Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) spider80 válasza samfishR (#3250) üzenetére


spider80
őstag

Ez sajnos az amoled kijelző ragasztási hibája. Az ilyen kijelzők nagy részénél előfordul kisebb-nagyobb mértékben.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#3252) Keki


Keki
csendes tag

wireless töltővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? kényelmi szempontból nagyon hasznos lenne, de eléggé borsos ára van... tok + töltőért 30-40 ezert azért sajnálok... Vagy tudtok valami költséghatékonyabb variációt?

(#3253) Sofian válasza samfishR (#3250) üzenetére


Sofian
őstag

Feketén nem látom.. csak akkor amikor a kamera a sötétben pásztáz és nagyon sötét szürkét kéne előállítania..

Viszont most már tudom ,hogy ez "természetes" :))

(#3254) bayarena válasza Keki (#3252) üzenetére


bayarena
aktív tag

Valaki ezt megmagyarázhatná, hogy miért sokkal kényelmesebb rárakni a telefont a wireless töltőre, mint fogni, és a kábelt dugni bele?
Megér nektek több tízezret az, hogy egy 1 másodperces "dugást" kihagyjatok?
De lehet rosszul látom.

Másik..szeretnék ilyen telefont, de jó lenne, ha 100 környékére esne az ára..szerintetek mennyit kéne ahhoz várni?

(#3255) oneal1 válasza bayarena (#3254) üzenetére


oneal1
senior tag

szerintem fél évet biztosan!

de attól függ, hogy a közvetlen utódja mikor érkezik, persze hasonló képernyő mérettel és fényképezővel

(#3256) hito válasza bayarena (#3254) üzenetére


hito
nagyúr

Mert a gizdamutató kiakad tőle. ;] Kurv@ra semmi értelme szerintem se.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3257) legiaap válasza Blyan (#3245) üzenetére


legiaap
nagyúr

Anyaghasználat bitang jó? Az összeszerelésre még csak csak mondom, hogy oké, de az anyagválasztás nem előnyös. Rövid távon igen, hosszú závon már nem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3258) Wa2x_ válasza legiaap (#3257) üzenetére


Wa2x_
veterán

mert? :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3259) legiaap válasza Wa2x_ (#3258) üzenetére


legiaap
nagyúr

3 hónap után már látható kopás, fényesedés ez a selymes polikarbonát oka. 8x-emnél is eljőjött. A cikkemben is beleírtam. Mindettől eltekintve baromi jó kézbe tartani, csak esztétikai szempontból nem nyerő.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#3260) Wa2x_ válasza legiaap (#3259) üzenetére


Wa2x_
veterán

Lekopogom, nálam még semmi.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3261) samfishR válasza legiaap (#3257) üzenetére


samfishR
senior tag

szerintem a 1020 nagyon minőségi hatást kelt ezzel az egybe házzal, a ház anyagát pedig szerintem jól megválasztották. tetszik, hogy nem az a csúszós fényes, hanem matt. kíváncsi lennék én arra a 920-ra, hogy mennyivel jobb...

ja, már látom a későbbi hszt, a kopás lehet, hogy előjön idővel.

[ Szerkesztve ]

(#3262) oneal1 válasza samfishR (#3261) üzenetére


oneal1
senior tag

nekem volt 920-am, egyáltalán nem jobb az anyaga:)

(#3263) Blyan válasza oneal1 (#3262) üzenetére


Blyan
félisten

Mint hallom az oldalsó gombjai egészen biztosan jobbak... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3264) #18001664 válasza legiaap (#3259) üzenetére


#18001664
törölt tag

Kopás? Teljes anyagában színezett, tehát ha kopik sem látszik, mert 2 mikronnal bentebb is ugyanolyan a szine.

(#3265) Воланд válasza #18001664 (#3264) üzenetére


Воланд
titán

a matt feketen latszik a kopas. bar nem kopas az, hanem inkabb fenyesedes.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3266) TTomax válasza #18001664 (#3264) üzenetére


TTomax
nagyúr

Viszont mattból átvált fényesre... bár engem nem zavar egyébként. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3267) Injun válasza bayarena (#3254) üzenetére


Injun
aktív tag

Szerinted nem sokkal kényelmesebb?Csak rárakod,és kész.Amúgy az USB-nél szarabbat még ember nem talált ki.Az csak egy dolog,hogy lassú,de még így-úgy dugdosni kell a nyomorúlt kábelt abba a pici lyukba.És tuti nem találsz bele elsőre :D 2014-ben kábelekkel szarakodni?Vicc.

(#3268) TTomax válasza Injun (#3267) üzenetére


TTomax
nagyúr

A "luk" nem is annyira kicsi,inkább az a baj,hogy néha magam is fordítva tuszkolnám bele a csatit... persze,tudom van egy nyíl a töltőfejen,de azt nem mindig látom a fél-sötét szobában...amúgy azt a vezeték nélkülit is mellé lehet tenni,kábelod meg semmivel nem lesz kevesebb,azt is fel kell dugni egyszer...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3269) Blyan válasza Воланд (#3265) üzenetére


Blyan
félisten

Valszeg egy idő után a fényes piroson is, ha csak nem "anyagában fényes" :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3270) Injun válasza TTomax (#3268) üzenetére


Injun
aktív tag

Hogyan lehet mellé tenni a vezeték nélkülit? :D

(#3271) Lall válasza Blyan (#3269) üzenetére


Lall
veterán

Én tegnap egy fehér 1020 mellé raktam az MM-ben és szerintem is jobb a 920 anyaghasználata. Gombok mindenképp és a fényes fehér is minőségibb hatást kelt, mint a 1020-nál használt matt.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3272) Oppenheimer válasza Lall (#3271) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem a 920 kamerája is jobb, mert kevesebb helyet foglal. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3273) oneal1 válasza Lall (#3271) üzenetére


oneal1
senior tag

hát szerintem pont fordítva van:)

920-at anno ezért adtam el, rámondom hogy sima müanyag:D

(#3274) BobTail


BobTail
őstag

Nekem éppenséggel mindkettő van napi használatban, és szerintem is minőségibb érzést kelt a 920 a maga többletsúlyával és vaskosságával. A 1020 kicsit olyan, mintha üreges lenne... de azért szeretem ♥ :DDD

(#3275) Lall válasza oneal1 (#3273) üzenetére


Lall
veterán

De jó, hogy nem vagyunk egyformák. :) btw, a gombjai (kerámia szerűség) biztos, hogy a 920-nak minőségibb. Ez persze mit sem von le a 1020 értékéből. Mielőtt még bárki, azt feltetelezné, hogy ide jöttem 1020-at fikázni. Pedig... :DDD ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3276) samfishR


samfishR
senior tag

úristen :D Beastgrip

(#3277) bayarena válasza Injun (#3267) üzenetére


bayarena
aktív tag

De, kényelmesebb, ez igaz, ha ugyan annyiba kerülne, akkor én is azt a verziót választaná, de ha csak egy-két ezressel is drágább, már minek fizetnék többet, mikor nem nagy fáradtság bedugni a töltőkábelt.
Azért ennyire nem vagyok lusta, mi lesz a következő, hogy az ételeket is darabolva drágábban veszitek, hogy ne kelljen rágni? :)

(#3278) jagelo


jagelo
aktív tag

Windows Phone már tudja kezelni a csengőhangokat nincsen MB korlát vagy másodperc korlát?

(#3279) Blyan válasza jagelo (#3278) üzenetére


Blyan
félisten

Maximum 30 Mb drm free mp3 lehet csengőhang.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3280) Blyan válasza Lall (#3275) üzenetére


Blyan
félisten

Ezt igy gondolom én is. Az egész ház igy tökéletes a 920-on, ahogy van.
Legalább is ujjonan dobozból kivéve. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3281) Lall válasza Blyan (#3280) üzenetére


Lall
veterán

És egyre csak mélyül a szerelem... ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#3282) Blyan válasza Lall (#3281) üzenetére


Blyan
félisten

Már kétszer szovegeztem meg az aprón a hirdetést. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3283) #18001664 válasza samfishR (#3276) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ezt láttam tegnapelőtt én is, érdekes kis ketyere!

(#3284) inthro válasza Lall (#3271) üzenetére


inthro
aktív tag

Szolnokon a MM-ban kipróbáltam és nyomkodtam egy 1020-at, hmm elég érdekes volt a kamerája, kb mintha egy zacskón keresztül fotóztam volna, majd odajött a srác, hogy segíthet-e, mondom igen ez szerintem nem jó így, majd elővette az Ő 1020-át és az már barátibb volt jóval, de a kijelzőn is volt pár különbség.
Hogy lehet ennyire lelakni egy bemutató telefont??? :F

◕‿◕

(#3285) BobTail válasza inthro (#3284) üzenetére


BobTail
őstag

A kamera szerintem csak szimplán maszatos volt, de az is elképzelhető, hogy valami el nem távolítható sérülést okoztak a lencsén. A kijelző különbségek pedig abból adódhattak, hogy más fényerőn és más színprofil beállításokkal működtek a telefonok.

(#3286) inthro válasza BobTail (#3285) üzenetére


inthro
aktív tag

Gondolom nyomkodja boldog-boldogtalan, de egy tuti, hogy a kamera mindkettőn valamiért lassan kapcsolt be, és lassabban is reagált. Ezt észre vettem már a multkor is, hogy a 920-hoz képest lassabban reagál. De ha elfogadható lesz az ára akkor én is cserélek majd egy 1020-ra :K

◕‿◕

(#3287) balu333


balu333
tag

(#3288) Silenzio


Silenzio
addikt

Sziasztok! Szeretnék venni egy 1020-at, akár használtan vagy újonnan. Kérdés: van valami mód manuális fókuszra videó közben? A felvétel előtt van, de videó közben érintésre van-e/lesz-e? Filmet szeretnék csinálni vele merő passzióból. Fényképezővel már nem teljesítmény - telefonnal még az egy filmszerű film. De a Nokia Camera ezt 920-szal pl. nálam nem tudja. Van rá valami mód? Csak mert a videó terén nem túl komoly Note 2 pl. tudja és az 1020 autofókusza nem túl acélos úgy hallom. Márpedig lenne 1-2 snitt a szkriptben ahol fókuszváltás lenne 1 képkivágaton belül. Van vmi remény vagy vegyek iPhone-t? Mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3289) Blyan válasza Silenzio (#3288) üzenetére


Blyan
félisten

Ugyanaz a kamera szoftver van rajta, szóval nincs manuális fókusz felvétel közben.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3290) bayarena


bayarena
aktív tag

Érdekes, a T-nél a 1520-as ára elég nagyot esett, jó lenne, ha erre is lenne valami hasonló esés...Bár lehet az egyedülálló kamerája miatt erre nem lesz akkora:S

(#3291) oneal1 válasza bayarena (#3290) üzenetére


oneal1
senior tag

szerintem azért esett mert akkora mérettel nem viszik mint a cukrot:D

(#3292) Silenzio válasza Blyan (#3289) üzenetére


Silenzio
addikt

Érthetetlen... Autofókuszban meg közel sem olyan jó, mint az i5s. De az meg szenzorban nincs sehol. Patthelyzet.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3293) Blyan válasza Silenzio (#3292) üzenetére


Blyan
félisten

Azért is érthetetlen, mert WP7 alatt anno volt manuális fókusz, igaz touch focus kivitelben.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3294) Injun válasza bayarena (#3277) üzenetére


Injun
aktív tag

Nem csak darabolva de előkészítve is.Ezt hívják kényelmi ételnek.Másnéven előkészítettnek.De te biztos nem használtál még ilyet és étteremben sem voltál.Inkább állatot és zöldséget tenyéztesz/termelsz majd feldolgozod nehogy "lustának" bélyegezzenek. :D

(#3295) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

A részletek ... fontosak :)

http://instagram.com/_doublez_

(#3296) hito válasza Z-o-t-y (#3295) üzenetére


hito
nagyúr

Az igen! Te csináltad? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3297) Wa2x_ válasza hito (#3296) üzenetére


Wa2x_
veterán

Aha ő, DNG powa'. ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3298) hito válasza Wa2x_ (#3297) üzenetére


hito
nagyúr

Azért ez nem semmi :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3299) Blyan válasza Wa2x_ (#2836) üzenetére


Blyan
félisten

Már megint hozzáértőnek adtad elő magad? ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3300) Wa2x_ válasza Blyan (#3299) üzenetére


Wa2x_
veterán

Most kivételesen diskuráltam vele Instagramon, onnan gyűjtöttem be az információt! ;] :P

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.