Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#809) Csapoati válasza stellaz (#798) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Előre szólok, ez lesz itt az utolsó hsz-em, mert már tényleg csak körbe körbe járunk a "csak!" és a "nem fogadom el, hogy "csak!"" mentén.

Gondolom számodra is világos, hogy ez a házasság előtti szex kizárva dolog nem egyetemes, hanem csak bizonyos kultúrkörökben van így, ráadásul rengetegen megszegték mindig is. Másrészt ez is csak x idp után alakult ki, mert ugye előtte a bárki bárkivel dolog működött (illetve az erősebb kutya...).

Yofej75: Az ülj le egyeses baromságra nem reagálok, nincs értelme. A betegséget miképp definiálod? Mert tulajdonképp a heterokrómia is egy betegség, nem? Mégsem tekint senki betegként azokra, akiknek eltérő színű a két szeme. Sőt, technikailag minden mutáció "betegség".

szazbolha: A klasszikus út, amihez ragaszkodtok, az a nemi aktus. Érdekelne a véleményetek amúgy a lombikbébi dologról, mert az aztán semmiképp sem természetes, mégis a katolikus egyház vaskalaposabb tagjain kívül szinte teljes körben elfogadott a társadalomban, holott ott is két nemzőképtelen (jó, elég ha az egyik az) emberről van szó. A béranyaságról nem is beszélve...
A lebontáshoz: Igazából a fehér ember szempontjából semmi nem indokolta a rabszolgaság eltörlését, sőt a konzervatív férfiak szempontjából sem indokolta semmi a női szavazati jogot. Mivel a házasság nem biológiai, hanem társadalmi fogalom, így itt se nagyon látok mást. De ott van az egyházi házasság intézménye, az nyugodtan megmaradhatni férfi és nő között, ahogy a Biblia is tanítja, a polgárit meg köthetne két azonos nemű is. Tulajdonképp az életkor is csak egy önkényes korlátozás, mert 15-16 évesen is nyugodtan lehetne kötni házasságot.

fordfairlane: A konzervatívok a nekik hasznosnak (tűnő) dolgokhoz ragaszkodnak, azért ez egy elég nagy különbség. Egyébként én nem írtam semmi provokatívat, arra jött a szintén nem kötelező személyeskedés (ami nem igazán érdekel amúgy, fórumos emberkék véleménye rólam sosem izgatott).

Na "kabbe gyíkok, én leléptem!" :D :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.