Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) #01696768 válasza Saccco (#21746) üzenetére


#01696768
törölt tag

Én nagyot csalódtam az OPOban

kellemesen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21752) Madoc válasza vikla007 (#21747) üzenetére


Madoc
veterán

cataclysm rom-elementalx kernellel+108 felhasználói alkalmazás.Hagy ne soroljam fel?! Pont ugyanazok mint az opo-n.Persze a kernel piszkáló progik azok mások.Főbb akkuzabálók a viber-face-messenger- semmi jog nincs elvéve semmitől és semmi nincs letiltva.Szintugy az opo-n.Azon euphoria rom-Ak kernel.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#21753) fornettisuti válasza Danika256 (#21750) üzenetére


fornettisuti
veterán

alul azt irjak 1+2 is meghivos lesz :/

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21754) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Érdemes costum romot feltenni? Gyarival sincs baj, de nyújt többet egy costum?

Egyébként hamarosan meg akarom jeleníteni a telefont egy logoutos tesztben
Mármint nem a készüléket tesztelem, hanem a készülékkel tesztelek :P

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21755) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Ha valaki úgy dönt, hogy eladná a Oneplus One-ját, megtenné, hogy dob egy privit nekem? Mert szeretnék egyet, csak fáj érte kiadni ennyi pénzt. A Sik White-nak milyen a tapintása? Csúszós műanyag vagy tapad kellemesen?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#21756) vinpilu válasza Sanzaa (#21755) üzenetére


vinpilu
senior tag

Hardveraprón van egy pár, nem nézted őket?

(#21757) Sanzaa válasza vinpilu (#21756) üzenetére


Sanzaa
senior tag

De, csak azok magyar garisak és az egy évből már biztos nincs sok.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#21758) vinpilu válasza Sanzaa (#21757) üzenetére


vinpilu
senior tag

Jogos. Hát lehet, hogy vett valaki a gyártótól fehéret és még meg is válna tőle, de szerintem a fekete jellemzőbb EU garival.

(#21759) csonka válasza kóóó (#21600) üzenetére


csonka
tag

Nem használsz valamilyen hívásrögzítő programot? Nekem az csinált hasonló problémát.

(#21760) PiciDikenz


PiciDikenz
aktív tag

https://oneplus.net/hu/oneplus-one-styleswap-cover

Lehet mar kapni a hivatalos shopbol is a gyari hatlapokat :)

(#21761) Vagany válasza PiciDikenz (#21760) üzenetére


Vagany
őstag

Kicsit drága a szállítással együtt, de ez tuti eredeti és legalább NFC-vel van, viszont feliratok nélkül (legalábbis a termékfotón nincs a gyártólogón kívül semmi).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#21762) fornettisuti válasza Vagany (#21761) üzenetére


fornettisuti
veterán

milyen feliratokat szeretnel latni rajta?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21763) PiciDikenz válasza Vagany (#21761) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Hmm a feliratokat eszre sem vettem, de minel kevesebb, annal jobb :D

(#21764) berek21 válasza Vagany (#21761) üzenetére


berek21
senior tag

Ahogy a bambusz hátlapokon sincs.

LG Velvet eladó!

(#21765) kóóó válasza csonka (#21759) üzenetére


kóóó
aktív tag

Nem hasznaltam eddig,de a mikrofon van bekrepalva sajnos.
Mar nyitottam ticketet, ott elsonek irtak a hivas rogzitot, azon is hallani, hogy nem jo, igy elkuldtem nekik a felvetelt +kertek egy kepet a rendszerrol.
Ezeket ahogy elkuldtem visszairtak, hogy level2-re kerultem, igy mar valami technikus irt, hogy dobjak fsl oxigent es kuldjek kepet, hohy oxigen van fent.
Ez megtortent ket napja, kuldtem megint kepet es hangfelvetelt, hogy meg mindig sz@r es most varok, hogy reagaljanak mar valamit. Mert esdig minden ejszaka jott a valasz email, most viszont mar 2 napja semmi. :(
Pedig jo lenne ha gyorsan inteznek, mert n tudok csak kihangoditva telefonalni ami azert gaz.....

Jah es, hogy megemlitsem, koszonom szepen Forest48-nak es a mi kis vitezunknek a segitseget ezugyben! :R

Üdv.: kóóó!

(#21766) Vagany válasza fornettisuti (#21762) üzenetére


Vagany
őstag

Pusztán egy észrevétel volt. Mivel sajnos a cyanogen felirat és logo már régen nincs rajta az újonnan vásárolt telefonokon így végül is mindegy, nekem nem kell a felirat, úgy is tok van rajta ;) . Amúgy könnyen lehet, hogy a kész terméken lesznek feliratok, nyilván nem a cyanogen, de pl egy designed by oneplus miért ne lehetne.

berek21: A bambuszokon hülyén is nézne ki :) .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#21767) kóóó


kóóó
aktív tag

Oxigenrol a wugfresh fele bacon root tolkittel szerintetek siman visszatudok menni valamelyik kitkat-re vagy lollilra?

Üdv.: kóóó!

(#21768) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Azt meg tudná valaki mondani, hogy a Silk white fehér hátlap, ami a 16GB-oson van, az csúszós műányag vagy tapadósabb?

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#21769) kinghaxor válasza kóóó (#21767) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Toolkitet nem ismerem, nem használtam soha, viszont fastbootos telepítésben tudok segíteni ha érdekel. Esetleg otg kábellel meg egy pendriveal is megoldható a tiszta telepítés, csak egy fastbootos rom meg twrp kell hozzá.

(#21770) ittakary


ittakary
nagyúr

30.000 db van összesen. ingyenes, viszont 2000.- a szállitás :(

(#21771) SkiDev válasza Saccco (#21746) üzenetére


SkiDev
senior tag

> Én a G3-ban és a Mate7-ben csalódtam kicsit.

Mi volt velük a probléma? Csak érdekelne, mert lassan válthatok telót és ők is játsszanak a OnePlus mellett :)) .

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#21772) Obyboy válasza ittakary (#21770) üzenetére


Obyboy
addikt

Az elég hamar gazdára fog találni szerintem.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21773) ittakary válasza ittakary (#21770) üzenetére


ittakary
nagyúr

most mikor végre rászántam magam hogy megvegyem:

(#21774) Saccco válasza SkiDev (#21771) üzenetére


Saccco
nagyúr

A G3 egy jó telefon csapnivaló üzemidővel, gusztustalan kijelző túlélesítéssel. Nagyon sok elreped alul felül, ennyi pénzért nem kellene... A kamera nagyon jó benne, van IR. Sok kiegészítő kapható hozzá.

A Mate7 nagyon-nagyon jó üzemidővel bír, mérete miatt nehezen használható, rossz a multitasking, döcög a kirin. Nagyon idegesítő az EMUI, Power userek ellensége.

Nekem is ez a 3 volt a pixisben, a One maradt a végére, ezzel kellett volna kezdenem.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21775) #01696768 válasza Sanzaa (#21768) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nem csúszós egyáltalán, de nem is úgy tapadós, mint a fekete nexus 5 vagy a régi HTCk. Ami nálam plusz pont.

(#21776) architect26 válasza ittakary (#21770) üzenetére


architect26
aktív tag

off

[ Szerkesztve ]

Per aspera ad astra

(#21777) hedgehog válasza ittakary (#21770) üzenetére


hedgehog
senior tag

így kalkuláltam pont, már majdnem megrendeltem, amikor jött levél... volt múltkor egy nyereményjáték, egy formon regisztráltak közül ezret kisorsoltak akinek a szállítás is ingyenes, én vagyok az egyik :)

-- aka p3d3str1an

(#21778) kinghaxor válasza ittakary (#21770) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Hát valószínűleg hülye kérdés lesz de mire is jó ez? Mit lehet csinálni vele? :B

(#21779) hedgehog válasza kinghaxor (#21778) üzenetére


hedgehog
senior tag

Alapvetően arra jó, hogy beleteszed a telefonod, és belenézve a fejed mozgatásával tudsz körbenézni azokban az appokban, ami támogatja. Pl. 360 fokos youtube videók (van ejtőernyős, autóversenyzős), oda nézel ahova akarsz. De támogatja a photosphere is, vagyis a fotózott gömbpanorámákat ezzel nézheted, olyan mintha ott állnál ahol a fotó készült.
A július 27-ei 1+2 bemutatót ilyen technológiával fogják közvetíteni, így virtuálisan a helyszínen lehet lenni :)

-- aka p3d3str1an

(#21780) hedgehog válasza hedgehog (#21779) üzenetére


hedgehog
senior tag

mondjuk hajnal 4kor lesz, de mostmár nem lenne szép nem ott lennem :)

-- aka p3d3str1an

(#21781) ittakary


ittakary
nagyúr

Akkor Vodafone LTE és a OnePlus nem a legjobb barátok ugye?

(#21782) BigBlackDog válasza ittakary (#21781) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem nem ismerik egymást. :(

(#21783) ittakary válasza BigBlackDog (#21782) üzenetére


ittakary
nagyúr

szar dolog... lett egy újabb hátránya a Nexus 6-ról vissza költözésnek :( tegnaptól vodafoneos lettem.. :/

(#21784) Saccco válasza ittakary (#21783) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért Voda 3G nagyjából mindenhol van. Az sem éppen lassú.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21785) ChrisDzsi95 válasza hedgehog (#21779) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Beszereztem én is egy ilyen kütyüt, kiváncsi leszek rá :C

(#21786) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, valahogy mindig elbénázom, s anélkül, hogy észrevenném, átállítom a hangot "Prioritást élvező"-re. Ez már a Nexusnál is rohadtul idegesített.

Nincs valami megoldás, hogy a régi, pusztán Hang+rezgés - Néma opciókat visszakapjam? :R

[ Szerkesztve ]

(#21787) hedgehog válasza janosibaja (#21786) üzenetére


hedgehog
senior tag

profilokkal lehet bohóckodni, de sose lesz olyan mint régen

-- aka p3d3str1an

(#21788) SkiDev válasza Saccco (#21774) üzenetére


SkiDev
senior tag

Mondjuk a Huawei nekem kiesett az ára miatt, mert 100k alatt szeretnék rá költeni
G3:
- infra (nem tudom, hogy annyira használnám-e, de a pénzemért a legtöbbet várom)
- FM Rádió
- LTE lefedettség
- jobb képernyőarány (bár most nekem mind1 mekkora, csak kéne az 5.5+ így SP után)

One:
- manuális kamerabeállítások
- nagyobb tárhely + ram
- jobb aksi idő (bár ott is megvan az 5+ óra SOT állítólag)
- FHD, QHD helyett (nekem előny, felesleges egy szemüveges számára a QHD, minek fojtsa le a hardvert ;] )
- sztereo nem hátlapon lévő hangszóró
- egyediség (szubjektív, de a környezetemben nem hiszem h valakinek 1+1 lenne, G3 viszont akad)

Csak aggaszt ez a kijelzőérzéketlenség (bár amióta követem, úgy tudom, hogy ez javítva lett). Nagyon fontos lenne, mivel az SP is ebben gyengélkedik nálam és engem már az idegesít, hogy a sík terepen mikor fekszik nem érhetek hozzá sem, hanem kézbe kell venni....

Ez a térerőeldobás sem túl biztató :(

Ezek jelen vannak?

Illetve kérdéseim lennének még, hogy a feature-k adottak-e, mint az LG-nél? Fejedhez emeled felveszi a hívást stb.
Szép képeket lő-e (felveszi az LG-vel a versenyt)?
Ellenáll-e az esőnek valamilyen mértékben?
Fontos kérdés még, hogy vizes/izzadt kézzel lehet-e kezelni? Személyes tesztben azt olvastam, hogy a Sandstone hátlap kényelmessé teszi a fogást izzadt kéz esetén is, de a kijelző is felveszi az érintést?
Azt olvastam, hogy nem kell túl nagy angol tudás hozzá, hogy gariztassam. Volt-e olyan, akinek meggyűlt a baja vele?

Egyelőre ezek lennének, bocsánat a hosszúságért, de az SP-vel kissé melléfogtam, főleg multitask téren.

Előre is köszi a választ, illetve, ha elolvastad! ;)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#21789) PuffySite válasza SkiDev (#21788) üzenetére


PuffySite
tag

A kijelzo problema nalam elojott, kurva idegesito volt, gyorsan gepelni eselytelen volt rajta. Szerencsere jott 1-2 hete egy OTA ami kijavitotta, azota nincs vele gondom. :)

(#21790) ChrisDzsi95 válasza SkiDev (#21788) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Nekem egyáltalán nincs kijelző és térerőeldobálós hibám sem.
Dupla koppos felébresztés van itt is, illetve vannak gesztusok lezárt képernyőnél, pl. kör esetén megnyílik a kamera, V betűnél bekapcsol a vaku..
Az előlapi kamerája szerintem gyatra, de a hátlapival szerintem szép képeket lehet lőni (nem tudom milyen az LG-hez képest).
Van a Oneplusnak egy minőség tesztes videója, ahol kiteszik esős körülményeknek, szóval cseppállónak kell lennie.
A sandstone az eddigi legjobb hátlap az eddigi telefonjaimon, iszonyat kényelmes vele a használat, izzadt kézzel szintúgy, semmi sem látszik meg rajta.
Garival még (szerencsére) nincs tapasztalatom, de arról már páran itt írtak tapasztalatokat.

Nagyjából ennyit tudtam segíteni, én mindenképp a Oneplus mellett döntenék :D

[ Szerkesztve ]

(#21791) ittakary válasza SkiDev (#21788) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem kérdés hogy a 1+1 mérföldekkel jobb.... nem is értem miért gondolkozol :F

(#21792) kinghaxor válasza hedgehog (#21779) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Tényleg? Ne már! Most azonnal kell nekem egy Ilyen! Ki akarom próbálni. 😁

De jó végre újra nyomkodni a telefont. Egész nap S4-en voltam és most, hogy újra One-on vagyok, hihetetlen a különbség. Ez a sebesség, gördülékenység nagyon hiányzott. Imádom ezt a telefont. Az a pár hiba ami néha néha előfordul bőven megbocsátható a fentiek tükrében.

[ Szerkesztve ]

(#21793) Madoc válasza kinghaxor (#21792) üzenetére


Madoc
veterán

Google cardboard. Ezer éve létezik. vehetsz akár most is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#21794) Saccco válasza SkiDev (#21788) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem nem volt kijelző hiba, se térerő dobálás. A kamera jó fényben simán pariban van a G3-mal, gyenge fényviszonyok között viszont nagyon kijön a G3 optikai stabilizátora. A lézeres fókusz jó, amíg csak kattogtatsz, ha már kicsit szeretnél variálni, akkor megőrülsz tőle (pl. Üvegen keresztül mindig az üveget találja meg). Nekem ott nem nagyon volt meg az 5 óra SoT, max akkor, ha csak böngésztem vele kis fényerőn. Összehasonlítva az OPO-val ugyanolyan használattal jó indulatúan számolva is legalább 1 óra SoT-mal kevesebbet tud (nálam; sőt inkább 1,5 óra). A hátlap nagyon jó, kár hogy kiáll a kamera hátul. Mindettől függetlenül tettem rá tokot, az utóbbi időben az Imak cowboy case vált be nagyon, az anyaga megegyezik a hátlappal. A két telefon méretben kb. egyforma, illetve a különbség használatban nem nagyon jön ki. A G3-ból max a 3/32-es említhető vele egy lapon.

Van 1-2 képem mindhárommal, többnyire erősen szerkesztettek Oneplus, G3, Mate7.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21795) berek21 válasza ittakary (#21791) üzenetére


berek21
senior tag

+1
Felsorakozom a kolléga mögé. A választás nem kérdés. :)

LG Velvet eladó!

(#21796) SkiDev


SkiDev
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ, még elgondolkozom rajta, olvasgatok kicsit és meglátjuk. :D
Előbb meg kéne lennie rá a cas$-nek ;] :B

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#21797) fornettisuti válasza SkiDev (#21796) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1 az one mellett

amugy ma beadtam a derekam és frissítettem ota-n 4.4-ről, hát ez, hogy nincs néma + rezgés, ez gáz, mintha csak decemberben a nexus 5 lenne előttem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21798) tihibaby válasza fornettisuti (#21797) üzenetére


tihibaby
senior tag

De van,vagy leveszed totál a hangerőt,vagy a hangerőcsúszka melletti ikonra rányomsz.

(#21799) gF válasza fornettisuti (#21797) üzenetére


gF
senior tag

Szerintem kár volt frissíteni.. Én pont tegnap álltam vissza 4.4-re.. :D
CM11S-05Q + Boeffla-Kernel 2.1: Ésszel használva 7-8 órás SoT-ot simán kilehet vele hozni!

(#21800) fornettisuti válasza tihibaby (#21798) üzenetére


fornettisuti
veterán

nem ilyen modszerre gondoltam. kozben rajottem jo, ha a profilokban szerkesztem a nema modot, hogy rezegjen.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.