Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) koboldozat válasza Kasya (#2800) üzenetére


koboldozat
senior tag

engem is megvett kilóra :D

de itt van meg egy kis photo quality osszehanslítás

test

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2802) Kasya válasza koboldozat (#2801) üzenetére


Kasya
nagyúr

De ez alighanem a Black (1520) vs Black elotti (1020) teszt. A Black-et azert varom, mert nagyon emlekeztetnek a kepek szinmelysegei, elessegei az N8-hoz, amiket annyira megszoktam.

(#2803) koboldozat válasza Kasya (#2802) üzenetére


koboldozat
senior tag

azt nem tudom mikori a frissétés vagy hogy hogy van de azért elég sok telót lehet hasonlitgatni a többihez még n8-ot is :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2804) koboldozat


koboldozat
senior tag

Melyik a legfullosabb játék most wp8-ra??

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2805) zoo8800 válasza Kasya (#2800) üzenetére


zoo8800
veterán

Engem nem. Nemrég próbálgattam egyik haverom Galaxy Megáját, ami kb. akkora, mint a 1520. Sose kellene ekkora telefon napi használatra. Jó a nagy kijelző, de se kezelni, se zsebre rakni nem jó.

rip and tear, until it is done

(#2806) Kasya válasza koboldozat (#2804) üzenetére


Kasya
nagyúr

En a Rayman-t, Doom & Destiny-t es Artifex Mundi jatekokkal jatszok. Az utolsonak nekem nagyon tetzsik a grafikaja es a sztorija :)
Bar sztoriban a D&D hatalmas.. :)

zoo8800: Ezt nem tudom. De utobbi kozel egy evemet tekintve nekem a telefon vagy autos tartoban vagy kezben van. Ritkan rakom zsebre, csak ha mindket kezem kell es nincs elottem asztal (pl. vasarlas).
BobTail esetleg dobhatna fel egy kepet, hogy hogy nez ki zsebben, mint anno L1020 eseten :D

[ Szerkesztve ]

(#2807) legiaap válasza koboldozat (#2804) üzenetére


legiaap
nagyúr

Modern Combat 4
Halo
N.O.V.A 3

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2808) Ck.


Ck.
addikt

Vki megtenne, hogy kipróbálja az online filmes, sorozatos oldalakat, hogy lejátsza-e a wp? Videa, movshare, TV2.hu videók, online-sorozatok.tv, stb.

Köszönöm :R

(#2809) legiaap válasza Ck. (#2808) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem hinném hogy menni fognak. Mi lett az iPhone-oddal?
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2810) koboldozat válasza legiaap (#2807) üzenetére


koboldozat
senior tag

akkor ezek a legjobbak szerinted egy lumia 1020-on is elmennének ezek a játékok??

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2811) Ck. válasza legiaap (#2809) üzenetére


Ck.
addikt

Még meg van, flash ellenére tökéletesen viszi hibátlanul.
Tetszenek a Lumiak, ha nem laggolna néha be az ios7, eszembe se jutna a váltás, de igy kikacsintgatok 1020-1520 fele. De csak ha mennek a sorozatok. A másik esélyes a Note3, a harmadik meg hogy maradok a seggemen. :D

(#2812) legiaap válasza koboldozat (#2810) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem kérdés, hogy elmennek-e.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2813) koboldozat válasza legiaap (#2812) üzenetére


koboldozat
senior tag

értem :)

még egy kérdés mennyi differencia van az adreno 225 és az adreno 330 között?? ha esetleg tudsz vmi infót adni erről

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2814) legiaap válasza koboldozat (#2813) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt majd megválaszolja helyettem más, mert nem tudom.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2815) btudos válasza koboldozat (#2813) üzenetére


btudos
veterán

GPU comparison

Itt ugyan csak 320 szerepel, de viszonyítási alapnak jó, a 330 még annál is erősebb valamivel.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2816) Osiris


Osiris
őstag

Hol érdemes camera grip-et venni mostanában? Én mindenhol 22eFt körüli árat látok. Van ennél olcsóbb bolt?

(#2817) Bukk900 válasza Osiris (#2816) üzenetére


Bukk900
őstag

Itt 15k mindhárom szín.

(#2818) balu333


balu333
tag

T-nél domino feltöltőkártyás ár 145990Ft, kezd barátságos ára lenni, de még nem az igazi :DDD Ilyen sem mostanában volt, hogy olcsóbb egy telefon a szolgáltatónál (feltöltőkártyás ár), mint kártyafüggetlenül.

(#2819) koboldozat


koboldozat
senior tag

Érdekesség!

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2820) Kasya válasza koboldozat (#2819) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szep! En is lassan tervezem b.nomet bevonni egy 520-ba, mert a SE Xperia Mini-je mindentol meghal.

Amugy erdekesseg (bar tudom, eliras) ;]

"Ezek pedig az országok, ahol a Windows Phone a második vezető operációs rendszer:

Dél-Afrika"

[ Szerkesztve ]

(#2821) btudos válasza Kasya (#2820) üzenetére


btudos
veterán

Dél-Afrika egy ország ;)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2822) partytime25


partytime25
tag

Tiszteletem mindenkinek.
Valaki tud bővebb infót mikor jön a black 1020 ra európába? Próbáltam utánakeresni valami olyasmit találtam január 8 (china) .. Gondolom ez még nem nekünk szánták.... :F

(#2823) btudos válasza partytime25 (#2822) üzenetére


btudos
veterán

Még az első negyedévben várható a megjelenése.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2824) hito válasza btudos (#2823) üzenetére


hito
nagyúr

Január. Az első negyedév egy csöppet túlzó és pesszimista.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2825) btudos válasza hito (#2824) üzenetére


btudos
veterán

Semmi biztosat nem lehet tudni, azért írtam így. Az első negyedévben tuti itt lesz, hogy azon belül mikor, azt a Nokián meg esetleg a Microsofton (bár rajtuk semmi nem múlik, a GDR3 kész van) kívül nem hiszem hogy sokan tudják.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2826) Kasya válasza btudos (#2821) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugy erted Dél-afrikai Köztársaság es nem mint Dél-Afrika :U

[ Szerkesztve ]

(#2827) btudos válasza Kasya (#2826) üzenetére


btudos
veterán

Németországot is Német Szövetségi Köztársaságként emlegeted mindenhol, ugye? :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2828) Kasya válasza btudos (#2827) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha egyezne egy kontinens reszevel a neve, igen, ugy irnam le egy cikkbe :) De termeszetesen tudom mirol van szo, megertettem az elejen is, azert is tettem oda egy emote-ot.

(#2829) partytime25


partytime25
tag

Köszönöm a választ akkor csak türelem kell kivárni... :)

(#2830) partytime25


partytime25
tag

... Még egy kérdésem lenne hátha valakinek működik vagy tud rá megoldást...
Ugyebár ha beállítom az órát mutassa miután lezár a telefon ezzel nincs baj , viszont azt szerettem volna ami a lényeg lenne ha hívnak ne kelljen ki be lockolgatni a telót megnézzem volt hívásom. Jó lenne ha az óra mellett mutatná standby ba (egy üzi vagy hivás jel). Lehet behalucináltam mindha mutatta volna régebben amber frissités előtt ,most meg akárhogy állítgatom max az órát jelzi ki meg le van némítva meg töltőn van.. Ugye a régi n8 pl leddel jelezte hogy volt hívásom távollétembe... ez eléggé hiányzik erről... ha esetleg tudtok valami megoldást amit be tudok kapcsolni megköszönöm. Viszont ami érdekes ha bemegyek a beállításokba ott tudom beállitani ugyebár hogy megjelenjen az óra... szürkén irja is hogy "mutatja az időt meg ha be van állitva a hivással kapcsolatos infókat is megjeleníthet". Csak az a kérdés hogyan :)...

Ha van ötlet előre is köszönöm.... :R

(#2831) btudos válasza partytime25 (#2830) üzenetére


btudos
veterán

Amber előtt nem is volt óra lezárt kijelzőnél (na meg 1020 sem volt Amber nélkül, eleve azzal jött ki), szóval az tuti nem stimmel, de a Black update-tel érkezik ez a lehetőség, frissül a glance screen is.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2832) partytime25 válasza btudos (#2831) üzenetére


partytime25
tag

... Köszönöm válaszod akkor a BLACK lesz a megoldás mindenre :)... Viszont látom te benne vagy a témában akkor egy utolsó kérdésem lenne mielőtt frissitettem cam appot fenn a kis ikonokból a vakunál volt egy plussz funkciom. vaku ki , auto vaku, bekapcsolt vaku, meg egy fókuszfény vakuként F betüvel jelölte , most meg csak fókuszhoz használja a ledfényt előtte meg miközbe exponált és bekapcsoltam folyamatosan világított az jó volt közeli sötét tárgyaknál. Esetleg ezt vissza lehet valahogy varázsolni? Meg a másik én mindenhol úgy látom képeken a fotó felületet hogy a záridő,WB , stb megjelenik a kijelzőn egyszerre és állítgatni lehet... nálam amit kiválasztok csak az az egy jelenik meg igy sem rossz csak az jobban tetszene....
És még egy utolsó tényleg nézegettem videó lejátszokat te nem igazán találtam müködö appot létezik egyátalán ami mondjuk legalább divx et játszik vagy mkv-t? Mert macera mindig mp4 be konvertálgatni.

Elöre is köszi :R

(#2833) BobTail válasza partytime25 (#2832) üzenetére


BobTail
őstag

A segédfény beállítását átrakták valamiért a 3 pontos beállítások közé, normális lejátszó pedig a Moliplayer.

(#2834) Lall válasza partytime25 (#2832) üzenetére


Lall
veterán

1. Camera appon belül, ..., beállítások, fókusz segédfénye, itt tudod állítani.
2. Kamera ikonra rátapziol és elhúzod kifele az ujjad, bezárás ugyan ez, csak befele húzod az ujjad.
3. MoliPlayer

Nokia Cameráról érdemes még elolvasni Wa2x_ írását. [link]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2835) partytime25 válasza BobTail (#2833) üzenetére


partytime25
tag

Köszi átolvasom a leírást is jo cikk... :R

(#2836) Wa2x_ válasza Lall (#2834) üzenetére


Wa2x_
veterán

;) Terjesszétek az igét fiaim!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2837) Lall válasza Wa2x_ (#2836) üzenetére


Lall
veterán

Lóvét mikor utalod? Decemberben is késtél! ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2838) Wa2x_ válasza Lall (#2837) üzenetére


Wa2x_
veterán

Meglesz, meglesz, nem kell mindjárt fenyegetőzni... ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#2839) koboldozat


koboldozat
senior tag

Hallottam hogy a nem aruházból letöltött dolgokat csak akkor lehet felrakni ha van sd kártya a Lumiákba vagy vmi ilyesmi. Javitsatok ki a ha tévedek. De ha az 1020 ba nem lehet rakni sd-t akkor külsőleg letöltött alkalmazásokat fel se lehet rá rakni csak amit az áruházból le lett töltve??

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2840) Воланд válasza koboldozat (#2839) üzenetére


Воланд
titán

nem aruhazbol letoltott alkalmazasokat arra a telefonra sem lehet feltenni, amiben van sd kartya.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2841) koboldozat válasza Воланд (#2840) üzenetére


koboldozat
senior tag

értem és akkor ezt ne mis lehet sehogysem megoldani?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2842) hito válasza koboldozat (#2841) üzenetére


hito
nagyúr

De miért kéne? Csak egy okot tudok amiért ez fontos lehetne, azt ezen a platformon el kell felejteni ;]

#2843: egyelőre úgy néz ki, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2843) koboldozat válasza hito (#2842) üzenetére


koboldozat
senior tag

Csak azért érdeklődöm mert ha egyszer beruházok egy wp-s telóra akkor tudok-e majd igy leszedni rá dolgokat ezért kérdezem.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2844) Воланд válasza koboldozat (#2843) üzenetére


Воланд
titán

nem fogsz tudni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2845) koboldozat válasza Воланд (#2844) üzenetére


koboldozat
senior tag

hát ezt elszomorodva hallom :(

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2846) duo válasza koboldozat (#2845) üzenetére


duo
őstag

Ez ugy megy, hogy a fizetos progikat megveszed. 😊 sok ingyenes cucc van azert es a fizetosek meg sokszor akciosak, van kulon program ami jelzi az ilyet. Warezolni meg gondolom nem szoktal, igy a problema tkp okafogyott is...

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#2847) dejaris válasza koboldozat (#2845) üzenetére


dejaris
addikt

Hogy fordulnanak fel, amiert nem engednek lopni.

(#2848) koboldozat válasza duo (#2846) üzenetére


koboldozat
senior tag

mondjuk mire odakerulok hogy veszek egy 1020-at vagy 1520-at addigra mar ugy is lesz vmi amivel mat ki lehet ezt kuszobolni.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#2849) Воланд válasza koboldozat (#2848) üzenetére


Воланд
titán

nyilvan. mivel kb ket ev alatt nem oldotta meg senki, majd most, nemsokara....

szerk.: de amugy nem ertem, a 1020 150k korul van, a 1520 meg 200k. szvsz a 10%-at a telefon aranak nem tudnad elkolteni programokra, hogy ha nem jatszol.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2850) balu333


balu333
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.