Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) petipetya válasza janosibaja (#26599) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak akkor működik, ha előtte aktválod és használatba veszed a kapacitív gombokat.

"nincs rá lezsóidő"

(#26602) janosibaja válasza RetepNyaraB (#26600) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#26603) axlfsi


axlfsi
veterán

Megőrülök ettől a szarházi guglipléj szörvisztől!! Ha tiltom a telefon ébrentartását (Keep Awake) konkrétan 3mp-ént fc-zik! :F

Van erre bármi megoldás? Nem akarom, hogy ébrentartsa a készülékem, hogy rohadna meg! :(( :W

Egyébként szerintetek miért van három is belőle?!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26604) grizlisandor válasza grizlisandor (#26547) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elvileg hétfőn megjön a telefonom, jelenleg Belgiumban üdül! :D

Beszélgettem haverral, hogy futár hozza a telót meg minden és mondott valamit, hogy mielőtt aláírom az átvételt, bontsam fel a csomagot és bizonyosodjak meg arról, hogy sértetlen a telefon. Ilyenre van nekem lehetőségem vagy csak kitaláció?

(#26605) glspeter1 válasza grizlisandor (#26604) üzenetére


glspeter1
őstag

Csak abban az esetben, ha sérülten kapta a futár is (mármint a csomagot), akkor kárjegyzőkönyv kiíséretében megnézhetitek.
Ha maga a csomag sértetlen, akkor csak fizetés és aláírás után. Persze itt már nincs lehetőséged visszaküldeni (ott helyben), még ha a futár jelen is volt. :K

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#26606) fornettisuti válasza Ozsi009 (#26591) üzenetére


fornettisuti
veterán

ugyan az a ketto, lg gpad-en retro tv neven fut, mashol mas neven. ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26607) kano válasza axlfsi (#26603) üzenetére


kano
nagyúr

Gyári romon vagy éppen? Ha customon akkor próbáld ki az Open Gappsot. Nekem ezzel ne volt még ilyen problémám.
Ha gyárin vagy akkor van egy wakelock-fix app amit már itt írtak a fórumban, azt próbáld ki.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26608) axlfsi válasza kano (#26607) üzenetére


axlfsi
veterán

Hali!

Köszi a választ. Sultan felé romon vagyok... Közben azt olvastam xda topikjában, hogy egy ideje már javítva van ez a probléma; hagytam is a Keep Awake opciót érintetlenül és láss csodát, valóban nem ébresztgeti fel a telefont!! :)
Köszi azért a tippet :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#26609) kinghaxor válasza axlfsi (#26608) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Meg tudnád nézni nekem, hogy nálad hogyan viselkedik a wifi ha úgy van beállítva, hogy csak akkor legyen aktív ha töltőn van? Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor kikapcsol e nálad ha alszik a telefon. Én akármit csinálok vele folyamatosan aktív. Csak akkor nem ha teljesen kikapcsolom. Nem tudom, hogy ez sultan rom hiba e vagy valami nálam nem kóser. Eddig kétszer újra húztam az egészet. Próbáltam pendrive-ról otg-vel úgy, hogy mindent wipe-oltam az otg-n kívül de úgy is ugyan így működik. A twrp-m is az ajánlott 2.8.6. A gapps meg minimal. Gyári rommal ilyen problémám még nem volt. Sőt nightly is működik, csak sultan-é jobban bejön. Tökéletes lenne nekem ha ez a hiba megoldható lenne.

(#26610) pusihusi


pusihusi
addikt

Oxigén OS-t nem akar TWRP_BŐL FELMENNI :W :F :F :F

Üdv. Feri!!

(#26611) Lacika0002 válasza pusihusi (#26610) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Nekem egyből brickkelte :W :W :C

(#26612) pusihusi válasza Lacika0002 (#26611) üzenetére


pusihusi
addikt

Melyiket tőltötted be linkelnéd! Csak ezt nem akarja meg a HOS -t. Beraktam a tel. sd-re, meg próbáltam usb-ről. TWRP. Szerintem mindegy melyik? De nem akarja. Legutóbb mindent törölte m, de akkor sem!

Üdv. Feri!!

(#26613) grizlisandor válasza glspeter1 (#26605) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értem, köszönöm. :R

(#26614) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, veszem észre, már nem az eustockos kolléga a topicgazda, hanem Saccco. (Üdv Saccco!) Mi történt?

(#26615) petipetya válasza janosibaja (#26614) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem is látom az ilyet, mivel főleg telón használom a mobilos felületet.

Azt tudom, hogy az eustock.hu jelenleg nem árul OnePlus telókat, így remélem csak ez az oka.

Meizut viszont igen, ami a jövőre nézve biztató számomra, mivel egyik kedvenc márkám, aminek folyamatosan szemmel tartom a flagship telóit.

"nincs rá lezsóidő"

(#26616) Oppenheimer válasza axlfsi (#26603) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Annyira nyilvánvaló a megoldás, hogy már-már fájdalmas: nem nyúlsz hozzá.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#26617) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Segitségre lenne szükségem
One plus oneoomra megprobáltuk haverral feltenni oxygent. Twrp felment telefonra felmásoltuk az oxigen rart. Teleitette a telefon ujrainditottuk,és semmi
azóta be sem kapcsol. Ha nyomom a bekapcs gombot rezeg 1et és semmi,hang gomb fel le ugyenez. Volt már ilyen valakivel?

UI: Töltőre sem reagál,nem is világit a led.

[ Szerkesztve ]

(#26618) pusihusi válasza dragonfire44 (#26617) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia olvass vissza,nekem sem megy fől! Próbáld a bekapcs gombot+hang le. Ha be jön a twrp akkor usb-én keresztül fel tudsz rakni egy másik romot! De kell hozzá otg kábel.

Üdv. Feri!!

(#26619) dragonfire44 válasza pusihusi (#26618) üzenetére


dragonfire44
tag

Sajnos nekem a hang le bekapcs gonmbra is csak rezeg és semmi.

(#26620) dragonfire44


dragonfire44
tag

Kövi próba ez lesz. [link]

(#26621) RetepNyaraB válasza Oppenheimer (#26616) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Igazi troll vagy megint

Nekem az android OS ragad be napok óta és csak restart segít rajta. Nem nyúltam hozzá...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26622) petipetya válasza dragonfire44 (#26620) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt is van egy leírás az unbrick folyamatához: [link]

Itt láttam belinkelve, a srácnak helyrehozta a telefonját: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#26623) dragsterman


dragsterman
csendes tag

Nekem állandóan azt csinálja az OPO-m, hogy újraindítás után egy darabig (1-2 napig) a zárképernyőn "Nincs szolgáltatás - TelekomHU"-t ír ki, de a térerő fullon van és működik minden (hívás, LTE).
Aztán egyszer csak magától eltűnik és csak TelekomHU-t ír.

Nektek is csinálja ezt? Elég bosszantó bug. :((

OnePlus One (bacon) - Stock COS12.1+Root+Xposed

(#26624) petipetya válasza dragsterman (#26623) üzenetére


petipetya
nagyúr

Korábban már én is láttam azt a feliratot, de sosem tulajdonítottam neki jelentőséget. Most éppen Telekom jelzést látok ott 2G/3G/LTE alatt, a mobilnet aktív/inaktív állapotától függetlenül.

"nincs rá lezsóidő"

(#26625) PiciDikenz válasza axlfsi (#26603) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Napi humoros:

1 orat hallgattam spotify-t, kicsit nyomkodtam melle, a tobbit kb sleepben toltotte, de mivel elegge elfoglalt voltam aznap, nem is neztem ra nagyon a telefonra... Spotify vegul beelozte a play servicest, kb 3 ora mobil ebrentartast gereblyezett ossze...

Szoval nekem is tele a hocipom ezzel a buggal. Gyari 12.1.

(#26626) hedgehog válasza dragsterman (#26623) üzenetére


hedgehog
senior tag

ez asszem a legutóbbi rom első kiadásának volt a bugja... nemsokára remélhetőleg kiteszik a security fixes új romot, és abban már remélhetőleg javítva van

-- aka p3d3str1an

(#26627) RetepNyaraB válasza PiciDikenz (#26625) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ójessz! Gyakorlatilag bármilyen app, amely jogosult folyamatos hálózat elérésre beakadhat és be is akad, ha mobilneten vagy és nem wifin. Így szeretjük...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26628) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a billentyűzetnél hogyan lehet előcsalni a smileykat?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26629) vinpilu válasza Dolphine (#26628) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nálam swiftkey-en hosszan nyomva az entert, de lehet máshogy is konfigurálni azt hiszem.

(#26630) Saccco válasza janosibaja (#26614) üzenetére


Saccco
nagyúr

Személycsere. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26631) janosibaja válasza Saccco (#26630) üzenetére


janosibaja
őstag

Welcome :)

[ Szerkesztve ]

(#26632) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Két apróbb dolog idegesít a gyári romban, amit a hetekben észleltem.
- Zenelejátszás magától elindul, (ezt már olvastam a a topicban több embernél.)
- Mobilnet beragad néha, emiatt teljesen lemeríti a telefont (valamelyik nap lefekvés elött NSO appon néztem egy videot, ás úgy beakadt hogy több órán keresztül ébren tartotta a CPU-t úgy hogy egy este alatt 70%-ot esett az akksi ideje)

kérdésem a következő. Még ,,szűz" a telefonom :DDD , de majd felteszem a TWRP, hoyg tudlaj flashelni a készüléket , melyik romot érdemes feltenni?
- Bacon legújabb romja?
- Új Anddroid 6.0 build

Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#26633) RetepNyaraB válasza stigma (#26632) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sztem a gyári a legjobb és szebb rom. A mobil bug bármelyiket sújthatja, mert lollipop fícsör. A zenelejatszot nem ertem, nalam nem onalloskodik: Poweramp+viper4a
Egyébként a CM romok rendben vannak, időnként kissé hülyéskednek, nem mindig. A 6. viszont problemakupac jelenleg, en hanyagolnam...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#26634) Dolphine válasza vinpilu (#26629) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen, ez volt az, köszi! :) :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26635) petipetya válasza petipetya (#26350) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most vettem észre, hogy már automatikus módban is működik a LiveDisplay, nem csak manuálisan állítgatva.

"nincs rá lezsóidő"

(#26636) vinpilu válasza Dolphine (#26500) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ma reggel ránéztem a linkre, már 25%-on állt az OTA frissítés, most este jelzett a telefon, hogy frissítés van, már optimizálja az appokat. OTA rollout meg 50%-on.

(#26637) petipetya válasza vinpilu (#26636) üzenetére


petipetya
nagyúr

Légyszi majd nézd meg, hogy ezt a verziót kaptad-e meg?
kép

"nincs rá lezsóidő"

(#26638) Dolphine válasza vinpilu (#26636) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor hamarosan én is megkapom, mert eddig még hiába keresgettem, nem talált semmit! :DD :C

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#26639) Quattro válasza petipetya (#26637) üzenetére


Quattro
tag

Megjött nekem is és az amit mellékeltél.
Bár nem jelezte még a teló magától de rákerestem és akkor már megtalálta és le is szedte magának.

[ Szerkesztve ]

(#26640) vinpilu válasza petipetya (#26637) üzenetére


vinpilu
senior tag

Igen, ez jött.

(#26641) PiciDikenz válasza stigma (#26632) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

A zenelejatszo akkor indul el magatol, ha a hozza kapcsolodo gesztusvezerlesek aktivak. En kikapcsoltam, habar szerettem ezt a fajta vezerlest, de azota megszunt a baj

(#26642) janosibaja


janosibaja
őstag

Csuda vigye el, nekem rootolt a mobilom, mégis megjött az értesítés a frissítésről, de mikor újraindítja magát, nem települ, mert a TWRP-be botlik... Ráadásul ott díszeleg az értesítési sávon állandóan, csak hogy idegesítsen.

De túl sok hosszadalmasan beállított app van a telón, ezer apróság, amit se időm, se kedvem újra gyári alapból végigcsinálni - gondoltam, kihúzom a 6.0-ig így, ezen frissítés nélkül. Na, most nézhetem. :W

Ha máshol nem, hát az értesítési sávon állandóan ott kiabál. :W

[ Szerkesztve ]

(#26643) janosibaja válasza janosibaja (#26642) üzenetére


janosibaja
őstag

Elnézést ezért az előző gigantposzter képért, legközelebb link lesz, de mérgemben nem figyeltem.

(#26644) Tibko8 válasza janosibaja (#26642) üzenetére


Tibko8
senior tag

Kapcsold ki az értésítéseket. Menj bele a beállítások> alkalmazások> összes >szoftver frissítés itt ki tudod kapcsolni az értesítést vagy nyomj egyszerűen a letiltásra az a legjobb mert akkor biztos nem fogja letölteni mobilneten sem.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#26645) janosibaja válasza Tibko8 (#26644) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#26646) petipetya válasza vinpilu (#26640) üzenetére


petipetya
nagyúr

vin.pilu és Quattro:
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#26647) dreko


dreko
aktív tag

wifivel mekkora letöltési sebesség érhető el? nálam mindegy milyen hálózatra milyen távolságból kapcsolódom, 10-15 megabit max :(

(#26648) petipetya válasza dreko (#26647) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az a hálózattól és routertől is függ. Nálam például ennyi az otthoni:
letöltés: 36,10 Mbps
feltöltés: 30,51 Mbps
ping: 3 ms

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#26649) Tomi229 válasza janosibaja (#26642) üzenetére


Tomi229
tag

https://www.androidfilehost.com/?fid=24052804347842716

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.