Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Lall válasza Wa2x_ (#2150) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem borzasztó minőségűek teljes méretben.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2152) Wa2x_ válasza Lall (#2151) üzenetére


Wa2x_
veterán

Azok, de érdekes, hogy kicsiben mennyire jók meg a kompozíciók is.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2153) BobTail válasza #18001664 (#2148) üzenetére


BobTail
őstag

Leginkább élményben nyújt újat a 1520, ekkora felületen + a két oszlop csempével sokkal tetszetősebb számomra

(#2151) Lalll, mintha automatikus üzemmódban fényképezte volna végig... a barlangosnál nem értem az ISO800 okát, mikor tuti volt rendes fény és állvány. Érdekes, de már máshol is észrevettem, hogy profi fotósok mintha nem tudnának bánni a beállításokkal mobilon - mondjuk érthető is, ISO800 azért nem ilyen egy DSLR kamerán, de akkor ismerje ki, nézze meg hogy milyen beállításokkal milyen képek születnek, és utána alkosson, szvsz :U

[ Szerkesztve ]

(#2154) Lall válasza Wa2x_ (#2152) üzenetére


Lall
veterán

Én nagyon ritkán vizslatom teljes méretben a képeket (minek?), de ez most szemetszúrt mikor megnyitottam az elsőt. Aztán végigkattingattam és mind az. De ahogy mondod, téma, beállítás, esemény, táj, látvány, pillanat, színek... jók.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2155) lalyoska


lalyoska
tag

Kedves Fórumozók!
125.000-ért milyen vételnek tartotok egy Lumia 1020-at megéri?? Használt, de 1 hónapos csak és ha nagyon jó állapotban van, ti adnátok érte annyit??
Köszi!!

(#2156) Vikthor válasza lalyoska (#2155) üzenetére


Vikthor
nagyúr

én majd max 70et adok érte ennél többet mobilra nem költök sose és az is sok btw...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2157) Kasya válasza lalyoska (#2155) üzenetére


Kasya
nagyúr

1 honapos szvsz megeri, ha sertetlen es nem fuggo.

(#2158) MR007RM válasza Wa2x_ (#2152) üzenetére


MR007RM
addikt

Ezt aláírom én is. Aztán milyen furcsa mikor belenagyítunk. Érdekes ez a kamera.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2159) MR007RM válasza BobTail (#2153) üzenetére


MR007RM
addikt

"Érdekes, de már máshol is észrevettem, hogy profi fotósok mintha nem tudnának bánni a beállításokkal mobilon"

Van egy fényképész haverom és egy nyomorult portrét nem tudott készíteni rólam, mikor korábban kezébe nyomtam a telómat. Beállította a menüt úgy ahogy gondolta, aztán akkora fos fotót lőtt, hogy azt nem ecsetelném. Egy másik(vannak páran :) ) meg kidüllesztette a szemét mikor szóba hoztam, hogy imádok iso 50-ben fotózni szinte mindent majd minden helyzetben. Hú az nagyon kemény használjak inkább iso 200-at stb.....azóta nem értem a kemény szót mire értette pontosan. :) Esküszöm nekem az jött le eddig ezekből a megnyilvánulásokból, hogy telefonnal könnyebb fotózni, mint egy komoly fényképezővel, mert túlbonyolítják. :D

(#2155) lalyoska: Miért akarsz tőle megválni? Gondolom a kamera miatt vetted elsősorban. Most fog jönni hozzá pár frissítés. Én a helyedben megvárnám, illetve várnék még pár hónapot és ezalatt inkább beleásnám magam a teló rejtelmeibe, hogy jobban megismerjem mit tud, és azt hogyan tudom a legjobban kihozni belőle. Csak egy jókívánság a részemről. Hamár valamibe belevágtunk ne hátráljunk meg előle, mert mindig az első benyomások az igaziak:R

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2160) walko válasza MR007RM (#2159) üzenetére


walko
tag

Lalyoska venni szeretne ha jól értelmezem.

(#2161) pushalias válasza Wa2x_ (#2098) üzenetére


pushalias
addikt

Angol tudás nem szükséges... [link]

Honor 9 / HP 8470P

(#2162) pushalias válasza BobTail (#2153) üzenetére


pushalias
addikt

Nem válaszoltál az üzenetemre. :O

Honor 9 / HP 8470P

(#2163) Воланд válasza walko (#2160) üzenetére


Воланд
titán

:DDD :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2164) Wa2x_ válasza pushalias (#2161) üzenetére


Wa2x_
veterán

Má' vót'! :P

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2165) MR007RM válasza walko (#2160) üzenetére


MR007RM
addikt

Gyorsan olvastam és későn. Úgy esik ennek a telónak az ára, hogy másra már nem is tudtam gondolni. Aztán volt még egy hozzászólás hogy 70-et adna érte.....összezavart, mert hogy jön ez akkor ide. Szóval teljesen másra gondoltam. Így egyébként azt mondanám nem éri meg és várjon mág pár hónapot, mert lesz az 70-is hamarosan.

(#2163) woland_y2k: Pedig nem volt szándékomban poénkodni, meg gúnyolódni vagy hasonló. Most olvasva pedig tényleg egyértelmű. Akkora marhaság egyébként ilyet kérdezni, mert kinek mi éri meg olyan szubjektív, anyagiak kérdése az egész. Ha lenne elég zsém hito kollegához hasonlóan én is kipróbálnám ezt a telefont meg sok másikat kíváncsiságból, de nincs rá.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2166) BobTail válasza pushalias (#2162) üzenetére


BobTail
őstag

Basszus tényleg... Gyors kiszedem a csipát a szememből és küldöm! :U

(#2168) inthro válasza kpal (#2167) üzenetére


inthro
aktív tag

Szerintem tényleg ekkora különbség van köztük, MM-ban próbálgattuk egy egy éves 920-szal és lehetett látni a különbséget.

◕‿◕

(#2169) Hobbbyt válasza kpal (#2167) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Pedig elvileg nincs eltérés. Mondjuk én azt nem tartom jó megoldásnak, hogy egyszerre méri ugyan azon a wifihálózaton..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2170) samfishR


samfishR
senior tag

na megjött hozzám is a mikulás, GLS-es ruhába volt öltözve, feladtam azt, hogy nekem sárga kell és hozott végül egy fekete lumia 1020-at. :C :C Első benyomások alapján nagyon tetszik! :D androidról tértem át, már untam azt a rendszert. majd még úgyis jövök, ha valami bajom/kérdésem lesz :))

[ Szerkesztve ]

(#2171) Sztif


Sztif
aktív tag

Valaki vett ilyen tokot hozzá? Egész olcsó, és a márkáról már hallottam, jó minőség!

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#2172) legiaap válasza Sztif (#2171) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem nem. Én mutattam még anno ezt a tokot azt le lettem építve, hogy az a bőr a menő, pedig szerintem ez.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2173) Sztif válasza legiaap (#2172) üzenetére


Sztif
aktív tag

Gondoltam hogy azt hozod fel példának, de mind tudjuk hogy az csak belsősöknek jár... :/
De inkább műanyag legyen, konyhán az olajos/zsíros kézzel nem jó a bőrt tapicskolni... :DDD

[ Szerkesztve ]

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#2174) Kasya válasza Sztif (#2173) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem csak belsosoknek...korabban linkeltem honnan lehet rendelni.

Amugy inkabb mar egy Qi hatlap, mint ezt :U

(#2175) hito válasza Sztif (#2171) üzenetére


hito
nagyúr

Én most rendeltem ilyet feketében. Nagyon jó minőségű, kellemes tapintású, korrektül védi amit védenie kell és fóliát is adnak hozzá. Tudom miről beszélek, 808-omhoz is ilyen volt (hozzá kaptam) és azóta az egyik legjobb megoldásnak tartom a gyári tokok után. Szilikon, meg más műanyag szarokkal össze sem lehet hasonlítani. Skyphone-tól rendeltem, hétfőn hozzák.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2176) Sztif válasza hito (#2175) üzenetére


Sztif
aktív tag

akkor hétfőn várom a pontos véleményedet róla, illetve hogy a fólia mennyire makacs (vastagsága miatt jól illeszkedik-e a kijelző lekerekített szélein) Én is feketében vagy esetleg barnában gondolkodom, előre megrendelem mielőtt a telefon megjönne. :)

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#2177) hito válasza Sztif (#2176) üzenetére


hito
nagyúr

A fólia szélét szikével, sebészi pontossággal meg fogom csonkítani, mert a készülék széle le van kerekítve. Ha így tenném fel, akkor hamar feljönne, meg idegesítő is lenne, hogy mindig beleakad a széle a kezembe.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2178) Lall válasza hito (#2177) üzenetére


Lall
veterán

Szinte biztos, hogy a fólia nem fog szélétől a széléig érni. Az ívelt üvegekre (lasd pl. 920) úgy csináljak meg, hogy picit bentebbről kezdődik, hogy ne váljon fel.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2179) mumk1


mumk1
addikt

Na, meg van a grip. :) Ma tettem vele egy kört, tényleg nagyon kényelmes kis cucc, de a telcsi is az volt. Hidegbe, hóba, kesztyűben fotózni, nagyon úri mulatság. :))

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2180) hito válasza Lall (#2178) üzenetére


hito
nagyúr

Az jó hír.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2181) hito válasza mumk1 (#2179) üzenetére


hito
nagyúr

Látom a Tied is fekete :) Mennyivel másabb ezzel fotózni, nem? Van fogása végre a készüléknek, nem csúszkál az ember keze között, mint egy adag takony.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2182) robesz25 válasza BobTail (#2153) üzenetére


robesz25
csendes tag

Nálad akkor a méret a lényeg :D
Sztem ez is egy szemszög

De véleményem az hogy 1520-as kézbe fogni nem valami kényelmes "egykézel" ha csak nem vagy jeti !
Azért többsége azt mondja 4-4,5-4,7 coll -ig kényelmes a telefon tartása ..
hmm... változó kinek mekkora a keze ugye ..

De sztem 1520 már nagy .. De szép ..

(#2183) Kasya válasza mumk1 (#2179) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gyulnek a gripek is a topicban :C

Mar tukon ulve varom en is...

(#2184) mumk1 válasza Kasya (#2183) üzenetére


mumk1
addikt

Csak hogy fokozzam a várakozást, tényleg szuper jó! ;) Tegnap este még videóztam is egyet.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2185) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Hmm.. Elkelt a drága.. :(
Elég vegyes érzés. "Azééé' há' ez csak egy NOKIA"

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2186) legiaap válasza Hobbbyt (#2185) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valamiről lemaradtam? Miért adtad el?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2187) #18001664


#18001664
törölt tag

Előrendelhető a Lumia 1520 a Telekomnál, listaáron 210.990 Ft. Na ennyit nem ér, sebaj, két hónap múlva lesz az 170 is.

(#2188) MR007RM válasza Hobbbyt (#2185) üzenetére


MR007RM
addikt

Erre mondanám, hogy nem teljesen Nokia. Mert a rendszer bizony nem az. Tudom troll offban folytat és kussol...... :(((

(#2187) YamatoVTEC: Meglátjuk. Azért érdekes ez a gondolatmenet, mert ha valaki azért nem venné meg éppen a kinézett imádott telefonját, mert tudja hogy X hónap múlva már sokkal olcsóbb lesz.....a tendenciák. Szóval várok mert tudom hogy megéri......nem is tudom. :U Aztán nem vesz senki csak vár.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2189) Rob700 válasza #18001664 (#2187) üzenetére


Rob700
senior tag

Hmm de várom már, hogy kipróbálhassam... Iszonyatosan nagy, de nekem piszkosúl tetszik...

iPhone 12 128GB Black 

(#2190) #18001664 válasza Rob700 (#2189) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én is meg fogom tapizni az biztos...de pont abban a pillanatban fogom lebeszélni magam a megszerzéséről is. A zseb próba majd eldönti :D Mondjuk, hiányozna nagyon a Xenon vaku a 1020-ból, meg pár dolog.

Második készüléknek tökéletes lenne a 1520 :D

[ Szerkesztve ]

(#2191) Rob700 válasza #18001664 (#2190) üzenetére


Rob700
senior tag

Hmm igen, azért nem egyszerű, hogy 1020 vagy 1520... Mondjuk nekem egy 820-at könnyebb lenne lecserélni rá... (majd egy év múlva) :D

iPhone 12 128GB Black 

(#2192) sipeti2


sipeti2
tag

Sziasztok! Ma sikerült megvásárolnom a készüléket,és nem találom a szavakat annyira tetszik! Mondom ezt iphone 4s,és 4 magos android után.

(#2193) #18001664 válasza sipeti2 (#2192) üzenetére


#18001664
törölt tag

Hoppá-hoppá, még egy büszke 1020 tulaj :D Gratula hozzá! :) Szín?

(#2194) #18001664 válasza Rob700 (#2191) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szerintem a 1020-a választanád :)

(#2195) Land válasza sipeti2 (#2192) üzenetére


Land
veterán

Melyik 4 magos droidot használtad ezelőtt?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2196) legiaap válasza #18001664 (#2193) üzenetére


legiaap
nagyúr

Fizetett hírdetést láthattuk.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2197) Kasya válasza MR007RM (#2188) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hiszen te magad is buzditanal mast a varakozasra, annak hiteben, hogy olcsobb lesz a keszulek... Nem ertem miert gond, ha igy kalkulal a vasarlo.

Hobbyt: Akkor topicban maradt a keszulek? :)

[ Szerkesztve ]

(#2198) Hobbbyt válasza #18001664 (#2193) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Pontosan ugyan olyan színű mint amit én adtam el Ma.. :DD

(#2197) Kasya Úgy néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2199) sipeti2


sipeti2
tag

Fehér :) Huawei p6 meg volt s4 is darabig

(#2200) samfishR


samfishR
senior tag

Kipróbáltam a zenelejátszót és babráltam kicsit az equalizerrel, hát el vagyok képedve. Azt hittem h PowerAMP után itt szar lesz a hangzás/lejátszó, tévedtem. Bekapcsoltam a Dolby-t, vmi eszméletlen :) igaz h maga a lejátszó egyszerű, de mégis csak egyedül azt hiányolom belőle, hogy csak gombokkal lehet beletekerni a számokba, nincs csúszka. (én legalábbis nem találtam sehol). de a hangzás kárpótol mindenért :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.