Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#534) Runner_fxr válasza Nanuk (#529) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Volt nokia x6-om, meg c5-03, és előtte is főleg nokia telóim voltak, de ami igaz az igaz, elavult ez a symbian. Nekem az x6 meg a c5-03 is nagyon lassú volt. Viccesen lassú.
Egyáltalán nem divatból szidom és az igaz, hogy ingyenes a gps, de összességében egy sokkal puritánabb, lassabb rendszer. Az ingyenes gps nem menti meg. Maga a hardver is lényegesen gyengébb, mint a konkurenciában és ez nem csak flancolás, tényleg sokkal gyorsabbak az androidos telók. Nem csoda sokkal erősebb a hardverük is. Én nem vagyok egy nagy telefon szaki, nem is óhajtok itt vitatkozni a sok telefonmágussal, de átlag felhasználó szempontjából egy androidos teló, erős hardverrel, sokkal használhatóbb készülék, az én véleményem szerint. Ez az új kamera tényleg baromi jó, de én még biztos nem szaladnék a boltba érte. Majd ha egy megfelelően gyors és használható telefon is lesz mellette, akkor biztos.

Quasi_modo: Ha valakinek más a véleménye mint neked, akkor az már idióta? :D
Mellesleg a mobilaréna szerkesztői, gondolom annyit biztos értenek hozzá mint te és az ő véleményük is az, hogy a symbian egy elavult rendszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.