Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) kano válasza gF (#21799) üzenetére


kano
nagyúr

Én is most terveztem a visszaállást, csak én 44s-re. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21802) guyver


guyver
senior tag

Melyik a legjobb custom kernel cm12.1-hez?

Poco F3 & Gear S3

(#21803) kano válasza guyver (#21802) üzenetére


kano
nagyúr

A gyári a legjobb.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21804) X DoZ3R válasza kano (#21801) üzenetére


X DoZ3R
tag

En is tervezem a visszaallast kitkatre, kicsit kiborit az uzemido lollipopon foleg a standby. Kinek mi a tapasztalata, uzemidobe a 44s vagy a 05Q a jobb?

(#21805) kano válasza X DoZ3R (#21804) üzenetére


kano
nagyúr

Na azt hiszem sikerült agyoncsapnom az OPO-mat. :) CM11S flash közben történt valami és az egyik fájl flash után azt írta ki, hogy az eszközre vár.
Onnantól kezdve semmi (se fastboot, se recovery, se a win nem ismeri fel semminek).
Volt már ilyen valakinek? Szerintem ez visszaküldős buli lesz sajnos...
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21806) kano válasza kano (#21805) üzenetére


kano
nagyúr

Problem solved. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21807) BigBlackDog válasza kano (#21806) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mi volt a megoldás? :)

(#21808) guyver válasza kano (#21803) üzenetére


guyver
senior tag

a gyári? a boeffla kernellel, egyedi beállításokkal jobb üzemidőt értem el, mint a gyári kernellel. ez főleg deep sleep-ben volt észrevehető. viszon a 7 bétából egy volt eddig, ami alulfeszelve nem reboot-olt (a többivel igen), az ujabbal (beta 7) eszméletlen pörgős lett a rom, de most meg gyorsan merül. Viszont még csak ezt a kernelt próbáltam még, ezért kérdeztem, mert pl. azt az AK kernelt nem próbálta, de nem tudom érdemes e egyáltalán feltenni.

Poco F3 & Gear S3

(#21809) kano válasza guyver (#21808) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem pl. Euphoria ROM gyári kernele jobb üzemidőt produkált mint bármelyik AK kernel.

BigBlackDog
[link]
De korábban is linkelték már ezt a módot itt. Szerencsére működött.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21810) kóóó


kóóó
aktív tag

Kano esetleg az oxirol valo visszaallast a wugfresh brt-vel meglehet oldani?
Nem kavar be semmit az Oxigen?

Üdv.: kóóó!

(#21811) kano válasza kóóó (#21810) üzenetére


kano
nagyúr

Őszintén szólva nekem egyszer volt fent az OxygenOS és onnan simán visszamentem CM vonalra. Ebben nem nagyon van tapasztalatom (olvass utána inkább egy kicsit).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21812) fornettisuti


fornettisuti
veterán

lollipop alatt ellehet tuntetni a zarokepernyorol az oldalrol behuzhato kamera gyors elerest meg masikat?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21813) petipetya válasza fornettisuti (#21812) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megnéztem. Meg lehet változtatni és el is lehet tüntetni.

"nincs rá lezsóidő"

(#21814) fornettisuti válasza petipetya (#21813) üzenetére


fornettisuti
veterán

koszi, megtalaltam.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21815) petipetya válasza fornettisuti (#21814) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt hittem, most kitkat alatt vagy és azért kérded.

"nincs rá lezsóidő"

(#21816) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Van közöttetek olyan debreceni, aki szívesen megmutatná a készülékét? Érdeklődöm iránta, de szívesen megtapogatnám előzőleg, ha van rá mód. :)

(#21817) kano válasza X DoZ3R (#21804) üzenetére


kano
nagyúr

Egyébként szerintem Calkulin 2.1 romja(44s), mondjuk egy boeffla kernellel (vagy talán még a gyári óra) hozza a legjobb üzemidőt.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21818) ABal


ABal
őstag

Képzeljétek el a kettővel felettem levő hozzászólást egy bulin vagy diszkóban :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#21819) fornettisuti válasza petipetya (#21815) üzenetére


fornettisuti
veterán

nem, tegnap raengedtem kitkatre, mindent, ami jott ota-n.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21820) berek21 válasza ABal (#21818) üzenetére


berek21
senior tag

Én is bírom a készülékeket. :DD

LG Velvet eladó!

(#21821) enginev3.0 válasza ABal (#21818) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megtudod mondani mennyi az idő a telefonodon?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21822) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valaki használ miuit? Nem tudjátok, hogyha felrakom és jön rá egy új (miui) frissítés akkor azt fel tudom tenni úgy hogy ne keljen semmit törölnöm?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21823) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na és még egy kérdés
Ez az oxygen OS jó nekünk? Most ez van rajta
cm-12.0-YNG1TAS2I3-bacon-signed-fastboot

De ha az Oxygén lett a hivatalos 1+1 rom akkor felrakom azt
Ki, mit, hogy?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21824) kóóó válasza enginev3.0 (#21823) üzenetére


kóóó
aktív tag

Oxin vagyok most, nagyon fapados az aksi ido nagyon gyenge.Szerintem hanyagold egyenlore.

Üdv.: kóóó!

(#21825) krisi047 válasza ABal (#21818) üzenetére


krisi047
aktív tag

Naná, csak is sötétedés után gondoltam. :)) Hogy jól leteszteljem a kamerát sötétben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21826) Danika256 válasza kóóó (#21824) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hali,

Le tudnád írni a gyári LCD beállításokat? Szeretném CM-et belőni olyanra.Köszi előre is!

(#21827) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Használ valaki CM12S-hez Boeffla-t? Arra lennék kíváncsi, hogy a friss verzióban benne van e az a touch javítás amit a legfrissebb CM12S-be raktak bele? Érinti egyáltalán az említett patch a kernelt? A régi javítás kernel szintű volt, arra lennék kíváncsi, hogy ha felrakom az új Boeffla-t akkor megmarad e a touch javítás is? Plusz még egy dolog. A régebben linkelt 12S scrolling patch működhet az említett Boeffla-val? Érdekelnének az új kernel kijelző állítási lehetőségei de csak akkor raknám fel ha az említett dolgokba nem szól bele. Tud ezekről valaki valamit esetleg?

(#21828) kóóó válasza Danika256 (#21826) üzenetére


kóóó
aktív tag

Ha megirod, hol nezzem meg akkor le persze :)
Viszont szerintem a legujabb CM12S-nek szebbek voltak mar a szinei.

Üdv.: kóóó!

(#21829) rocsoka


rocsoka
csendes tag

Nincs egy hetes a telo de szerintem egy fos ez az aksi :(
A sony m2 jobban birta
9ora aksi hasznalat, 45 perc kijelzo ido, 25 perc empirez jatek csak wifi kapcsolva es 100% rol 78% merul a telo... :(
Ja es minimum fenyero

[ Szerkesztve ]

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21830) berek21 válasza rocsoka (#21829) üzenetére


berek21
senior tag

Szerintem az első mondatodban ott a válasz. "Nincs egy hetes a telo...". Minden telefonnak kell egy kis idő, mire rendesen beáll az akksi.

LG Velvet eladó!

(#21831) vinpilu válasza berek21 (#21830) üzenetére


vinpilu
senior tag

Plusz azt vettem észre, hogy nagyobb frissítések után is ez a helyzet. 1 hete mikor megjött a legfrissebb 5.0.2, akkor pár napig rossz volt az üzemidőm. Jött még pár frissítés néhány apphoz, meg eltelt pár nap és most megint beállt.
Nem tudok mondani konkrét értékeket, mert ennyire sose néztem a fogyasztást, de észre venni, hogy nem merül, mint a Titanic és mondjuk reggelre már megint azon izgulsz, hogy mikor tegyed töltőre.

(#21832) enginev3.0 válasza kóóó (#21824) üzenetére


enginev3.0
félisten

:R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21833) rocsoka válasza berek21 (#21830) üzenetére


rocsoka
csendes tag

Hát az azért gáz, hogy az 1 éves sony m2 még most is jobban bírja mint a one+one.
Igénybevétel szempontjából meg ugyan azokat az alkalmazásokat használom ugyan olyan mértékben.
Most a párom használja mióta nekem megvan a one+ és még úgy is hogy ő egész nap a facén lóg meg a gyerekkel a pou t nyomatja mérföldekkel tovább bírja :(

[ Szerkesztve ]

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21834) migabi24 válasza rocsoka (#21833) üzenetére


migabi24
nagyúr

Abba is csúcs hardver van? 5.5" kijelzővel?

(#21835) rocsoka válasza migabi24 (#21834) üzenetére


rocsoka
csendes tag

Nem.
SoC típusa Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926
Processzor típusa 1,2 GHz-es négymagos ARM Cortex-A7
1G ram
4,8 kijelző
de az aksi csak 2300 mAh-s lítium-ion

és gondolom én mivel pl az empireZ játék ezen is elment akadás nélkül élvezhetően akkor a one+ se járatja csúcsra :) és a mobil oldalak se meg az email szinkron és a wifi..

mind a két telefont ugyan úgy használtam.

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21836) gF válasza rocsoka (#21835) üzenetére


gF
senior tag

Felbontásról se feledkezzünk meg:
Sony Xperia M2: 540 x 960
OnePlus One: 1920 x 1080

(#21837) virkir válasza rocsoka (#21835) üzenetére


virkir
veterán

Sony M2 Kijelző 4,8 960 x 540 képpont
Oneplus Kijelző 5,5 1080 x 1920 képpont
Ööö... nem tűnik fel némi különbség?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21838) rocsoka


rocsoka
csendes tag

jó úgy látszik csak lehordani tudtok :( mi lenne ha leírnátok nektek milyen mértékbe merül és akkor tudnám, hogy normális e az akkumulátor használatom :)

Szerintem az, hogy reggel leveszem a töltőről benézek a face mobil oldalra és a a játékba ez mind 5-5 perc minimum fényerő elindulok dolgozni van 20 perc zenehallgatás meg esetleg egy hírportálon pár perc olvasás és a melóba mire beérek -18%
hogy ismét hasonlítsak :) ez a sonynál -3% volt (1éves teló)

Jah és ez mind 2óra alatt

Normális ez?

[ Szerkesztve ]

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21839) virkir válasza rocsoka (#21838) üzenetére


virkir
veterán

Ne nézd húszpercenként a töltöttségi szintet.
Aztán.
Milyen rom van a telefonon?
Akku használatról legalább egy nap után részletes screenshot, kijelzőidővel stb. ide.
Ebből már derülhet ki olyan, hogy folyamatosan pörgeti valami mert beakadt.
Esetleg a beállításoknál nincs-e felhúzva a teljesítményprofil a kiegyensúlyozottról?
Meg hasonlók.
Olyan bő információkból, hogy"merül ez a szar" sok infót nem kapunk a segítséghez.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#21840) WOT-H-A-C válasza rocsoka (#21838) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen normális... mert almát hasonlítod össze a körtével. Az energia felhasználás legnagyobb részét a kijelző viszi. Aztán a processzor, de megemlíthetem a hálózati kapcsolatokat is...

Idáig volt egy jóval kisebb kijelző qHD felbontással és S400,al egy 2000+ mAh akkuval. Most mivan? Ez szimpla matek
Nincs értelme összehasonlítani a két telefont. Az meg főleg nem mérvadó, hogy másnak mennyit bír a teló, mert mindenki máshigy használja. Aztmondom neked, hogy használd ahogy szoktad és ha megvan a 4,5-5,5 ora sot akkor elégedett lehetsz.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#21841) kano válasza rocsoka (#21838) üzenetére


kano
nagyúr

Ha jó aksi időt akarsz akkor cm11s-t tegyél fel.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#21842) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hehe, tudtátok ezt?
Egy csomó HTC app elérhető más telefonra
[link]

Ami biztosan működik
Galéria, igen a képszerkesztéssel együtt :P
Böngésző, képes szövegtördelésre, és nagyon gördülékeny :P
Kamera, bár itt kevesebb a beállítási lehetőség, működik benne a kettős fényképezés, és miegymás, csak az iso értékét nem sikerült állítani benne :P
Időjárás, szép igényes, helymeghatározással, sajnos a widgetet még nem sikerült megcsinálni, de azt írják is hogy másnak sem jó :P
Naptár, widgettel együtt :P
Óra

Nem megy a sense input billentyűzet, és a lockscreen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21843) rocsoka válasza virkir (#21839) üzenetére


rocsoka
csendes tag

Ej de lekezelően tudsz beszélni

Gyári állapotba van a telefon.
És már ne is haragudj felvázoltam a hozzászólásod felett egy használati ciklust az sztem mondható bő információnak de ha neked nem elég akkor meg is lehet kérdezni szépen.
Nem pedig kioktatni lekezelni és pár hozzászólásból feljebb idézni..

Már bocs néha kikérem magamnak ezt a lekezelő stílust, nem azért fordultam hozzátok h le degradáljatok, hanem mert nagyon elgondolkodtam, hogy visszaküldöm a telót. :(

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21844) fornettisuti válasza rocsoka (#21843) üzenetére


fornettisuti
veterán

el kell, hogy szomorítsalak, de olyanra, hogy nem vagy megelégedve az uzemidovel, az nem garanciális dolog, ha csak nem defektes az akksi.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21845) ChrisDzsi95 válasza rocsoka (#21829) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

hát nekem jól bírja, 2 napos használat bőven megvan mindig, múltkor fél óra RR3 után kb 6%-ot merült :)

(#21846) rocsoka


rocsoka
csendes tag

Persze tisztelet a kivételnek.

Csinálok akkor az aksi használatról egy részletes infót és majd linkelem.

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21847) rocsoka válasza ChrisDzsi95 (#21845) üzenetére


rocsoka
csendes tag

Na erről beszélek nekem jó esetbe reggel 5től este 9ig bírja :(
Real racing 3 at múltkor próbáltam 20perc alatt -18%

OnePlusOne - Samsung led fullHD 3D - Gigabyte PA67a-UD3-B3, intel i5, samsung 16GB 1600mhz, Asus strix gtx970 4GB OC, Samsung SSD EVO750 250GB, Western Digital Blue HDD 1TB, Chieftec 500w, Logitech Z906 5.1 THX, TP-LINK Archer c5 AC1200

(#21848) ChrisDzsi95 válasza rocsoka (#21847) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

akkor szerintem lehet valami az akksiddal, ha így merül :(

(#21849) Danika256 válasza kinghaxor (#21827) üzenetére


Danika256
aktív tag

Mivel a Boeffla a gyári alap kernelre épül ezért mindig benne van minden fontos dolog, ami a gyáriban is. Nálam pl az érintő jobb mint valaha, nem hinném, hogy szükséged lenne egyéb patchre :)

[ Szerkesztve ]

(#21850) Oppenheimer válasza enginev3.0 (#21842) üzenetére


Oppenheimer
veterán

király :P :P :P :P :P

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.