Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) walko válasza Kasya (#2550) üzenetére


walko
tag

Szerintem az árra gondolt. Én is kíváncsi vagyok, nem sikerült ma eljutnom, mert csak 10-13-ig vannak szombaton.

(#2552) hito válasza walko (#2551) üzenetére


hito
nagyúr

De ma munkanap volt, szerintem 6-ig voltak.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2553) walko válasza hito (#2552) üzenetére


walko
tag

Napff, ez nem jutott eszembe :(

(#2554) sadboy válasza Воланд (#2524) üzenetére


sadboy
aktív tag

Itt csak az a kérdés miért nem tudták megcsinálni ilyenre a szoftvert alapból.

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2555) Воланд válasza sadboy (#2554) üzenetére


Воланд
titán

miert nem lett az xp alapbol olyan, mint a win7? pont ennyi ertelme volt a kerdesednek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2556) sadboy válasza Воланд (#2555) üzenetére


sadboy
aktív tag

Hát azért nem egészen ugyan az. Érdekes hogy egyes készülékeket ki tudtak, tudnak adni alapból jó szoftverrel igaz egyik se wp.

[ Szerkesztve ]

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2557) btudos válasza sadboy (#2556) üzenetére


btudos
veterán

Mondj egy olyan készüléket, aminek a legelső gyári szoftverében nincs hiba. Elárulom: nincs ilyen. Nézz meg egy iPhone-t, mikor kijön, 3 nap alatt mennyi apróságot vesznek észre a userek, vagy egy S4-et, ami bevallottan lassú volt eleinte a nagy rivális HTC One-hoz képest, frissítéssel orvosolták. Ezek az abszolút csúcsmodellek, akkor gondolj bele pár kategóriával ezalatt mi megy.. :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2558) hito válasza sadboy (#2556) üzenetére


hito
nagyúr

"ki tudtak, tudnak adni alapból jó szoftverrel igaz egyik se wp."

Ez is milyen troll hozzászólás volt már?! :W Nincs erre itt semmi szükség, köszönjük a jelenléted, ennyi akkor elég is volt. Gyere vissza ha WP készüléked lesz és tartalmilag lesz is mondanivalód, illetve közöd a témához.

Fikázni ne gyere ide! Ennél érthetőbben nem tudom írni, kérni, legközelebb nem így fogok most már szólni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2559) mumk1 válasza sadboy (#2556) üzenetére


mumk1
addikt

De nem is symbian, az is biztos. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2560) Воланд válasza sadboy (#2556) üzenetére


Воланд
titán

lol

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2561) hito


hito
nagyúr

Nagyon jó lett a Black update. Már szivárognak a képek, igaz elég lassan.

Ebben sem sok hibát tudok felfedezni. :) Szerintetek a videófelvételt is érintették a változások? Csak mert annak a képi világa úgy volt jó, ahogy volt. Azon kár lett volna csavarni, pont jól állt neki, hogy túlélestett.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2562) cyanID


cyanID
tag

Hát emberek, nem bánnám ha megerősítenétek abban,h lesz ez a wp8 még sokoldalúbb.

2 hete használom a 1020at,camera gripet is kaptam hozzá, a nilkin tok is jó ajánlás volt a fórumról,köszönöm,

DE

nagyon erősen gondolkozom,h hátha becserélik egy notera.

- zajos a kép sokszor
- nem ártana mátrix fenymeres
- és sok egyéb beállítás, bár az új kamerafelület egyedi...

valahogy a fényképező nem annyira csúcs, mint vártam, egyedül a videó hozza a telefon árához méltó szintet:(

- mediaplayer csak fizetős van,ami mindent visz
-az alap Office is jobb az androidban
- meg egy csomó apróság amitől az okostelefon kiválthat egy pc-t...

Kicsit olyan érzés, mint amikor régen mindenki várta a sam. waven a következő firmwaret,h majd jobb, aztán lassan mindenki megunta.

Kicsit tartok ettől, mégha a Microsoft próbálkozik is a wp-vel.

Félreértés ne essék, abszolúte semmi,de semmi kedvem nincs telefoncseréhez, de azt is tudom,h bizonyos lépéseket időben kell megtenni, azért most még csak adnak talán vmi normális árat ezért.

Bárcsak ugrana egy nagyobbat a rendszer önmagához képest, vagy legalább a fotózás terén ... A Black update nem tűnik túl acélosnak.

Azért írok ide, mert hátha olvasok pár pozitívabb gondolatot is ...

(#2563) hito válasza cyanID (#2562) üzenetére


hito
nagyúr

Hát nagyon sajnálom, hogy nem jött be. A Black meg nagyon jó az eddigi képek alapján, azzal semmi baj nem lesz. A rendszer olyan amilyen. Szükség van némi kompromisszumra ha az ember hosszútávon akarja társnak. Mindenesetre megvannak az előnyei is a zöld robottal szemben. Egyébként amit most az Amber nyújt, attól én is többet vártam állóképek esetén, de a frissítéssel maximálisan elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2564) cyanID válasza hito (#2563) üzenetére


cyanID
tag

Már használod a Blacket?

Mert amit itt linkelt Nokia nagykövet (?) fórumtárs csak pár helyen volt jobb, de az is billegett ...

Én egy komolyabb androidról váltottam,lehet ez is a gond, azért meg kell vallani eléggé el vannak 'kényeztetve' sok sok kisebb-nagyobb jóval a droid tulajok...

Szóval mit tud konkrétan a Black?

...és nem mellesleg milyen frissítési periódusra lehet számítani a jövőben?

(#2565) hito válasza cyanID (#2564) üzenetére


hito
nagyúr

Nem használom, hiszen csak az USA-ban van kinn még. A neten láttam eddig kb. 10 black-kel készült képet, és összeségében nagyot javult, ahogy előre megígérték.

"Szóval mit tud konkrétan a Black?"

Szerintem az első helyre repítette, repíti a 1020-at és nekem ennyi bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2566) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Nem is mertem eddig írni, de örülök hogy talán a Balck-el megjavul az, hogy a színekkel komoly gond van beltérben, vakuval főleg, fehéregyensúlyban se penge, de talán ez az egyetlen gyengesége a kamerának számomra.

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#2567) legiaap válasza hito (#2561) üzenetére


legiaap
nagyúr

Találjak benne?
;]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2568) hito válasza legiaap (#2567) üzenetére


hito
nagyúr

:P

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2569) Szenes20


Szenes20
csendes tag

Sziasztok!
N8-as Nokiáról készülök váltani 1020-ra és az eddig megszokott ügyeskedéseimet meg lehet e oldani a Lumiával? Értem itt az OTG-t, FM transmitter, egyszerű mezei LCD vagy hagyományos TV-re vezetékkel rácsatlakozni (DLNA képesség hiányában), stereo bluetooth headset (BH-214) működtetni fogja e a zenelejátszót és a hívás felvételt, bővíteni ugye nem lehet azt tudom, valamint kifejezetten ehhez a típushoz van e autós tartó? Tudom használni a google-t, de aki már jártas a WP rendszerben, címszavakkal tud válaszolni, amit nagyon megköszönök. :R Üdv: Szenes :)

-Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

(#2570) hito válasza Szenes20 (#2569) üzenetére


hito
nagyúr

Szia! OTG-t és FM transmittert sajnos el kell felejtened (most és mindörökké), a többi megoldható.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2571) Воланд válasza Szenes20 (#2569) üzenetére


Воланд
titán

tv-re se tudod kotni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2572) hito válasza Воланд (#2571) üzenetére


hito
nagyúr

Dehogy is nem. MHL ready a 1020.

Nem értem, most már elbizonytalanodtam. Én úgy tudtam, hogy megfelelő MHL kábellel működik HDMI-n keresztül TV-re kötve :U Itt egy kábel hozzá.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2573) btudos válasza Szenes20 (#2569) üzenetére


btudos
veterán

OTG nincs, FM transmitter nincs (azt telefonban Symbianon kívül nem is láttam még), DLNA nélkül nem tudsz TV-re képet adni, a BT headset menni fog, a zenelejátszó vezérlése kérdéses, de talán nem lesz vele gond.

Szerintem kifejezetten ehhez nincs autós tartó, de van a Nokiának több modellje, illetve a Samsungnak is van nagyon jó univerzális megoldása, én ezeket ismerem, de rengeteg jó megoldás van.

hito: Itt azt írja a táblázat, hogy nem MHL képes.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2574) Воланд válasza hito (#2572) üzenetére


Воланд
titán

nem tamogatja a wp.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2575) hito válasza Воланд (#2574) üzenetére


hito
nagyúr

Sorry, akkor rosszul tudtam. És lesz változás a 8.1-ben? Mondjuk nekem egyáltalán nem hiányzik.

btudos: de itt a DLNA-ra is azt írják, hogy no. Akkor azt sem tudja? :U

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2576) btudos válasza hito (#2575) üzenetére


btudos
veterán

Jogos, odáig már nem néztem. Végülis mindegy, a lényeg hogy non-supported feature az MHL. DLNA meg a Play To segítségével van.

8.1-ről még nincs semmi konkrét információ, csak pletykák.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2577) legiaap válasza Szenes20 (#2569) üzenetére


legiaap
nagyúr

Van egy app, amivel tudsz csatlakozni tvre: [link]
A telefonodon lévő képeket, videókat tudod megnézni a tvn.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2578) Szenes20


Szenes20
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat. Ezek szerint elég sok téren "visszalépés" ennek a telefonnak a használata az N8-hoz képest, persze ez a berögződés miatt lehet, értem, hogy szép az élet vezetékek nélkül, de akkor az egész multimédia állományt is cserélni kellene egyidejűleg. Van egy MK808-am a tv-hez, az képes a DLNA-ra, de lassú és körülményes ellenben a rendszeresített kábellel, ami ott fityeg, aztán Plug & play. Minden estere kipróbálom, de az egyszer biztos, hogy a sokat megélt svájci bicska N8-as funkcióit vissza fogom sírni, mert ismerjük el, elég jól fel van szerelve, miért nem lehet újabb modellekben is viszont látni ezeket? :( Követni fogom most már a fórumot, bízom benne, ha elakadok valamiben, találok segítő szavakat itt a felfedezésre váró WP labirintusában... :C :R Még egyszer köszönöm!

-Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

(#2579) Kasya válasza Szenes20 (#2578) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat igen, a Symbi altal tamogatott funkciok tudnak azert hianyozni, viszont helyette kapsz sok mast, amit N8 nem tudott (annyira).

(#2580) Z-o-t-y válasza btudos (#2573) üzenetére


Z-o-t-y
tag

FM transmitter nincs (azt telefonban Symbianon kívül nem is láttam még)

De volt, az LG arénámba volt, bár nem olyan erős mint a Nokia N78-amban anno, az is egy bitang jó telefon volt.
És ez a funkció nekem is nagyon hiányzik, jó dolog a Bluetooth megosztás, de nem mindenhol van olyan eszköz, egy transmitterel, egy mocskos fészerben lévő kazettás magnóra is rávarázsoltam a zenét, és ez hasznos volt sokszor, de az LG-é nagyon gyér volt, az összes mély eltűnt az éterben...

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#2581) samfishR


samfishR
senior tag

tegnap A38-on kipróbáltam már, hogy mit tud a kamera/mikrofon. Tényleg mint a reklámban :K Roppant jó a hangminőség!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2582) MR007RM válasza samfishR (#2581) üzenetére


MR007RM
addikt

Próbáld ki moziban. Jobban fog venni mint bármelyik mozikópiás film hangja. :K Én éppen most próbáltam ki egy hasonlóan jó mikrofonnal. Lehet legközelebb kép is lesz hozzá. Csak azért nem vettem, mert 2ó 40p talán sok lett volna az akksinak. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2583) vjungesz válasza vjungesz (#2537) üzenetére


vjungesz
tag

Ha valaki megerősítene az előző oldaln leírt problémámban azt megköszönném. Ha egyedi a problémám, akkor, tuti viszem vissza garanciába, mivel a merülés problémám is fenn áll. A háttérben semmi nem fut konkrétan és repülőgép üzemmódban így is 10%-ot merül 5-6 óra alatt. Csináltam gyári beállítás visszaállítást is, nem segített. Azt is kipróbáltam, hogy lefekvés előtt újraindítom, ugyancsak semmi. Ha este nem rakom repülőbe, akkor képes 20-25%-ot merülni, ami szerintem bőven sok. Van egy L800-am is, az ugyanennyi idő alatt merül harmad vagy negyed ennyit. Kinek mik a tapasztalatai?

(#2584) biggamer válasza samfishR (#2581) üzenetére


biggamer
veterán

tényleg tök jó ... viszont beírhatnád, hogy milyen telóval készült ... sokaknak segítenél a döntésben

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2585) vjungesz válasza samfishR (#2581) üzenetére


vjungesz
tag

A hangminőség viszont tényleg iszonyat minőségi, sima beszélés közben is :K
2:29-nél a "huzzad geciiii" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2586) btudos válasza biggamer (#2584) üzenetére


btudos
veterán

Lumia 1020 topikjában szerinted mivel készült? :F

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2587) dejaris válasza btudos (#2573) üzenetére


dejaris
addikt

Regi candy bar sony-ericssonoknak volt ilyen kis csatlakozora bepattinthato fmtransmitterjuk meg.

(#2588) biggamer válasza btudos (#2586) üzenetére


biggamer
veterán

szerinted a YouTube-on ki fogja látni, hogy ez a 1020-as topicjába lett linkelve ??? :U

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2589) btudos válasza biggamer (#2588) üzenetére


btudos
veterán

Nem volt egyértelmű mire gondolsz, bocsánat :B

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2590) samfishR válasza biggamer (#2584) üzenetére


samfishR
senior tag

beírtam :R

(#2591) biggamer válasza samfishR (#2590) üzenetére


biggamer
veterán

:C :C :C :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#2592) spilbi válasza Szenes20 (#2569) üzenetére


spilbi
tag

Autós tartó is van, kifejezetten hozzá (kamera helye is megvan, hogy közbe videózhass). E-bay-en nézegettem, jó áron vannak, több kombináció is (ablakra tapadókorongos, szellőzőre csatlakoztatós, biciklis tartó, stb). Magyar oldalakon nem kerestem még, de az e-bay-es cuccok biztos megjelennek majd itthon is (2-3-szor annyiért persze).

[ Szerkesztve ]

(#2593) hito válasza samfishR (#2581) üzenetére


hito
nagyúr

Azt hittem az A38-on színpadjára csak zenészeket engednek fel :D :P Viszont a hang tényleg brutál. Mély szűrőt használtál?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2594) sadboy válasza MR007RM (#2582) üzenetére


sadboy
aktív tag

Csak nem a Hobbit ? :)

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2595) MR007RM válasza sadboy (#2594) üzenetére


MR007RM
addikt

De az.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2596) samfishR válasza hito (#2593) üzenetére


samfishR
senior tag

elővételben kb 10 híján fogyott el az összes jegy, de biztos szar "zenész" :P

direkt nem volt szűrő, azért hallani a mélyet is:K

(#2597) walko válasza samfishR (#2596) üzenetére


walko
tag

Ez nem a "zenészt" minősíti, hanem a közönséget. ;] :DD

Amúgy a szaund tényleg pöpec!

[ Szerkesztve ]

(#2598) balu333


balu333
tag

Kellemes ünnepeket és Lumiákban gazdag új évet kívánok mindenkinek! ;]

(#2599) BobTail


BobTail
őstag

(#2600) cyanID


cyanID
tag

Jol látom,h cinemagraph gifeket kizarolag akkor tudom megosztani,ha feltöltöm a nokianak? - email ben csak egy képet küld el...?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.