Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3601) dejaris válasza legiaap (#3599) üzenetére


dejaris
addikt

Remekbe szabott valasz a sony cincogasara.

(#3602) legiaap válasza dejaris (#3601) üzenetére


legiaap
nagyúr

Lehet valamiről lemaradtam, de ki bántotta/szólt be a Nokiának, hogy mindenkibe belerúg.
Nyilván most ő a legjobb kamerás, de miért kell ez a színjáték. Megkapta már az elismerést a kamerája hisz díjat nyert. Mi a l..aszt akar még?

Nyilván elolvastam... :U

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3603) dejaris válasza legiaap (#3602) üzenetére


dejaris
addikt

El is szoktad olvasni, amit linkelsz?

(#3604) btudos válasza legiaap (#3602) üzenetére


btudos
veterán

Agresszív marketingstratégia, figyelemfelkeltés a lényeg. Mint azt saját magadat megnézve is tapasztalhatod, kiválóan működik. :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3605) Воланд válasza legiaap (#3602) üzenetére


Воланд
titán

latom te sem tanultal marketinget....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3606) BobTail


BobTail
őstag

... utána az egyik tweetre az én fényképeimmel válaszolt a Nokia UK :DDD

(#3607) legiaap válasza Воланд (#3605) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem kell ahhoz marketinget tanulni, hogy az ember jól lássa mi folyik itt.
Valaki úgy látja a dolgokat mint én és azt mondja ilyen képeket, mint pl. amit az előbb raktak be simán lehet lőni más készülékkel is és nem kell itt a süket duma.
Valaki meg bedől ennek a stratégiának és rohan venni ilyen telefont.
Nyilván valamennyire megéri nekik, hisz én is bedőltem anno a 920-nál.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3608) Воланд válasza legiaap (#3607) üzenetére


Воланд
titán

pedig nem artana. es akkor nem ertetlenkednel ilyen dolgokon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3609) BobTail válasza legiaap (#3607) üzenetére


BobTail
őstag

... azért xenon vaku nélkül nem igen lehet ilyet lőni más készülékekkel :U

(#3610) legiaap válasza BobTail (#3609) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vannak meg xenonos készülékek nemde?

adam014: nem hasonlítottam össze. Markatingről beszélgetünk éppen. Amúgy meg nem fürödtem be vele, csak nem fogadtam el a hibáit amit más igen.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3611) BobTail válasza legiaap (#3610) üzenetére


BobTail
őstag

Igen, még két Nokia, meg egy Samsung, de véletlenül sem Sony...

(#3612) Alexios válasza legiaap (#3607) üzenetére


Alexios
veterán

Azért a 920 fotós képességeit összehasonlítani a 1020-éval elég meredek. Amúgy meg pontosan tudja mindenki, aki az elmúlt évben wp fórumra ment, hogy te befürödtél a 920-al.

(#3613) dejaris válasza legiaap (#3610) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval szerinted minden 920-as hibas volt, mint a tied?

(#3614) legiaap válasza dejaris (#3613) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az ügyvédem szerint erre nem vagyok köteles válaszolni.
:P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3615) dejaris válasza legiaap (#3614) üzenetére


dejaris
addikt

Jovoheten milyen hulyeseg varhato? Nem lenne egyszerubb logout blogba leirni egyszerre mind es eltunni?

(#3616) Воланд válasza dejaris (#3615) üzenetére


Воланд
titán

az nem volt eleg a multkor sem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3617) girhesfarkas


girhesfarkas
csendes tag

[link]

1:25 től érdekes a videó... keresgettem de nem nagyon találom sehol hogy vízálló lenne a készülék... a kislány szerencsés, vagy ennyit kibír a kütyü?

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#3618) nikilauda válasza girhesfarkas (#3617) üzenetére


nikilauda
senior tag

Írhattad volna, hogy a nyugalom megzavarására alkalmas képi vagy hanghatásokat tartalmaz!
:)

(#3619) Keki


Keki
csendes tag

Valaki meg tudja mondani hogy a Nokia Music Player progit hogyan lehet újra telepíteni?
Mert az a nagy harci helyzet hogy nem igazán működött rendesen, gondoltam megoldom a szokásos windows-os úton: leszed-újratelepít. Na a törlésig eljutottam, de a marketplace-en meg nincs fenn nálam...
úgyhogy most meg vagyok lőve :U
Valakinek valami ötlet? :F

(#3620) BobTail válasza Keki (#3619) üzenetére


BobTail
őstag

Válts régiót (UK vagy USA), és MixRadio-ként keress rá!

(#3621) Keki válasza BobTail (#3620) üzenetére


Keki
csendes tag

Köszi a gyors tanácsot, sikerült feltennem :R
Bár azt hiszem váltanom kell egy másik progira mert még mindig elakad zenelejátszás közben :(((

(#3622) BobTail válasza Keki (#3621) üzenetére


BobTail
őstag

Nálam is van, hogy megbolondul - leginkább akkor, amikor kihúzom, majd kis idő múlva vissza visszadugom a fejhallgatót, aztán nem tudok lapozni, vagy csak a bal oldal szól, vagy megáll, vagy... vagy :) de azért én szeretem :B

(#3623) Keki válasza BobTail (#3622) üzenetére


Keki
csendes tag

Szeretném szeretni, de ma a kocsiból majdnem kirepült annyira felb@szott :DDD
Simán rá van dugva aux-ra, és vannak számok amiket nem szeret lejátszani, és ott megakad és kilép a progiból. Amikor egymás után számonként játsza el vezetés közben akkor az már sok nekem :)
De ahogy észrevettem a MS gyári lejátszó legalább átlépi ha gondja van, szóval majd az lép a helyébe nálam.

[ Szerkesztve ]

(#3624) Lall válasza Keki (#3623) üzenetére


Lall
veterán

Esetleg még próbáld ki az xbox music külön appot. Én azzal hallgatok zenét, mert appon belül tudok playlistet csinálni pl. futáshoz.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3625) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Hali!

Na végre megvan az 1020-asom. Biztonsági mentés is viszonylag rendben átjött a 920-ról, viszont van egy marha idegesítő dolog, hátha valaki tud segíteni.

Az üzenetek (konkrétan az SMS-ek) átjöttek, de úgy hogy mindegyiknél azt írja h "2 címzett". Ha kibontom és megnézem akkor úgy néz ki h van egy név (Vezetéknév, Pista) és egy furcsa fantomnév a névből készítve ("Vezetéknév). Nem tudok rájönni mitől van és hogy lehet eltüntetni. Mert ha ez így marad és nincs rá megoldás, inkább kitörlöm a régi smseket, mert ez így nem kafa.

Üdv, Trev

(#3626) koboldozat


koboldozat
senior tag

Üdv.

Azt szeretném kérdezni bár nem 1020-ról van szó de itt hátha tudtok segiteni.
Van a családban egy 520-as Lumia és a menüben van olyan funkció hogy hangok ott lenne a hangszinszabályzó de mikor belépünk mégsincs benne csak egy pillanatra vmi felvillan és utana el is tűnik.
Vajon mitől lehet??

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3627) Trevize1987 válasza koboldozat (#3626) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Csak akkor működik amikor fülhallgatót dugsz rá. Akkor tudod majd állítgatni.

(#3628) koboldozat válasza Trevize1987 (#3627) üzenetére


koboldozat
senior tag

Értem köszönöm.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3629) hroberto válasza koboldozat (#3628) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem úgy rémlik az 520-ban nincs hangszínszabályzó.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3630) samfishR


samfishR
senior tag

kicsit bohóckodtam a makróval a délután :)

(#3631) kpal


kpal
veterán

Érdekes cikk 1020 és 1520 :Y Itt már lehet mit fotózni ;)

#3630) samfishR: Szép! :R Vajon ilyen ehhez hasonló minőségű videót tudhat 1520 ?

[ Szerkesztve ]

(#3632) Flind válasza girhesfarkas (#3617) üzenetére


Flind
senior tag

Természetesen nem vízálló. [link] Úgylátszik szerencséje volt. Én nem próbálom ki. :DD

(#3633) Rob700


Rob700
senior tag

Nekem eddig nem jött be igazán az 1020, de megnézegettem egy fehéret és nagyon jól néz ki...

iPhone 12 128GB Black 

(#3634) girhesfarkas válasza Flind (#3632) üzenetére


girhesfarkas
csendes tag

igen közben már én is megtaláltam hogy nem vízálló, mindenesetre érdekes volt a vidi...
nem 1020 de nokia =] [link][/L

nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#3635) longwild


longwild
aktív tag

Sziasztok!

Az 1020-as gépezetem megadta magát. Megpróbálnék rajta házilag segíteni, de nem tudom, hogy milyen product kódot illene beállítanom neki.
Eredetileg ez egy T-Mobile készülék volt, de ha lehet, megspórolnám a későbbiekben magamnak a magenta startscreent meg az updatek hetes, hónapos késleltetéseit...
Van erre független product code?

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#3636) Flind válasza girhesfarkas (#3634) üzenetére


Flind
senior tag

Az szép.. :Y A ház tényleg egyben van meg kell hagyni. :K

(#3637) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Kedves jelenlegi és volt 1020 tulajok! Remélhetőleg én is hamarosan a táborotokba fogok tartozni. Csak annyi segítséget szeretnék kérni, hogy vásárláskor milyen típushibákra figyeljek oda, milyen problémákat lehet kiszűrni pár perces nyomkodással, és ezzel remélhetőleg megelőzni a szervízbe járkálást? Minden érdekel, bárkinek bármilyen hibája volt. Előre is köszönöm! :R

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3638) Osiris


Osiris
őstag

Nálatok a weboldalak mobil verziói működnek rendesen? Nekem pl. az http://m.ingatlan.com nem működik. Konkréten a gombokra kattintás gyakorlatilag nem csinál semmit, vagy visszadob a kezdőoldalra, resetelve a kitöltött formokat és legördülőket. Sok oldal ráadásul erőszakosan átirányít a mobil verzióra ha telefonról böngészek, így azoknál az sem megy, hogy a site teljes verzióját választom.
Egyedül nálam van ez a probléma? :F

[ Szerkesztve ]

(#3639) btudos válasza Osiris (#3638) üzenetére


btudos
veterán

Ha beállítod default-nak az asztali nézetet, akkor nem dob át a mobil verzióra.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3640) Osiris válasza btudos (#3639) üzenetére


Osiris
őstag

Ja, csak akkor meg szívok a kijelző mérete miatt, meg a javascriptes képnézegetés miatt ami kb. használhatatlan a telefonon.
Hihetetlen, h ilyen alap dolgokra nincs megoldás ezen a rendszeren, miközben nincs lehetőség alternatív böngészőt használni.

(#3641) Воланд válasza Osiris (#3640) üzenetére


Воланд
titán

megnyugtatlak, sok koze nincs a rendszerhez, hogy a kedves webfejlesztok nem fejlesztenek ie-re.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3642) Alexios válasza Воланд (#3641) üzenetére


Alexios
veterán

nana, azért a wp ie-nek is vannak dolgai, lásd pl. ph-nál a linkek beillesztést :D

(#3643) Воланд válasza Alexios (#3642) üzenetére


Воланд
titán

nem is irtam ilyet, hogy nincsenek. de speciel az ingatlan.com meg pc-n sem megy ie alol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3644) kakuk100 válasza Tomy Yayo (#3637) üzenetére


kakuk100
őstag

Szerintem típus hiba nincs. Én még nem hallottam senkitől, még hibáról se nagyon.

(#3645) Tomy Yayo válasza kakuk100 (#3644) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem muszáj típushibának lennie, de valami csak van, ami több embernél előjön. Felváltva olvasom a 920/1020 topikokat, úgyhogy lehet keverem a hibákat, de az biztos, hogy vannak. Pár napja/hete volt szó kijelző "felhősödéséről" vagy valami ilyesmiről, meg töltöttségjelzés bajokról, gyors merülésről, halk sípolásról. De volt, aki egy hónap alatt 3x járt szervízben, valaki néhány hónap alatt már 10x! Mondjuk túlnyomó része valószínűleg a 920 topikban volt, de ez szerintem nagyrészt abból fakad, hogy eleve sokkal több embernek van 920 a tulajdonában, és a topik is többszörös sebességen pörög ehhez képest.

Illetve (a telefon alapvető hibátlan működésén kívül) a kamera a legfontosabb. Jött-e elő bárkinek bármilyen hibája (pl. L800-amon anno volt enyhe színeződés a képeken középen). Néha újraindul, vagy kicsit melegszik, az nem téma, szinte minden teló csinálja, megszokott jelenség, csak a szervízes dolgok.

Engem csak az érdekel, hogy mit nézzek meg feltétlenül, mielőtt megvenném.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#3646) Trevize1987 válasza Tomy Yayo (#3645) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Én is ugyanezt a kérdést tettem fel itt pár hete amikor megvettem az 1020-at, de nem kaptam rá választ. Viszont én egyből szolgálhatok egyel ami nekem csere volt...

Amoled kijelző ugye. Szóval egy tök sötét szobában, tök sötétben nézd meg h a feketén (takard le az ujjaddal a világító gombsort) h van e nagy fekete folt. Kicsi lehet, azt nem tudod kikerülni, de nekem akkora volt h zavaró lehetne youtube-ozás közben pölö. Az újonnan minimálisak a fekete foltok.

Más dolog nem volt az enyémmel, rohadtul össze van rakva, szóval ha esetleg nálad nyekeregne ropogna, azonnal csere sztem.

[ Szerkesztve ]

(#3647) koboldozat


koboldozat
senior tag

SiM nélkül működik az 1020?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3648) Viktor0610 válasza koboldozat (#3647) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minden okostelefon működik SIM-kártya nélkül. :)

Értelemszerűen a telefonfunkciók ilyenkor nem működnek. ;)

Samsung Galaxy A54

(#3649) mumk1 válasza koboldozat (#3647) üzenetére


mumk1
addikt

Én 3 hónapja csak SIM nélkül használom. Fotózáshoz teljesen felesleges. :D :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3650) Trevize1987 válasza mumk1 (#3649) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Elég drága fényképezőgépet vettél hallod e :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.