Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Quasi_modo válasza #18001664 (#2190) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Második készüléknek tökéletes lenne a 1520ű
Annak nagy egy kicsit nem ?

valami

(#2202) MR007RM válasza Kasya (#2197) üzenetére


MR007RM
addikt

Mert ha nem venne senki semmit a várakozás miatt, az csődbe vinné a gyártót. Így nem mindegy az árak alakulása, vagyis ne legyen olcsóbb sokkal több hónap eltelte után sem. Inkább találjanak ki egy alacsonyabb elfogadhatóbb kezdési árat, az hasznosabb lenne. Szóval a kiszámíthatóság a vásárló részéről.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#2203) Воланд válasza Quasi_modo (#2201) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2204) Hobbbyt válasza MR007RM (#2188) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Jó hát így nézve a Symbian se csak Nokia, hisz van pár gyártó még akinek a keze benne volt.. Csak idővel ugye kikoptak. De most leginkább arra gondolok, hogy a beszédminősége valami eszméletlen jó. Az ingyen navi is jó dolog.. meg úgy az egész egyben van. Az a baj, hogy a Nokia fellendülése csak a Microsoft miatt nem következett be. Egyszerűen.. vissza van fogva az egész. A Nokia tudna.. ill... tudott volna az elmúlt 1-2 évben.. Ha lehetett volna. Dehát utólag már mindegy. Azért veszek még egy Nokiát, az utókor számára. ;]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#2205) #18001664


#18001664
törölt tag

Melyik az a szlovák webshop ahol van olcsón Grip?

(#2206) Kasya válasza #18001664 (#2205) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nincs nekik raktaron es nem is lesz mostanaban...

[ Szerkesztve ]

(#2207) #18001664 válasza Kasya (#2206) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem jó hír :/
Kell nekem dSLR gép megléte mellett egy Grip még a Nokiához? Vagy ne beszéljem le magam?

(#2208) Bukk900 válasza #18001664 (#2205) üzenetére


Bukk900
őstag

Itthon is van mindhárom színben 14k és ingyenes szállítás. [link]

(#2209) hito válasza Bukk900 (#2208) üzenetére


hito
nagyúr

Fejbelövöm magam!!! Miért nem tudtad ezt egy pár nappal ezelőtt linkelni? :W Hogy lehet ez ilyen olcsó?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2210) Bukk900 válasza hito (#2209) üzenetére


Bukk900
őstag

Egyszer egy Nokia Care-ban érdeklődtem egy hátlap után és meglepetésemre ezen a honlapon kezdett nézelődni az eladó.
Tényleg 1020mA-es benne az akku? Van humora a nokiának!

[ Szerkesztve ]

(#2211) Kasya válasza Bukk900 (#2210) üzenetére


Kasya
nagyúr

Orulj, hogy van benne aku ;)

Amugy van is nekik raktaron? Ez esetben kisse szitkozodom en is... :)

(#2212) hito válasza Bukk900 (#2210) üzenetére


hito
nagyúr

Az a vicc, hogy Gigateltől folyamatosan vásárolok kiegészítőket, itt vannak tőlünk 10percre és most valamiért meg se néztem náluk. Rá is fizettem :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2213) Kasya válasza hito (#2212) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem kell idegeskednek. Nekik sincs raktáron. Egyedi megrendelésre biztosítják, előrendelésre. Most beszéltem velük...

(#2214) Kasya válasza Kasya (#2213) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nos, tévedni emberi dolog. A hölgy félreértette és a készülékre gondolt.
Van nekik raktáron.

(#2215) sipeti2


sipeti2
tag

Arra van mód,hogy állványra tegyem a telót Grip nélkül?

(#2216) Kasya válasza sipeti2 (#2215) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igen
Csak kell egy holder.

(#2217) hito


hito
nagyúr

Kollegám ma valamit jó alaposan elpiszkált a L925-ösében. A lényeg, hogy nem működik az automatikus képernyőforgatás. Kerestük, hogy hol lehet visszakapcsolni, de sehol nem találjuk. Tipp esetleg? Azt olvastam, hogy eleve csak a GDR3 frissítés után lehet ki-be kapcsolni ezt a funkciót, de nem frissített, ez biztos.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2218) btudos válasza hito (#2217) üzenetére


btudos
veterán

Hát pedig ha az nincs fent, akkor nem is tudott semmit elpiszkálni :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2219) #18001664 válasza hito (#2217) üzenetére


#18001664
törölt tag

GDR2-ben nem tud hozzáférni, hogy letilthassa! Újraindítás vagy HR volt már?

(#2220) Воланд


Воланд
titán

inditsa ujra a keszuleket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2221) hito


hito
nagyúr

Köszi srácok, restart segített! :W :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2222) hito


hito
nagyúr

Ma reggel egyébként megérkezett a Nillkin tokom. Baromi jó, a szokásos remek minőség, bátran ajánlom mindenkinek. Fóliát is adnak hozzá, szép csomagolásban érkezik :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2223) #18001664 válasza hito (#2221) üzenetére


#18001664
törölt tag

nincs mit!

(#2224) hito


hito
nagyúr

(Új tulajokhoz): még mindig cserélném fehér, gyártói garis, független 1020-amat, FEKETE, gyári független, gyári garis 1020-ra. :B

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2225) sipeti2


sipeti2
tag

Azt tudja valahogy hogy hogyan másolhatok át zenét mappánként a telóra? mármint átmásolni át tudtam, de telón nem jelenik meg csak ömleszve, nekem mappaszerűen kéne..

(#2226) btudos válasza sipeti2 (#2225) üzenetére


btudos
veterán

Kell egy olyan lejátszó ami ezt támogatja, nem a másolással van a gond.

Amúgy inkább rakd rendbe az ID3 tag-eket, az sokat segít.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2227) sipeti2 válasza btudos (#2226) üzenetére


sipeti2
tag

de akkor most van olyan lejátszó ami felismeri hogy mappákba raktam be a zenét, és úgy lehet benne keresni? ha igen akkor melyik az?

(#2228) btudos válasza sipeti2 (#2227) üzenetére


btudos
veterán

Talan a Moliplayer kepes ra, de en meg nem probalkoztam vele, csak a gyarit hasznalom, nekem az boven tokeletes.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2229) sipeti2 válasza btudos (#2228) üzenetére


sipeti2
tag

megnéztem, sajnos nem tudja :S most nem fogok 14 gigányi zenét átizélni....nincs más megoldás? :S

(#2230) sipeti2


sipeti2
tag

ez most nagyon elvette a kedvem :S

(#2231) hito válasza sipeti2 (#2230) üzenetére


hito
nagyúr

Hát ha ilyenek felett nem tudsz szemet hunyni, akkor már most szólok ez elején, hogy: ez a készülék és inkább a rendszer, nem lesz megfelelő neked. Sok korlátba fogsz ütközni, ez most a legkevesebb amit tapasztaltál.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2232) Kasya válasza sipeti2 (#2230) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezzel a programmal masodpercek alatt lehet egy mappanyi zenet tagelni, hogy mappa szeruen lasd a telefonon.

(#2233) samfishR válasza hito (#2222) üzenetére


samfishR
senior tag

honnan rendelted? :B én is nillkint néztem ki :K

(#2234) hito válasza samfishR (#2233) üzenetére


hito
nagyúr

Siess, mert korlátozott darabszámban van nekik ;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2235) Lall válasza sipeti2 (#2230) üzenetére


Lall
veterán

És ápelnek a telefonját se vegyed, mert az is ilyen kőbuta, hogy id3tag alapján dolgozik. Ilyet 2013-ban, el sem hiszem. :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2236) sipeti2 válasza Lall (#2235) üzenetére


sipeti2
tag

apple telón meg tudtam oldani nagyon faszán, de ezen a winfoson nem lehet :S amúgy minden oké a telóval de ez nagyon gáz...

(#2237) legiaap válasza sipeti2 (#2236) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ne winfosozzál, mert arra harapnak itt.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2238) hito válasza sipeti2 (#2236) üzenetére


hito
nagyúr

Hamar (asszem rekordidő alatt) eljutottál.....

innen: "nem találom a szavakat annyira tetszik!"

=======>

ide: winfos.

Bő 24óra elég volt hozzá :U

Mondom én, hogy ez nem neked való lesz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2239) BobTail válasza sipeti2 (#2236) üzenetére


BobTail
őstag

Inkább veszek egy nagy levegőt, és nem kezdem el sorolni, hogy mi az amit az ájfon nem tud, de a winfos igen :DDD

(#2240) samfishR válasza hito (#2234) üzenetére


samfishR
senior tag

danke! :R

(#2241) Lall válasza sipeti2 (#2236) üzenetére


Lall
veterán

Tényleg őrült gáz, hogy 2013-ban id3tag alapján kategorizál egy lejátszó. Gondolom a kapcsolataid is a sim kártyán tárolod. Sebaj, megértem azt is, hogy neked a mappába másolgatás fontos (biztos ilyen 90-es évekből marad fetis) a 14GB zenéd nem ér meg 2 óra fáradozást, hogy normálisan nézzen ki (albumboritó, előadókép, stb...). Megjegyzem ez a winfosozás már 95-ben is elég gyerekesnek számított.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#2242) sipeti2 válasza Lall (#2241) üzenetére


sipeti2
tag

Pont leszarom id3taget nem nagy kérés szerintem hogy ha mappából akarok zenét lejátszatni.... még mindig istenkirály a telefon, de ezt akkoris kár volt kihagyni belőle. Azt hogy winfosra meg ennyire ráugrotok az meg nem engem jellemez... Iosen is megoldottam mindent, itt is meg fogok, csak nem szeretem ha rákényszerítenek a macerára.

(#2243) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Egy jó fájlkezelő azért jól jönne, amúgy én is teljes mértékben megbarátkoztam a wp-vel pedig eddig mindenkit lebeszéltem róla :) a 1020-ig, utána tudtam, hogy be fogom vállalni a rendszert, és szeretem, belaktam, de azért egy két dolog még reszelésre vár.

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#2244) btudos válasza sipeti2 (#2242) üzenetére


btudos
veterán

Zárt rendszer, ráadásul ez olyan dolog ami 3 éve így van, utána lehetett volna járni.

A winfos igenis szánalmas, nem tudom minket miért jellemezne, hogy nevén tudunk nevezni egy operációs rendszert, és nem illetjük gúnynévvel, csak mert valamit nem tud, ami neked fontos lenne.

Amerikában nem divat "alternatív forrásból" származó zenékkel megtölteni a telefonunkat, így a mappakezelés nem igazán szempont a Microsoftnál, mert a megvásárolt zenék eleve rendelkeznek normális ID3 tag-ekkel.

Z-o-t-y: Ha a szükséges dolgokat rendberakják (pl. PDF kezelés, e-mail csatolmányok), nem fog kelleni fájlkezelő. :N

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2245) kpal válasza Z-o-t-y (#2243) üzenetére


kpal
veterán

alitolag lesz hamsrosan .

(#2246) robesz25


robesz25
csendes tag

"L1520 magyar tesztbe "
"Negatívum: hatalmas méret, nagy tömeg, nincs az egykezes használatot segítő feature, magas kezdőár. "

Ritka ilyet olvasni

(#2247) hito válasza robesz25 (#2246) üzenetére


hito
nagyúr

Fasza! Nem is tudtam, hogy a 1520 már Black-kel jön. Mi meg hol vagyunk még attól :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2248) BobTail válasza hito (#2247) üzenetére


BobTail
őstag

Január... húúú :D

(#2249) hito válasza BobTail (#2248) üzenetére


hito
nagyúr

Na ez az!!! És még csak december van :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2250) #18001664


#18001664
törölt tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.