát. Kicsit ki akarok lépni a i7 adta komfortzónámból. :))

(#1800) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Nehezen de végül eldőlt hogy iPhone se mellett döntöttem ,köszönöm mindenkinek a segítő jellegű hozzászólásokat . Üdv .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.