Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) szutyis válasza Kasya (#3199) üzenetére


szutyis
tag

Nekem sem jelez a skype (amber 820). Egy újratelep után jó volt ,most megint nem :U

(#3202) biggamer


biggamer
veterán

Egyre jobb az ára és folyamatosan csökken ... most már be lehet invesztálni egy gripre is a spórolásból ami megmarad az eredeti árához képest ... sőt :)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3203) inthro válasza biggamer (#3202) üzenetére


inthro
aktív tag

Majd ha 110eFt lesz úgy nyár derekán gyári garival akkor én is beleugrok, de addig semmi kapkodás ;)

◕‿◕

(#3204) Z-o-t-y válasza Kasya (#3199) üzenetére


Z-o-t-y
tag

A viber nekem is idióta lett Black óta, nem is jelez, de jobb esetben a csempeszámlálón látom hogy van valami, de rosszabb esetben csak akkor ha belépek az alkalmazásban, nos én pont a skype-ot nem használom, csak ha rám szól valaki hogy akar egy videóchat et :) általában külföldi ismerős :)

http://instagram.com/_doublez_

(#3206) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok , mától becsatlakoztam ide , egy kérdésem lenne csak egyenlőre ( aztán még majd az idő során gondolom rengeteg ) mégpedig az hogy amikor a képernyőzár elhalványul akkor megjelenik egy óra a kijelzőn folyamatosan. Ezt hol lehet kikapcsolni ?

(#3207) oneal1 válasza Mirman (#3206) üzenetére


oneal1
senior tag

beállítások\gyorsnézet

(#3208) Oppenheimer válasza Injun (#3196) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Majd szorgalmi időszakban benézek, úgy is lesz arrafelé laborom. :D Egy kopasz, borostás Injun nevű férfinél kell érdeklődni a kedvezményről? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3209) Krallure


Krallure
csendes tag

T-s Black-esektől kérdezném, hogy mennyire nyúlt bele a ROM-ba szolgáltató? Indítási képernyőt olvastam már, azon kívül van még valami amivel belerondított?

(#3210) sipeti2 válasza balu333 (#3205) üzenetére


sipeti2
tag

Köszi! :C :C

(#3211) mumk1 válasza Krallure (#3209) üzenetére


mumk1
addikt

Én mást nem találtam benne.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3212) Injun válasza Oppenheimer (#3208) üzenetére


Injun
aktív tag

Konkrétan :C

(#3213) Kasya


Kasya
nagyúr

...megjavult a "privat Skype serverem"...ujra jonnek az ertesitesek es hivasok :D Kicsit hosszu volt a restar :)

(#3214) #18001664 válasza Krallure (#3209) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem tudni és nem is fogjuk megtudni...ezek olyan műhelytitkok! Biztos ki lehetne nagy nehezen deríteni, gondolom a szolgáltatóknak kötelező bevallani a Microsoftnak és a Nokiának, hogy mit változtat egy adott verzión!

(#3215) Osiris válasza #18001664 (#3214) üzenetére


Osiris
őstag

Úgy van, azért kellett nekünk T-seknek várni a frissítésre, hogy a nokia jóváhyagyja a változtatásokat.
Viszont a boot-nál látható T logón kívül más változást én sem vettem észre eddig, gondolom a T hálózatára optimalizáltak valamit, vagy ilyesmi lehet a háttérben..

(#3216) #18001664 válasza Osiris (#3215) üzenetére


#18001664
törölt tag

Meg biztos raktak bele kémprogramot XD

(#3217) Osiris válasza #18001664 (#3216) üzenetére


Osiris
őstag

Az mindegyikben van, nincsenek kétségeim. :K

(#3218) bardo


bardo
tag

Sziasztok,
Végigolvastam az egész fórumot. Ma kaptam meg a 1020-at és rögzítettem vele a fiam trombitafellépését.
Egyszerűen gyönyörű!!!! tetszik a telefon az oprendszer. Nekem már volt iphone-om és S4-es telefonom is, de ez lenyűgözött. Telepítettem CM romokat napi szinten. Persze WP8-nak van mit fejlődnie de fog is! A NOKIA a garancia rá. Független telefonom van 2 év nokia garanciás! 180e-t vettem, de nem bántam meg!

Olvastam Vibert javítják pár héten belül. a 8.1-el meg a Skype is meg az értesítési központ is gyökeresen megváltozik.

Üzemidőről meg annyit hogy ha nem teszel fel sok IM alkalmazást bírni fogja 2 napig, ha meg igen akkor minden teló nagyon merül. Persze az S4 sokáig bírta :) de ott volt craft is :)

Tehát nagyon Boldog vagyok a Telóval és köszi Nektek, mert miattatok is választottam Ezt!

Robi

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#3219) Kasya válasza bardo (#3218) üzenetére


Kasya
nagyúr

Udv a klubban :) Orulunk az oromodnek ;)
Fuggetlen? Milyen szinu?

Ajanlom figyelmedbe a fotos topicot is.

(#3220) bardo válasza Kasya (#3219) üzenetére


bardo
tag

Fekete. Az tetszett. Nem bántam meg. Köszi megnézem azt is :)

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#3221) biggamer


biggamer
veterán

ha valaki sárga gripp közelbe kerülne és fekete telója van megnézhetné, hogyan mutat a kettő szín kombinációja ... vagy fordítva is ki lehetne próbálni

esetleg, ha tudna képet feltenni róla azt nagyon +köszönném

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3222) oneal1 válasza biggamer (#3221) üzenetére


oneal1
senior tag

csak dobozban láttam sárgát, gondolkodtam azon, de inkább feketét vettem, a fekete telefonhoz:)

(#3223) biggamer válasza oneal1 (#3222) üzenetére


biggamer
veterán

lehet, hogy egy kicsit feldobná érdekesebb lenne ... a fekete teló sárga gripp
a sárga teló nagyon rikító ?

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3224) #18001664 válasza biggamer (#3221) üzenetére


#18001664
törölt tag

A fekete 1020 + sárga Grip olyan, mint egy sárga 1020. A sárga 1020 kameramodulja is fekete. Legalábbis nagyjából úgy nézne ki, mint egy sárga 1020.
Egyébként én venni fogok majd egy gyári sárga Wireless hátlapot, meg egy sárga gripet.

(#3225) biggamer válasza #18001664 (#3224) üzenetére


biggamer
veterán

köszi ... tudsz olyan helyet esetleg ahol beszerezhető a gripp is a telóval együtt és jó az ára mindkettőnek ?
na meg a garancia is hosszabb rá nem csak 1 év
szóval ahol érdemes +venni a készüléket + a grippet együtt és megbízható hely

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3226) #18001664 válasza biggamer (#3225) üzenetére


#18001664
törölt tag

Ha jól emlékszem akkor XXL GSM, MM GSM, GSM Home. Itt láttam ha minden igaz akár 2 év garival is, meg gripet is árulnak.

(#3227) oneal1


oneal1
senior tag

én a gsm line-t ajánlanám.

Az xxl gsm nél és home gsm nél is futottam már bele ázsiai telefonokba....
nem volt vele baj, de frissíteni nem lehetett ha akartál magadnak magyar nyelvet.

tudom hogy a wp-nél máshogy megy ez, de akkor sem vennék többet ilyen telefont.

2 év nokia garival meg mindenhol drága egyenlőre

(#3228) HXY válasza oneal1 (#3227) üzenetére


HXY
addikt

A GSM Line árul EU-t és ázsiait is.
Egyébként ha nem lehet frissíteni egy Nokia-t, akkor csak a product code-ot kell átírni.
Anno a hivatalos Nokia szervizben (Westend) is így frissítették garanciában a telefonomat.

(#3229) #18001664


#18001664
törölt tag

Tudjátok minek örülök nagyon a Black óta? Hogy ha a fizikai kameragombbal indítom el a kamerát, már nem kéri a jelszót :D
Utáltam mindig beírogatni...

(#3230) Jean Pierre


Jean Pierre
csendes tag

Tiszteletem, hölgyek és urak. Már régóta olvasom a topikot (kb a teszt óta) és szeretnék egy kis véleményt nyilvánítani eme nagyszerű telefonról. szeptember vége óta van még, s azt kell mondjam, életem legjobb döntése volt, hogy megvettem :) legfőképp a kamera és a Windows miatt vettem meg, nem igazán illik hozzám a csilivili droid. tökéletes kamera, OP rendszer, szóval minden klappol. múlt héten frissítettem az OP rendszert Black-re és tapasztalataim szerint is sokkal gyorsabb lett. :)

ui: valaki az elmúlt napokban kérdezte hogy, hogy nézne ki a teló feketében meg sárgában gripben.
sárga a feketében: http://www.youtube.com/watch?v=5xySilFT0UE
fekete a sárgában: http://www.youtube.com/watch?v=WG7jrvTK8DA

szép napot :)

(#3231) samfishR


samfishR
senior tag

tegnap először lefagyott a 1020 :( youtube HD nevű app használata közben történt, videó közben megállt, majd fekete kép, loading, resuming, loading, majd nem reagált sem a kijelző, sem a gombok. vártam kb fél percet, majd volumedown+power 10secig és kész, újraindítottam. Szerintem biztos, hogy az app volt a ludas, mert ezelőtt sose fagyott le, de még csak lag-ra sem emlékszem (facebook app az más tészta, az hót lassú).

(#3232) dejaris válasza #18001664 (#3229) üzenetére


dejaris
addikt

Eddig sem kellett volna kernie, de lehet ez is ilyen nokia bug, mint a rezges csenges dolog.

(#3233) biggamer válasza Jean Pierre (#3230) üzenetére


biggamer
veterán

köszi szépen a videókat ... nálam a fekete teló sárga gripp a nyerő :K
hétköznapi használatban jó a fekete teló különleges eseményekkor pl. nyaralás sokat dob rajta a sárga gripp ... úgy néz ki tőle mint egy vízalatti kamera :D

többieknek is köszi a bolt ajánlásokat :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#3234) koboldozat


koboldozat
senior tag

Egy kérdés.

Ha én letöltök gépen vmit az aruházból gépre és majd utólag akarom felrakni telefonra wp-re akkor ezt megtudom tenni az 1020 esetében is? Vagy mindenképp olyan lumia kell amibe lehet sd-t rakni?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3235) Kasya válasza koboldozat (#3234) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megtudod tenni...

(#3236) Воланд válasza Kasya (#3235) üzenetére


Воланд
titán

es hogy?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3237) btudos válasza koboldozat (#3234) üzenetére


btudos
veterán

Ha a xap file-t szeretnéd felrakni, ahhoz SD kell, máshogy nem fog menni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3238) koboldozat válasza btudos (#3237) üzenetére


koboldozat
senior tag

akkor ez azt jelenti hogy az 1020-ra meg vagyok lőve alkalmazás terén hogy csak a telefonon tudom leszedni.
ez érdekes hogy csak sd kell bele csak ugy jó 1020-ba meg nincs nem is lehet akkor nem is tudok felrakni csak telefonról ...

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#3239) btudos válasza koboldozat (#3238) üzenetére


btudos
veterán

Nem, a webes felületről tudsz telepíteni, rákattintasz az install/telepítés gombra, és jó esetben azonnal települ a telefonra, rossz esetben kapsz egy e-mailt, amit telefonon megnyitva az alkalmazás linkjére kattintva egyből tudod telepíteni.

Olyat nem tudsz, hogy előre letöltöd, aztán felrakod a Lumiára.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#3240) Blyan


Blyan
félisten

Srácok a 1020-as oldalsó gombjai olyanok, mint a 920-é? Vagy sima műanyag?
Sosem volt még a kezemben 1020-as, aztán érdkelne.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3241) Wa2x_ válasza Blyan (#3240) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ugyan az. :K Amúgy előröl egy laikus nem tudja megkülönböztetni, nekem itthon senki. :D Méretre is szinte azonosak.

:D Ja, hogy az oldalsó gombok!! Azok nem ilyen szép fényesek, hanem snassz műanyag. :K

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3242) mumk1 válasza Blyan (#3240) üzenetére


mumk1
addikt

Sima műanyag.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#3243) Blyan válasza Wa2x_ (#3241) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi! Fura, lehet a grip miatt...?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3244) Wa2x_ válasza Blyan (#3243) üzenetére


Wa2x_
veterán

Más az anyaga is a 1020-nak, műanyagosabb, sztem a könnyebb súly érdekében.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3245) Blyan válasza Wa2x_ (#3244) üzenetére


Blyan
félisten

Az kicsit kár. Ha valami a 920-ban biztosan bombasztikus, az az anyaghasznalat. Bitang jó!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3246) Wa2x_ válasza Blyan (#3245) üzenetére


Wa2x_
veterán

Bizony, meg a súly is nekem tetszik, a 920 mellett olyan kis olcsó hatást keltett a 1020.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3247) Blyan válasza Wa2x_ (#3246) üzenetére


Blyan
félisten

:((

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3248) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok ,egy olyan problémám lenne hogy a 3 napos 1020am képernyőjén megjelent egy fehér kis pont a kijelző tetején. Pixelhibara gondoltam először de kikapcsolt állapotban is látszik ugyhogy ezt ki zártam. Létezik hogy por került volna a kijelző üvege alá ? :/ Lehetséges ez egyalatalan ? Eddig biztos nem volt ott az a pont, rögtön észrevettem volna mert elüt a fekete háttértől. Mit lehet ilyenkor csinálni?

(#3249) Wa2x_ válasza Mirman (#3248) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ha nagyon zavaró, akkor vidd szervizbe.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3250) samfishR


samfishR
senior tag

Ha teljes sötétségben nézitek a bekapcsolt, fekete képet adó kijelzőt, vannak rajta teljesen sötét fekete foltok? :D nekem van vagy 3, de nyilván egyáltalán nem zavaró, csak érdekességként mondom :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.