Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1550) Stellaway


Stellaway
tag

Sziasztok. Egy számomra elég fontos (mindenki számára a sajátja elég fontos..:D) problémával állnék ide.
Nos, a mai nap rájöttem, hogy telefonváltásnál a SmartSwitchel rengeteg olyan alkalmazás töltöttem fel a telefonra amit szarnak vélek nem használok, ezért gyári adatok visszaállítását csináltam.

Nos, az S Health lépéseimre szoktam verni a nyálam, hogy szépen fejezzem ki magam, és nem éppen mentek át az új dologra a lépésadatok, mint később kiderült azért, mert rossz Samsung accountba léptem be. Szóval gondoltam beállítok egy új S accountot, de akkor azt írja, hogy nem lehet többet, amikor pedig eltávolítani akarom az accot, akkor meg az alábbi módon kedvesen megfenyeget, hogy akkor letörli minden fontos adatom.

Nos, én ezt nem szeretném, ezért szeretnék hozzátok fordulni, hogy esetleg valaki nem tudja, hogy S accot hogy válthatok bárminemű adatvesztés nélkül? Vagy van rá mód, hogy az S Healthbe váltsak accountot? A válaszokat előre is köszi, és sajnálom, hogy nem tudok tömörebben fogalmazni/:

[ Szerkesztve ]

Aláírom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.