Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) szasanyi válasza melcsy26 (#399) üzenetére


szasanyi
félisten

Szia!

MP3 lejátszási minősége és hangereje JOBB mint pld. a W810i-nek. A rádió kb. egyező minőségű, bár a vételi képességek kicsit rosszabbak mint a Walkman mobilban - ez hátrány. A mérete az isteni jó, valóban ingzsebes - ez egyértelműen előny. ;) A kijelző kellően nagy, és nagyon szép, egyértelmű az előnye a SE W-hez képest. Jól müködik és praktikus a zenelejátszót vezérlő, kijelző mellett elhelyezett 3 gomb is. Az ára - amennyiért pld. én vettem - 44k volt, a készülék független, az ár számlás 2 év garral - sztem ez is jónak mondható. De van 84k-ért is MM-ben. ;] Eddig a SE W fülesével hallgattam, DE most rendeltem Senheiser CX300 fülest 5k-ért itt a PH!-n. Elvileg azzal még jobb lesz! ;)
Annyit jegyeznék meg, hogy nem tudom milyenek a felső kategóriás W mobilok (880, 910, stb.) azokkal nincs tapasztalatom.
Abszolute szubjektív: azért nem SE Walkmant vettem, mert a dizájn és a méret nagyon bejön. Igaz, csak néhány napja van meg, de nem bánom, hogy ezt választottam.

(#402) AMD Power válasza szasanyi (#401) üzenetére


AMD Power
titán

Az biztos ,hogy a külső és a mérete nagyon el lett találva.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#403) melcsy26 válasza Viktor0610 (#400) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Köszi a választ! :))

(#404) melcsy26 válasza szasanyi (#401) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Köszi neked is a választ! :))
Hasznos dolgokat írtatok le ;) :R
Remélem mihamarabb megtudom venni már nagyon kellene... jó kis teló...De sztem csak júniusba lesz meg... :O :((
Sebaj megéri addig várni :)
Bár nemtudom lehet érdemesebb lenne az 5610-et megvenni,bár az 5310 jobban tetszik...
:F
Jah és grat a telóhoz ;) :)

(#405) szasanyi válasza melcsy26 (#404) üzenetére


szasanyi
félisten

Az 5610 nem néz ki ilyen jól, nagyon vastag, és ha nem fő szempont a fényképező része, akkor nem ér annyival többet. Szerintem... de addig még van időd meggondolni a dolgot. ;)

(#406) melcsy26 válasza szasanyi (#405) üzenetére


melcsy26
csendes tag

:R
Hát igen a fényképező annyira nem számít nekem...
Igen,sajnos addig még van időm átgondolni....
Eddig úgy vettem mindent,nemcsak telót,hogy megláttam a boltba,gondoltam egyet és megvettem...De hamar rájöttem hogy ez így nagyon nem jó párszor befürödtem ezzel...
De szerencsémre vannak ilyen jó kis fórumok, ilyen segítőkész emberekkel akik segítenek.. :))
Remélem bírja majd a strapát az 5310 ha megveszem..2-3évre tervezem legalább...

(#407) AMD Power válasza melcsy26 (#406) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek a telók nem hinném ,hogy 3 évig mennének. Vagy ha mennek is addigra már vagy 2 aksit megesznek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#408) szasanyi válasza melcsy26 (#406) üzenetére


szasanyi
félisten

A magam részéről szívesen segítek - és sztem itt mindenki, aki tud - bár azt pld., hogy fél év múlva mi lesz, aligha lehet mgmondani. Kicsit hasonlít a PC-re. :) Elképzelhető, hogy ez már nem is lesz jó vétel akkor, mert lesz újabb és vmiben jobb készülék ugyanennyiért.
Igaza van AMD Power-nek, mert szerintem is kb. 1-1.5 év a használati idejük. Egyrészt addigra megunja az ember, másrészt olyan értékcsökkenés következik be, hogy már-már akkut sem édemes cserélni benne. No meg ha továbbra is ílyen ütemben halad a feljődés, akkorra gyakorlatilag - majdnem - elavultnak számít.

(#409) AMD Power válasza szasanyi (#408) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így van. A gyártóknak meg amugy is az a célja ,hogy te 6 havonta új telefont vegyél. Ezért se fognak Szerintem ezek a mai telok 3 évig menni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#410) szasanyi válasza AMD Power (#409) üzenetére


szasanyi
félisten

Valszeg menni megy az 3 évig, annyira azért nem rosszak. Csak ahogyan mondtad is, nem erre ösztönöznek, valamint a design és a technology olyan ütemben fejlődik/változik, hogy erre tekintettel valóban nagyon sok a 3 év. Ezért tartom pofátlanságnak, és nem is vettem/veszek 2 év hűségnyilatkozattal szolgáltatótól mobiltelefont. :(((
Persze régebben, mondjuk a 2110i idejében nem így volt ez sem, de itt látható is, hány típus volt a piacon összesen. ;)

(#411) duffbeer válasza szasanyi (#410) üzenetére


duffbeer
őstag

Igen szerintem is elmennek elvileg simán 3 évet. Műszakilag bírniuk kell.

(#412) AMD Power válasza duffbeer (#411) üzenetére


AMD Power
titán

Majd 3 év múlva meglátjuk. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#413) szasanyi válasza AMD Power (#412) üzenetére


szasanyi
félisten

Na jó, de kinél lesz akkor ez a tecsi? :D

(#414) duffbeer válasza AMD Power (#412) üzenetére


duffbeer
őstag

Persze nem tudhatjuk mi lesz 3 év múlva, viszont testközelből ismerem a Nokia gyártástechnológiáját és annak minőségi elvárásait. Ebből kiindulva a lent leírtakat tudom leszűrni.

(#415) AMD Power válasza duffbeer (#414) üzenetére


AMD Power
titán

Én már láttam azért egy pár érdekes minőségű Nokiát. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#416) Ricardo válasza melcsy26 (#406) üzenetére


Ricardo
félisten

2-3 év az szerintem belefér. Alapból 2 év garanciát ad rá a gyártó.

(#417) melcsy26 válasza Ricardo (#416) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Köszi mindenkinek a választ :)
És a gyártó pontosan mire vállal garanciát??Még nem volt ilyenre szükségem szerencsére soha...

(#418) szasanyi válasza melcsy26 (#417) üzenetére


szasanyi
félisten

72 órán belül azonnali csere, ha belenyúltál vmi problémás darabba. Saját tapasztalat, hogy ez így van! :B
1 + 1 év a garlevél szerint, hogy pontos legyek. Ez sztem 1 év teljeskörű. és egy év alkatrész gart jelent. Persze a 2. évben már lesz szervízköltség. Sztem...

(#419) AMD Power válasza melcsy26 (#417) üzenetére


AMD Power
titán

2 év gari a telóre és 1 év a dobozban lévő tartozékokra.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#420) Ricardo válasza AMD Power (#419) üzenetére


Ricardo
félisten

Természetesen a 2 évet a készülékre értettem.

(#421) szasanyi


szasanyi
félisten

Nekem 1+1 év van a garpapíron. :U Akkor ez mostmi? Lehet, hogy a kedvezőbb ára miatt? Mert NOKIA márkaboltban 80k a készülék, ott tuti meg van a 2 év teljeskörű gar. :U

(#422) Ricardo válasza szasanyi (#421) üzenetére


Ricardo
félisten

1 év teljes körű+ egy év a készülékre.

(#423) szasanyi válasza Ricardo (#422) üzenetére


szasanyi
félisten

Tehát magára a készülékre végül is két év lenne?

(#424) Ricardo válasza szasanyi (#423) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen, én így tudom
Az E50-emre 2 év van, ilyen leosztásban, és mivel ezt a gyártó adja szerintem ennél a telefonnál sincs másképp.

(#425) szasanyi válasza Ricardo (#424) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet, igen. No, de remélem nem kell kihasználnom. :B Egyébként azért nem 1értelmű, mert attól is függ a dolog, hogy hol/mennyiért veszi az ember. Sok helyen már úgy hírdetik, hogy fél, egy vagy két év gar, és persze ez a készülét árában is jelentkezik. :U

(#426) AMD Power válasza Ricardo (#424) üzenetére


AMD Power
titán

Így is van. Csak a tartozékokra van 1 év gari. A telefonra meg 2 év.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#427) Ricardo válasza szasanyi (#425) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem mindegy hogy gyártói garanciával adják a telefont vagy a bolt ad rá valamennyi garanciát. Ezek a fél/egy évre adott bolti garanciák erősen függnek a bolt hozzáállásától.

(#428) szasanyi válasza Ricardo (#427) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de ha nincs 80k a telcsire... valahol megkll alkudni. A NOKIA márkaboltban, vagy MM-ban ugyanis nem lehet. :D

(#429) PoLizei válasza szasanyi (#428) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A GSM boltok a különbözeti ÁFÁ-val trükköznek, vagyis "0 perces, használt" készüléket ÁFA nélkül tudnak adni. Ezek gyakorlatilag dobozos, új telefonok, és választhatsz, hogy "bolti", vagy "gyári" garival kéred. Ezek között kb. 5.000.- Ft a különbség.

P*L****

(#430) AMD Power válasza szasanyi (#428) üzenetére


AMD Power
titán

ujmobil.hu tudsz venni jó árban normáls két év garival is 5310-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#431) melcsy26


melcsy26
csendes tag

Én a vodafonnál vettem volna,de ott ugye nincs...Nem is lesz?? :F
Így valószínüleg a t-mobilnál veszem majd meg....elvileg 57ezer 2év garival,bár úgy tudom jelenleg nincs készeleten..Remélem majd lesz! :)

(#432) nemma válasza melcsy26 (#431) üzenetére


nemma
addikt

49.980Ft két év garival! ;)

(#433) melcsy26 válasza nemma (#432) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Hol??? :B :U :C :R

(#434) nemma válasza melcsy26 (#433) üzenetére


nemma
addikt

Természetesen a T-mobile-nál, tehát csak az általad említett összeget javítottam ki, mert pontatlan volt ;)
Pannonnál egyébként egy tizessel olcsóbb!

(#435) melcsy26 válasza nemma (#434) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Oks köszi :))

(#436) szasanyi válasza AMD Power (#430) üzenetére


szasanyi
félisten

Már van, 44k volt számlás garral, függetlenül. :)

(#437) melcsy26


melcsy26
csendes tag

Milyen a billentyűzete?Puha? Pl.sms-es írásnál lehet vele gyorsan írni?ha igen tudja követni?Bocs ha túl sokat és hülyeségeket kérdezek! :B :DDD

(#438) szasanyi válasza melcsy26 (#437) üzenetére


szasanyi
félisten

A billentyűzete jó, bár elég picik a gombok. Ha vastag újjad (lapát tenyered) van, lehet problémád. :) Sztem elég gyors, bár ez szubjektív.

[ Szerkesztve ]

(#439) melcsy26 válasza szasanyi (#438) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Szerencsére nem rendelkezem lapáttenyerekkel... :DDD
Köszi a választ! :R

(#440) szasanyi válasza melcsy26 (#439) üzenetére


szasanyi
félisten

Szívesen. :) Nekem sincs, így aztán jó a méret. Meg hát szép nagy kijelzője van, így megbocsátható a picit kisebb gombsor.

(#441) szasanyi


szasanyi
félisten

Vettem hozzá egy Sennheiser CX 300 fülhallgatót hozzá, nagggyon jó! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki zenét hallgat. :K

(#442) grafikus17


grafikus17
senior tag

vodánál 04.29-től új készülék

nokia 5310
előfitetés: 33.990.-
vitamax: 49.980.-

Xiaomi Redmi note 7

(#443) szasanyi válasza grafikus17 (#442) üzenetére


szasanyi
félisten

Már majd' egy hónapja telefonon és levélben is, folyamatosan zaklatnak, hogy menjek telefont venni... Abszolute privát vélemény: dugják fel a vodamenüs korlátozós telefonjukat. :P

Egyébként független, új készülék 2 év garral 44k. Ennek tudatában? ;]

(#444) attisx válasza szasanyi (#443) üzenetére


attisx
addikt

Azé' vicces, hogy prepaid csomagban drágább, mint függetlenül... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#445) melcsy26 válasza grafikus17 (#442) üzenetére


melcsy26
csendes tag

És a vodafonnál is azok a tartozékok vannak hozzá mint pl. a t-mobilnál???
(a 2gigás memóriakártyára gondolok elsősorban...)

(#446) nemma válasza szasanyi (#443) üzenetére


nemma
addikt

És annyiért hol vetted?

(#447) Davey7 válasza nemma (#446) üzenetére


Davey7
senior tag

Ezt én is meg akartam kérdezni...

(#448) szasanyi válasza attisx (#444) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem, ez szerintem siralmas. És még két év a korlátozott Live szoft mellé... :W

nemma: Park Mobil üzlet Nyíregyháza, Bethlen G. u. 6. tel.: 20/550-4522
Bruttó 44.000 HUF, 2 év számlás garral. Ennyit a szolgáltatók nagylelkűségéről...

(#449) szasanyi válasza Davey7 (#447) üzenetére


szasanyi
félisten

Neked még jó is lehet, mivel nem vagy messze! Már ha még nem vettél... :U

(#450) melcsy26 válasza szasanyi (#449) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Még soha nem volt független telóm..Az milyen? :B :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.