Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Linkin1994 válasza ghiottone (#2850) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Van rá esély. A gcam-nál pedig várható volt hogy offolják főleg hogy a 12-es droidnál a kamera app is sokat fejlődött + ott a Hasselblad is.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2852) ghiottone válasza Linkin1994 (#2851) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez a 8T kamera appján nem tudom segít-e.
Tegnap az amazonon elindítottam a visszaküldést, de még most se tudom merre tovább + február 1.-ig van időm elpostázni. Az OP 10-est szerintem januárban bemutatják, lehet azt megnézem vagy a Realme Gt 2 Pro-t.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2853) Arween


Arween
senior tag

Hogy tudom megszüntetni az erintèsnèl ezt az idegesítő klattyogó hangot??Sehol nem találom :F

(#2854) Linkin1994 válasza ghiottone (#2852) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Elvileg az csak a Kínai premier.A világ többi részén Március/Április környékére várható a 10 pro

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2855) Black_Raven válasza Arween (#2853) üzenetére


Black_Raven
veterán


.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2856) Arween válasza Black_Raven (#2855) üzenetére


Arween
senior tag

Nagyon köszönöm 🙂Eddig nagyon bejön a telefon, pozitív csalódás. Egy dolog nincs meg itt sem sajnos ,hiába vannak a névjegyzékben csoportok nem tudok csengőhangot csak egyesèvel beállítani :((

(#2857) Black_Raven válasza Arween (#2856) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ebben sajnos nem tudok segiteni. Évek óta okosóra jelzi a hívásokat, így a telefon mindig csak rezgőre van állitva, hangot egyáltalán nem használok semmire.(kivéve ébresztő)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2858) G4bi89


G4bi89
senior tag

Sziasztok!
Ki milyen "üvegfóliát" ajánl a készülékre?

Visszaolvastam ugyan, de nem egyértelmű. :D Előző készülékeimnél a Nilkin vált be, de a topikban többet is írták, hogy az előlapi kamera nincs kivágva és az ujjlenyomat-olvasó hatékonyságát befolyásolja. (Nillkin CP+ Pro 2.5D)
Az [Alzás] meg nem ér ki a kijelző széléig, ami azért aggasztó, mert nem lehet túl kényelmes úgy a gesztusokat használni. (A visszalépést ugye pont a kijelző szélétől kell befele húzni.)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#2859) K82 válasza G4bi89 (#2858) üzenetére


K82
őstag

Gyárit szerintem semmiképpen se vegyél. Iszonyat drága, nincs kivágva a kamera ráadásul egy nagyobb fekete kör jelzi a helyét (ha nincs rajta a gyári üveg nem annyira feltűnő), a fekete keret pedig kitakar a kijelző széleiből. Én ugyan féláron vettem, de így utólag annyit sem ér. Ráadásul pár napja 30 cm-es magasságból ráesett a cipőm orrára és olyan szerencsétlenül találta el az acél betétet benne h rögtön be is tört a felső része... :(((
A ghiottone által linkelt amazonos lesz a következő, a képek alapján kb. ugyanaz lehet mint az alzás. A Nillkin pedig kb. mint a gyári, sztem ott is lefarag a kijelző szélességéből a fekete keret miatt - ettől függetlenül simán megy a gesztusvezérlés, abba nem zavar bele.
Előlapi kamera képminőségén eddig egyszer sem vettem észre h rontott volna az előtte lévő plusz üveg - azt viszont látni ha a kivágottat nem sikerül 100%-ig pontosan felrakni, bele fog lógni a széle.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2860) Mike81 válasza G4bi89 (#2858) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Én ezt használom. Nincs fekete keret nincs kamera kivágás és kb annyival rövidebb amenyi a toknak kell. Biometrikus azonositás is rendben van

[ Szerkesztve ]

(#2861) ghiottone válasza K82 (#2859) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az jó üveg, amit az amazonról linkeltem, de most hétvégén újrahúztam a telót és az ujjlenyomat olvasóval megszenvedtem, míg bevitte. Mondjuk a korábbi 8T-n lévő Nillkin ugyanezt csinálta a fórumtársnál, akihez került.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2862) K82 válasza ghiottone (#2861) üzenetére


K82
őstag

Érdekes a fp reader, egyedül a Zenfone 8-at tudtam volna hozzávágni a falhoz miatta. De azt nagyon sokszor... A bal hüvelykujjamat csont nélkül tudta használni, a jobbat meg sehogy, akárhogy is próbáltam. De az új gazdája nem panaszkodott rá. :F
OP-nél nálam mindegy volt h van-e rajta üveg vagy sem, nem befolyásolta a működést. 7 (2x is), 7T és most a 8T; leszedtem a gyári fóliát felraktam az üveget, nem kellett újból tanítani.

Pixel / OnePlus Pad

(#2863) Rico33 válasza ghiottone (#2861) üzenetére


Rico33
aktív tag

Csak a felrögzités idegtépő pár óra, aztán már hibátlan :K

(#2864) öregpapa válasza Mike81 (#2860) üzenetére


öregpapa
tag

Szia! Azt hogy, honnan rendelted esetleg tudnád linkelni,vagy csak a bolt nevét.Köszi!!

(#2865) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Tapasztalatok alapján, ha a gyári töltővel töltök vagy más kevésbé erőssel, van e különbség az üzemidőben? :F

(#2866) Madoc


Madoc
veterán

ez a hibaüzenet tudja valaki mitől van? Egy hete játsza de ennek ellenére megnyitja a linkeket minden. Https linkekre írja ki, bármilyen linkre és mindegyik nyílik mégis a saját appjában. Értsd: youtube, böngésző, prohardver app

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2867) #40047616 válasza Madoc (#2866) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nekem is kiírja pedig gond nélkül megnyitja az adott appot.

(#2868) ghiottone válasza K82 (#2862) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, akkor még nem próbáltad a Pixel 6-ost. Egyszerűen katasztrófa volt, azt hittem falhoz vágom. 7T szépen megbízhatóan ment, de a 6-os alig-alig. Mondjuk már javították, de ott most az adatkapcsolat problémás.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2869) K82 válasza ghiottone (#2868) üzenetére


K82
őstag

Pont ez tartott vissza attól h beújítsak egy P6-ot (meg az endurance rating érték, ami szintén nem túl acélos). Ugyanazt a választ adta a Google mint az Asus: nem lassú az, csak a biztonság fontosabb - vagyis ha pontatlanabb lenne, nem lenne annyira biztonságos. Pff...

Pixel / OnePlus Pad

(#2870) Arween


Arween
senior tag

Amazon.de oldalról rendelnèk, tokot és fóliát de még soha nem rendeltem innen, ezt sima posta hozza vagy futár? A címzès miatt kérdezem ,mert hozzánk csak a futár jön ki a magyar királyi posta nem :)

[ Szerkesztve ]

(#2871) ghiottone válasza Arween (#2870) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha az amazon az eladó akkor az UPS futár. Akik ritka köcsög egy banda. Legutóbb rendeltem egy Fossil gen5-öt olasz amazonról ismerősömnek és se telefon, se semmi, csak jön az értesítés, hogy sikertelen kézbesítés. Ismerős felhívja őket, hogy nem is értesítették, telefon se, semmi. Erre hazaér a csomag státusza már átváltva kézbesítettre és a dobozt azt kvázi csak bedobtak az udvarra. Szerencsére nem volt kint a kutya és nem rágcsálta el a 100ezres dobozkát. Itt vannak a vélemények róluk: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2872) Mike81 válasza öregpapa (#2864) üzenetére


Mike81
senior tag

Ebay-es rendelés volt. Megnéztem de.már nem.szerepel a hírdetéseknél. De kép esetleg szöveg alapján lehet lenne találat. Vagy valaki esetleg tud másik jól bevált üveget ajanlani.

Én is már bánom hogy nem rendeltem többet :W De első blikre kitudja hogy jó vagy sem :F

[ Szerkesztve ]

(#2873) ANDROID??? válasza Mike81 (#2872) üzenetére


ANDROID???
addikt

Na ezt soha nem értettem, minek kell ajánlani, ha nincs semmi tapasztalat vele.? :W

(#2874) Mike81 válasza ANDROID??? (#2873) üzenetére


Mike81
senior tag

Ezt meg honnan veszed hogy nincs tapasztalat :F Olvass egy kicsit visza. Tapasztalat van mert az van a telon jelenleg. Semmi gond :B
Vissza olvasva igen lehet félreerthető volt.
2858 HSz-ben volt is kép róla.

[ Szerkesztve ]

(#2875) ANDROID??? válasza Mike81 (#2874) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az utolsó mondatot félreérthetőre fogalmaztad. Bocsi :R

(#2876) picur220


picur220
veterán

Sziasztok!

A következő hibával állok szemben, remélem tud valaki segíteni:
Adottak a következők: OP 8T, Skoda Octavia 3.5, Huawei gyári USB-A - USB-C kábel (P30-at használtam ezzel, tökéletesen működött).
Összedugom, és az Android Auto csak akkor hajlandó működni, ha kézzel átváltom töltés módból adatátvitel módba a telefont. Egyébként a kommunikáció magától 2-3 perc múlva kezd el felállni, valahogyan ekkor magától átvált adatátvitelre és megy az Android Auto.

Gyári OP kábelt nem tudom használni, mert mindkét vége C, a kocsiban meg csak a régi USB-A csati van.

Köszi a segítséget, remélem látott már valaki ilyet. :)

(#2877) Moleman válasza picur220 (#2876) üzenetére


Moleman
addikt

Alapértelmezettnek az adatátvitel van megadva? Én csak PC-vel dugom össze, de ott jól működik. Nekem pont a régi Huawei P10-em nem tudja ezt, azt minden egyes csatlakoztatásnál kézzel kell átállítani töltésről.

(#2878) trance89 válasza picur220 (#2876) üzenetére


trance89
őstag

"Egyébként a kommunikáció magától 2-3 perc múlva kezd el felállni, valahogyan ekkor magától átvált adatátvitelre és megy az Android Auto."

Ez nálam is így van, 2-3 percet kell várnom míg felépül a kapcsolat, töltés/adatkapcsolat módot nem kell kapcsolgatnom
Seat Ibiza 2019-es modell, kb ugyanaz a fejegység :)

(#2879) Mike81 válasza Moleman (#2877) üzenetére


Mike81
senior tag

És ezt hol lehet beállítani hogy meg is jegyezze? Mert elég bosszantó hogy mindíg át kell kapcsolgatni mikor összedugom a pc-vel. Mert nem rémlik hogy láttam volna ezzel kapcsolatban beállítási lehetőséget

(#2880) Moleman válasza Mike81 (#2879) üzenetére


Moleman
addikt

A fejlesztői módot aktiválni kell hozzá:

(#2881) Moleman válasza Moleman (#2880) üzenetére


Moleman
addikt

Ja, és valami történt, 4.5 napja töltöttem, azóta volt 2 óra SoT, és még van benne 38%. :D
Pedig most már éjszakára sem kapcsolom ki a wifit, lehet pont amiatt bírja jobban? Be tud segíteni a térerőnek?

(#2882) zoli8814


zoli8814
tag

Valaki tudna nekem írni egy részletes, szájbarágós leírást a Lineage OS telepítéséhez privátban? Ki szeretném próbálni a Custom ROM-ot :)

Samsung Galaxy S24 ultra

(#2883) Mike81 válasza Moleman (#2880) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszönöm. :R Úgy emlékszem hogy be van kapcsolva a fejlesztői mód de akkor ránézek mégegyszer

(#2884) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Búcsúzok a topictól. Ma visszaküldtem a 8T-t az amazonnak. Még van egy üvegfóliám és lesz egy speckó dbrand leather skinem, ha kell valakinek keressetek hardveraprón.

A 7T-m újra előkerült a polcról, addig, amíg nem jön ki a 10-es széria vagy még a Realme GT 2 Pro lehet esélyes. iphon-t elvetettem, Xiaomi kiesik a MIUI miatt, Pixel most nem kell egy ideig, még esetleg Samut kipróbálok addig, de a 21-esre írják, hogy melegszik.

Közben az xda-n megjelent ez a hír, aminek a gcam használók örülhetnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2885) eFeMeR74 válasza ghiottone (#2884) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Hali😗
Mi volt a gond 8Tvel? Kamera? Tudom a gyengéje, de ezt tudni lehetett

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2886) ghiottone válasza eFeMeR74 (#2885) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, az gcammal rendbe volt nekem. Másodszor volt már nálam 8T, igazából az aksin kívül meg a kevesebb bug miatt jobb, mint a 7T-m, de már úgy vagyok vele, hogy megvárom az OP 10-est és a Realme Gt 2 Pro-t.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2887) öregpapa


öregpapa
tag

Üdv mindenkinek! Amennyiben van itt aki custom romot és recoveryt használ kérem segítsen,akár privátban is! Feloldottam a bootloadert,majd gond nélkül telepítettem aTWRP-t,aztán az AOSP extended romot és minden hibátlanul müködött. A banki alkalmazások miattszükségem lenne a Magisk-ra,de nem tudom telepíteni mert a TWRP nem látja a tárhelyet.Mit lehet tenni? Ha tudtok segítsetek légyszi!

(#2888) plejik válasza öregpapa (#2887) üzenetére


plejik
addikt

Próbáld meg usb-ről telepíteni. Ha nem látja a TWRP a belső tárhelyet az lehet olyan miatt is, hogy nem jó formátumra van formázva.(ha jól emlékszem ext4 nek kell lennie.) Bár megmondom őszintén Én utoljára az OP6-ot mókoltam, itt még bootloadert sem nyitottam, nem igazán láttam, olyan hűde frankó romot amit érdemes lenne felrakni. (leginkább a kamera miatt).

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2889) öregpapa válasza plejik (#2888) üzenetére


öregpapa
tag

Köszi a segítséget, de még usb-ről nem csináltam és most sem akar összejönni.Mit kell ahhoz a Twrp-ben beállítani?

(#2890) crok válasza öregpapa (#2887) üzenetére


crok
nagyúr

Magisk telepítéshez nem kell custom recovery, ha gyári rendszert akarsz rajta üzemeltetni akkor úgyis mindegy. A gyári ROM írja vissza a recovery-t egyébként, boot-kor. Az OnePlus 8T (kebab) készüléknek van hivatalos TWRP-je, sőt, van XDA-n külön thread-je is [itt]. Android 12-re úgy néz ki még nincs meg a decrypt (átolvasva az említett XDA thread-et) de lesz gondolom. Addig tudod használni Magisk telepítésére a fastboot-al visszarakást PC-ről vagy az átnevezett Magisk APK -> ZIP-et addig felteszed egy USB pendrive-ra és használod OTG-ről vagy használsz egy microSD-t amíg TWRP-ből felteszed (Magisk topik összefoglaló-ban minden benne lesz a telepítés menetéről valamint mivel Android 12-höz nem jó a jelenlegi stabil Magisk V23 így Magisk Canary-t kell használnod Zygisk-el amihez a Magisk topik összefoglalóját még nem frissítettem mert cutting edge dolgot nem írok bele.. de a topikban le van írva minden: [ezt], [ezt] valamint még [ezt] ajánlom figyelmedbe).

A hivatalos TWRP leírásában benne van az is, hogy amit ítt írtál és tapasztalsz az miért van - ugyanis virtuális AB rendszerű a készülék:
OnePlus 8T is a Virtual AB device with dedicated recovery partition. So, flashing TWRP will not mess with root or boot partitions, unlike the true Virtual AB devices like Pixel 5, Poco F3, etc.

A telepítés menete is le van írva:
fastboot boot twrp.img -el bebootlolod a TWRP-t majd flash-eled a TWRP ZIP-et. Ez majd megpatkolja a recovery-t de mivel csak virtuális AB és van külön recovery így igazából a fastboot flash recovery twrp.img is megy. Ehhez kelleni fog az image is és a ZIP, a hivatalos letöltő oldalán megtalálható mindkettő (lehetőleg azonos verziót tölts le).

AOSP Extended a ROM amit használni akarsz de abból hivatalosat nem is látok, de gyanítom azért mert nincs is megoldva benne "rendesen" hogy a banki appok mehessenek, valszeg' nem megy át a ROM SafetyNet-en se, talán még a SELinux se enforced. Az úgy nehéz ügy lesz.. mindenesetre Magisk topik összefoglaló és a fent linkelt hozzászólások meg fogják oldani a dolgot szerintem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#2891) öregpapa válasza crok (#2890) üzenetére


öregpapa
tag

Hálásan Köszönöm ezt a részletes segítséget!! :R

(#2892) öregpapa válasza crok (#2890) üzenetére


öregpapa
tag

Üdv!! Sajnos nem jártam eredménnyel,több órás kisérletezgetés után most már visszatérnék a gyári rendszerre de ehhez is kérném a segitséged.Azt egyébként nem nagyon értettem, hogy usb-s pendrive-ről vagy sd kártyáról, hogyan látja a twrp amit telepíteni szeretnék? Illetve még van-e más módszer, hogy visszatérjek az Oxigén Os-re? Légyszi segíts!

(#2893) Tlog


Tlog
tag

Sziasztok
A Tempered Glass Protector üvegfólia menyire ajánlott ?
Az ujjlenyomat olvasó működik e rendesen?
A gyári fólia sajnos kezd egyre karcosabb lenni

(#2894) chelsi


chelsi
csendes tag

Sziasztok,
Olvasgattam én is a tok/fólia ajánlásokat. Láttam, hogy a spigen liquid armor volt a legnépszerűbb itt a blogon. Én a spigen ultra hybrid tokjával szemezgetek, ami talán nagyobb védelmet nyújt. Amit viszont láttam ezekről a tokokról, hogy nem igazán emelkednek ki/hajlanak rá a kijelzőre, vagy épp annyira, hogy a gyári üvegfóliát már ne lehessen felrakni normálisan, de az eséstől meg ne védje meg a telót. Egyik tokot se volt alkalmam kipróbálni, jól látom a videók alapján, hogy a kijelzőt ezek kevésbé védik?
A másik kérdés, hogy tényleg csak a rohadt drága gyári üvegfólia jó a telcsire? :F Azt hittem, ha már lapos kijelző lesz legalább választék. Nálam a felhelyzett sima fólia mellett az ujjlenyomat olvasó nagyon patentül működik, így egy fasza tokkal is elégedett lennék első körben. Még a ringe fusion tokját is néztem, talán az jobban kiemelkedik a kijelzőnél.
Köszi előre is a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#2895) zizidor


zizidor
senior tag

Nem csak a gyári jó rá. Nekem most olyan van, az 0,6 mm vastag, de nem szokott gond lenni vele, talán 20-ból egyszer nem sikerül neki elsőre felismerni. Amit Tlog linkelt az 0,3 mm, szerintem azzal még annyira sem lehet gond.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#2896) trance89 válasza chelsi (#2894) üzenetére


trance89
őstag

A Spigen tokok mindegyike bőven kimagasodik a széleknél
Spigen Liquid Air van a 8T-men fél éve egy noname olcsó üveggel (meg nem mondom milyen), még így is legalább 0,5mm magasan vannak a szélei. Nem 1 esést élt már túl ezzel a kombinációval, személy szerint a Spigen-ekben bízok a leginkább, idestova 8-10 éve.

(#2897) ghiottone válasza trance89 (#2896) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem is. Még ha jól emlékszem anno a Ringke-hez képest is jobb védelme volt, magasabb peremmel, mert a Ringke csak a sarkaknál magasított, a többi részen nem volt olyan magas a pereme, mint a Spgennél.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2898) YAS-dude válasza ghiottone (#2897) üzenetére


YAS-dude
őstag

Engem meg pont ez a magas perem zavar a "vissza" gesztusvezérlésben. Ezek szerint nem a spigen liquid air tokot kellett volna vennem.

(#2899) chelsi


chelsi
csendes tag

Szuper, köszi a válaszokat mindenkinek :R
Az akksi állapotát akartam még csekkolni.
Neten azt olvastam, hogy a OnePlus Diagnositoc-ot kell leszedni innen:
https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-diagnostic/ [link]
Meg tudja valaki erősíteni, hogy ez tényleg így van (jó-e a link), nehogy valami olyat szedjek le amit nem kellene? :D

[ Szerkesztve ]

(#2900) söndör58 válasza öregpapa (#2887) üzenetére


söndör58
csendes tag

Üdv!
Állítsd a bizt. és zárolási képernyő \ képernyőzár választása opciót "nincs"-re.
Ezután már látni fogja twrp-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.