Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Kasya válasza oneal1 (#3050) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyomd be erosen a kijelzot tobbszor, tobb ponton... inditsd ujra a telefont... ha tovabbra is fennall a gond, szerviz :(
Melyik ponton csinalja? Milyen gyakran, vagy mi eredmenyezi?

[ Szerkesztve ]

(#3052) oneal1 válasza Kasya (#3051) üzenetére


oneal1
senior tag

nyomkodás is volt és restart is, majdnem a közepén....

áh de komolyan, kiad az ember ennyi pénzt egy telefonért és egyből szervíz...nagyon gáz

pár óránként, random csinálja

(#3053) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Egy kis off: Szerintetek lesz Lumia 525 Magyarországon? Mert öcsém Lumiát akar, és én mindenféleképpen az egy Giga ramosokat javasolom neki, de ez a jelenlegi palettából a 820 tól indul de annyit nem akar érte adni, meg igazából egy 520 is elég lenne neki, de én nem venném azt az 512 ram miatt, a Black-nél is sok mindenből kimaradnak az 1Gb ram alattiak...

http://instagram.com/_doublez_

(#3054) hito


hito
nagyúr

Másnál is javult az üzemidő? Egész éjszaka repülő módban 3%-ot fogyott az akksi. Eddig ez több volt. És nap végére 50%-on van az akksi, pedig ment a telefonálás meg a fotózás. Jóval gazdaságosabbnak tűnik.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3055) Szenes20


Szenes20
csendes tag

Kedves fórumtársak!
2,5 hét használat után még mindig úgy érzem, hogy a WP8 nem nekem való az N8 után, ami valóban nem mai játékos és a Symbian is halott, akkor is az sokkal rugalmasabb rendszer volt a szememben testre szabhatóság szempontjából és több volt a funkcionalitása, de ezt már írtam nektek. Kamerában valóban császár, de ha csak ebben találok benne örömet, akkor nem tartom meg. :O
Lényeg, hogy aki keres megvételre ilyen telefont, nálam talál egyet! :K
Üdv: Szenes :R

-Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

(#3056) koboldozat válasza Szenes20 (#3055) üzenetére


koboldozat
senior tag

Annyit kérdeznék milyen szinű?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3057) BobTail válasza Szenes20 (#3055) üzenetére


BobTail
őstag

Én meg csak annyit kérdeznék, hogy mondanál pár konkrétumot?
Mindenféle rosszindulat nélkül, lehet hogy user-error pár dolog...

(#3058) Szenes20 válasza koboldozat (#3056) üzenetére


Szenes20
csendes tag

Fekete színű. ;)

-Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

(#3059) koboldozat válasza Szenes20 (#3058) üzenetére


koboldozat
senior tag

értem ok nálam mostanában nem nyerő a fekete hanem a fehér :D

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3060) Kasya válasza Szenes20 (#3058) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert az biztos, hogy stabilitas, gyorsasag teren en eg es fold kulonbseget tapasztaltam. FM transzmittert buktam, viszont minden mas ugyan ugy megtalaltam benne... na jo, OTG meg hianyzik es a HDMI. Ebbol egyedul a HDMI, amit kehavonta egyszer ha hasznalnek.

(#3061) Szenes20 válasza BobTail (#3057) üzenetére


Szenes20
csendes tag

Szeretem a háttereket, nem csak zárolási képernyőn, a főképernyőket, a rácsos menüszerkezetet, azt, hogy nem kell arra ügyelnem, hogy az ébresztő mien hangerőn fog reggel ébreszteni, vagy hagyni elaludni, nem tudom a szundi idejét beállítani. Lehet van hozzá app, de tudja egy telefon alapból is. Aksi is lehetne izmosabb is egy ilyen kategóriás telefonba, mert ha már ez volt a szempont, a kamera motorozások és bulik alkalmával, akkor ne szabjon gátat az elkészült fotók számában. A kijelző valóban nagyon szépen olvasható és az amolednek köszönhetően a fekete tényleg fekete, jó rajta még filmezni is. Bluetooth headsettel használom, ha azon nyomom a felvétel gombot, akkor a telefon hangszórója és mikrofonja lesz aktív, pedig headsetet használok. :((( A másik, hogy a hangszínszabályzó beállítani ilyen fajta zenehallgatás mellett nem élnek :F Fontos lenne DLNA-t nem támogató TV-n megjeleníteni a képet. A belső memória nem egy sebes jószág ha adatkábellel rácsatlakozom, emellett nem bővíthető és egy rendes fájlkezelőt nem találtam rá, ami minden rajta lévő mappát lát és kezel. Moliplayert megvásároltam, az működik jól, de elég lehangoló, hogy a filmtekercsbe a képek közé kell bemásolni a filmet. A GPS nagyon jó egyébként. A csempés kialakítás szépen elhelyezgethető, és idővel megszokható, mi merre van, és amiért ki van találva, azt maximálisan hozza, hogy gyorsan elérje a user, amit szeretne, de nem egy szemrevaló megoldás. Mindenki vethet rám egy követ, mert ilyeneket tartok fontosnak, amiket leírtam, mindent tudomásul veszek, hogy miért ilyen a felület, és hogy miért ilyen a hardver, energiatakarékosság és miegymás miatt, de nekem túlontúl egyszerű. Használható, de még nem most jött el nálam az az idő, hogy beérjem annyival, amit egy rendszer ad és korlátok közé kényszerítsen. :N
Remélem senkit nem bántottam meg és sikerült a kérdést megválaszolnom. :B

-Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

(#3062) Szenes20 válasza Kasya (#3060) üzenetére


Szenes20
csendes tag

Egyszer lefagyott kamerázás közben, 5 percig megmeredt a kép, majd felkiáltó jellel újraindult és egyszer netezés közben semmi előjel nélkül indult újra. Van azért gond a stabilitással. Black-el lehet stabilabb lesz. :K

-Te hogyan készíted a lekvárt? - Kinyomom a buktából!

(#3063) Kasya válasza Szenes20 (#3062) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hmm..pedig en pont a fentebb irtakat szeretem a legjobban benne (Black nelkul egyenlore).

(#3064) dejaris válasza Szenes20 (#3061) üzenetére


dejaris
addikt

nem kell arra ügyelnem, hogy az ébresztő mien hangerőn fog reggel ébreszteni,

Ha felytetore allsz, akkor is ugyanolyan hangeron fog ebreszteni minden reggel.

(#3065) spilbi válasza oneal1 (#3052) üzenetére


spilbi
tag

Én 2 azaz KETTŐ hibás készüléket kaptam. 3 napos cseregaranciával kaptam az újakat. A harmadik készülék úgy néz ki hogy hibátlan. Szóval kitartás :D

Szenes20:
Totál átérzem. N8 után lett egy androidos telóm, most ez. Vannak egészen eszement hiányosságai. Tudtommal néhány már jó ideje szerves részét képezi a WP-nak. Amit igazából nem értek, hogy amikor a frissítésekről beszélnek, sehol nem olvasok olyat, hogy ezek javítanák. Nagyjából ott tartok ahol Te. Ha nem tudok hozzászokni, meg kell válnom tőle.

(#3066) oneal1 válasza spilbi (#3065) üzenetére


oneal1
senior tag

elgondolkodtam most én is ezen a 3 napos csere dolgon, de az a baj, hogy nehéz pont akkor odavinni amikor csinálja ezt:S

szóval valószínű, hogy épp nem szarakodik mikor bevinném, akkor meg bennt akarják tartani gondolom

(#3067) Osiris


Osiris
őstag

A Black updattel jön a wp 8.1 is, vagy az külön fog jönni, vagy hogy is van ez? :F

@oneal1
Ezt a képernyőnyomkodást nekem is csinálta párszor (első 1 hétben) mikor új volt, de valamiért egyszer csak leszokott róla és azóta ilyen gond nincs vele. Akkoriban a batery nevű akku figyelőre sokmindent rá lehetett fogni: pontosan 24 óránként újraindult a telefon tőle meg egyéb furcsaságok is voltak, áttértem insider-re és azóta semmilyen működési problémám nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3068) Воланд válasza Osiris (#3067) üzenetére


Воланд
titán

meg be sincs jelentve a 8.1. szoval nem, nem azzal jon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3069) oneal1 válasza Osiris (#3067) üzenetére


oneal1
senior tag

köszi a tippet!!

(#3070) oneal1


oneal1
senior tag

Bementem a tmobilnba veszpremben, az szervizes magatol ajanlotta fel a keszulrkcseret amennyiben 3napon belul vagyok:)
szval 15perc es mrgkaptam az uj telefont. Remenykedem hogy ez jo lesz:)

(#3071) hito válasza oneal1 (#3070) üzenetére


hito
nagyúr

Király, de az írásra figyelj már oda légyszi. Rossz a szemnek olvasni a soraid.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3072) oneal1 válasza hito (#3071) üzenetére


oneal1
senior tag

:D rendben, de ha útközben vagyok ne vedd már figyelmetlenségnek, ha nem írok ékezeteket:D

nem poénból írtam ékezet nélkül, hanem mert telóról írtam.

(#3073) hito válasza oneal1 (#3072) üzenetére


hito
nagyúr

Ki érdekelnek az ékezetek? Én is szoktam anélkul írni ha telefonról vagyok.

Ez az idegesítő:

tmobilnba

az szervizes

keszulrkcseret

mrgkaptam

3 soron belül.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3074) samfishR válasza hito (#3073) üzenetére


samfishR
senior tag

"Ki érdekelnek"? ;] :D

(#3075) oneal1 válasza hito (#3073) üzenetére


oneal1
senior tag

ember ez most komoly? :W ez ellenőrzőmet nem szeretnéd elkérni?
láttad eddig végig az előző kommentjeimben, hogy rendesen írtam.

Ha valaki rendszeresen így ír, én is szólnék, neki, de ne haragudj ha a lelkedbe gázoltam ezzel az egy posttal:D:D

a többiek remélem jól vannak:)

(#3076) oneal1 válasza samfishR (#3074) üzenetére


oneal1
senior tag

LOOOOOL

erről van szó, ezzel sincs semmi próbléma, csak így most kicsit vicces:)

OFF-ot befejeztem

(#3077) Kasya válasza oneal1 (#3076) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem kotekedesnek szanta, csak megjegyezte... telefonon irva konnyu ilyen hibakat elkovetni, de a Lumia predektivje eleg jo munkat vegez szerencsere :)

A szerkesztest is lehet hasznalni 5 percen belul ;) Nem kell magadra venni a dolgokat, csak fogadd el vagy lepd at.

(#3078) hito válasza oneal1 (#3075) üzenetére


hito
nagyúr

Értem! Szimpatikusan indítasz. :( Jó, hogy itt vagy.

Ja, és ha az offot befejezted, akkor kezd is el. Mert ugyan a téma off volt, de az opciót nem használtad, pedig ingyen van. Esetleg az ilyen postoknál használd az off rádiógombot.

Részemről befejezve, konzekvencia levonva.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3079) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Én most készülök venni egy ilyen mobilos kamerát.
De színben kétségek merültek fel... :U

Van itt valaki akinek sárga színben virít a készüléke,
és Budapest belvárosában meg tudná mutatni nekem pár perc erejéig?
Pl. ma vagy holnap a Blahán?

(#3080) hito válasza HXY (#3079) üzenetére


hito
nagyúr

Látom nem tolonganak a jelentkezők :D Nekem "sajnos" fehér van, így nem tudok segíteni. Feketét szerettem volna, de ez jött szembe akkor éppen, úgyhogy ez lett belőle. Esetleg T-ben nem tudsz kikérni egy sárgát megtekintés céljából? Vagy csak feketéjük van?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3081) Wa2x_ válasza hito (#3080) üzenetére


Wa2x_
veterán

Csak b&w van ott.

Nekik csak fekete van! :DDD

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3082) Kasya válasza hito (#3080) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekik csak fekete...

[ Szerkesztve ]

(#3083) hito válasza Wa2x_ (#3081) üzenetére


hito
nagyúr

Még a végén kiderül, hogy nem is a fehér a fehér holló, hanem a sárga a holló ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3084) Wa2x_ válasza hito (#3083) üzenetére


Wa2x_
veterán

Már szerkesztettem, úgyhogy van sárga és fehér holló is. :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3085) hito válasza Wa2x_ (#3084) üzenetére


hito
nagyúr

Nemsokára akármilyen szerződést aláírnak egy tárgyaláson, ha egy fehér vagy sárga 1020-at csap ki az ember a asztalra :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3086) HXY válasza hito (#3080) üzenetére


HXY
addikt

Sajnos csak feketét forgalmaznak.
Pedig havi szinten járok az Allee megastore-ba.
Nagyon brutál beégés van mind a két kiállított fekete készüléken.
De nem is csoda, hiszen már közel fél éve mennek napi 24 órában...

(#3087) hito válasza HXY (#3086) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, azt én is láttam :D Majdnem emiatt nem vettem meg, aztán rájöttem, hogy azok 24/7-be mennek kb.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3088) #18001664


#18001664
törölt tag

Újra köztetek :P
Vigyor megvan rendesen :D

(#3089) Kasya válasza #18001664 (#3088) üzenetére


Kasya
nagyúr

Welcome back :DDD

Milyen szinu lett? Black-ed van mar? 1520 nem csabitott? :)

[ Szerkesztve ]

(#3090) #18001664 válasza Kasya (#3089) üzenetére


#18001664
törölt tag

Fekete lett, Telekomnál csak fekete van egyelőre!
Black még nincs és úgy tudom 2 hétig még nem várható Magyarországon.
Megnéztem a 1520-at egy Care-ben, gyönyörű de sajnos nagyon nagy...be se tettem a zsebembe, esélytelen.

(#3091) Sofian válasza #18001664 (#3090) üzenetére


Sofian
őstag

Mármint a telekomnál még két hét?

(#3092) #18001664 válasza Sofian (#3091) üzenetére


#18001664
törölt tag

Igen, de ők is csak úgy sejtik...

(#3093) Sofian válasza #18001664 (#3092) üzenetére


Sofian
őstag

Ha jó látom már megint náluk jön utoljára.. :)

(#3094) szebev


szebev
senior tag

www.phoneconnectionslimited.co.uk/Nokia_Lumia_1020_32GB_OEM_Unlocked/p2101683_9621095.aspx
Szerintetek mennyire megbizhato ez az oldal ? Eleg olcso itt a 1020-as :Y

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3095) Kasya válasza szebev (#3094) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem a fizetesnel nem tolti be a fizetesi modot...amugy erdekes, hogy postazasi koltseg sincs.
Bar erdekes dolgot dob ki a gugli elso talalatra roluk :D A legalso commentet is erdemes elolvasni.
Szerintem keress mas lehetoseget, ha teheted.

[ Szerkesztve ]

(#3096) Injun


Injun
aktív tag

Ma vettem egy 1020-ast,de nem tudom hol lehet beállítani a Gmail fiókomat,hogy egyből jelezzen ha levelet kapok.Tudna valaki segíteni?Köszi.

(#3097) Kasya válasza Injun (#3096) üzenetére


Kasya
nagyúr

Allitsd be Outlook-kent. Csak ott van push...

(#3098) Injun válasza Kasya (#3097) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi.Hogyan kell ott beállítani?Sosem csináltam ilyet és csak a felhasználó nevemet meg a jelszavamat kéri.Az meg csak a Gmail-hez van.

(#3099) szebev válasza Kasya (#3095) üzenetére


szebev
senior tag

En angliaban elek es itt altalaban nincs postazasi koltseg ,ha angliabol rendelsz valamit ( lasd ebay ) .
Elolvastam a hozzaszolast amit linkeltel ( koszonet erte ! ) , ezert en ugy fogom csinalni , hogy eloszor telefonon letisztazom veluk mit hogy es hogy mit . Aztan majd meglatom ,erdemes-e tolluk rendelni .
Egyebkent mit jelent az , hohy OEM ?

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3100) Kasya válasza szebev (#3099) üzenetére


Kasya
nagyúr

OEM = eredeti gyari (original equipment manufacturer)
Elvileg gyari garancia kell hogy legyen ra... ennek jarj utana mindenkepp. Elore tuti ne utalj, ahhoz tul olcso. Inkabb szemelyes atvetel, vagy utanvetel inkabb. Ebay.co-uk-n is 322 font a legolcsobb licittel...

Injun: Probald ez alapjan. Remelem az angol nem gond...a kepek segithetnek ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.