Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Viktor0610 válasza Davzone (#750) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A frissítéssel a Vodafone-szoftverét frissítik, tehát az megmarad.

Samsung Galaxy A54

(#752) (jan) válasza melcsy26 (#748) üzenetére


(jan)
őstag

viszi az mp4 et ...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#753) Panthera válasza melcsy26 (#735) üzenetére


Panthera
őstag

Igazából nem mertem annyira kihúzni az ajtót, emiatt mindig beleakad a kábel. Nekem kb. fél centire jön ki az ajtó, de hiába feszítem lefelé, a kábel csatlakoztatásakor útban van a teteje így is. Még jobban kihúztad, vagy mire értetted a feszítést?

Hogyan lehet lekérni a szoftververziót?

Davzone:

Köszönöm hogy megnézted! Szerintem a te kamerád az jó, mert nem látszik egy olyan pixel se a sötét képen. Majd felteszek egy képet.

[ Szerkesztve ]

(#754) plus44


plus44
veterán

De, normál nokiás xcsomagban kapom, de úgy tudom hog nincs hozzá microUSB kábel, de javíts ki ha tévedek!! :DD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#755) attisx válasza Panthera (#753) üzenetére


attisx
addikt

"Hogyan lehet lekérni a szoftververziót?"

Készenléti állapotban: *#0000#

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#756) Davzone válasza Panthera (#753) üzenetére


Davzone
senior tag

Menü-Beálitások-Telefon-Telefonfrissítések-Akt.Szoftver Adatai

Lehet a frisseb szoftver mitt jobb a kamera?
Ha teszel fel képet össze tudjuk hasinlitani.

[ Szerkesztve ]

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#757) Davzone válasza plus44 (#754) üzenetére


Davzone
senior tag

Ha ilyen eredeti dobozba kapod : akkor lesz benne.Töltő,usb-kábel,CD,kézikönyv,füles,esetleg van benne memóriakártya attól függ hol veszed.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#758) plus44


plus44
veterán

Jaja ilyen és 2giga memkari van hozzá. Na akkor szupi hogy lesz benne köszi szépen!! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#759) Panthera válasza Davzone (#756) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi! Nekem is az a szoftver van! Legalább ez stimmel.
Este teszek fel képet, most nincs nálam se kábel se más.

(#760) Panthera


Panthera
őstag

Okozott egy kellemes meglepetést a telefon! Nézegettem a menüket; szabad memória 1,8 Gbyte...tessék??? Azt hittem 128 Mb-os van csak benne! Még jó hogy nem vettem! :D
(Szolgáltatónál olyat adtak volna hozzá szerintem azért vágódtam én be...)

(#761) melcsy26 válasza Panthera (#753) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Még egy picit húzhatod kijebb...Nyugi nem fog eltörni, ha óvatosan csinálod biztos nem,így nekem nincs útban,és minnél többet használod majd annál jobban bejáródik...azért ígysem egyszerű beledugni az usb-t...

(#762) melcsy26 válasza (jan) (#752) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Hát akkor még mindíg nemértem mi a probléma a videókkal...Egyébként valóban viszi, egy darab mp4 videót visz az enyém is (csoda) ...De akkor mit cseszek el,hogy egy csomó videónál kép nincs csak hang?3gp videóknál is előfordul...Már nagyon elegem van...már vagy 100progit kipróbáltam de mindnél ugyan az az eredmény....talán ha valaki küld egy progit és leírja hogy milyen beállításokkal használja segítene... :((

(#763) melcsy26 válasza (jan) (#752) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Valóban az enyém is viszi,de csak 176×144-es felbontásban :F 320×240-el nem viszi...

(#764) (jan) válasza melcsy26 (#762) üzenetére


(jan)
őstag

namajd este kidolgozok valami jó megoldást :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#765) melcsy26 válasza (jan) (#764) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Hát azt nagyon mgköszönném! :) ;)

(#766) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Valaki leírná nekem részletesen, hogy hogyan kell a szoftvert frissíteni, úgy, hogy a magyar nyelv ne tűnjön el róla (ha egyáltalán ez lehetséges szervízbe vitel nélkül). Köszönöm! :R

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#767) Wilika válasza Panthera (#760) üzenetére


Wilika
aktív tag

Azért elég csúnya lenne, ha az alap értékesítési csomagot megbuherálná egy szolgáltató... az enyém hátán szolidan ott virít a tímobájl logó (sajna a carbon-mintázat már másnap lekopott :( gyász ), áldom a designereket, hogy úgy oldották meg a telót, hogy az elejét már nem lehetett összeb_szni szolgáltatói plecsnivel.
Szóval nekem is járt hozzá a 2GB de basszus, néha még ezt is szűkösnek érzem *pirul*.
Amúgy meg röhögök, hogy a SE virít, hogy mekkora zenetelefonjai vannak, aztán most legnagyobb büszkesége az 1 gigás kártyával kínált készülék... :(((

Amúgy eredetileg egy w950i-t akartam, mert olyan áron, olyan tudással egy álom volt, de mire összejött rá a della, bevonták, aztán felhívtam egy kereskedőt, aki megnyugtatott, hogy neki 20 eladott telefonból 15-öt visszavittek a legkülönbözőbb hibákkal. :S
kár

De meg kell hagyni, hogy gyönyörű design-ja van ennek a kis ostyának, mindig mindenki meg akarja nézni.
Igaz, az elemet nagyon szereti, de pont ezért mindig van a zsebemben egy pótakku. Még kiegészítettem egy intraaurál panaszkodik fülessel, azzal meg már egy álom.

(vicces amúgy, hogy az első telefonom is egy zenélő nokia volt. :) a régi 5510-es, azt is hogy megbámulták. :D hiába, szeretjük az ilyen telefonokat)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#768) Wilika válasza verser233 (#766) üzenetére


Wilika
aktív tag

Nokia.hu -> Támogatás -> Szoftverletöltések -> kiválasztod a telefonod típusát, ok -> jobb alsó sarokban Szoftverfrissítés, onnantól meg már pórázon vagy, ha nem akarod, akkor nem fogod elrontani :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#769) Wilika válasza melcsy26 (#762) üzenetére


Wilika
aktív tag

Nekem az ALLOK 3gp PSP MP4 ipod video converter volt a tuti, mp4-be sűrítve, cif felbontásban (buszon mozifilmeket néztem vele). De 3gp-be tömörítve is jó volt mind az én telefonomon, mind a haver SE-jára átlőve.

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#770) Zoltanfi válasza Wilika (#769) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Viszi a cif [352×288] felbontást?

(#771) attisx válasza verser233 (#766) üzenetére


attisx
addikt

Az Otthoni telefonszoftver-frissítés topikba sem árt, ha beleolvasol. ;)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#772) Wilika válasza Zoltanfi (#770) üzenetére


Wilika
aktív tag

Én kérek elnézést, QCIF-et akartam...
De nem kizárt... elvileg a szimpla QVGA-t vitte nekem szakadásmentesen.
Annál nagyobb, meg minek, igaz? :)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#773) Wilika


Wilika
aktív tag

Kicsit visszaolvastam még a topicban...
nekem már másnap délben (tehát kb 24 óra után) elmásztak a pöttyök a hátán, estére le is dörgöltem az ujjammal... a T-mobile felirat viszont rendületlenül tartja magát... mondjuk nem bántam volna, ha fordítva csinálják :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#774) Panthera válasza Wilika (#773) üzenetére


Panthera
őstag

Nekem egy hetes, eddig semmi baja a pöttyöknek. :)

(#775) AMD Power válasza Wilika (#773) üzenetére


AMD Power
titán

Milyen festéket használ ez a Nokia? Temperát? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#776) Viktor0610 válasza AMD Power (#775) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet.
Kolléganő gyári hátlapja szintén oilyan "minőségű" volt, ujjal le lehetett dörzsölni a pöttyöket.

Samsung Galaxy A54

(#777) Davzone


Davzone
senior tag

Nekem hálisten még nem jött le egy sem,ezért rendeltem is egy ilyen tokot hozzá:
CarryMobile tok

Hivatalos oldal

HA valaki körömmel nyomkodná ezt a tokot lehet nem nyerő neki de nekem tökéletes lesz,ha leejteném attól is megvédi,és a kopástól sem kell annyira félnem.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#778) Viktor0610 válasza Davzone (#777) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(Szerintem) Nagyon csúnya szegény tok... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#779) Ricardo válasza Viktor0610 (#778) üzenetére


Ricardo
félisten

Csatlakozom. Nekem személy szerinta hajam feláll az ilyen bugyi (amik folyamatosan rajta vannak a készüléken) tokoktól. Én bőrtokban tartom a telefonom, az övemen. kéznél van, védi, de nem csökkenti a használat élményét.

(#780) Davzone válasza Ricardo (#779) üzenetére


Davzone
senior tag

Én nemszeretem az öves tokokat.Nem is hordok övet :D
Csak azért kell hogyha leejtem ne karcolodjon meg,valszeg használatkor kiszedem belőle,a telején simán nyitható.
Az előző telómhoz képest ez elveszik a kezembe és mindig félek hogy kifog csúszni.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#781) Wilika válasza Davzone (#777) üzenetére


Wilika
aktív tag

Az a baj, hogy túl vékony a teló ahhoz, hogy normális tokot lehessen rá nagy tömegben gyártani... ez a tok meg úgy áll szegényen mint tehénen a gatya...
mondjuk amitől én sikítok az inkább a zokni, meg a nyakbalógatás... attól hisztérikusan.

Én elkezdtem tervezni egy övrefűzhető tokot, aztán rájöttem, hogy nem szeretem az övemen hordani.. :)
Mondjuk az volt a tuti amikor úgy 5 éve megvettem első telefonként az 5510-esem, és hozzá övtokot. Namost az akkori 45-50 kilómhoz (azóta se lettem sokkal több) az úgy nézett ki póló alatt, mint valami elfajzott tumor :D szóval hamar letettem róla.
Nekem elvan egyedül a zsebemben, de mint mondtam, a pöttyöket már másnap leoldotta a tenyerem izzadsága.

Amúgy is, nekem az öv az alapkövetelmény, de minimum a "gatyamadzag" :D különben leesne rólam minden.

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#782) Ricardo válasza Wilika (#781) üzenetére


Ricardo
félisten

Érthető.
45-50 kilónál valóban jól nézhet ki :D Én kicsit nagyobb vagyok így ilyen gondom nincs.

(#783) plus44


plus44
veterán

:DD Jó ez a nadrágos sztori ( bár én közdenék ilyen gondokkal ), mert rajtam áll a gatya mint Katiban a gyerek. Ami pedig a pöttyöket illeti, szerintem én pöttyök nélkül kaptam mert alig 2 óra nyomkorászás után nézem a hátulját, mondom:
-Héé, ennek nem pötyösnek kellene lenni?? És kb. ennyibe hagytam a dolgot.( megjegyzem a 'T-Mobile' felirat rám is mindig visszamosolyog amikor rácsodálkozom a pöttynélküli hátlapra) :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#784) Ricardo


Ricardo
félisten

Akkor ha pöttyös tuti hogy nem használt.
Már látom a hírdetéseket:
"Null perces fóliás pöttyös hátú 5310 minden tartozékával..." :DD

(#785) Wilika válasza Ricardo (#784) üzenetére


Wilika
aktív tag

...túrórudi-fóliába csomagolva... jól átvernek majd, vigyáázz :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#786) (jan)


(jan)
őstag

nem tudom milyen vacak szériát fogtatok ki ....

az enyém London ban lett véve (de azért "méd in hángöri")

és nem kopnak a pöttyök... cimborám mobil boltba vette függetlenül neki se kopik !

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#787) melcsy26 válasza (jan) (#786) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Én a vodafone-nál vettem,és az enyém se kopik...
Na sikerült valami megoldást találnod? :B :F

(#788) plus44 válasza (jan) (#786) üzenetére


plus44
veterán

Érdekes.. nem tudom mért, pedig én 1 hónapig voltam bárányhimlős szóval a pötyöknek elvileg szeretniük kellene :DD :))

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#789) Wilika válasza (jan) (#786) üzenetére


Wilika
aktív tag

Hát most elgondolkodtam, hogy visszaviszem szervízbe...
...vagy beméretem egy vegyészmérnökkel (vagy biológussal) a tenyerem izzadságát. :D

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#790) (jan) válasza melcsy26 (#787) üzenetére


(jan)
őstag

hátööö :B

nem hazudok ... nem néztem még meg

DE MOST AZONNAL NEKIUGROK

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#791) (jan)


(jan)
őstag

van itt [ez a kis progi] amivel remekül lehet konvertálni ...

3gp full - kép jo a hang viszont necces kimeneti file mérete tűrhető
mp4 full- minden nagyon faja kivéve az h marha sokat foglal

full screen be is nagyon jo kikísérletezgessetek ! :)

Jann-Chee

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#792) melcsy26 válasza (jan) (#791) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Köszönöm szépen a fáradozásaidat.... :)
De hiába minden..minden létező 240×320-as variációt kipróbáltam,de egyik se jó..hang van, tökélees... de mire megyek vele kép nélkül... :(((
Nemlehet hogy ez valami szoftverhiba?Mert már rengeteg progit kipróbáltam és egyikkel se jó....egy másik fórumon is olvastam ilyen problémát....Na tehát kizárásos alapon nem a progival van baj...Ha átkonvertáltam én a pc suite programmal rakom rá fel....fájlkezelő,megnyitom a memóriakártyát,videóklippek és áthúzom....ez sztem így oké,nem lehet elrontani....youtubos videókat raknék rá....176×144-es felbontásban megy az mp4 meg a 3gp is...az a fránya 320×240 nem :F Már ötletem sincs hogy mibaja,kezdem feladni!!! :W :O

(#793) Wilika válasza melcsy26 (#792) üzenetére


Wilika
aktív tag

én is csomó youtube-ot tettem rá, meg mozifilmet, és még a QCIF is elég teljes képernyőre kinyújtva.
Elgondolkodtam, hogy esetleg a rendszerre telepített kodekekkel lehet-e baj, bár nem valószínű.

Tedd rá ezeket a telefonodra:
Meow ez egy 3gp
Weezer ez meg mp4
mindkettő QCIF
ha ezek sem mennek a tiéden, akkor a telefonnal lesz a gond.
(Továbbra is ALLOK-ot használok)

EDIT...
várj, most kezd leesni
hogy te mindenképp QVGA-ban szeretnéd rárakni?

[ Szerkesztve ]

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#794) Wilika


Wilika
aktív tag

Azannya... nekem is csak egy pici film-ikont jelenít meg QVGA-nál... most elgondolkodtam, hogy mindig így volt-e ez... mondjuk meg mernék rá esküdni, hogy mikor megvettem akkor próbáltam QVGA-val is, és ment...
nem hinném, hogy az 5.81-es verzió miatt van
na kísérletezgetek még

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#795) Wilika


Wilika
aktív tag

ez tök durva... nem viszi már a QVGA-t...
Mondjuk nekem videónak elég a QCIF is... főleg ha youtube-ról van...
Rajzfilmeknek (esetemben Népmesék, meg FamilyGuy, stb), bőven elég volt a QCIF, filmnek is (Ópium), egyedül az Egon&Döncinél éreztem, hogy nagyon hiányzik a részletesség (mondjuk az a film arról is szól). De a youtube-os vidiknél nekem bőven elég.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#796) melcsy26 válasza Wilika (#793) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Az az igazság hogy én nem nagyon értek az ilyenekhez. Nem is tudtam hogy eddig QVGA-ban raktam rá... :D Hogy tudom pl. QCIF-be rárakni? :B Köszi,hogy segítessz még szükségem lesz rád!Te vagy az uccsó reményem! :)

Jah és jók a videók amiket belinkeltél!Rajta is hagytam a telón,mennek rajta!

[ Szerkesztve ]

(#797) Wilika válasza melcsy26 (#796) üzenetére


Wilika
aktív tag

hát, ugye a QCIF az negyede a CIF-nek (fele-fele oldalhossz), tehát 176x144
és bár tényleg QVGA kijelzője van a telefonnak (tehát 320x240, amit mondjuk mesés lenne kihasnzálni), de eddig úgy voltam, hogy néha amolyan "Höhö, laci, nézd de király videót találtam a jútyúbon"-alkalomból nem kell a QVGA, meg nem is látom annyira a különbséget.
nah amúgy:
mpeg4 codec, high quality, 15 fps; kb ennyi az össz. beállítás rajta...
De nyugodtan kérdezz, hátha kiötlünk valamit

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#798) melcsy26 válasza Wilika (#797) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm! :) Akkor ezek szerint feleslegesen törtem magam a 320×240-es felbontással... :F Na mind1! :)

(#799) (jan) válasza melcsy26 (#798) üzenetére


(jan)
őstag

szerintem tök felesleges a 320x240 úgyse lesz jobb minőség ... szerintem :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#800) plus44


plus44
veterán

Am. én se nagyon értek ehhez de a nokia pc suite rákérdez hogy formálja.e át a cuccot olyan formátumba ami a telónak kell. Akkor ezt nem csinálja meg videóknál is?? Vagy képeknél?? És pont ezt akarom kédezni hogy ha egy 240×318-as képek akarok rárakni azt átméretezi vagy egyszerűen rárakja se nem fogja tudni megnyitni??

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.