Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) btudos válasza sipeti2 (#3450) üzenetére


btudos
veterán

Azóta vársz erre a napra? :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3452) sipeti2 válasza btudos (#3451) üzenetére


sipeti2
tag

Alap :D Amúgy tényleg álom telefon, nekem nagyon bejön.

(#3453) siofok00


siofok00
tag

Beléptem tegnap este a klubba.Feher, független. S4-ről váltottam. Volt előtte 808-am es hiányzott a minőségi kamera. Retail Updater fullflash felraktam a Black-et, eddig hibátlan.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/130124779@N02/sets/

(#3454) Lall válasza legiaap (#3449) üzenetére


Lall
veterán

Te már csak tudod, hisz volt egy raklap Note 2-őd, mellé pedig egy 10000m2-es raktárad tele 1020-al. :U

btw, Meddig jársz még "kísérteni'? Mikor unod meg? Azon kívül, hogy bevalottan szándékosan inditod minden nap a troll traktort, más célod van még itt vagy a wp szakmaiban a hozzászólásaiddal?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3455) TTomax


TTomax
nagyúr

Nekem volt note2öm arról váltottam... a két telefon teljesen más világ,nem is lehet őket hasonlítani.Én speciel sosem rootoltam,gyárilag ment ahogy azt a samsungnál kitalálták,hétköznapi használat esetén egy fájó megalkuvást kellett kötnöm a noteal szemben,ez pedig az üzemidő,viszont ezért kárpótol hogy sokkal kisebb (nekem speciel nem volt egy megváltás a note2 mérete),és a kamera illetve az elég jó minőségű offline navigáció.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3456) SpongyaBob válasza Lall (#3454) üzenetére


SpongyaBob
veterán

+1

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3457) Badi82


Badi82
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy 1020-at- és jött is rá valami frissítés, sajnos közben nem figyeltem, hogy mi.
Hogyan lehet ellenőrizni, hogy a Lumia black frissítés rajta van-e már?
Előre is köszi!

Nec Arte Nec Marte

(#3458) Воланд válasza Badi82 (#3457) üzenetére


Воланд
titán

hosszan nyomd le a vissza nyilat. ha van x az alkalmazasok kepenel a jobb felso sarokban, akkor rakta van a black.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3459) Badi82 válasza Воланд (#3458) üzenetére


Badi82
tag

Nekem sajnos akkor azt hiszem, nincs :( Csak összemegy középen a menü, kisebb lesz, és körülötte meg megjelenik a sémának megfelelő színű keret :(
Akkor viszont a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet rávenni egy Magentás (T) telót, hogy frissítsen? :)
Előre is thx!

Nec Arte Nec Marte

(#3460) BobTail válasza Badi82 (#3459) üzenetére


BobTail
őstag

Wifi kapcsolat mellett beállítások - telefonfrissítés, és keress rá! ;)

(#3461) Badi82 válasza BobTail (#3460) üzenetére


Badi82
tag

Szia!

Ez megvolt sajnos, próbáltam többször is, wifit beállítottam, kerestetem, de mindíg azt írja, naprakész :(

Nec Arte Nec Marte

(#3462) Badi82 válasza Badi82 (#3461) üzenetére


Badi82
tag

Sziasztok!

Bocs, tárgytalan, ha több alkalmazás van megnyitva, és nyomom hosszan a vissza nyilat, akkor ott vannak az ikszek a felső sarokban! Akkor elvileg megvan a black?

Nec Arte Nec Marte

(#3463) btudos válasza Badi82 (#3462) üzenetére


btudos
veterán

Igen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3464) spider80 válasza Badi82 (#3462) üzenetére


spider80
őstag

beállítások-extrák+infó. ott is írja.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#3465) Z-o-t-y válasza Badi82 (#3462) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Akkor meg van, de ha a beállításokban lelapozol egészen az extrák+infó-ig, akkor ki lesz írva nagy piros betűkkel, hogy Lumia Black :)

http://instagram.com/_doublez_

(#3466) Badi82 válasza Z-o-t-y (#3465) üzenetére


Badi82
tag

Köszi szépen srácok, megtaláltam, írja is, hogy black! :R :R :R

Nec Arte Nec Marte

(#3467) Injun


Injun
aktív tag

Voltam koncerten és kipróbáltam milyen videot csinál a gép.Tök jó lett a zene csak hát visszahallgatva a bal hangszóró alig szól,a jobb meg mint állat.Mit rontottam el?

(#3468) samfishR válasza Injun (#3467) üzenetére


samfishR
senior tag

sztereóban vesz fel, a jobb oldali hangfalakhoz voltál közelebb :)

ha nagyon zavar, pl sony vegasban az audió sávokat össze lehet kombinálni, de akkor veszít kicsit a részletességéből.

egyébként igen, nagyon jó minőségben vesz fel :K bár nekem alacsony fényviszonyoknál kicsit bohóckodik az autófókusz, de azt felvétel előtt könnyen lehet korrigálni.

[ Szerkesztve ]

(#3469) Injun válasza samfishR (#3468) üzenetére


Injun
aktív tag

A bal sarkában álltam a teremnek,közel a bal hangfalakhoz :(((

(#3470) Kasya válasza Injun (#3469) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor lehet rosszul van bekotve a hangfal ;] Erdekes lenne, ha a telefon cserelne fel... vagy visszhang volt?

Milyen koncert volt? Keresek valakit, aki volt Ennio Morricone-n, mert en 2 kepen kivul mas felvetelt nem csinaltam :O

(#3471) bayarena


bayarena
aktív tag

a Tré megemelte az árát vagy 20 ezerrel:S:S
Nem értem...az S4 a díjcsomagomban már 100ért megkapható, ez meg most 160 lett....

(#3472) Injun válasza Kasya (#3470) üzenetére


Injun
aktív tag

Ha feltöltöm a videot és meghallgatod akkor elhiszed,hogy nem hazudok?

(#3473) Kasya válasza Injun (#3472) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elhiszem neked, nem hazudtoltalak meg :)

Csinaltam egy gyors probat a szobaban a hangfalaimmal. Visszanezve nekem nem vette kulon a jobb es bal oldalt... magyarul mono. Lehet, mert direkt a nagy hangerovel probaltam? Passz...
Sose videozom, igy nekem ez teljesen kiesik. De erdekes felvetes!

(#3474) biggamer válasza Kasya (#3473) üzenetére


biggamer
veterán

hülye kérdés, de az nem lehet hogy fordítva tartottad a készüléket felvételkor és így +cserélődtek az oldalak ?

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3475) Injun válasza Kasya (#3473) üzenetére


Injun
aktív tag

Úgy tartottam a készüléket ahogy azt "kell" pld. fotózáskor.

Video

[ Szerkesztve ]

(#3476) biggamer válasza Kasya (#3473) üzenetére


biggamer
veterán

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3477) Kasya válasza Injun (#3475) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat igen, a jobb dominal....olyan mintha lefogtad volna (a telefon tetejen(?)) a microphonet.

(#3478) Injun válasza Kasya (#3477) üzenetére


Injun
aktív tag

Igen,de nem :N Akkor vajon mi lehet?Még csinálok vele felvételt aztán kiderül.Lehet,hogy szennyeződés.

(#3479) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Nektek is szeretne minden nap frissülni a Viber? De nem nagyon sikerül neki :) legalább is nálam.

http://instagram.com/_doublez_

(#3480) samfishR válasza Injun (#3478) üzenetére


samfishR
senior tag

ennyire valóban nem kellene, hogy féloldalas legyen, ha így szinte majdnem középen álltál. összehasonlításképp: lőttem én is videót a hétvégén, a hangfal mellett álltunk, balos mikrofon kapta rendesen az ívet, de így teljesen olyan, mintha tényleg ott állnék :) [link]

ez a 2 jószág volt tőlünk balra, még ezektől is egész jól bírta a kiképzést a rich recording :) nyilván ha a bass filtert bekapcsolom tisztább lett volna a hang, viszont nem lett volna mély. de itt pont az a lényeg :) na mind1, off vége.

egyébként valami szennyeződésre gyanakodnék, abba a kis p*csa lyukba könnyen beleragad bármi kosz...

[ Szerkesztve ]

(#3481) Injun válasza samfishR (#3480) üzenetére


Injun
aktív tag

A tiéd olyan amilyennek lennie kell,de én baloldalt álltam a falnál. :DDD

(#3482) Воланд válasza Z-o-t-y (#3479) üzenetére


Воланд
titán

bug miatt akar minden nap frissulni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3483) legiaap válasza biggamer (#3476) üzenetére


legiaap
nagyúr

Alakul az ára

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3484) inthro válasza samfishR (#3480) üzenetére


inthro
aktív tag

:D Hatalmas party, meg tudnád mondani a hallott számokat? :B Szeretem amikor beülök a kocsiba és masszíroz egy picit :B

◕‿◕

(#3485) Kasya


Kasya
nagyúr

(#3486) Lall válasza Kasya (#3485) üzenetére


Lall
veterán

A Nokia komáromi gyárában, tudtommal már nem gyártanak telefonokat, csak szoftvereznek és csomagolnak. Ezen kívül ennek kb. ugyan annyi köze van az androidhoz, mint a Kindle Fire-nek (az az alapja). Az Asha modelleket válthatják ki ezekkel a készülékekkel.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3487) Sofian válasza Lall (#3486) üzenetére


Sofian
őstag

Annyi köze van hozzá, hogy Android. Attól, hogy fork és nincsenek benne Google Appok attól még Android.

[ Szerkesztve ]

(#3488) Lall válasza Sofian (#3487) üzenetére


Lall
veterán

Ergo ez egy androidos Nokia. Mindenki a boltokba, riadóóóó!!!

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3489) sipeti2 válasza Kasya (#3485) üzenetére


sipeti2
tag

Ez szimpla marketing fogás : Mivel az Androidot naponta 2x-3x újra kell indítani , többször fogjuk látni bekapcsoláskor a NOKIA feliratot.

(#3490) Kasya válasza sipeti2 (#3489) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hogy mi? :C

(#3491) saiyajin válasza sipeti2 (#3489) üzenetére


saiyajin
senior tag

Lol! :D

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#3492) nikilauda válasza sipeti2 (#3489) üzenetére


nikilauda
senior tag

miért kellene újraindítani 2-3 alkalommal naponta? :F

(#3493) Vikthor válasza Kasya (#3485) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ráadásul nem is flagshippel debütál és elkésett vele a Nokia.. kár érte, mert simán lehetett volna a világ legjobb mobilcége ezzel... bár előtte az volt ezt tudjuk. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#3494) btudos válasza nikilauda (#3492) üzenetére


btudos
veterán

Iróniadetektort kapcsold be ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3495) nikilauda válasza btudos (#3494) üzenetére


nikilauda
senior tag

Aha :) álmos vagyok

[ Szerkesztve ]

(#3496) Sztif


Sztif
aktív tag

Skacok! Gyorsan megválnék 2db toktól... Privátban írjatok akit érdekel.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#3497) Tomy Yayo válasza Sztif (#3496) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Tervezgetem egy 1020 vásárlását, de a T miért is ne pont most emelte meg 30-al minden csomagban kb. (és eddig se volt náluk olcsó). Esetleg tudnátok segíteni, hol lehet a legjobb áron beszerezni ilyen telót? Vagy, hogy merre keressek? Használtpiacon alig találtam, úgyhogy marad a bolt. Ha van, akár camera grippel, ha lehet fehér teló kéne (volt fekete L800-am, és a fekete ház valamiért nagyon kényes, aztán láttam fehér 920-at, amire sokkal kevésbé vigyáztak, mégse látszott rajta semmi), de ez nem létszükséglet.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3498) bardo


bardo
tag

Nagyon klafa :)

Amazing Light Painting with a Nokia Lumia 1020 Smartphone

http://www.youtube.com/watch?v=bZO__KO3UmY

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#3499) csacsi67


csacsi67
addikt

Adott egy gyári független Nokia garis 1020.Ma beletettünk egy másik sim kártyát sim hiba ,T-mobilos ma lett kihozva a T-töl sim hiba ezt irja induláskor beletettünk egy másik T -kártyát szintén sim hiba több szolgálató kártyájával probáltuk mindre sim hibát dob .Érdekes ,hogy amivel eredetileg van használva azzal nem dobja ezt azonnal fel áll a hálozatra.Ezek a kártyák amivel probálva lettek másik tipusu telefonakban minden gond nélkül üzemelnek.Mi lehet a hiba oka. :F

(#3500) Vikthor válasza csacsi67 (#3499) üzenetére


Vikthor
nagyúr

szervíz?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.