Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) mumk1 válasza hito (#2446) üzenetére


mumk1
addikt

Vagy a KKV5-ből 0Ft-ért. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2452) koboldozat válasza Wa2x_ (#2450) üzenetére


koboldozat
senior tag

Na akkor csak halad a rendszer mondjuk lehet a frissítéssel már ezek majd lesznek de ki tudja.
Hát igen a menthető profilok azok nagyon hasznosak. Meg azért jó ez a 3 beállítás a kontraszt élesség meg a színtelítettség mert egyből látom milyen lesz a kép és nem kell utólag ilyen dolgokat szerkesztenem.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2453) legiaap válasza Wa2x_ (#2445) üzenetére


legiaap
nagyúr

Addigra már az ára is mérséklődni fog és jó vétel lesz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2454) Wa2x_ válasza koboldozat (#2452) üzenetére


Wa2x_
veterán

A szerkesztésnek is megvan a varázsa, én rabja lettem... :B De érthető az igény, de nem hiszem, hogy ezek benne lesznek. :(

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2455) Wa2x_ válasza mumk1 (#2451) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ez mi ez a KKV? :U

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2456) mumk1 válasza Wa2x_ (#2455) üzenetére


mumk1
addikt

Üzleti előfizetői árlista. Nekem pont ennyibe került. :B

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2457) koboldozat válasza Wa2x_ (#2454) üzenetére


koboldozat
senior tag

Én is szeretek szerkesztgetni van amikor szoktam is de csak néha szoktam ezt a 3 beállítást amikor nem sok időm van megörökíteni egy témát és utólag kell ezeket rárakni :D
Hát pedig jó lett volna ha tudnám hogy tudja majd ezeket a beállítási lehetőségeket a frissítés utan akkor nem is gondolkoznék rajta.
De így lehet marad a 808 és inkább lesz mellé egy 1520 :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2458) Wa2x_ válasza mumk1 (#2456) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nekem nem akarsz "venni" egyet legjobb barátom? ;] :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2459) mumk1 válasza Wa2x_ (#2458) üzenetére


mumk1
addikt

Őőőő, pont azon gondolkodtam sörözés közben, hogy kit lephetnék meg karira egy új 1020-al... :DDD :D

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2460) hito válasza koboldozat (#2449) üzenetére


hito
nagyúr

Nem kell annyira túldimenzionálni ezt az algoritmus dolgot. Vissza fognak venni a színből, meg javítani fognak a zajszűrésen, semmiféle átültetés nem lesz itt. Az symbian, ez WP, almafát sem oltunk körtével (ha jól tudom). Javítva lesznek a hibák, ennyi, meg remélem 1-2 feature belekerül. Például nem ártana egy pause és pillanatkép funkció videofelvétel közben.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2461) walko válasza hito (#2460) üzenetére


walko
tag

Dehogynem oltunk! Azon terem az alte és a körma. :DDD

(#2462) hito válasza walko (#2461) üzenetére


hito
nagyúr

Naugye :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2463) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Holnap megyek vandálkodok egyet a 1020-szal a deres lankákon és jeges völgyekben, aztán hátha lesz valami a múltnak.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2464) #18001664 válasza Wa2x_ (#2463) üzenetére


#18001664
törölt tag

Deres lanka, jeges völgy? Hol élsz te Tibetben? :DDD

(#2465) Wa2x_ válasza #18001664 (#2464) üzenetére


Wa2x_
veterán

:DDD szép volt a táj ma is, fehér fák, sárga avar, majd holnap dobok be képeket ide is. ;) persze, ha marad az állapot holnap reggelig is...

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2466) MR007RM válasza Wa2x_ (#2445) üzenetére


MR007RM
addikt

"minden így maradna, akkor annyit kell tudnod, hogy a 1020 jobb 5 MP-ben"

Tudod azért nem vagy semmi. Ezt csak azért jegyzem meg, mert jelenleg ég és föld a kettő közötti különbség. Holnap megyek szemészhez. Látom egy fotómat sem nézted mostanság. Vajon hasonló helyzetekben az 1020 mit produkálna kézből? És nem csak többlet zajról van szó. Tudom akarjunk jót a Nokiának és hazudjunk jó nagyot a jövő reményében. :W .

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2467) #18001664 válasza Wa2x_ (#2465) üzenetére


#18001664
törölt tag

Mázlista, itt meg semmi :( Lövöldözzél ám jó sokat!

(#2468) Wa2x_ válasza MR007RM (#2466) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az én ízlésem és megítélésem szerint jobb (ez nem hazugság, mivel a véleményem kérdezték), szebb színek, jobb élesség, a zaj elenyésző ilyenkor. Viszont megint kiragadtál egy részletet az egészből. Nincs ég és föld különbség ebben a méretben, egy picit jobb a zajszűrése a 808-nak, és élesebb - pont e miatt - a 1020 5 MP-ben. Ennyi.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2469) Воланд válasza Wa2x_ (#2468) üzenetére


Воланд
titán

legkozelebb ird meg a velemenyed privatban es akkor a 808 fanoknak sem okozol almatlan ejszakakat. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2470) hito


hito
nagyúr

Asszem múltkor már le lett zárva ez a vita végérvényesen!

Vagy rosszul emlékszem? :((

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2471) sadboy válasza Воланд (#2469) üzenetére


sadboy
aktív tag

Nekem ettől nem lesznek álmatlan éjszakáim ízlések és pofonok..... :DD

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2472) samfishR válasza MR007RM (#2466) üzenetére


samfishR
senior tag

a jobboldali listán dobd már a kukába ezt a topikot légyszi :) :R

(#2473) Lall válasza samfishR (#2472) üzenetére


Lall
veterán

Sajnos nem lehet. Ide jár(nak) önigazolást keresni. Biztos a pszichológus ajánlotta.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2474) Воланд válasza sadboy (#2471) üzenetére


Воланд
titán

ufofeju forumtarsnak viszont igen. tenyleg nem ertem en ezt. amint egy nala hozabberto leirja, hogy szerinte ez meg az a telefon jobb, mint a 808 rogton jon veresen habzo szajjal, hogy ezt megis hogy kepzeli. vegulis csak kicsit szanalmas. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2475) sadboy


sadboy
aktív tag

Azért az fura hogy, sokak szerint a 808 rosszabb képeket csinál, úgy várjátok azt a frissítést mint a csodát, főleg hogy állítólag a 808 algoritmus lesz benne, hogy
ha annyira jó a kamera miért ettől a frissítéstől vártok csodát ha már egypáran megmondták a tutit, a 808 algoritmusa rosszabb.

[ Szerkesztve ]

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2476) Воланд válasza sadboy (#2475) üzenetére


Воланд
titán

senki nem irta azt, hogy a 808 rosszabb kepeket csinal, csupan azt, hogy vannak olyan esetek, amikor a 1020 jobb. tenyleg nem artana ertelmezni azt, amit egyesek leirnak. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2477) sadboy válasza Воланд (#2476) üzenetére


sadboy
aktív tag

De bizony hogy írtak itt ilyet akinek nem inge ne vegye magára. :)

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2478) Воланд válasza sadboy (#2477) üzenetére


Воланд
titán

akkor viszont nem artana a valasz gombot hasznalni, hogy mas is tudja, hogy eppen mihez szolsz hozza. mert ugye a jelenlegi vitaban ilyen nem hangzott el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2479) sadboy válasza Воланд (#2478) üzenetére


sadboy
aktív tag

Már bocs én nem vitatkoztam, csak leírtam a véleményem ha valakinek szúrja a szemét úgyis törölve lesz.

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#2480) Воланд válasza sadboy (#2479) üzenetére


Воланд
titán

mar bocs, de nem azt irtam, hogy te vitatkoztal. hanem azt, hogy volt egy vita, te a "kozepe" meg beszurtad az ominozus hsz-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2481) klz80


klz80
tag

Hello!

Leírnátok, hogy ki mivel és milyen beállításokkal fotózik jelenleg? Pl az utcai lámpák narancs fényei auto módban inkább fehéres-kékek, míg pl Cloudy beállításnál túl narancsok. Gondolom a saturation értékekkel lehet még bűvészkedni, de kíváncsi lennék kinek milyen beállítás jött be. Köszi.

(#2482) vjungesz


vjungesz
tag

Sziasztok!

Most már én is a boldog 1020 tulajok körét gyarapítom, illetve csak gyarapítanám, mivel van egy kis problémám. Pár oldallal visszább olvastam, hogy másnak is baja volt az akku idővel, ami hála Istennek nálam is előjött az utóbbi 1-2 napban. Ez annyit tesz, hogy este levettem 100%-kal a töltőről és reggelre (5 óra alatt) repülőgép-üzemmódban 33%-ot merült. Reggel (6 óra körül) ismét feltöltöttem és mostanáig 65%-ot merült úgy, hogy egy telefonhívást (pár perc) intéztem, plusz az általános szinkronizációk stb. Az érdekessége a dolognak, hogy ez eddig egyáltalán nem volt, tehát a kérdésem, hogy valaki rájött már, hogy mi okozhatja ezt?

(#2483) inthro válasza Wa2x_ (#2468) üzenetére


inthro
aktív tag

Wa2x_ - melyik jött be jobban mint telefon? Nokia 920 vagy 1020? Melyik tetszett jobban? Akár ránézésre, kézbevéve, tapintàsra, egyszóval nézzünk mindent. Melyik a jobb szerinted? :)
Ha más is válaszolni szeretne akkor jöhet nyugodtan :)

[ Szerkesztve ]

◕‿◕

(#2484) nikilauda válasza inthro (#2483) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nekem van mindkettő, ezért az én véleményem.
1020: nagyon rendben van külsőre.Kamera nagyon szuper. Engem nem zavar a kiálló kamera a hátulján,viszont kézben tartva még mindig jobb számomra a 920.
920: ami még mellette szól az a vezeték nélküli töltés lehetősége. (megoldható a 1020-szal is külön kiegészítővel). Ja, és az ára. Sebességben nincs számottevő különbség.

(#2485) inthro válasza nikilauda (#2484) üzenetére


inthro
aktív tag

Köszönöm :) Várok még beszámolókat, mert nyakunkon a karácsony és kíváncsiak páran a véleményeitekre :)

◕‿◕

(#2486) Wa2x_ válasza inthro (#2483) üzenetére


Wa2x_
veterán

Semmi különbség nincs a kettő között használatban, engem néha zavar a 1020 kamerája, de már megszoktam. Amúgy a 920-at jobban szeretem, nekem annak a formája, súlya nagyon bejön, most is azt használom telefonnak, a 1020-szal csak fotózok, viszont az utóbbi hátlapja kevésbé csúszós, bár már a 920-é sem volt annyira. Szal nálam csak kamerában jobb a 1020. :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2487) inthro válasza Wa2x_ (#2486) üzenetére


inthro
aktív tag

Köszönöm a vàlaszod :) Itt ülnek a leendő tulajok, Nokiát mindenkinek :)

◕‿◕

(#2488) samfishR válasza vjungesz (#2482) üzenetére


samfishR
senior tag

Nekem is előjött ez, de annyival megoldottam, hogy a legutóbb feltelepített kacat appokat letöröltem és kész. Néztem, hogy mik futnak a háttrében és az összes szemét ott volt, pl vmilyen flashlight hulladék app, vmi ócska játék és társai. Ma éjszaka 9%-ot merült 3g-n + wifin. aztán napközben 12óra alatt merült 43%-ot, úgy, hogy telefonáltam vagy 10percet, 2 óra zene, durván 1 óra böngésző+facebook, volt 1 kis angry bids is:D közben végig 3g-n volt, wifi is be volt kapcsolva, de nem volt csatlakozva. Szerintem ez elég jó, ha csak az előző telefonomból indulok ki (igaz, hogy annak csak 1650mAH-es akkuja volt).

a témád fehér? szerintem az is meríthet rajta, bár lehet, hogy ez csak az én hülyeségem:D

(#2489) vjungesz válasza samfishR (#2488) üzenetére


vjungesz
tag

Köszi a választ. Igazából tök hülye voltam, mert eszembe se jutott, hogy a háttérben futó alkalmazások között megnézzem, hogy mi változott. Mondanom se kell, hogy volt ott vagy 10 alkalmazás aminek semmi értelme, hogy fusson a háttérben. Mind kilőttem kivéve a whatsappot, majd ma este kiderül mit sikerült ezzel elérni. Egyébként fekete témát használok, tehát az nem lehet, a fehér tuti, hogy jobban eszi az akksit szerintem is.

Még egy dolog eszembe jutott. Neked\nektek mennyi szabad helyed van\volt gyárilag? Pontosabban fogalmazva van egy egyebek rész a tárterületen belül ami nekem 3,5 giga és ez akkor is ennyi volt már amikor kibontottam és legelőször bekapcsoltam. Lehet tudni, hogy az mi és hogy lehet kipucolni?

(#2490) hito


hito
nagyúr

Woland ide elfelejtette linkelni úgy látom :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2491) Wa2x_ válasza hito (#2490) üzenetére


Wa2x_
veterán

Fxck yeah! :D

Reméljük, hamar ideér... :U

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2492) hito válasza Wa2x_ (#2491) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem egyelőre elég lenne a frissítés után készített tesztképek garmada ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2493) Wa2x_ válasza hito (#2492) üzenetére


Wa2x_
veterán

Itt az első!! 1020 sample pict after Black update:

;]

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2494) Воланд válasza hito (#2490) üzenetére


Воланд
titán

:R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2495) hito válasza Wa2x_ (#2493) üzenetére


hito
nagyúr

Eladó a 1020-am 30eFt-ért vihető :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2496) Lall válasza Wa2x_ (#2493) üzenetére


Lall
veterán

Nem olyan rossz ez. Vonalélességen és a zajon állítanak picit, tuti verni fogja a 808-at. Így kb. pariban vannak. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2497) Wa2x_ válasza Lall (#2496) üzenetére


Wa2x_
veterán

Kíváncsi vagyok ezért mit kapsz... ;] De nem alaptalanok a meglátásaid! :D

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2498) TTomax válasza hito (#2490) üzenetére


TTomax
nagyúr

:))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2499) Kasya válasza Wa2x_ (#2493) üzenetére


Kasya
nagyúr

Siemens s45-on nézem es teljesen korrekt fotó ;]

[ Szerkesztve ]

(#2500) #18001664 válasza Wa2x_ (#2493) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem értem miért nem publikálja a Nokia Twitteren vagy Fészen XD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.