Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Daffni2 válasza Mr X (#949) üzenetére


Daffni2
addikt

1. Pontosan ugyanolyan.
2.Nem a megvalósult "eseményről"beszélünk,hanem a szexuális irányultságról.
3.Ha egy emberből hiányzik a legősibb legfontosabb "ösztön" a fajfenntartás,annak más problémák is vannak a fejében.

"Aki ad,az nyer"

(#952) Mr X válasza Daffni2 (#951) üzenetére


Mr X
veterán

Ez akkora marhaság, hogy nem is találok rá megfelelő kifejezést. Nem biztos, hogy egy ilyen leírása után a melegek fejében van a nagyobb baj. Szexuális erőszak és nemi irányultság közé egyenlőségjelet rakni? :U

Fajfenntartás témára pedig. Te minden partneredet meg akarod termékenyíteni? Soha nem védekezel?

(#953) lezso6 válasza Mr X (#952) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link] ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#954) Kalandor válasza Daffni2 (#951) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

3.Ha egy emberből hiányzik a legősibb legfontosabb "ösztön" a fajfenntartás,annak más problémák is vannak a fejében.
Mintha te a fennkölt fajfenntartás miatt szeretnél csajozni... Nem, egy szexuális aktust akarsz. Ők is csak ezt akarnak szombat este.
A fajfenntartás külön dolog, ők is ugyanúgy szeretnének (helló, nem a Holdról vannak, nem egy külön emberfajta, ők is emberek), ahogy a heterók, csak nehezebben tudnak: vagy mesterséges megtermékenyítéssel vagy örökbefogadással, ahogy (tádám) a meddő heteró párok is megoldják a problémát.
Szóval nincs más probléma a fejükben, csak melegek, vagyis nem azokat szeretik, akiket a heterók.

[ Szerkesztve ]

(#955) szazbolha válasza Mr X (#949) üzenetére


szazbolha
addikt

Mit értesz felnőtt emberen? A cikkíró pár hónapja múlt 18.

(#956) lezso6 válasza szazbolha (#955) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

18 alatt ne szabadjon melegnek lenni vagy elmondani?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#957) Mr X válasza szazbolha (#955) üzenetére


Mr X
veterán

Vagyis a döntései a saját felelőssége. Plusz ennyi idősen már illik képesnek lenni eldönteni, hogy akar-e valakivel aktust folytatni.

[ Szerkesztve ]

(#958) mekker válasza Daffni2 (#946) üzenetére


mekker
őstag

Pedofília, zoofília, erőszaktevés= jogi kategória. Homo, bi=magánügy. Káposztafília*, transzneműség= magánügy+ pszichológus.
*tetszőleges irányultság, ami valami komolyabb életminőségbeli gondra utal, de nem jogi kategória

Szerintem..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#959) szazbolha válasza lezso6 (#956) üzenetére


szazbolha
addikt

A feltett kérdésedre magadnak kell megadni a választ.
Nyilvánvalóan én nem ezt kérdeztem, nem is ilyen céllal.

(#957) Mr X Valószínűleg a 18. év csak egy jogi határ. Egyéntől függhet kit mikortól tekinthetünk felnőttnek. Lehet sosem leszünk 100%-os felnőttek.
Sokkal könnyebb megítélni kit tekintünk inkább gyereknek. A cikk szerzőjét inkább gyerek (serdült) gyerek kategóriába sorolnám, mint a felnőttbe.

[ Szerkesztve ]

(#960) Mr X válasza szazbolha (#959) üzenetére


Mr X
veterán

Sajna nem lehet egyénre meghatározottan szabályozni az érettséget, így marad a 18 éves határ.

(#961) Daffni2 válasza Mr X (#960) üzenetére


Daffni2
addikt

Nahát erről beszélek.
Ezért ne hivatkozzanak a törvényre a pedofil-homoxszex párhuzam kapcsán.

ugyanolyan természetellenes mindkettő,ha egy ember a gyerek puncit -kukit tart szexuálisan izgatónak,ugyanolyan természetellenes, utálatos mint amikor egy hímnemű a szőrös segglyukat.

Punktum.

"Aki ad,az nyer"

(#962) Mr X válasza Daffni2 (#961) üzenetére


Mr X
veterán

Ez egy baromság, csavarhatod akárhogy.

(#963) Daffni2 válasza Mr X (#962) üzenetére


Daffni2
addikt

A jelenlegi magyar törvényi szabályozás szerint a pedofília sem valósít meg büntetőjogi tényállást.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#964) lezso6 válasza Daffni2 (#961) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A pedofilokkal nem az a baj, hogy törvénytelen amit művelnek, hanem etikátlan. Serdülőkor előtti, szexuális aktusra még nem alkalmas emberekkel akarnak kopulálni. A gyereknek fogalma sincs a szexről, és nem is érez erre vágyat, mivel még fejletlen. Legfeljebb azt hiszi, de ez a pedofil általi manipuláció eredménye.

A homoszexualitás esetén pedofíliával ellentétben nemcsak szexuális, hanem érzelmi vonzalom is jelen van. Tehát aki homoszexuális, az nem a szőrössegglyukhoz vonzódik, hanem a teljes emberhez, csak ő épp azonos nemű.

Egyébként pedig nem tudom mit keres itt a törvény, az csak a jogra igaz, ez pedig nem jogi vita. Az etikából következik, hogy mi helyes és mi nem az.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#965) Daffni2 válasza lezso6 (#964) üzenetére


Daffni2
addikt

Tehát 14.év betöltése után egy nappal már rendben van?

"a gyermekeket molesztálók között kiugró számban szerepelnek homoszexuálisok, ami a statisztikákból is egyértelmű.
Egy amerikai tanulmány szerint homoszexuálisok körében háromszor nagyobb a hajlam a pedofíliára, és jóval nagyobb a hajlam a visszaeső magatartásra, mint a heteroszexuálisoknál."

"Aki ad,az nyer"

(#966) Ijk válasza Daffni2 (#946) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem igazad van csak te egyel kintebbi halmazbol nézed mint a többiek. Mégpedig hogy mindkettő ugyanúgy abnormális, beteg. Csak ugye a pedofília esetében a másik fél úgymond védtelen. De önmagában ha valaki vonzalmat érez gyerekek iránt az ugyanúgy beteg mint aki homoszexuális.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#967) lezso6 válasza Daffni2 (#965) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az nem pedofília, ha valaki már egy teljesen érett emberhez vonzódik szexuálisan. Legfeljebb efebofília, ha nagy a korkülönbség.

Statisztikailag persze, hogy így van, hisz a pedofilok igen nagy része egyben homoszexuális is. És? A "sima" nemi erőszak elkövetői meg általában heteroszexuális férfiak, ezzel a logikával őket is el lehetne ítélni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#968) Kalandor válasza Daffni2 (#965) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

gyermekeket molesztálók között kiugró számban szerepelnek homoszexuálisok
Ebből a katolikus papok aránya mennyi?

(#969) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Szerintem most lett ebből elég, pár tíz hozzászólással ezelőtt véget is ért a még (éppen) értelmesnek mondható diskurzus, de az ami most itt folyik az alsó hangon off-topic (mást inkább nem mondok).

Az akinek kérdése/tanácsa vagy bármilyen lényeges mondandója van hozzám, megtalálhat privát üzenetben. Ha a homoszexualitásról akar valaki vitatkozni, keressen itt máshol témát, ha nincsen, hozzon létre egyet.

A téma zárását meg átgondolom...

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#970) 8th válasza mbalint987 (#969) üzenetére


8th
addikt

Meg sem kellett volna nyitni... :U Százszor ezerszer bebizonyosodott már, hogy a téma messze nem erre a fórumra való. Nem is értem miért nincs a tiltott témák között ahová való.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#971) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Engedd meg, hogy az illetékesek mondják meg, hogy mi az, ami a fórumra való, és mi az, ami nem... Miért kéne ennek a tiltott témák között szerepelnie?

[ Szerkesztve ]

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#972) Ringman válasza Daffni2 (#963) üzenetére


Ringman
nagyúr

A jelenlegi magyar törvényi szabályozás szerint a pedofília sem valósít meg büntetőjogi tényállást.

javasolt a btk-t elolvasni hsz-írás előtt

(#973) philoxenia válasza Daffni2 (#946) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igen. A törpe pinscher is ugyanolyan, mint a dobermann..... ;) gondolom ugyanarra is használható... :U
Két teljesen eltérő dolgot ne keverjünk össze azért. Mindkettő deviancia az átlagember felől nézve, csakhogy a pedofil védekezésre képtelen/korlátozottan képes emberrel szemben követi el a bűnét, míg alapesetben a homoszexualitás közös megegyezésen alapszik.
Van egy gyereked, egy pedofil megrontja, vagy van egy gyereked, aki felnőve a saját neméhez vonzódik. Mindkét esetben ugyanazt teszed? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#974) mbalint987 válasza Ijk (#966) üzenetére


mbalint987
aktív tag

Szerintem meg Te vagy a véleményeddel együtt abnormális és beteg... :U

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#975) philoxenia válasza Ijk (#966) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A betegségen fogyatékosságot értesz? Érteni én sem értem Őket, de elfogadni el tudom. Inkább mint az ilyen "hetero"-kat..... :( Itt még konkrét pedofíliáról sincs szó, hiszen közben az anya is szült gyerekeket tőle...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#976) Eastman válasza philoxenia (#975) üzenetére


Eastman
őstag

Az ügyészség előre kitervelt, tizennegyedik életévét be nem töltött sértett sérelmére elkövetett...

A történetet olvasva a "kitervelt" szó kicsit idegenül hangzik a mondatban. Ösztönembereknek tűnnek. Valszeg ösztönemberek maradnak a büntetésvégrehajtás után is.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#977) Ijk válasza philoxenia (#975) üzenetére


Ijk
nagyúr

Betegségen azt értem amikor valamilyen funkció eltér a normálistól. Az hogy valaki a saját neméhez vonzódik vagy mondjuk gyerekekhez az nem normális állapot.
Egyébként elképzelni is nehéz mi zajlik le ilyen esetekben az emberek fejében. Nyilvánvalóan elítélni nem lehet valakinek a vágyai miatt, mert nem ő választja meg őket. Azt lehet elítélni mennyire árt másoknak. Egy homoszexuális nem fog másnak ártani mert a partnere is homoszexuális és két ember saját döntéséből alakul ki a kapcsolat. Ellenben egy pedofil csak úgy tudja a vágyait kielégíteni ha árt másnak, ez az alapvető különbség.

Egyébként mindig ingoványos kérdés az hogy mit jelent az hogy elfogadni. Mikor fogadok el valakit mint homoszexuális vagy mikor nem ezt ki határozza meg? Ebben nem lehet egyértelmű állást foglalni.
Én abban tudok hogy szerintem a homoszexualitás betegség, amit nem lehet kezelni, nem lehet gyógyítani. És az is kérdéses hogy kellene-e egyáltalán, és itt jön az elfogadás.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#979) philoxenia válasza Daffni2 (#978) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez egy olyan vélemény, mintha bárki írta volna. Olyan állításokkal, amik eleve nem bizonyítottak például:
Vagy vegyük a mutogatós pedofil perverzeket. Maximum közszemérem sértésért emelnek vádat, és ítélik el. Hiába, hogy a célközönsége a gyermek korosztály, de nem pedofília, mégsem.
Az illető egy mutogatós? Honnan veszi, hogy a mutogatós célközönsége a gyermek korosztály?
Szeméremsértés vétsége és más bűncselekményekkel is vádolják azt a férfit, aki tavaly május kilencedikén a berkesdi művelődési ház mögött található játszótéren, a padon ülve figyelte a nem messze tőle közmunkásként dolgozó nőt, és önmagát simogatva, nadrágját letolva önkielégítést végzett. A fiatal asszony ezt észrevette, és szólt a munkavezetőnek, aki a férfit elzavarta a helyszínről. Tíz perc múlva visszatért, és újra maszturbálni kezdett, a korábbi nő és munkatársa előtt. Egy hónappal később egy babakocsit tologató anyukát „lepett meg”. Zsigmond József[link] De rá lehet keresni, egyáltalán nem a pedofilokra jellemző ez a viselkedés.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#980) lezso6 válasza Ijk (#977) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ami nem normális, az nem feltétlenül betegség. Nekem pl 48-as lábam van, ami nem normális. Akkor most lábbetegségem van? :D

Az elfogadás az én szememben annyit jelent, hogy nincsenek miatta légbőlkapott előítéleteim és nem akarom "kigyógyítani" belőle.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#981) philoxenia válasza Ijk (#977) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Betegségen azt értem amikor valamilyen funkció eltér a normálistól. Az hogy valaki a saját neméhez vonzódik vagy mondjuk gyerekekhez az nem normális állapot
Azaz Te döntöd el, hogy mi a normális? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#982) Ijk válasza lezso6 (#980) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy akromegáliád van, nem tudom. Ha jól tudom az sem normális és betegségként tartják számon.

Hogy valaki a saját neméhez vonzódik az nem normális fiziológiai állapot.

philoxenia: Szerintem nem normális, azt meg majd eldönti mindenki magának neki mi a normális.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#983) philoxenia válasza Ijk (#982) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Véleményként elfogadható, tényállításként nem.
Állatok homoszexualitásával mi a helyzet?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#984) Ijk válasza philoxenia (#983) üzenetére


Ijk
nagyúr

Állatoknál is vannak normálistól eltérő fiziológiájúak. Nyilván az hogy homoszexuális nem fogja befolyásolni a túlélését (persze populációs szinten nem tudom mit jelenthet), csak a reprodukciós képességet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#985) Máté94


Máté94
addikt

Sose értettem hogyan jön ide ez a fajfenntartás téma a homoszexualitáshoz. 7 milliárdan vagyunk és növekszik... Ha a kihalás szélén állnak akkor igen, megérteném, hogy minden egyes nemzőképes egyedre szükség van, de így... :) :))

(#986) szazbolha válasza philoxenia (#981) üzenetére


szazbolha
addikt

Minden felnőtt/érett ember képes eldönteni, hogy számára mi tekinthető normálisnak és mi nem. Legfeljebb ez az értékítélet nem egyezik a társadalmi átlaggal, vagy a trendi trendekkel.
.
Épp az lenne a nagy baj, ha az egyén nem tudná eldönteni mi a normális, ha nem érezné, nem fogná fel a devianciát a másságot. Az meg még nagyobb baj lenne, ha az írásod szellemében ezt a képességet, lehetőséget és véleményalkotási jogot megvonnák az emberektől, és nem dönthetnének önállóan arról, hogy mi a normális.
Megszűnne az önkontroll, és a közösségi elvárások is fellazulnának, vagy egy érdekcsoport a maga hasznára formálná mi az ami normális (most is ezt történik csak kisebb hatékonysággal)
,
Többek között épp ezért is írogatok ennek a cikknek a komment szekciójába, ellensúlyozandó az ilyen "liberálisnak" hitt, de valójában "életidegen" véleményeket. Valamint megmutatni, hogy van aki vállalja azt, hogy nem tartja normálisnak, természetesnek és társadalmilag elfogadottnak a homoszexualitást.

[ Szerkesztve ]

(#987) Yofej75 válasza szazbolha (#986) üzenetére


Yofej75
aktív tag

+1 :C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#988) benedekco válasza szazbolha (#986) üzenetére


benedekco
addikt

A homoszex teljesen normális. Pont annyira mint albínónak születni ugyan ezt egy, gén hiba okozza és vannak társadalmak ahol elfogadott van ahol nem.
A homoszex természetes. Pont mint albínónak születni. Nem tudjuk mi válthatja ki, feltevések vannak, de nincs pont az ügy végén.
A homoszex van ahol elfogadott társadalmilag van ahol nem. De szerintem az hogy mi elfogadott társadalmilag az egy érdekes elgondolás. Pl vannak országok ahol elfogadott dolog a nyílvános akasztás, vagy egy erszak esetén a nőt elővenni mint hibás fél és megölni mert "lefeküdt" valakivel. Sok minden elfogadott társadalmilag. Ha minden olyan lenne mint régen akkor ma nyílvánosan elégetnénk a boszorkányoknak kikiáltott nőket.
Vagy társadalmilag elfogadottak az bikaviadalok és az utcán bikát kergetősdi őrületek Spanyolországban. De szerintem nem kellene annak lennie. Társadalmilag sok minden elfogadott ma, de meg nézném mi lesz mondjuk 2-300 év múlva, merre megyünk. Ennek ellenére én nem tartom mérvadónak azt hogy egy társadalom mit fogad el és mit nem, szart se jelent.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#989) Ijk válasza benedekco (#988) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már csak a normális fogalmát kellene tisztázni, mert ha a heteroszexualitást vesszük normálisnak akkor hogy lesz a homoszexualitás is az? Meg végülis Dawn kórosok is születnek természetesen, tehát akkor az is normális. Végülis minden normális, már csak egy új szót kell kitalálni a normális helyett, lehet hogy az átlagtól eltérő már polkorrektebb manapság, a nem normális kifejezés lelki sérülést okozhat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#990) Yofej75 válasza benedekco (#988) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Normális és természetes lenne? Ha az lenne, akkor nem lenne oka a harcodnak :C

Így is oktalan dolog ez, kérem szépen. Nem létező kirekesztettség ellen normális emberekkel szóban, tettleg küzdeni ahelyett, hogy elviselnék a természet ilyesforma gúnyolódását nem bölcs cselekedet az álmoskönyvek szerint...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#991) dabadab válasza Ijk (#989) üzenetére


dabadab
titán

"Már csak a normális fogalmát kellene tisztázni, mert ha a heteroszexualitást vesszük normálisnak akkor hogy lesz a homoszexualitás is az?"

Simán. Nem is igazán értem a kérdést, hogy miért okozna problémát az, hogy egy témakörből egynél több dolog számít normálisnak. Vagy van olyan kérdésed, hogy ha férfinek lenni normális, akkor hogy lehet normális nőnek lenni? Ha normális barnahajúnak lenni, akkor hogy lehetne normális szőkének, vörösnek vagy feketének lenni?

DRM is theft

(#992) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem természetes, Isten ellen való, elképzelhetetlen, nem normális. Ezt hallgatjuk évezredek óta a földművelés ellen, a teokrácia ellen, a rabszolgafelszabadítás ellen, a Föld kereksége ellen, a szövőgép ellen, a női egyenjogúság ellen, az evolúció ellen, az autó ellen, a gyermekverés beszüntetése ellen, a védőoltás ellen, az általános szavazójog ellen, a lombikbébi ellen.
Maradjon minden ahogy volt, mert nekik úgy kényelmes, ismert, biztonságos.

(#993) Ijk válasza dabadab (#991) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor megfordítom a kérdést. Ha a homoszexualitás normális akkor miért kell coming out, meg felvonulás? Láttál már férfiakat felvonulni hogy ők férfiak és fogadják el őket annak? Vagy épp szőkéket coming outolni? De még a hormonbetegek menetét sem láttam mert nem fogadják el őket.
Pont leszarja mindenki hogy valaki éppen homokos, saját maguk generálják ezt a megkülönböztetést.
Teljesen paradox hogy kinyilatkozzák hogy eltérnek az átlagostól miközben azon sírnak hogy megkülönböztetik őket.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#994) dabadab válasza Ijk (#993) üzenetére


dabadab
titán

"Ha a homoszexualitás normális akkor miért kell coming out, meg felvonulás?"

Mert van egy rakat idióta. Ami egyébként szintén normális dolog, az nem normális, hogy ha ezek mindenféle zavaros téveszméktől vezérelve belerondítanak mások életébe (és időnként a sajátjukba is).

"Pont leszarja mindenki hogy valaki éppen homokos"

Te ezt egészen komolyan és őszintén állítod?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#995) Ijk válasza dabadab (#994) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért mert ott a feltűnési viszketegség, hogy ők azért mások. Ezzel nekünk ki kell őket tüntetni ugyanakkor elvárják hogy ne különböztessük meg őket. Ettől megyek falnak.
Mindenkinek a szexuális élete a magánügye. Leszarom hogy buzi valaki ameddig a homokosságával nem tesz keresztbe nekem. Nyilván nem tetszik ha két férfi kézenfogva mászkál vagy elkezd smárolni, majd nem nézek oda, meg vannak dolgok amiket a heteroknak is illik diszkréten csinálni. De az meg az én magánügyem milyen esetleges ellenérzést vált ki belőlem egy ilyen jelenet.

Igen komolyan gondolom hogy leszarják az emberek ha valaki buzi. Lehet hogy van egy szűk réteg akik emiatt kirekesztőek, hát mit mondjak mindjárt sírva fakadok, ezernyi más tulajdonság miatt rekesztenek ki embereket primitív rétegek, vagy éppen támadnak be. A többség meg pont leszarja amíg nem másznak bele az arcába hogy ő márpedig homokos. Például egy ilyen pride-al pontosan ezt érik el.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#996) dabadab válasza Ijk (#995) üzenetére


dabadab
titán

"Mindenkinek a szexuális élete a magánügye."

Légy szíves, ne inzultáljuk egymás intelligenciáját ilyen blődségekkel.
A konkrét szexuális élet természetesen az, de mondjuk az, hogy ki kivel jár, kivel él együtt, az a magánügynél eggyel kijebb van, konkrétan állami nyilvántartás van róla.

"Lehet hogy van egy szűk réteg akik emiatt kirekesztőek"

Lehet?... Ismét megkérlek, hogy ne csináljunk úgy, mintha hülyék és vakok lennénk.

"A többség meg pont leszarja amíg nem másznak bele az arcába hogy ő márpedig homokos."

Láttál már olyat, hogy egy esküvői menetben véresre verték a vőlegényt vagy a menyasszonyt azért, mert belemászott más arcába azzal, hogy heteroszexuális?

DRM is theft

(#997) mekker válasza szazbolha (#986) üzenetére


mekker
őstag

Szerintem ne te döntsd el más véleményéről, hogy az mennyire trendi és életidegen.. Ezt hányszor kell még leírni?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#998) benedekco válasza Ijk (#995) üzenetére


benedekco
addikt

A feltűnési viszketegség nem egyenlő azzal, hogy azért kell harcolni hogy el legyél fogadva.
A feketéknek is voltak feltűnési viszketegségei mikor azért küzdöttek, hogy ne kelljen külön wc-t használiuk, ne kelljen külön ülni a buszon, hogy ne macerálja a jard az utcán (máig problem), hogy tanulhasson főiskolán fehérek mellett? Mert szerintem nem. Hidd el, ez a pride buli baromi hamar lecsengene, ha nem lenne ma probléma az ha pl Pesten egy buli után kézenfogva megy haza egy meleg pár. Ez ma annyira probléma, hogy konkrétan a saját testi épségüket kockáztatják. Az meg hogy van aki megteszi az meg a kivétel aki vállalja a rizikót.
Minden kisebbségért megy valamiféle küzdelem. A nők is kiállnak és menetelnek, képzeld vannak helyek ahol vannak felvonulások az értelmi fogyatékosoknak, de a tanárok is (az is egy kisebbség, hiszen nem az egész társadalom tanár), de a vasutas is tüntet. A legrosszabb az mikor valami közlekedési sztrájk van és akkor megy a hőbörgés, hogyakkor énmosthogymegyek munkába, tökéletes, nem az hogy valaki bajban ezért megmutatja mi lenne nélküle és segítsünk nekik, nem... de ez már elszaladt. Csak kb pont ez a mentalitás mint a melegek csinálják otthon. Nem veszünk tudomást a problémáról. Nem a melegség a probléma hanem az, hogy pedig igenis meg vannak különböztetve.

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#999) szazbolha válasza benedekco (#988) üzenetére


szazbolha
addikt

"A homoszex teljesen normális"
Nem, nem az. Az azonos neműhöz való vonzódás deviancia, többségtől és normálistól eltérő állapot.

"A homoszex természetes"
Nem, nem az. Az azonos neművel folytatott szexuális tevékenység deviancia, többségtől és normálistól eltérő viselkedés.
.
Szerintem felesleges ezeket erőltetni.
Tessék elfogadni, hogy ma Magyarországon nincs megkülönböztetés, nincs joghátrány, nincs üldöztetés a homoszexuálisokkal szemben, általában a tűrt kategória a homoszexualitás. Mindaddig az is marad amíg be nem akar türemkedni az átlagos, a normális szexualitással és életvitellel rendelkező emberek életébe.
Te ennek a nemkívánatos türemkedésnek egyik szószólója vagy.
.
Ráadásul dagályos lényegtől eltérő érvrendszert próbálsz erőltetni egy olyan témábani, amelyben nyilvánvaló hogy mit és miért nevezünk másságnak.

(#1000) szazbolha válasza mekker (#997) üzenetére


szazbolha
addikt

"Szerintem ne te döntsd el más véleményéről, hogy az mennyire trendi és életidegen.."
.
Szerintem meg de. Én döntöm el (ahogy minden felnőtt/érett ember) hogy más véleménye mennyire trendi vagy életidegen. Nincs más aki helyettünk eldöntené. Az én esetemben én döntök róla. Ezt a jogot nem engedem át sem neked sem másnak, hiszen akkor már nem én rendelkeznék a saját véleményemmel és valószínűleg be kéne álljak mögéd a sorba, ahol a trendi és piszi véleményeket osztják..
.
Neked is meg van a jogod ahhoz hogy az én véleményemről véleményed legyen, tedd meg bátran. Vállalom, hogy ostoba homófob +idióta a véleményem és nem tudom hogy működik szerinted a világ.
Ahhoz viszont nincs jogod, hogy korlátozd bármilyen okból az én véleményemet. Akkor sem ha épp azt állítom hogy a tied trendi és életidegen.
Szóval én döntöm ezt el. És ez így van jól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.