Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3751) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Ha a szerencse, és a futárok is úgy akarják, akkor holnaptól én is csatlakozom a 1020-as táborba :3

8x-ről váltok, talán megéri :P :D

(#3752) girhesfarkas


girhesfarkas
csendes tag

8.1 fent van, kb. maradtak a régi beállításaim, appjaim... akksim viszont mintha jobban bírná a kritikát... vki hasonló tapasztalat?

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#3753) okoska74


okoska74
senior tag

A /beállítások/Képernyő kivetítése --> folyamatos keresésen van. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#3754) Osiris


Osiris
őstag

A végleges 8.1 érkezése mikor várható a 1020-ra?
A 8.1-ben is 30percenként frissülhetnek majd a csempék, illetve olyan linkek megnyitásakor amihez dedikált alkalmazás is van telepítve (pl.: youtube, facebook, stb.) lesz lehetőség az alkalmazásban megnyitni a linket, vagy továbbra is a "remek" böngészővel és a hozzátartozó gagyi lejátszóval nyílnak meg az ilyen linkek?

(#3755) Kasya válasza Osiris (#3754) üzenetére


Kasya
nagyúr

Par honap mulva itt a 8.1 hivatalosan is.
LiveTile 1 percenkent frissul azt hiszem.
Bongesz extrem jo lett. Youtube teljes erteku rajta, akar a PC-n. Sajnos a reklamok is :D

(#3756) Osiris válasza Kasya (#3755) üzenetére


Osiris
őstag

Hmm... akkor lehet, h kipróbálom ezt a DP verziót.
Viszont azt olvastam, hogy a navigációnak nem működik a hangja az új rendszerrel egyelőre. Ez igaz?

(#3757) Kasya válasza Osiris (#3756) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mukodik. Inditaskor ker egy frissitest es kesz. A terkepeket is frissiteni kell.

(#3758) mumk1


mumk1
addikt

A 8.1 frissítés után érdemes csinálni egy FR-t?
Tegnap megpróbálkoztam lehúzni egy egész napot a telóval , de délután 2-re már 15%-ra esett, úgy hogy szinte csak telefonálásra használtam. Mindössze egy Gmail, FB, és a Viber, ami aktív folyamatosan. Mi a bánattól merülhet ez ennyire? :F

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3759) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Srácok!

a nokia gameloft játékokat ad ingyen pár készülékre

Na most eléggé problémás, én konkrétan csak az Order & Chaos-t találtam meg (hozzáteszem, engem a többi abszolút nem is érdekel).

(#3760) Kasya válasza Trevize1987 (#3759) üzenetére


Kasya
nagyúr

:R

mumk1: van par verzio, ami mukodhet:
-meritsd le teljesen, majd toltsd fel teljesen...
-tiltsd le a hatterben futasat a battery sense-nek....
-HR

Ha ezek kozul valamelyik is mukodne, akkor meg mindig nem tartasz ott, mint WP8-nal, de mar elfogadhato lesz.

(#3761) Kasya válasza Trevize1987 (#3759) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyedul a Brain Challenge-t nem talaltam meg...ha valaki esetleg latna.

A tobbi megvan, csak kicsit lejebb kell keresni a listaban, mert meg nincs ertekelve. De az Xbox ikon miatt konnyu megismerni oket.

(#3762) Trevize1987 válasza Kasya (#3761) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Nekem állandóan megszakad az Order and Chaos :D

(#3763) Kasya válasza Trevize1987 (#3762) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sorrendben mindet betettem (kiveve a Brain-t), de meg csak a Moder Combat letoltesenel tart... eszmeletlen nagy jatekok ezek :s
Kenytelen voltam uriteni a fenykepek mappat. AMugy se volt mar sok helyem.

(#3764) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok!

Ha bementek a telefon névjegyébe, nektek is a modellhez "NOKIA 909" van írva?
Mert most ahogy nézem elvileg frissítve van Black-re, de sem .dng támogatás, sem Glance settings nincs benne.. Mi lehet a bibi? :/
Köszönöm!

(#3765) Kasya válasza sszemtelen (#3764) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen, Nokia 909 = Lumia 1020 = RM-875

Toltsd le a Marketbol a Nokia Camerat, majd azon belul menj a Beallitasokba es a felbontasnal latni fogod az opciot.

A Glance meg a Beallitasok alatt kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#3766) sszemtelen válasza Kasya (#3765) üzenetére


sszemtelen
őstag

Remek, köszönöm. Akkor már csak az eltűnt fícsöröket kell megtalálnom :D

(#3767) sszemtelen válasza Kasya (#3765) üzenetére


sszemtelen
őstag

Bocsi a dupláért, a nagy frissítgetésben kicsúsztam az időlimitből :)

Meglett minden ficsőr. Köszönöm :)

Amúgy ez a Glance mennyire eszi az akksit "időközönként be" beállításon? Észrevehetően? :)

(#3768) Trevize1987 válasza Kasya (#3763) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Te hogy találtad meg őket? Nekem eddig csak az Order & Chaos volt meg és csak úgy ha rákerestem, hogy "Order & Chaos Online". Tízszer megszakadt, most újraindítottam a telót, hátha, de most már így sincs meg. Sehogy nem találom, pedig csak ez az egy érdekelne. De ez nagyon :D iPhone-on anno szerettem.

(#3769) Kasya válasza sszemtelen (#3767) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kb semmenyire, mert csak akkor villan fel, ha a kepernyo tetejen, az erzelelo elott elhuzod a kezed...vagy zsebbol kiveszed, fejtol elveszed stb...

(#3770) Kasya válasza Kasya (#3769) üzenetére


Kasya
nagyúr

Angol vagy magyar marketben vagy?

Nekem az angolban csak elkezdtem beirni, felajanlotta es rakerestem...a listan altalaban az 5-10-ik helyen volt.

szerk: franya frissites...ez kulon hsz lett

[ Szerkesztve ]

(#3771) Trevize1987 válasza Kasya (#3770) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Magyarra van állítva minden, gondolom akkor a magyar marketben vagyok :D

(#3772) Kasya válasza Trevize1987 (#3771) üzenetére


Kasya
nagyúr

Allitsd at a Beallitasokban a regiot US-re, inditsd ujra a keszuleket es utana nezd meg a marketbe. A nyelv maradhat magyar, csak a tobbi legyen US. Hatha...

(#3773) Trevize1987 válasza Kasya (#3772) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

végül megtaláltam egy direkt link alapján. le is szedtem, megy rendesen. a leírásban van olyasmi h level 8-ig ingyenes, utána fizetős, remélem ez csak poén.

(#3774) girhesfarkas válasza Kasya (#3772) üzenetére


girhesfarkas
csendes tag

így már nekem is látja, köszi

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#3775) Kasya válasza Trevize1987 (#3773) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha a Nokia logoja volt a marketben, mint feltolto, akkor jot szedtel le.

(#3776) Trevize1987 válasza Kasya (#3775) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

order and chaos

"- Try it and enjoy the first quests. It’s 100% free until you reach level 8!"

(#3777) Kasya válasza Trevize1987 (#3776) üzenetére


Kasya
nagyúr

Erdekes modon a 7 dolcsiba kerullo verzioban is ezt irjak.... szerintem nem lesz fizetos, csak ctrl+c volt a leiras es az eredeti jatekbol. De lepd meg es kiderul :)

(#3778) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Amúgy feketén világító kijelzőn csak nálam látszik két amorf folt a kijelzőn? Nem zavaró, csak a tudat..

(#3779) Kasya válasza sszemtelen (#3778) üzenetére


Kasya
nagyúr

Amennyiben nem nagyobb mint egy ujjlenyomat, akkor normalis. Ez ennek a kijelzonek a "hatranya". Szvsz nem konnyu eszrevenni :)

(#3780) samfishR válasza sszemtelen (#3778) üzenetére


samfishR
senior tag

nálam is van, de csak sötétben látni. egyáltalán nem zavar :N

(#3781) sszemtelen válasza Kasya (#3779) üzenetére


sszemtelen
őstag

Köszi mindkettőtöknek. :)

De mit értesz ilyen kijelző alatt?

(#3782) Kasya válasza sszemtelen (#3781) üzenetére


Kasya
nagyúr

Amoled

Alighanem a gyartas alatt keletkezik es minden telefonnal/kijelzonel mashol, mas mertekben van jelen.

[ Szerkesztve ]

(#3783) sszemtelen válasza Kasya (#3782) üzenetére


sszemtelen
őstag

Oo fene, akkor ehhez még hozzá kell szoknom :D

köszönöm a válaszokat :)

(#3784) samfishR


samfishR
senior tag

no közben rászereltem én is a 8.1-et, eddig tetszik. IE tényleg sokkal faszább, gyorsabb lett :) notification center tetszik, hiányoltam. :K

(#3785) Kasya válasza samfishR (#3784) üzenetére


Kasya
nagyúr

IE eseten erdemes megnezned a swype funkciokat (balrol jobbra huzva a kepet es jobbrol balra) ;)
Nem mindenki veszi eszre.

(#3786) Fernet válasza sszemtelen (#3783) üzenetére


Fernet
senior tag

Nálam is van hasonló 925-ön. Én is aggódtam miatta mikor megláttam, de mint kiderült ez ilyen. Este ha sötét szobában használom a telót még zavar kicsit, de kezdek hozzászokni.

[ Szerkesztve ]

(#3787) sszemtelen válasza Fernet (#3786) üzenetére


sszemtelen
őstag

Pont a Te posztodat találtam meg a 925-ös topikban. Azért elég komoly hogy mennyire kifinomult a technika, és mégis milyen hibái vannak.. :D

(#3788) samfishR válasza Kasya (#3785) üzenetére


samfishR
senior tag

kösz a tippet, tényleg jó fícsör :D

(#3789) Janika-1982


Janika-1982
tag

Szép telefon,kár hogy nincsen memóriabővítés lehetősége,hangszínszabályzó van benne?

(#3790) Воланд válasza Janika-1982 (#3789) üzenetére


Воланд
titán

van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3791) Janika-1982 válasza Воланд (#3790) üzenetére


Janika-1982
tag

Köszönöm,csak mert a teszt végén nem lett feltüntetve a táblázatban sem.

(#3792) Crus


Crus
őstag

Vodás vagyok.

Érdeklődtem náluk, hogy kb. 14 éve vagyok előfizető, meg bombáznak SMS-ekkel, hogy mennyibe fájna, ha +2 évet aláírnék és elvinnék egy Lumia 1020-at.

!!!189k, vodás, függő, 2 év hűség, előfizetéssel!!!

Miközben a Nokia oldalán már 169k, a független, hűség és előfizetés nélkül nyilván...

Remélem a voda elsüllyed. Ez így mi? Valami rossz vicc?

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3793) sszemtelen válasza Crus (#3792) üzenetére


sszemtelen
őstag

Én 130ért jutottam hozzá, 2 év TELJES KÖRŰ garival, magyar nyelvel, zsííírújan, bontatlanul, függetlenül, mindenül. És fekete. :D

(#3794) Trevize1987 válasza Crus (#3792) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Én is vodás vagyok, faternek brutális céges kedvezményével is kábé semmit nem engedtek volna, mert nem esik bele a kedvezményezett mobilokba.

Újgsm-nél vettem így sárgában (mert szolgáltatóknál ugye az sincs) és 153 volt. De a végén kiderült, hogy alapból adtak hozzá camera gripet ami nagyjából 15 ropi. Szóval nem jártam rosszul.

(#3795) samfishR válasza mumk1 (#3758) üzenetére


samfishR
senior tag

nekem mintha még jobb is lett volna az üzemidő. napközben ment 2óra zene, mellette böngészés is volt, meg FB, viber, skype futnak mindig. most van 45%-on, reggel 7kor húztam le töltőről. :F

(#3796) Crus válasza sszemtelen (#3793) üzenetére


Crus
őstag

Kellemes! Nokia gyári gar?

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3797) Crus válasza Trevize1987 (#3794) üzenetére


Crus
őstag

Mázlisták :-(

149k, független, fekete, 2 év Nokia gar, full pakk a legjobb amit találtam eddig.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3798) mumk1 válasza samfishR (#3795) üzenetére


mumk1
addikt

Nem a frissítéstől lett rosszabb nekem se, már előtte sem volt egy üzemidő bajnok.
Viszont a múlt héten külföldön le volt tiltva rajta a mobilnet és érdekes módon úgy elment két napot is, úgy hogy gondolom valami alkalmazás meríti, de rendesen. Mindegy, szerintem újrarakom a hétvégén, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3799) Crus


Crus
őstag

Amikor ti megvásároltátok a készüléket ezek

- camera grip

- wireless töltő

- tripod

benne voltak a dobozban?

Ebben a videóban is szerepel.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#3800) Воланд válasza Crus (#3799) üzenetére


Воланд
titán

nem, ez valami marketing csomag.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.