Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Injun válasza #18001664 (#3550) üzenetére


Injun
aktív tag

Egyébként simán lehetséges. :K

(#3552) spilbi


spilbi
tag

[vártam mint a Messiást] kíváncsi vagyok

(#3553) Воланд válasza Quasi_modo (#3546) üzenetére


Воланд
titán

legutobb meg azt irtad, hogy komoly ceg nem ker eloreutalast.... :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3554) jankopista


jankopista
csendes tag

Amióta megvolt a Black frissítés a menüben megjelennek karakterek, valamiféle térelválasztóként látszik, hogy A - Adatátvitel, Akkumulátor, ... B - Beállítások, Bing Időjárás, C - stb stb. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni, vagy ez az új program része punk-tum?!

Engem eléggé idegesít.

Köszi a segítséget.

3210 > 6310 > 6610 > E65 > X3-02 > 500 > lumia 1020 > iphone 4 > iphone se > iphone 8 > iphone 13 mini

(#3555) Воланд válasza jankopista (#3554) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet kikapcsolni, wp7 ota megjelenik x telepitett alkalmazas felett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3556) jankopista


jankopista
csendes tag

Tehát lehet olyan, hogy leszedek pár alkalmazást, és megszűnik? Ha jól értem?

3210 > 6310 > 6610 > E65 > X3-02 > 500 > lumia 1020 > iphone 4 > iphone se > iphone 8 > iphone 13 mini

(#3557) SpongyaBob válasza jankopista (#3556) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egyszer igen, visszaáll. Utána így marad. 45 alkalmazás a határ.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3558) Quasi_modo válasza Воланд (#3553) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Valóban.

valami

(#3559) cab-gdl


cab-gdl
újonc

Sziasztok vásároltam egy lumia 1020at és azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy külső forrásból azaz letöltött programot hogyan tudnék a telefonra telepíteni

köszi előre is a segítséget

(#3560) Sofian válasza cab-gdl (#3559) üzenetére


Sofian
őstag

Ingyen sehogy. Maximum ha fejlesztői reget csinálsz és unlockolod a telefont.

(#3561) cab-gdl válasza Sofian (#3560) üzenetére


cab-gdl
újonc

köszönöm a gyors választ :)

(#3562) dejaris válasza cab-gdl (#3559) üzenetére


dejaris
addikt

Vettel volna olcsobb telefont es akkor maradt volna penz appokra is. Gondolom a kocsi is csak otthon all, mig benzineso nem hullik.

(#3563) walko válasza dejaris (#3562) üzenetére


walko
tag

Ilyen oltogatás szerintem abban az egy esetben fér bele, ha a te háztartásodban nincs egy letöltött mp3/film/szoftver sem. Főleg, hogy nem is tudjuk konkrétan, miféle letöltött cuccot akar feltolni a telefonjára. :F

(#3564) dejaris válasza walko (#3563) üzenetére


dejaris
addikt

Letoltott szoftver van, mivel mar jo reg nem hasznaltam dvd-t. Gondolom te a legalitasra akartal kilyukadni, na az is mind rendben van. Van egy tetemes mennyisegu jatekgyujtemenyem, mindet vasaroltam. Windows, office, solidedge/works eredeti, VS csak express, mixvibesot kaptam a hardver melle. Mp3 es film utan mar fizettem a hdd, ssd, microsd artistjus sapjaval. Telefonra is velegettem egy zsaknyi appot. Talan par regi scannelt konyvvel nem tudok elszamolni, mivel nem volt kedvem felkajtatni az antikvariumokban, bar ha jol tudom 30 ev utan szabadon hozzaferhetoek. Nem jo ajton kopogtatsz es ne legyel naiv :)

[ Szerkesztve ]

(#3565) Alexios válasza walko (#3563) üzenetére


Alexios
veterán

a 1020 a legolcsóbb zuggsm-ben is 130-140ezer körül mozog ha jól emlékszem, ehhez képest egy átlag app kerül 200ft-ba kb.

(#3566) walko válasza dejaris (#3564) üzenetére


walko
tag

Ha bármid van amivel nem tudsz elszámolni, akkor ne oltogass másokat. Ez ilyen egyszerű. Ha csak szkennelt könyvről van szó akkor se. Mivel másabb az mint egy feltört app? Filmek után az artisjusnak fizetsz? Hogy van ez?

Mi volt a naiv az írásomban kérdezem tisztelettel? :U

[ Szerkesztve ]

(#3567) btudos válasza walko (#3566) üzenetére


btudos
veterán

Kívánom, hogy a Te munkádat is úgy fizessék meg, mint a fejlesztőét, akinek az alkalmazását az Áruház helyett kívülről akarják fizetés nélkül telepíteni... :U

Van x pénze telefonra, de annak az ezredrésze már nincs egy alkalmazás megvásárlására? Ez elvi kérdés, nem arról szól, hogy én mit tárolok a gépemen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3568) dejaris válasza walko (#3566) üzenetére


dejaris
addikt

Természetes személyek magáncélra a védett művekről másolatot készíthetnek akkor, ha ez nem szolgál jövedelemszerzést, kivéve az építészeti műveket, műszaki létesítményeket, szoftvereket és adatbázisokat, valamint a nyilvános előadások kép- és hangfelvételeinek készítését.
Na akkor a konyvel nincs is problema, megse keresem a 30 eves hatart.
A naivitast arra ertettem, hogy nem tartod biztosra, hogy warezolni akar.
Nem tudom feltunt-e, de ebben az orszagban minden adathordozo dragabb mint masutt. A tobletkoltseg az artistjushoz vandorol, akik elosztogatjak maguk, zeneszek, filmesek kozt.

(#3569) walko válasza btudos (#3567) üzenetére


walko
tag

A helyzet az, hogy zenész vagyok, hidd el, dől hozzám a lóvé az artisjusztól a wincsesztereitekért és pendrájvjaitokért!!! :W

Én is megveszem az appokat amikre szükségem van, nyilván nem szarakodok 2-300 forintokon.
De akkor se basztassunk már másokat ilyenekkel, mikor olyan szabadrablás folyik mai napig az interneten hogy a vadnyugaton is megirigyelték volna..
Milyen alapon dől el, hogy mi az elvi kérdés? Az miért nem elvi kérdés, hogy ki hogy szerzi be a zenéit/filmjeit?

(#3570) dejaris válasza walko (#3569) üzenetére


dejaris
addikt

Nem sok kicsi aprosagbol lesz a nagy :F

(#3571) btudos válasza walko (#3569) üzenetére


btudos
veterán

Én a zenéimért is fizetek, a szoftvereimért is, filmet is csak azért töltök le, mert nem vagyok hajlandó DVD-k százait megvenni (mit kezdjek velük, miután megnéztem?), Magyarországról elérhető online tartalomszolgáltató (pl. Netflix) pedig sajnos nincs.

A letöltés egésze elvi kérdés, ha tehetem, én szívesen fizetek mások munkájáért, függetlenül attól, hogy miről van szó, alkalmazásokra ez egyébként nálam fokozottan igaz.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3572) walko válasza btudos (#3571) üzenetére


walko
tag

Ez tök jó és én is hasonlóképp gondolkodom. Mindazonáltal manapság warezolásért leoltani valakit szerintem kicsit álszent dolog. Azért viszont, hogy ezt a tevékenységet egy nyilvános fórumon reklámozza, az már inkább jogos és érthető..

Részemről téma lezárva, bocs mindenkitől ha paraszt voltam! :K

(#3573) vipnolf válasza BobTail (#3325) üzenetére


vipnolf
aktív tag

ez a telefon annyira gyönyörű képeket lő, hogy teljesen feledtetni tudja velem a dudort a hátulján :C

nemazért de a telenornál benyomhatnák már kínálatba... előbb beszéltem velük még nem tudják mikor de biztosan lesz

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3574) koboldozat válasza btudos (#3571) üzenetére


koboldozat
senior tag

aki megteheti az megveszi sajnos nem mindnenki keres jól hogy fussa zenére meg programokra. De mindenki máshogy gondolkozik ez ügyben. En személy szerint nem fogok semmi ilyesmiert fizetni. Vegulis akkor minek a net.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3575) dejaris válasza koboldozat (#3574) üzenetére


dejaris
addikt

Amire nincs penzed, azt nem veszed meg, nem pedig ellopod.

(#3576) vipnolf válasza koboldozat (#3574) üzenetére


vipnolf
aktív tag

azért nem kerülnek ezek a programok olyan sokba hogy ne lehessen megvenni sztem.
jah és ha megvetted akkor is kell a net, mert neten tölti le az appot :) szóval a netnek ehhez semmi köze ahhoz hogy megveszed e vagy sem...

és ha nem veszi meg senki, akkor nem fejleszt senki. evvan

(#3575) dejaris: európában lehet, de a vasfüggönyön innen általában nem így gondolkodnak :D

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3577) btudos válasza koboldozat (#3574) üzenetére


btudos
veterán

Én meg inkább nem használom, ha nem tudok fizetni. Havi 10 dollár, és annyi zenét hallgatok, amennyit akarok, ez nem nagy ár a legalitásért szerintem. :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3578) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Hali skacok!

Megjelenése óta szeretnék 1020 tulaj lenni, de mivel a 100e Ft nekem lélektani határ a mobiloknál nem voltam eddig túl lelkes. Figyeltem az árakat és semmi nem akart sehol sem csökkenni, így kénytelen vagyok feladni az elveimet az álomtelefonért. Sufni gsm (vagy már ki tudja minek titulálja ezeket az ember, hiszen már normális webshopok lettek) ára 140e Ft környékén van. Valami ilyesmiből rendelném és arra lennék kíváncsi, milyen ismert típushibákra kell figyelni? Pölö a 920-nál volt az h por mehet a kamerába, ropog, stb. 1020-nál mifélék vannak?

Előre is köszi

(#3579) Quasi_modo válasza koboldozat (#3574) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor szerinted a net csak azért kell, hogy warezolhass? Vagy hogy ?

valami

(#3580) spilbi válasza Trevize1987 (#3578) üzenetére


spilbi
tag

Én személy szerin két 1020-at "ettem" meg T-nél. Harmadikra sikerült hibátlan telefont kapni. Mindkettőnél kameragond volt, 3 napos "nem vitázunk, cserélünk azonnal" garanciával kaptam új készülékeket. Szóval szerintem a kamera minden funkcióját nyálazd át.

(#3581) iHand válasza spilbi (#3580) üzenetére


iHand
tag

És mi volt a kamera gond? Konkréta nem működött vagy csak nem úgy ahogy kellett volna?

MacBook Pro M1 Pro, EosR, Xbox Series S,

(#3582) BobTail válasza spilbi (#3580) üzenetére


BobTail
őstag

Ez engem is érdekelne, mert tömeges reklamációról nem nagyon lehet hallani (mint 920 / 925 esetében), és nekem sincs semmi gondom vele szeptember óta.

(#3583) spilbi válasza iHand (#3581) üzenetére


spilbi
tag

Az első teló makróba ragadt be. Tehát nem fókuszált, se automatikusan, se manuálisan. Másodiknál pedig egy pici de nagyon fényesen világító pötty jelent meg a képernyőn, mikor beléptél a kamera felületre. És ez a világító pötty minden lőtt képen is ugyan ott megmaradt. Annyira nem volt pici, hogy úgy kelljen pásztázni a képernyőt. Mintha kb 10 pixel egy csomóban fényesen világítana. Ekkor mondták, hogy nincs szerencsém a telefonnal. Mondtam, hogy ez lesz az utolsó esélye. Úgy néz ki kibékültünk :)

(#3584) Trevize1987 válasza spilbi (#3583) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Már vissza is küldtem a tegnap vett 1020-ast. Amoled fekete beégések vannak benne amit sok fórumon is írnak. Nemsokára kiderül h emiatt kicserélik e vagy sem. De nagy csalódás. Ezzel az 1020-assal együtt fogok élni, de soha többet amoledet utána.

(#3585) Sofian válasza Trevize1987 (#3584) üzenetére


Sofian
őstag

Sötétszürke képernyőn látszik csak? Mert akkor az ragasztási hiba...

(#3586) Trevize1987 válasza Sofian (#3585) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Igen csak tök sötétben. Olvastam róla több helyen, az amoled készítésénél szoktak elég gyakran hibázni. Ahogy mondod ragasztási, amikor a két réteget összeillesztik. De mivel elég gyakori, nekem az jön le h az amoled minden előnyével együtt még mindig inkább szar.

(#3587) Sofian válasza Trevize1987 (#3586) üzenetére


Sofian
őstag

Samsungéknál ragasztási hibát eddig nem tapasztaltam (Super Amoled). Nem tudom hogy ki a beszállítója a Nokiának. (szerintem a Samsung egyébként)

[ Szerkesztve ]

(#3588) Danny750 válasza Sofian (#3587) üzenetére


Danny750
őstag

Hát pedig a samukkal rengeteg ilyen ragasztási probléma van..
Egyre többen félnek már az amoledtol +ugye nem egy tartós megoldás amúgy sem..keves fenyero még ratesz egy lapáttal

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#3589) koboldozat válasza Danny750 (#3588) üzenetére


koboldozat
senior tag

pedig szerintem az amoled igencsak jóó.
nekem a 808-ba is amoled van és tökéletes.
Páromnak Samsung S Advance van abba is super amoled van és semmi baj nincs vele :)

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3590) Sofian válasza Danny750 (#3588) üzenetére


Sofian
őstag

Én Samsung telóban még ragasztási hibával nem találkoztam. Más sem panaszkodott rá.

Valószínűleg a Nokia gyártósoron van gikszer mivel az üveget és a kijelzőt ott rakják össze.

Egyébként én szeretem az AMOLED-et.

[ Szerkesztve ]

(#3591) Quasi_modo válasza Danny750 (#3588) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Esetleg mutathatnál példákat.

valami

(#3592) koboldozat válasza Sofian (#3590) üzenetére


koboldozat
senior tag

Így van az amoleddel nincs gond hanem a gyártosoron lehetnek gondok az összeillesztésnél.
Sok ilyen hibát láttam testközelből a blackberry-nél. bár ott nem amoled volt akkor de az összeszerelés hasonló.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3593) spider80 válasza Sofian (#3590) üzenetére


spider80
őstag

lumia 925 előtt S3-am volt. Ha azt sötétben megnézted,legszívesebben eldobtad volna. Nagyon durva foltok voltak a kijelzőn. Most a lumia-n nagyon nagyon halványan vannak apró pöttyök,ha sokáig nézem. Ez nekem már bőven tökéletes. Meg azért az S3 topik iv volt,hogy hetekig ettől zengett,majdnem mindenkié rossz volt.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#3594) vipnolf


vipnolf
aktív tag

Telenor kínálatba vételről van esetleg infótok?

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3595) BobTail válasza vipnolf (#3594) üzenetére


BobTail
őstag

Ha eddig nem jött be, már nem is fog.

(#3596) vipnolf válasza BobTail (#3595) üzenetére


vipnolf
aktív tag

én még reménykedem, mostanában eléggé későn kap észbe a telenor...
pl az Xperia Z1 is csak most került be a kínálatba, pedig már van egy ideje

na meglátjuk, mert nagyon tetszik a 1020
olyan telefon kellene ami jó képeket készít, mert tablettel valahogy nem az igazi ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3597) novinyul válasza vipnolf (#3596) üzenetére


novinyul
veterán

Z1 :F Tavaly novemberben vettem a sajátomat a telenornál.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3598) vipnolf válasza novinyul (#3597) üzenetére


vipnolf
aktív tag

akkor valamit bekavartam :-D
de sajnos 1020 nincs :-\

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3599) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagyon nem bír magával a Nokia: [link]
Igen csak magas lovon ül a Nokia.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3600) btudos válasza legiaap (#3599) üzenetére


btudos
veterán

Alapvetően megtehetik, a 808/1020 ellen fotózásban egyelőre senki nem mutatott semmit.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.