Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1854) copperhead


copperhead
aktív tag

Köszi a segítséget!

(#1855) halember válasza Viktor0610 (#1848) üzenetére


halember
csendes tag

THX ! Siker eltűnt a szolgáltató! most már akkor bármit kirakhatok op.logot amit a pc-vel töltök le net-ről, vagy csak olyat amit a wap-ról szedek le?

(#1856) Viktor0610 válasza halember (#1855) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Régen voltak operátor logó szerkesztő és - feltöltő programok, nem tudom, a mostani btelefonokra van-e.
Háttérkép az természetesen bármi lehet, akár WAP-ról, akár netről letöltött, esetleg Bluetooth vagy MMS útján érkezett.
Fontos. Amennyiben ismét letöltenél a WAP-ról egy, nem üres op.logót, az beletakarna a háttérképbe -én nem javasolnám.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1857) madstunt válasza (jan) (#1834) üzenetére


madstunt
addikt

md8 az hogy szól? 3k-t megér?

(#1858) Tothgera30 válasza madstunt (#1857) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szépen szól alacsony, illetve közepes hangerőn! De 3 ezret biztos megér! Én meg fóliát keresek, szóval valakinek van-e eladó!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1859) (jan) válasza madstunt (#1857) üzenetére


(jan)
őstag

szerintem eszméletlen jól szól!

3k-ért tuti megéri

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1860) szkury válasza madstunt (#1857) üzenetére


szkury
tag

nem tudsz még egyet esetleg?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1861) madstunt válasza szkury (#1860) üzenetére


madstunt
addikt

hát én olcsóbban is láttam itt az aprók közt csak tessék nézni .
ez csak ilyen példa volt amógy mert én most annyira nem vagyok pénzemnél h vtuti nem veszek 2 hónapon belül viszont legalább tudom h milyen ha később veszek márciusban.

(#1862) Dominiator


Dominiator
aktív tag

szerintem jó kis teló csak kár hogy a camja egy sz@r

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#1863) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

A tesómnak akarnék venni szülinapjára egy ilyen telefont.

Két dologra lennék kíváncsi:

- Meddig lehet bővíteni max? Én azt olvastam valahol, hogy 8gb. De ez micro sdhc-t jelent? Mert sima 8Gb-os micro sd-vel még nem találkoztam, csak sdhc-sel.

- Lehet-e valami távirányítós headsetet kapni hozzá? Vagy pl az N szériákhoz adott távirányítókat nem kezeli véletlenül?

Mindenkinek boldog új évet kívánok! :K

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#1864) Davzone válasza verser233 (#1863) üzenetére


Davzone
senior tag

8Gb SDHC-vel megy nekem kingmax márkájú van benne és probléma nélkül kezeli.
A nokia headsetekkel megy elvileg a távirányitó része is.Én egy 503-as bluetooth fülessel próbáltam és azzal ment.Másfajta távról nincs tapasztalatom talán másnak.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1865) verser233 válasza Davzone (#1864) üzenetére


verser233
senior tag

Szia! Köszönöm válaszod!

Szóval kezeli az sdhc-t ez remek. De akkor elvileg a 16gb-osat is kéne kezelnie nem, vagy ez a teló szoftverén múlik?

Ha lesz rá alkalmam akkor kipróbálom majd egy távirányítós zsinóros headsettel.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#1866) madstunt válasza verser233 (#1863) üzenetére


madstunt
addikt

Jajj nagyon nehéz visszaolvasni mi?
[link]

Headset ügyben távirányításosnak ott a HS44 AD44 kombó [link]

(#1867) verser233 válasza madstunt (#1866) üzenetére


verser233
senior tag

A linket köszönöm. A stílust nem véleményezem inkább.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#1868) plus44


plus44
veterán

Azt hogy tudom megcsinálni, hogy minden nap mondjuk fél 10kor rezegjen egy párat a teló figyelmeztetés képpen?? Próbáltam már mindenhogy de nem sikerült előcsalogatnom (a moto e66om vagy mennyim tudta)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1869) madstunt válasza plus44 (#1868) üzenetére


madstunt
addikt

Tudtommal csak úgy lehet ha a naptárban létrehozol egy olyan emlékeztetőt amelynél az ismétlésnél a naponta van kijelölve,viszont a profiltól fog függeni hogy csak rezeg vagy közbe szól is valami csengőhang.

(#1870) Nincs név


Nincs név
tag

Üdv, most karácsonyra kaptam egy ilyen tündéri kis telefont és azóta hozzáragadt a kezemhez :D Ettől viszont még érteni nem fogok hozzá úgyhogy egy nagyon egyszerű kérdésben kérném a segítségeteket. Frissíteném a szoftvert és már leszedtem a frissítő programot csak annyi lenne a kérdésem, hogy miket töröl a frissítés közben? Írta hogy backupoljak azzal megvagyok, de a memóriakártyáról törli a dolgokat? gondolom nem csak meg kell kérdezni nehogy mégis :D

(#1871) Viktor0610 válasza Nincs név (#1870) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindegy, hogy a memóriakártya tartalmát törli-e vagy sem, főleg, ha eltávolítod azt a frissítés közben. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1872) plus44 válasza madstunt (#1869) üzenetére


plus44
veterán

köszi, nekem csak az kéne hogy rezegjen, akkor majd úgy állítom be. Köszi még1x. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1873) plus44 válasza plus44 (#1872) üzenetére


plus44
veterán

elnézést kicsúsztam. Még annyit: melyik az a profil, amelyik rezeg (csak rezeg), mert a leírásban nincs benne szó. Én a tárgyalásra tippeltem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1874) attisx válasza plus44 (#1873) üzenetére


attisx
addikt

Beállítások/ Üzemmód/ ...

Kiválasztod amelyik szimpatikus és tetszésszerint testre szabhatod. Pl a "Néma"-t, vagy valamelyik egyénit célszerű szerkeszteni... ;)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1875) plus44 válasza attisx (#1874) üzenetére


plus44
veterán

Köszi meg is csináltam! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1876) Nincs név


Nincs név
tag

Köszönöm, na akkor még egy-két kérdés :D Az egyik, hogy valamiért soha nem tudom biztonságosan eltávolítani a mobilt mert mindig azt mondja, hogy egy program még használja. Ezügyben mit kéne tennem mert elég zavaró a dolog :( A másik, hogy megpróbáltam frissíteni de frissítés közben egyszercsak "elvesztette" a mobilt mintha kihúztam volna vagy ilyesmi. Nem lett semmi baja bár elsőre engem majdnem a mentők vittek el de mindegy... És még egy kérdés, hogy zenelejátszóhoz nem lehet letölteni témát? Azt olvastam hogy külön zenelejátszóhoz nincs téma ezért leszedtem a Carbide.ui témakészítőt de még mindig kéne valami téma amiben jó a zenelejátszó is hogy összeöltsem valami más témával :D már ha sikerül :D

(#1877) plus44 válasza Nincs név (#1876) üzenetére


plus44
veterán

1. Nem kell biztonságosan eltávolítani. Fogok és mikor kész vagy gépből kihúzod majd a telóból is kihúzod a kábelt oszt' jóvan' :D (semmi baja nem lesz hidd el)

2. Nem tudom miért lehette ez nekem sosem csinálja, de nagy szerencséd mert rámehetett volna a telód. Nézdd meg hogy be volt ez tolva a kábel mindnehol ütközésig és ha igen akkor passz. Próbáld meh hogy ne nagyon törjön a kábel hátha vmi érintkezés, de am. passz. Próbáld meg még1x reméljük nem csinálja megint.

3. Nem tudom hogy van e hozzá ilyen téma. Olyan van ami az egész teló témáját változtatja ez értelem szerűen a zenelejátszóét is, de hohy külön olyan nem hszem hogy találsz!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1878) madstunt válasza Nincs név (#1876) üzenetére


madstunt
addikt

A zenelejátszó témái ( ha jól emlékszem 4 van ) belevannak "heggesztve" a telefon szoftverébe szóval cserélni v hozzáadni nem igazán lehet.

(#1879) Wilika válasza Dominiator (#1862) üzenetére


Wilika
aktív tag

Meg nincs benne wifi, meg gps, meg giroszkóp, meg hsdpa, meg univerzális csatlakozó, amibe a kukimat beledughatnám, hogy úgy is jó legyen.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1880) madstunt válasza Wilika (#1879) üzenetére


madstunt
addikt

jah ;]
@Dominiator:amúgy ha ez a problémád akkor ott van az 5610 az hasonló csak slide kialakítású és abban 3,2-es AF kamera van
Mondjuk egy ilyen kategóriában másodrangú a kamera minősége szerintem,szóval ennyiért meg igenis nagyon jó választás az 5310.
(Lassan meg leszek verve hogy nincs saját 5310em és mégis telepostolom a topickot :P )

(#1881) zs.tom


zs.tom
tag

Hello mindenkinek!
Tulajdonosa lettem egy ilyen jó kis telefonnak! :) (független és full fekete :) )
Nagyon meg vagyok vele elégedve!
Csak 1 bajom van vele, hogy wapozni szerettem volna, de csak egy "Nem érhető el csomag alapú kapcsolat" felirat jött be!
Nem tudja valaki hogy hol lehet beállítani hogy működjön a wap?
Előre is köszönöm!
Mindenkinek boldog új évet! :)

[ Szerkesztve ]

(#1882) madstunt válasza zs.tom (#1881) üzenetére


madstunt
addikt

-feltétel:A wap elérést nem mondtad le a szolgáltatónál
-a telefonnak elvileg tartalmaznia kell a szolgáltatódhoz kapcsolódó beállításokat de ha ezek nem lennének helyesek abban az esetben a szolgáltató vmelyik üzletében valószínűleg készségesen megadják( illetve ha leírod milyennél vagy lehet h mi is tudunk segíteni )

annak meg örülés van hogy egy ilyen telefont választottál:D

[ Szerkesztve ]

(#1883) zs.tom


zs.tom
tag

Úgy tudom nem mondtam le a wapot! :)
Amúgy pannonos vagyok!
Édesapámnak egy 6085-öse van és az övé is független, csak ő t-mobile-os és neki minden gond nélkül működik! :U
Majd ha ráérek bemegyek a pannonhoz és utánaérdeklődök a dolgoknak! :)

(#1884) madstunt válasza zs.tom (#1883) üzenetére


madstunt
addikt

beállítások/konfigurácíó/alap. kon. beállítások
elvileg itt fel kellene kínálnia a pannont( am én is a kékeknél vagyok és független a mobil és nekem mindháromat felkínálja )

beállítások/konfigurácíó/elsőd. h. pont <- itt meg a pannon WAP-ot kell választani ha van

[ Szerkesztve ]

(#1885) zs.tom


zs.tom
tag

Nekem mind ez van beállítva alapból!
De azért köszönöm a segítséget! :U

[ Szerkesztve ]

(#1886) Wilika válasza zs.tom (#1883) üzenetére


Wilika
aktív tag

vicces, nekem először csomagban küldték el beállításokat, frissítéskor meg valahogy már magától tudott mindent (biztosan elfelejtette az eredetit, mert az eredeti beállítások tök más néven futottak), még az e-mail fiókoknál sem kellett a nevemen és a jelszavamon kívül semmit sem beállítanom, magától tudtam a t-emailt, a guglimailt, meg tlaán még a freestartot is

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1887) madstunt válasza Wilika (#1886) üzenetére


madstunt
addikt

Nekem még az előzőm is tudta( 5300 ) nemcsak ez ( beállítások mind3 szolgáltatóhoz+yahoo-s beállítások az email kliensben (persze jelszót meg fhnevet azt nem :) ) )

(#1888) zs.tom


zs.tom
tag

Szerintem akkor mégis csak nem a beállításokkal van a gond! :O
Majd valamelyik nap bemegyek a pannonhoz!

(#1889) Wilika válasza zs.tom (#1888) üzenetére


Wilika
aktív tag

először nekem sem tudta a mobilnet beállításait. beszéltem a supporttal és ők elküldték.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1890) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Most frissítettem a telefonom, és rakott pár "angol" mappát a memóriakártyára. Ha ezeket a mappákat törlöm, nem lessz baj? Amúgy így frissítés érezhetően gyorsabb a "rendszer", illetve gyorsabb frissítette a "kis zenetáramat" is.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1891) kicsimester válasza Tothgera30 (#1890) üzenetére


kicsimester
csendes tag

Én is ma akartam frissíteni a telóm, de a software updater nem ismerte fel a telóm, miért van ez? Nokia meg valami angol nyelvű software updater-t ajánlgat. Ha ezzel csinálom meg a frissítést akkor nem lesz angol nyelvű a teló?
Még 1 kérdés.. azt nem tudjátok, hogy miért van, hogy nem ismeri fel az mp4 videót amit a gyári video convert-jével alakítok át?

(#1892) Tothgera30 válasza kicsimester (#1891) üzenetére


Tothgera30
Ármester

1. - Rákattintassz a csatlakozásra előtte, és kiválasztod hogy csatlakoztaod hozzá a telefont, utánna elinditod a telefon szoftverének frissítését! Körübelül 15-20 perc alatt letölti, és rá is telepíti a telóra :K ! Csak kirak pár üres angol nyelvű mappát a memórikártyádra :O , (amiket én töröltem ;] )! A SoftwareUpdater az a telepítő :U , töltsd le és majd rákérdez hogy milyen nyelven telepítse ;) !

2. - Én a frissítés után raktam rá videókat :B , és azok 3gp, illetve mpeg formátumban vannak, és tökéletesen játsza őket :) ! Szerintem a gyári mp4 formátumu videókat nem konvertáld át, hagyd úgy :( ! Még a mobile9-ről töltöttem le mp4 videókat és rákérdezett hogy konvertálom-e, persze rávágtam hogy nem :Y . Erre szépen rárakta a telefonra, és játsza is :DD ! Ne használld a Nokia saját konvertálóját :N !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1893) kicsimester


kicsimester
csendes tag

Köszi szépen, a frissítés sikerült, de az mp4 még mindig vacakol... Ez van, amúgy is zene telefon, nem videó...:) Amúgy most a frissítéssel mi változott? nem veszek nagyon észre semmit..

(#1894) Tothgera30 válasza kicsimester (#1893) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Kicsit gyorsabb! Nem sok külömbség van! De aki ért hozzá biztos elmagyarázza hogy mi, én nem értek annyira a softverekhez, inkább "hardware king" vagyok, illetve leszek ha elkészül az új gépem!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1895) Panthera


Panthera
őstag

Van több száz java játékom, amik közül szeretnék feltenni a telóra. Számítógépen hogyan lehet futtatni őket? Sok a gagyi, képtelenség egyenként átrakni és úgy szórakozni.

(#1896) lajcsiii


lajcsiii
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy ilyen telót, viszont lenne előtte két kérdésem: van olyan mp3, amilyet nem játszik le? (pl a jelenlegi motorola v3xx-em egy 320 kbs-es mp3-at vagy egy változó bitrátájút nem tud lejátszani). A másik kérdés, hogy láncolt sms-t tud küldeni/fogadni? A voda honlapja szerint nem, viszont a topic bejegyzések alapján úgy tűnik, hogy igen. Ezzel mi az igazság?
Előre is köszi a válaszokat!

(#1897) plus44 válasza lajcsiii (#1896) üzenetére


plus44
veterán

1.: lejátszik minden mp3-at, de rákérdez, hogy konvertálja-e ha olyan a cucc, amit nem tud lejátszani így nincs gond, de lejátszik minden mp3-at.

2.: persze, hogy fogad láncolt sms-eket és küldeni is lehet vele minden gond nélkül!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1898) Kabu


Kabu
tag

Hétfőn vettem egy ilyen telefont, pár gondolat róla:

November óta kerestem egy piros 5310-est, mert nagyon tetszett külsőre: pici, lapos, - bár sosem szerettem volna Nokia-t venni, mert bár sokan ki vannak ájúlva, valahogy a SE-t mindig többre tartottam - gondoltam pont jó lesz a zsebembe. Többször kellet csalódnom, a boltokban vagy nem volt piros, vagy egyáltalán nem volt. Már sokszor úgy gondoltam, hogy a sors keze, hogy nem találok, és igazim is lett, de ezt kicsit később....
Sokat töprengtem, mert a K750i-m jól feladta a leckét az utána következőknek, bár abban biztos voltam, hogy hasonló szintű telefont nem fogok találni, ezért úgy döntöttem, hogy a fényképezőt beálldozom, de akkor a zene rész legyen tisztességes és a Sennheiser fülesem tudjam rendesen csatlakoztatni közvetlen a telcsihez, így esett a választás erre a telefonra.
Hétfőn nagy lelkesen haza vittem, és elsőre minden ok is volt. Az első csalódás akkor ért, amikor zenét akartam rakni rá, illetve témákat hogy kicsit sajátosra alakítsam.
A Pc Suite-n keresztül borzasztóan lassú a zene átvitele. Ha adattárolóként teszem fel a zenéket, akkor meg meghülyül teljesen tőlük, és egy év, mire felfrissíti a lejátszási listát....
Még ezeket még le is nyeltem volna, de ma reggel odáig jutott a telcsi, hogy miközben a zenelájótszban keresgettem, egyre jobban lassult, majd úgy lefagyott, úgy, hogy még kiakpcsolni sem lehetett....ezt eljátszotta vagy 10x, bárhova léptem a menübe, percenként meghallt, a zenét szaggatva játszotta le, aztán se kép, se hang...sehogy sem lehetett lelket verni belé...Kocsiba be, visszavittem a T-mobilba, hogy 3 napon belül vagyok, jöhet az új, mert ettől megőrülök...Először elég flegmák voltak, a srác megpróbálta beadni, hogy azért lassú, mert sok a zene, meg azért is fagy le - 1 giga....Erre határozottan kijelentettem neki, hogy "azért mert te nem értessz hozzá, mást ne nézz hülyének...Mi lenne ha 4 Gigás kártya lenne benne, amit a gyár szerint gond nélkül vinnie kellene....??" Na ekkor elkezdtek normálisabban hozzám állni, így holnap kapok egy új telefont...Megpróbáltam elérni, hogy ne ezt a típust, de sajnos nincs választásom....
Az biztos, hogy ha rendesen menni fog, akkor sem fogom úgy szeretni mint a K750-est, a lelkem mélyén bánom, hogy nem egy K800i-t vettem, de sajna a méretei nekem kicsit nagyok....
Az biztos, hogy számomra sokmindenben ésszerűbbek a SE telefonok, és nem csak azért, mert 2 évig azt használtam. Sajnos ők is elkezdtek rossz úton járni a fix fókuszos kamerákkal, de mondjuk ha a W890-be lett volna egy normális kamera, inkább azt vettem volna, mégha 2x annyiba is kerül....
Összességében nagyon jó telefont lehetett volna csinálni ebből az 5310-ből, a hibái ellenére, csak egy kis odafigyelés kellett volna, meg +500 forint egy jobb kamerára....

(#1899) Kabu válasza Kabu (#1898) üzenetére


Kabu
tag

A teljesség kedvéért leíroma jó dolgokat is:

- Nagyon helyes design, nagyon praktikus zene gombok
- Nagyon jó méret, szuper kijelző
- Nagyon jó a zenelájtszó szoftver, nagyon szépen szól a Sennheiser fülessel...

Szerintem, ha egy működőképest kapok, akkor azért szertni fogom... :DDD

(#1900) madstunt válasza Kabu (#1899) üzenetére


madstunt
addikt

valószínűleg a gyári szoft hibásan került rá,mert én az előzőmmel(5300) az volt h hasonló jelenségeket produkált utánna frissítettem neten szoftot de az se javított ,azt hittem lyen gally szoftot dobott ki a nokia aztán nyáron elvittem garis szoftfrissítésre a nokiához és ugyanaz a verzió került rá de mégis megjavult...
Innen is látszik h a netes frissíténél nem rakja a szoftot teljesen újra hanem az eddigit próbélja foltozgatni,így sokszor a hibák is tovább vivődnek netes frissítéskor.

AMÚGY MEG SOK SIKERT A TELÓHOZ!:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.