Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) hedgehog válasza janosibaja (#34730) üzenetére


hedgehog
senior tag

A hivatalos StreetView appal is tudsz csinálni gömbpanorámát.

-- aka p3d3str1an

(#34752) janosibaja válasza hedgehog (#34751) üzenetére


janosibaja
őstag

Huhh, köszi, használom már mióta, és nem vettem észre benne ezt az opciót! :R

[ Szerkesztve ]

(#34753) janosibaja válasza kano (#34745) üzenetére


janosibaja
őstag

Igaz, nem használtam ma olyan sokat, de nekem ez a fogyasztás megfelel.

(#34754) kano válasza janosibaja (#34753) üzenetére


kano
nagyúr

Menj csak bele legyszi a legnagyobb fogyasztó GPlay szolgáltatásokba.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34755) janosibaja válasza kano (#34754) üzenetére


janosibaja
őstag

Ó, itt lenne a kutya elásva? Sohasem értettem igazán, hogy miről is folyik a beszéd, mikor az ébrentartás problémájáról olvastam itt a topicban.

Mit lehet ebből kiolvasni?

[ Szerkesztve ]

(#34756) RetepNyaraB válasza janosibaja (#34755) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Semmit. A gservices megint el van qrva, mint általánosan nugát alatt😵

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#34757) janosibaja válasza RetepNyaraB (#34756) üzenetére


janosibaja
őstag

Az a baj vele, hogy nyakra-főre frissül?

(Én azt hiszem megengedőbb vagyok az egésszel. Van egy mobilom, ami több mint 2 éve rendesen működik, a fórumtársak segítségével most felraktam az AOSPExtendedet, ami kifejezetten tetszik és gyorsan megy, egyszer sem indult újra, nem fagyott le: elégedetten nézek magam elé, mint egy jóllakott óvodás.

Tudom, nem válasz a témában, csak azt akarom mondani, hogy szerintem nincs velünk kicseszve.)

(#34758) RetepNyaraB válasza janosibaja (#34757) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mindig hegesztik és többnyire rosszul, illetve rosszabbra. Persze, no para. Az akksi úgyis kuka, mindegy miért kell naponta tölteni. :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#34759) G4bi89


G4bi89
senior tag

Én szerencsére megúszom, igaz a backup szolgáltatást úgy ahogy van kikapcsoltam. Már 6.0 alatt is darált a gservices ha be volt nyomva, azóta max 7-10 percet tartja ébren a telefont.

De komolyan mondom, a Facebook "remekművei" után ez a legnagyobb akksi zabáló f*s. Hihetetlen, hogy a Google nem tudja évek óta rendbe szedni, mindig a usernek kell trükközni.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#34760) kano válasza janosibaja (#34757) üzenetére


kano
nagyúr

Van a Playen egy Gservicefix nevű app, azt próbáld meg telepíteni, futtatni. Nem kell 100%-nak lennie az akkunak hiába kéri.

És mindig azt ígéri, hogy na most ez nagyon jó lesz (mikor új Android jelenik meg) közben egyre rosszabb. Az első NOS-okkal még kb 5,5 h sot volt, most jó, ha megvan a 4h. :(((

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34761) janosibaja


janosibaja
őstag

Substratumban sikerült minden számomra érdekes részletet feketére témáznom, de a dialerben a "Névjegyek keresése" mezőt képtelen vagyok fehérre, s a felső háttér, meg a tárcsázó kék színét meg feketére alakítani...

Mi a csuda lehet ezeknek a mezőknek (a jelenleg fekete keresőnek, meg a kék részeknek) az angol neve? Kéne a beállításhoz... :R

[ Szerkesztve ]

(#34762) janosibaja válasza janosibaja (#34761) üzenetére


janosibaja
őstag

Solved

(#34763) fricci


fricci
tag

nálam az új aosp extended random rebootokat csinálgat. valaki tapasztal ugyanilyet?

(#34764) Obyboy válasza fricci (#34763) üzenetére


Obyboy
addikt

Igen. Fentebb írtam is. Telepítés után pár órán belül volt 2-3 azóta semmi.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#34765) fricci válasza Obyboy (#34764) üzenetére


fricci
tag

na az elkerülte a figyelmem:)

dirty-vel raktad fel te is?

(#34766) kano válasza fricci (#34763) üzenetére


kano
nagyúr

Lightening kernel. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34767) janosibaja válasza fricci (#34763) üzenetére


janosibaja
őstag

Nálam nem rebootol, minden app jól fut, viszont tegnap éjjel vettem észre, mikor a FB Messengert akartam használni, hogy a Messenger minden belépésnél elszáll. :W

Most azon variálok, hogy régebbi apk-kat tegyek fel az APKMirrorról (szörnyű sok van), hátha azok jók, vagy dirty falshsel toljam rá a frissítést (mert annyit matattam a rendszeren, s valami sérülhetett)?

[ Szerkesztve ]

(#34768) kano


kano
nagyúr

Akinek gondja van a Gservice ébrentartással kapcsolja ki a Beállítások-Google-Védelmen belül mindent. Úgy néz ki, hogy nekem ez csinálta a bulit.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34769) janosibaja válasza kisbencze (#34732) üzenetére


janosibaja
őstag

A gömbpanoráma készítős Google Camera egy darabig működött AOSPExtendeden, aztán kifújt :(((

Még Hedgehog írta, hogy a Street Viewből is lehet gömbkamerát használni.

Hogyan lehet azonban innen a mobilra kimenteni a kész képet? Azonnal nyomná fel a Google Mapre, én pedig előbb offline a mobilra menteném, képminőséget javítanék, átnevezném stb, s csak utána tenném fel, ha éppen akarom.

:R

[ Szerkesztve ]

(#34770) Obyboy válasza kano (#34768) üzenetére


Obyboy
addikt

Kipróbáltam a Gservicefix appot. Mennyi ideig dolgozik? Nekem hosszú percekig Processing-elt de nem lépett tovább :F meguntam és bezártam.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#34771) kano válasza Obyboy (#34770) üzenetére


kano
nagyúr

Kb 5mp volt nekem.
Inkább Te is kapcsold ki amit írtam.
Nekem az segített így néz ki.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34772) baandii


baandii
senior tag

van új LOS frissítés...kíváncsi vagyok mikor vonják vissza :D

(#34773) Obyboy válasza kano (#34710) üzenetére


Obyboy
addikt

Még a CypherOS fut a telón? Mik a tapasztalataid pár nap után? Érdemes kipróbálni vagy nagyjából azt tudja SOT-ban és sebességben mint pl az AEX?

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#34774) kano válasza Obyboy (#34773) üzenetére


kano
nagyúr

Áááá, az valami miatt nem jött be.
Most nekem is az AEX 3.2 márciusi változata van fent és a korábban írt dolog kikapcsolásával megszűnt az ébrentartás is.
Most gyorsan letöltöttem a LOS-t, mert hátha megint csak rövid ideig lesz elérhető. ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34775) Obyboy válasza kano (#34774) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem valamivel jobb lett az üzemidő a márciusi 3.2 alatt.
Xposed-et használ valaki 7.x alatt, van már működő Nougat-ra? Amit a magisk-kal lehet letölteni az nem települ rendesen.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#34776) kano válasza Obyboy (#34775) üzenetére


kano
nagyúr

Én úgy tudom, hogy nincs még működő.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34777) rum-cajsz válasza baandii (#34772) üzenetére


rum-cajsz
őstag

frissítettem erre, de ebben sem akar a Gránitban a kártya digitalizálás működni. Van akinél megy a GránitPay?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#34778) kano válasza rum-cajsz (#34777) üzenetére


kano
nagyúr

Elsőre most nekem sem sikerült, de másodikra ment (AOSP Extended 3.2 Sultan). LOS-on is menni kellene, mert azon régebben is simán ment.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34779) rum-cajsz válasza kano (#34778) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Hát, nekem nem jött össze, akkor majd kipróbálom még otthon is, wifin. Esetleg újratelepítem az appot. Oda kell figyelni a törlésnél valamire?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#34780) kano válasza rum-cajsz (#34779) üzenetére


kano
nagyúr

Semmire.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34781) petipetya válasza baandii (#34772) üzenetére


petipetya
nagyúr

Reggel gyorsan telepítettem, biztos ami biztos. Meglepő módon még kint van az oldalon, és a changelog lista is rövidebb, mint az előző visszavont frissités esetén.

Beállítottam az egykezes módot a home gomb hosszanti nyomására, mivel a guglit amúgy sem ott szoktam előhozni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#34782) kano válasza petipetya (#34781) üzenetére


kano
nagyúr

És nálad sem megy a Gránit Pay-ben a kártya digitalizálás?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34783) RetepNyaraB válasza petipetya (#34781) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jé nem is vettem észre ilyen lehetőséget eddig 😬

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#34784) petipetya válasza kano (#34782) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam az első Lianogen OS rom óta digitalizálva van a kártya a Gránit appban. Most is ott csücsül, csak még nem használtam az NFC-s fizetést vele. Legutóbb még a Marshallow alatt fizettem a Gránittal.

"nincs rá lezsóidő"

(#34785) grizlisandor válasza baandii (#34772) üzenetére


grizlisandor
addikt

Töltöm már töltöm! :DDD

(#34786) scope2007


scope2007
addikt

Ohh Sorry közben látom már nektek előbb felhozta xD

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#34787) rum-cajsz válasza petipetya (#34784) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Na akkor a teljes történetem.

COS volt a telefonomon, ezen aktívan használtam a mobil fizetést (aka. Gránit Pay).
Telepítettem a Lineage-et, kértem a Google Play alkalmazás visszaállítást, ami visszatette a Gránit appot is, és látszólag a kártya is aktív volt. Az iSMS-ek meg is jöttek DE a fizetés nem működött. Töröltem a kártyát, és nem sikerült eztán a digitalizálás. Mivel írták a fórumban, hogy nem működik az Android Pay sem, hát nem izgultam. A mostani frissítés elméletileg javította a hibát, hát újra próbálkoztam a digitalizálással, és nem ment továbbra sem.
Töröltem az alkalmazás cache-t, és az alkalmazást is.
Ez tán újratelepítettem a GránitBank appot, és aktiváltam a számlához a mobil appot. Ez után jött a kártya digitalizálás, ami most már csont nélkül működött.
Holnap irány a kávéautomata és kipróbálom a fizetést.

Kösz a tanácsokat!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#34788) kano válasza rum-cajsz (#34787) üzenetére


kano
nagyúr

Saját tapasztalat, nem jó ezt az appot visszaállítgatni. Mindig tiszta telepítés kell.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34789) kano


kano
nagyúr

Xposed Nougat. :C
És pont a mi telónkon próbálták. :)
Nem teszteltem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34790) Obyboy válasza kano (#34789) üzenetére


Obyboy
addikt

Teszek vele egy próbát. Ha lesznek tapasztalatok jelentkezem.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#34791) Obyboy válasza Obyboy (#34790) üzenetére


Obyboy
addikt

Csak saját felelősségre tegyétek fel!
Nekem eddig csak bootloop-ot generált... :W

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#34792) kano válasza Obyboy (#34791) üzenetére


kano
nagyúr

Írták, hogy sokáig bootol.....
De olvastam én is olyat, hogy bootlop lett a vége.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34793) rum-cajsz válasza kano (#34788) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A fizetés továbbra sem működik.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#34794) petipetya válasza rum-cajsz (#34793) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos a 03/06-i changelogban nem is láttam erre vonatkozó utalást.

"nincs rá lezsóidő"

(#34795) janosibaja válasza kano (#34792) üzenetére


janosibaja
őstag

Más téma...

Kíváncsiságból telepítettem a Magisk Downloads menüpontjában elérhető GPE Dialer and Contacts HTC 10-et. Nem kellett volna variálni, alig tudtam visszahozni mentésből a rendszert...

Tapasztalataid szerint a Magisk Managerben elérhető sok-sok modul és downloads közül (a Gránit elrejtésén kívül - az nem érint, nem vagyok Gránitos) működik valami OPO-n? Vagy inkább felejtős, örüljek neki, hogy adott root jogot, oszt jónapot?

(#34796) kano válasza janosibaja (#34795) üzenetére


kano
nagyúr

Örülj és nem piszkálj semmit. :DD Próbálgatni mindig lehet, de legyen mentésed. :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34797) Obyboy válasza kano (#34792) üzenetére


Obyboy
addikt

Olvastam én is, hogy akár 5-10 perc is lehet a boot, türelmesen vártam is de kb 20 perc környékén már elvesztettem a reményt. :U

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#34798) kano válasza rum-cajsz (#34793) üzenetére


kano
nagyúr

Tényleg nem megy. De most érkezett rá egy update. Hátha...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34799) petipetya válasza kano (#34798) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nézem a changelogot Playen:
"kisebb hibajavítások"
"Android 7.1 támogatás"

Ez utóbbi tényleg kisebb hibajavítás. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#34800) kano válasza petipetya (#34799) üzenetére


kano
nagyúr

A múltkoriban is ez volt (mindig ezt írják).
Valószínű, hogy a 7.1.1 okoz nekik gondot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.