Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) Madoc válasza krics (#2100) üzenetére


Madoc
veterán

Linkeltem is ide 10.01-én.többen is vettünk és eredeti.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2102) #40047616


#40047616
törölt tag

Hamarosan jön az októberi security patch. link

(#2103) plejik válasza #40047616 (#2102) üzenetére


plejik
addikt

inkább egy android 12 bétát toljanak már ki.. :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2104) #40047616 válasza plejik (#2103) üzenetére


#40047616
törölt tag

Hát ja! Mondjuk engem nem érdekel a béta vonal de legalább megtudnánk hogy kb mikor jön a stabil. Jó lenne még idén bár szerintem csak jövőre lesz belőle valami.

(#2105) gamegod válasza #40047616 (#2104) üzenetére


gamegod
senior tag

idén megkapjuk

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#2106) Stauffenberg válasza krics (#2100) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem az a lényeg, hogy a hamisítvány töltőddel milyen időtartam alatt tölt fel (az a 45 perc meg inkább olyan 38 a gyárival), hanem az, hogy ezek a dzsunka szar adapterek tűzveszélyesek, hitvány minőségű anyagokból készülő, még hitványabb tákolással összeforrasztott vackok. Ha feltölt neked 1 óra alatt, az sem éppen kis teljesítmény, oda már tényleg komoly védelmek kellenek.

Ha már nem lényeges szempont, hogy tudja a gyári töltő sebességét, akkor lehet venni jó minőségű third party töltőt is (pl: Blitzwolf), még abban is inkább bíznék, mint egy hamisítványban, amire a gyártó annyira büszke, hogy saját márkanév helyett illegálban lemásol egy már létezőt. :)

(#2107) mckj12


mckj12
csendes tag

Második helyről írnak vissza,hogy készlethiányos a készülék...Hurrá :o

Fingani vicces!

(#2108) Black_Raven válasza mckj12 (#2107) üzenetére


Black_Raven
veterán

De van helyette 9 pro. ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2109) l!nk87 válasza mckj12 (#2107) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Nekem sikerült múlt héten beszerezni egyet :DD :C
Eddig minden várakozásomat felülmúlta a készülék

(#2110) mckj12 válasza Black_Raven (#2108) üzenetére


mckj12
csendes tag

Hát az ára nem mindegy azért :D

Fingani vicces!

(#2111) söndör58


söndör58
csendes tag

Én is most vettem 1 hete - jó cucc nagyon.

(#2112) balioking


balioking
csendes tag

Üdv ismét!

Ennél a OneUi-nál hogyan lehet a kezdőképernyő tájolását automatikusan változóra ill. egyáltalán fekvő helyzetbe állítani?

Köszönettel!

A Probook jó választás!

(#2113) Black_Raven válasza balioking (#2112) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Sztem ezt a funkciót kivették valamelyik frissitéssel. Amikor vettem februárban, pont ezt a Kezdőképernyő automatikus elfordulását kapcsoltam ki, mert pici döntésre is fekvőbe fordult. De már sehol nem találom. A neve OxigenOS a OneUI Samsung termék.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2114) balioking válasza Black_Raven (#2113) üzenetére


balioking
csendes tag

Köszönöm!

Oxygen, Samuról jövök. A szokás hatalma ,😀.

A Probook jó választás!

(#2115) mckj12


mckj12
csendes tag

Sziasztok!

Néztem itt pár hozzászólást,de nem tudtam kibogozni.
Érdemes GCam-ot használni a telón? És ha igen miért és melyiket?

Köszi :)

Fingani vicces!

(#2116) japunk


japunk
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap megjött a 8T nekem is, viszont van egy olyan problémám hogy a hangerőszabályzó gomb alsó fele olyan mintha folyton beragadna egy idő után. Ha egy kicsit kijjebb húzom utána jó megint, vagy ha végighúzom rajta az egyik ujjamat erőteljesebben oda-vissza. A gyári szilikon tokban használom és néha elég idegesítő. Tudok ezzel valamit csinálni? Tekintve hogy már átköltöztem rá nem szívesen küldeném vissza egyből de ha nincs más megoldás akkor más választásom nem lesz.

The owls are not what they seem.

(#2117) ghiottone válasza japunk (#2116) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Visszaküldés lesz ebből sajnos, ott hibás a gomb.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2118) japunk válasza ghiottone (#2117) üzenetére


japunk
aktív tag

Felhívtam a boltot ahonnan rendeltem, visszaküldöm majd nekik és cserélik. Hétvégén pont elutazok, gondoltam kipróbálom élesben a kamerát de így marad a jól bevált Pixel 4a. Hátha le tudok addig vadászni egy quantum bumper tokot is. :)

The owls are not what they seem.

(#2119) ghiottone válasza japunk (#2118) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért kell majd gcam, hogy hozza a 4a-n megszokott képeket.
Múltkor volt akcióban a hivatalos oldalon 10 euróért az a tok (szerintem rossz a fogása, én rögtön elpasszoltam kibontás után).

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2120) sirgeoff válasza japunk (#2118) üzenetére


sirgeoff
tag

A Quantum bumper tok nagyon jól néz ki, nekem is van. Viszont csalódtam benne abban a tekintetben, hogy nagyon csúszós a felülete, nem érzem azt, hogy biztosan tarton a telefont a kezemben.
Inkább váltottam Carbon bumper tokra, azzal elégedett vagyok. (Az volt a régi OP5-ön is)

(#2121) Moleman válasza sirgeoff (#2120) üzenetére


Moleman
addikt

Az elmúlt 7 évben 5 különböző telefonomon volt Nillkin Frosted, nekem az lett a favorit. A mostani még jobb, mint az előzők, mert rücsis az oldala is és alul/felül is le van zárva. Cserébe újabban nem adnak hozzá jóféle műanyag fóliát, mint régen.

(#2122) pendre54 válasza japunk (#2118) üzenetére


pendre54
addikt

Nekem a fekete Sandstone tok van [link] , aminek gyakorlatilag olyan a felülete, mint egy finom szemcsés smirglié :D , szóval nem csúszkál, még vizes kézben sem.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2123) mukisrác válasza pendre54 (#2122) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Nekem a zöld van, kb 2 hónapig használtam, aztán kidobtam. Úgy nézett ki, mintha azzal lapatoltam volna zsírt kosszal. Ócska Vacak sok pénzért. Az 5T és a 7Thez vásárolt sokkal jobb volt...

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#2124) #40047616 válasza pendre54 (#2122) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nem kopik nagyon? Én most egy Spigen liquid air-t használok. Tökéletes mert nem lesz tőle bumszli a telefon és oldalt, hátul recés úgyhogy nem is csúszik. Ajánlom aki tokot keres. Nem olcsó de minőségi.

(#2125) pendre54 válasza #40047616 (#2124) üzenetére


pendre54
addikt

Az enyém nem, olyan mint hónapokkal ezelőtt újonnan, persze az is igaz, hogy nincs napjában órákig a kezemben.
Ja, még annyit, hogy a HarverApróról vettem újonnan 4 ezerért, szóval annyit nagyon megért.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2126) trance89 válasza #40047616 (#2124) üzenetére


trance89
őstag

+1
Testvéremnek sandstone van 8T-n, az se rossz de nekem a spigen jobban bejött, jobban is néz ki. Mondjuk már majd 10 éve spigen a favorit minden eszközön (Nexus-os idők óta :) )

[ Szerkesztve ]

(#2127) zoli8814 válasza #40047616 (#2124) üzenetére


zoli8814
tag

+1, nekem is ez van, nagyon jó a fogása.

Samsung Galaxy S24 ultra

(#2128) balat86


balat86
csendes tag

Sziasztok. Pár napja vettem egy új 8T-t, és arra lettem figyelmes hogy aránylag elég hamar lemerül az akkumulátor. Nem használok semmi felesleges appot, tényleg minimumon megy a teló, nem is nyúzom igazán, mégis azt látom hogy akár 1 óra állás után 2 százalékot esett a töltöttség. Éjszaka 5 százalékot is képes merülni. Előtte 7Pro-m volt, az simán kibírta a 2 napot kisebb akkumulátorral, itt meg alig érek hozzá a telefonhoz ha ugyanezt az értéket tartani akarom. Angol nyelvű oldalakon, fórumokon is utána olvasgattam a témának és tényleg létezik, de megoldást nem találtam rá. Van itt aki esetleg tud valami használható infót, meg lehet e szüntetni valahogy ezt a problémát?

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8T

(#2129) daver88 válasza balat86 (#2128) üzenetére


daver88
aktív tag

éjszaka 5%? hol itt a hiba? :U

(#2130) #40047616 válasza balat86 (#2128) üzenetére


#40047616
törölt tag

Új telefonnál kell pár töltési ciklus mire beáll az akkksi a megfelelő teljesítményre.

(#2131) Moleman válasza balat86 (#2128) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem is teljesen normális (ha 10 órát számolsz éjszakára, az 0.5%/óra). Az enyém 2 hónapos, most épp 36 óra alatt merült 18%-ot, pedig néha piszkáltam is. Ezek alapján készenlétben 8 napot simán bírnia kéne.
2 napot úgy is ki szokott bírni, ha van benne 4 órányi Waze, plusz még pár óra képernyőidő.

Viszont én a zárképernyős időjárás widget viselkedését nem értem, az oké, hogy csak reggel mutatja 1-2 órán át, de sosem frissül, csak ha újraindítom a telefont, vagy ki-be kapcsolom a beállításokban a helyi információkat. Próbáltam az akkuoptimalizálást kikapcsolni az érintett alkalmazásoknál, de az sem segített. Bár lehet egyszerűbb lenne kikapcsolni, a kezdőképernyőn úgyis van egy másik időjárás widget.

(#2132) pendre54 válasza balat86 (#2128) üzenetére


pendre54
addikt

Néhány hete használom én is, és volt ilyen tapasztalatom, de megfogadva azokat a javaslatokat, hogy az aksit lehetőleg 40 és 80 % közötti töltöttségen használjuk, illetve havonta egyszer teljesen lemeríteni, majd 100 %-ra tölteni, nálam mostanra szépen beállt, 2-3 naponként rakom csak a töltőre. Igaz, és nem a gyári töltőt használom, hanem az előző Sony telefonom töltőjét, azzal nyilván lassabb a töltés, de egyáltalán nem melegszik az aksi így.
Amire még rájöttem, de a megoldást még nem találom, hogy folyamatosan bekapcsol magától a Bluetooth, holott alapértelmezetten nálam kikapcsolva van. Ha nem figyelek erre, akkor a bekapcsolt állapot is jobban meríti a telefont.
Minden esetre, ha van valakinek ötlete arra, hogy miért kapcsol be magától, és hogy lehetne ezt megakadályozni, annak előre is köszönöm a megoldást.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#2133) Black_Raven


Black_Raven
veterán

@pendre54 Szia! Sztem valamelyik app kapcsolja be a BT-t. Nekem be van kapcsolva mindig, az óra és füles miatt, de magától még sosem kapcsolt be. Más. Az akksi merülésről csak annyit. Én nem nézegetem. Minek? Akkor teszem töltőre amikor kell. Ha félnaponta akkor úgy, ha 2 naponta, akkor úgy. Minek görcsölni a merülésen, kit érdekel ha éjszaka 20%-ot merülne? Úgy vagyok vele, addig bírja ki, amíg hazaérek. De annyira nem is rossz, mert most ránéztem mi a helyzet.[kép] :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2134) Stauffenberg válasza pendre54 (#2122) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is volt már Sandstone tokom (még OP5-re), de szűk nadrágzseb (pl: farmer) esetén elég nehéz vele az élet, mert úgy kell beerőszakolni a helyére, mikor elraknám és két nadrágom zsebét is idő előtt kiszaggatta (elkezdett a zseb szájánál foszlani az anyag). Most az OP8T-hez lett egy Sandstone Cyan és egy Carbon (mindkettő ajándék, nem fizettem egy petákot sem), de egyiket sem csípem, előbbit azért, amit elmondtam, utóbbit pedig azért, mert kézbe véve gyorsan gyűjti a zsírt és kézben csúszós, de amint a zsebembe kéne elrakni, rohadtul nem csúszik és nehéz elrakni.

Kabátzsebbel nem rossz a dolog vagy bő szájú nadrágzsebbel, de amúgy meg komolyan a filléres szilikon gyári tok a legjobb a háromból (többire várok, hogy megjöjjön Aliexpressről). A többi telefonomat is vékony szilikon tokokkal használom évek óta (csak azok nem átlátszók). Nálam a gyári OnePlus tokok leszerepeltek eddig (a dobozban lévő szilikont leszámítva, csak ne lenne rajta a béna "Never Settle" felirat).

(#2135) gazee


gazee
tag

Hello!
A családban van huawei,xiaomi...2 évesek...mind megkapta a szept.bizt.frissítést. Erre a telóra nem kellett volna már?
Nem mintha éjszaka felsírnék miatta,csak furcsa... :))

[ Szerkesztve ]

(#2136) Moleman válasza gazee (#2135) üzenetére


Moleman
addikt

Októberi van rá.

Jópár napja folyton ajánlgatja a telefonom, de nincs kedvem frissíteni, a link alatt szidták az akkuidejét.

(#2137) hard74 válasza Moleman (#2136) üzenetére


hard74
senior tag

Októberi viszont még csak global van, eu-s még nincs.
Én felraktam, semmivel sem merül jobban, mint a 10.10-el.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#2138) gazee


gazee
tag

Köszönöm :)

(#2139) sirgeoff válasza hard74 (#2137) üzenetére


sirgeoff
tag

Épp most futott be az októberi EU-s. Szólt a telefon, hogy van frissítés. Érdekes, hogy a 2,8GB-os nagy pakkot töltötte le. Mondjuk annyi baj legyen, wifin vagyok.

(#2140) gazee válasza sirgeoff (#2139) üzenetére


gazee
tag

Nekem semmi! Van aki kapott már?

(#2141) Black_Raven válasza gazee (#2140) üzenetére


Black_Raven
veterán

Updateren jött sztem csak. Leszedtem tegnap.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2142) zoli8814 válasza gazee (#2140) üzenetére


zoli8814
tag

Nekem OTA-n jött 2,8gb körüli frissítés tegnap délelőtt. Így egy nap használat után semmivel nem merül jobban az aksi.

Samsung Galaxy S24 ultra

(#2143) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Tegnap nekem is jött, rendszerfrissítések menüben dobta fel.

(#2144) Thoty


Thoty
senior tag

Az új frissítésben sincs javítva a kamera közeli fókusz hibája, vissza is tettem a fiókba a 8T-t...

[ Szerkesztve ]

(#2145) gazee válasza Thoty (#2144) üzenetére


gazee
tag

Tükörreflexes gépet tudok ajánlani erre a célra!
Tényleg ez egy f.o.s telo 🤦

(#2146) Thoty válasza gazee (#2145) üzenetére


Thoty
senior tag

Van tükörreflexes, de valahogy nem megy rajta az MVM app, és nem tudom leolvasni a villanyórát vele :) mondjuk a 8T-vel sem.

[ Szerkesztve ]

(#2147) saca23 válasza gazee (#2145) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello
Mi a baj a közeli fotözàssal ?,mert èn nem vettem èszre ,hogy szar lenne. Simân tudok a telóval jókat fotózni ,egèsz nyàron megfelelt minden szituációban. A videózàs meg több mint tökèletes ,csak legyen elèg tàrhelye az embernek :DD . Jó ez a telo ,bőven nem fiókba rakos szerintem semmilyen szinten se.

(#2148) Thoty válasza saca23 (#2147) üzenetére


Thoty
senior tag

Már többször leírtam, szerintem fotót is illesztettem be róla. Alacsony fényviszonyok mellett a közeli tárgyaknál homályosra áll be a fókusz.
A nyári túlmelegedés mellett ez már a második nem kis hiba, amit nem oldanak meg, hiába van bejelentve és van jó pár fórumbejegyzés is.
Csak tudnám mi a "Fixed known issues." ami a frissítés release notes-ában szerepel...

[ Szerkesztve ]

(#2149) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Irigylem az emberek problémáit.
Kedvencem nem megy az órán vagy telefonon a fizetés. biztos a gyártó cseszte el vagy az app update rossz.Én tudom hogy 2021 van és indokolatlanul egy métert nem megyünk de kivenni a zsebből a bankkártyát szerintem nem egy megugorhatatlan feladat. :DDD Persze erre majd a válasz hogy jaj nekem 10db kártyám van és ez azért jó persze én meg a Dalai Láma vagyok :DD
Thoty: Az Op fórum az arra jó hogy az indiaik tele spammeljék. sok szarság között elvész a lényeg.

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#2150) Thoty válasza Linkin1994 (#2149) üzenetére


Thoty
senior tag

Az online support se sokat ér, hetekig küzdöttem velük nyár elején a melegedés miatt, megoldás persze nem lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.