Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djtoomi


djtoomi
addikt

Nekem tetszik,de ahogy nokiáéket árképzésben ne reménykedjünk,biztos lessz kezdőára 60-70k.Amugy igy a képekről elég fakonak tűnik a kijelző,nem tudom mért. :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2) Borosz


Borosz
senior tag

"hiszen így is lehet fasza fülest csomagolni..."
Ez most a trendi vagy mi a szösz? Szerintem rontja a cikk színvonalát. :o

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Valóban jónak tűnik. az akku is meggyőző. A kijelző szerintem a képeken fakó csak. igaz élőben nem láttam, de a Nokia QVGA kijelzői általában nem rosszak.
Az árképzés tekintetében egyetértek az elöttem szólóval.

(#4) Jadro


Jadro
veterán

Na ez már tényleg sokkal jobban néz ki mint az elődei. Így elsőre el tudnám magam képzelni egy ilyen tulajdonosaként. A 3,5 -ös jack meg nagyon dícséretes.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) Airnold


Airnold
tag

Nem értem...mi és miért rontja a cikk színvonalát? :F

Amúgy korrekt telefon, üdvözlöm az RDS-t...csak ezek a díszcsíkok ne lennének...vagy lenne fekete...vagy valami...

(#6) rudi


rudi
nagyúr

Ez nem a 6300 bele más csomagolásban? Majd ha eccer véletlenül mégis jobb telefonra lesz szükségem mint a mostani 6020-as (nem röhög!), ez elhet az egyik potenciális választott.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) fateless válasza rudi (#6) üzenetére


fateless
veterán

Nem néztem utána, de első olvasatra nekem is 6300 utánérzésem van, ami persze nem baj.

A telefonkönyv százalékosan írja ki a telítettséget, 250 név átmásolása után 12%-os foglaltságot jelzett, ami bizony azt jelenti, hogy elvileg 4000 bejegyzés belefér.

Ez csak kétezret jelent, de az sem kicsi...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) rumos14


rumos14
nagyúr

a 3,5-ös jack tényleg minimum kéne hogy legyen. nem is értem, hogy a 2,5-ös méretet ki a franc találta ki és mire jó.
ezt a telót akkor lehet eccerre tölteni 220-ról és pc-ről is. így biztos fél óra alatt feltöltődik :)
az S40 egyre inkáb hajaz a szimbire, a v5 első blikkre már szinte tök u.úgy fog kinézni.
a 6290-emben lévő szintén 2mp-es, ff-os kamera ennél jobb képeket produkál.
.az ára jóval az 5700 alatt kell hogy legyen, gondolom az okosteló továbbra egy magasabb szint.

(#9) AMD Power


AMD Power
titán

Nem akarok kötözködni de egy XpressMusicos Nokiát ne egy Walkman füllessel teszteljünk. Azzal a füllessel kellett volna amit gyárilag Adnak hozzá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10) dragonfx


dragonfx
veterán

Ez a telefon király, régóta kinéztem magamnak már, és vártam legyen mobilarénás teszt :K
kicsi, vékony, zenés, 2mpxelese, jack!!, miniusb!!!, bővíthető, designos...mind mind ami nekem kell. Mostmár csak abban reménykedek mtényleg igazatok lesz, és nem elsz horror ára.Már persze kinek mi számít horrornak, én jóval 50+ba taksálom, olyan 60k környékére, de ne legyen igazam.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11) Jadro válasza rumos14 (#8) üzenetére


Jadro
veterán

Pont hogy 3,5-ös van benne. Valamit félreolvastál. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

@ dragonfx: nem miniUSB, hanem micro... én is szívtam vele
@ AMD: ha lett volna hozzá, tuti kipróbálom, de mivel szabvány jack...
@ Borosz: a "fasza" szó bántja a szemed? Sorry. Nekem oda megfelelőnek tűnik, de ha nagy lesz a hőzöngés, akkor majd csinálok vele valamit.
@ rudi: jaja, eléggé 6300, de azért ahhoz képest fejlődött némiképp (számológép, más zenejátszó, üzenetek címzettjeinek megadása, meg ilyen apróságok)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) Jadro válasza dragonfx (#10) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem bőven több lesz mint 60K. Pláne ha adják hozzá a kártyát itthon is. Olyan 80K körüli nyitóárra tippelek, amiből azért aránylag hamar lehet 60K+.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14) kennyke


kennyke
aktív tag

Még nincs hozzá gyári füles, így nehéz lenne vele tesztelni....

A microUSB valóban jó dolog, de egyszer azt is fel fogja váltani egy kisebb, és így tovább... Tényleg, melyik mediaba nem tudták, hogy mi az?
Szerintem az ára függetlenül bőven 60 felett lesz. A 6300is ott körül mozog, meg lesz ez 70huf is!

(#15) dragonfx válasza Bog (#12) üzenetére


dragonfx
veterán

Ha adnak kábelt nincs gond, mondjuk nekem miniből van vagy 3 tartalék, microt meg kaptama nikonhoz, nekem se szimpi, már túl kicsi, de 10mm-re mit várunk :B

Amugy tetszett a beszólásod "esetleg mikroorganizmusok ijesztgetésére felel meg" :DDD

Elszomorító ez a 70-80k, akkro ilyenem sem lesz :O ...marad alternatívának az e590.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16) AMD Power válasza Bog (#12) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig szerintem úgy lett volna hiteles. Ha meg még nincs hozzá akkor meg várni kell a tesztel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17) Bog válasza kennyke (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Árkád. A csávó a fotós osztályra küldött át a PC-s osztályról, onnan meg vissza.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Bog válasza AMD Power (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Dehogy várok a teszttel! Egyrészt az öldöklő konkurenciaharc :D másrészt pedig alig vártam, hogy megírhassam, hogy ez a cucc fasza.

Annyit tudtam a dolog érdekében tenni, hogy beleírtuk a gyári tartozék kódját.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) AS válasza Bog (#12) üzenetére


AS
félisten

Bog , Samsung későbbi okos telefonjaiban fogja belerakni a mirkoUSB-t, I550 lesz az első ilyen.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) kennyke válasza Bog (#17) üzenetére


kennyke
aktív tag

Csoda hogy a telekom kimaradt :) Egyébként elég ritka kábel az USB-microUSB, de idővel majd ez is változik
Zenehallgatás közben nem lassul be a teló? Vagyis stereo BT headset + zene közben. A 6300-nál érezhető rendesen a lassulás, egy zenemobil jobban bírja?

(#21) AMD Power válasza Bog (#18) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt gondoltam. :U

Egyébként maga a telefon nekem is tetszik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Az építgetős játékkal most találkoztam elöszőr!
Arnyos! :DD

(#23) Airnold válasza Bog (#18) üzenetére


Airnold
tag

"Öldöklő konkurrenciaharc"...

Hahahahahaha...

(#24) nemi


nemi
tag

Korrekt cikk, nem rossz készülék.(bár a végén iPhone helyett E51 vártam.. :) )

borosz:nem kell a szöveg, nem ront semmin.
Bog: Felejtsd el a Mediamarktot, ilyen helyen alapból nem nézünk átalakítót se PC cuccokat, se semmit, csak háztartási cuccokat, azokat is felügyelettel.
Egyik ismerősöm MMba dolgozik, PCs segítő, de buta mint a kertitörpe, ráadásul összevissza csalnak mindent.

(#25) AMD Power válasza nemi (#24) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor a Westendben se akarlak meg látni. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) nemi válasza AMD Power (#25) üzenetére


nemi
tag

Telefonokat azért bemegyek fogdosni, meg egereket :D
Palotan lakok,igy a Polus dominál, ott ismerem a viszonyokat.
Amikor egy atennacsatlakozót vettem ott 800Ftért, közben a proli tescoban 237Ft volt detto ugyanaz.

(#27) kennyke válasza nemi (#26) üzenetére


kennyke
aktív tag

Ha tudod mit akarsz venni, valami hasonló hipermarket. Viszont ha nem, akkor egye meg a fene :), mert a tescoban az árufeltöltő emberke nem fogja tudni hogy mit akarsz....

(#28) Mac!


Mac!
aktív tag

Ugyan miért kéne mindenképp ragaszkodni a gyári füleshez egy 3,5-es jeckkel rendelkező zenetelónál? :F
Pont azért raktak rá 3,5-est, hogy ne csak a gyárival lehessen használni, ha azt akarták volna, hogy csak a gyárival használd, akkor kértek volna pár csatit a Samutól vagy SE-től...
Én annak is igazán örültem volna, ha Bog a HD555-öt is ráereszti a kicsikére. Nem mintha a HD555-ösömmel szeretném használni - de mivel UE 5 PRO gondolom nem lett volna kéznél - azért viszonyítási alapnak jó lett volna.

Az ára szerintem is olyan 60-70 k körül lesz, de nekem nem sürgős, úgyhogy várok, amig ennek az ára is 50 k alá esik. A 6300 is 100 k körül kezdett, ha jól emlékszem, de kevesebb, mint fél év múlva már 50 k alatt vettem meg.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#29) kzoltann


kzoltann
aktív tag

nemrossz telefon, de ha 70felett indul, akkor az se w580 egyertelmuen jobb vétel.

(#30) Borosz válasza Bog (#12) üzenetére


Borosz
senior tag

Nem akarok ebből vitát nyitni, de ez a kifejezés, hogy "fasza" trágár szó. Nem hőzöngök mert ez a vélemény lényegében a kisebbség véleménye és azt általában el szokták nyomni. Az a ritka, ha valaki nem így beszél. :o Már ovis kora óta természetesen.
De ez a tényen nem változtat: ez trágár szó.

(#31) yoogie


yoogie
aktív tag

Mega-bass funkció / mélyhang kiemelés hasonló jelleggel van benne? A Nokia is dobhatna bele ilyesmi plusz funkciót...

(#32) Bog válasza yoogie (#31) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs, kézzel kell megpiszkálnod az equalizert.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) nemma válasza Borosz (#30) üzenetére


nemma
addikt

Részben igazad van, de ez az oldal pont olyannak van kitalálva, hogy ne kelljen itt szemérmeskedni egymás között. Ez nem nyomtatott sajtó, ez "csak" egy weboldal, ahol elég sok ember ismeri egymást(legalábbis nick alapján) és lehessen már egy kicsit lazítani, na! :)

A telefon szerintem mindent tud, amit kell, a gyári füles minőségére kíváncsi lettem volna, de a jack kárpótol mindenért. A 3G-ért kár :F

(#34) Ricardo


Ricardo
félisten

"hiszen így is lehet fasza fülest csomagolni a dobozba"

Javaslom hogy legyen átírva a következőre.

Így is lehet szemet gyönyörködtető küllemű, lelket is megremegtető hangzású fülhallgatót rakni a készülék dobozába. :DD

(#35) Zoltanfi válasza Ricardo (#34) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Na mennyivel jobb így :)) :C :DD

(#36) Jadro


Jadro
veterán

Nem az eredeti fülessel való tesztelés lett volna az igazi, hanem ha azzal IS. Így kb látható hogy milyen minőségű fülest adnak majd hozzá. De mivel nincs füles így rövidebb a teszt, mely így sem értéktelenebb.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#37) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

A kijelzőfotók azért tűnnek kicsit fakóbbnak, mert sötétben csináltam őket, és ilyenkor a telefon fényérzékelője visszaveszi a világítás erősségét.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) Fooler89 válasza Borosz (#30) üzenetére


Fooler89
őstag

[OFF] Rosszul fogod fel, ez itt Bog nyelvújitó kisérletei ;] ;] ;]

Viccet félretéve ha olvasol más oldalakon ami viszonylag nagyobb, akkor ott csak ilyeneket használnak. Értelmes szavakat nem is találni benne. Szóval szerintem engedjük meg neki ezt. Nem bánt senkit, politikailag is korrekt (jelen helyzetbe még túl finom is). Amugy is akárhány db cikk megírása után nem tud nekünk költőit írni mert már mindent leírt amit tudott akkor megeshet vele is.[/OFF]

Én csak annyit mondanék hogy köszönjük Bog. :R

(#39) rumos14 válasza Jadro (#11) üzenetére


rumos14
nagyúr

tudom hogy 3,5, örülök is neki. csak azon mérgelődtem, hogy más telókba mi a rákért tesznek 2,5-öset.

(#40) Jadro válasza rumos14 (#39) üzenetére


Jadro
veterán

Ja értem! Nos gondolom a méretcsökkentés miatt jó neki a 2,5 -ös. Más nem jut eszembe.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#41) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Asszem népszerű telefon lesz.
Szép és jól használható.

Nem hiszem, hogy túl lesz árazva.

(#42) Stiky


Stiky
senior tag

'Szeva! E950 és az F500 volt már?'

Ezek a készülék/képernyő fotók amelyek árulkodnak az elkövetkezendő tesztpéldányokról pont jók, mert már izgatottam lehet várni az új 'drágasszáágot'. :))

Jelen esetben ugye az E950-et. :Y

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#43) Peat;)


Peat;)
veterán

Számomra nem világos miben nyújt többet mint mondjuk a már 3 (vagy 4 az már?!) éves sony ericsson k750. Rendben a kijelzője okés, ez egy nagy előrelépés. Ez megfogott benne. De egy középkategóriától már elvárnék egy olyan kamerát ami a k750-ben van, ami jegyzetek makró módban történő lekapására is tökéletes. 3 éve a középkategóriában elfért, mostmár nem? Jack dugó, én nem vagyok elájulva, a sonynál a headset két részre osztható és ugyanúgy használtható a saját bármilyen füles, gondolom a többi gyártónál is megoldható. Zenében minőségileg kb egy szinten lehetnek a zenemobilok, hangszínszabályozó is olyan mint k750-ben, csak nincs megabass. A k750be is belemegy a 4 gigás kártya. Ezek a kritikák a mai sony-ericsson telefonokra is vonatkoznak, én 60-70k-ért (gondolom a körül lesz) elvárnék egy olyan telefont ami iaudio szintű mp3 lejátszási képességekkel bír és megy neki mondjuk a divx, illetve k750 szintű kamera van benne. (maga az optika vagy mi szerintem nem is rossz a telefonban, csak autófókusz nélkül ez van...) illetve ilyen de nagyobb méretű kijelzője van hogy a klippet/south parkot meg lehessen nézni rajta.

(#44) Zoltanfi válasza Peat;) (#43) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Barátom, ha ilyen igényeid vannak, hogy AF kamera, és nagyobb kijelző akkor ez a Neked való modell:

(#45) Niquis


Niquis
aktív tag

Ha az a "Rögzít"-es kép a háttérképkészítőhőz tartozik, akkor nagyon úgy tűnik, hogy az egy fraktál, kicsit pontosítva a "kaleidoszkóp szerűség" fogalmát. :)
Nem tudja valaki, mikó' jön már a 6500? Na az, vékony meg szép megminden. Kár hogy a májusi bejelentés óta semmi... így nagy falkaparásomban el is neveztem Godot-phone-nak (e: "godofón" :) )

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#46) kukac7


kukac7
tag

microusb kabel utan mediaban erdeklodni?
na ne!
szamtech boltba kell menni, nem olyan helyekre.
azt nem mondom, hogy ott van, de azert pc-s dolgokat inkabb ott keresgeljunk mar.
meg jo, hogy nem hallottak ott rola. :D

(#47) (Kolombusz) válasza Peat;) (#43) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A k750 3 éve még nem volt piacon és nem volt középkategóriás, ne ferditsünk, kérem.

(#48) AS válasza Niquis (#45) üzenetére


AS
félisten

KB 1-2 hét és itt van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Sikerült szereznem fülest hozzá. Ezüst zsinór, két részes, köszépen szétszedhető (onnan is jack), közepesen korrekt, erős basszusra kissé gerjed. Egyetlen gomb van a szétszedésnél, a felvevőgomb, a csipesz kissé gyengén tart.

Mindjárt beleírom a tesztbe.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) AMD Power válasza Bog (#49) üzenetére


AMD Power
titán

Szóval akkor nem egy Walkman kaliberű fülles!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.