Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) robcsi1979 válasza plus44 (#1347) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

de arra amit írtam arra is hozza az új firmet!!

" Latest available software for Nokia 5310 XpressMusic, product code 0548679
Version: 08.32

Compare numbers
If this version is greater than your current software version, update now to get the latest features, applications and improvements. Go to Nokia Software Updater download "

Szóval ha föltoltad akkor szólj, várom a fejleményeket!!

(#1352) plus44 válasza robcsi1979 (#1349) üzenetére


plus44
veterán

aha ez egy új szoft. Mit is mondtál honnan van a teló media marktos vagy honnan i??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1353) plus44 válasza plus44 (#1352) üzenetére


plus44
veterán

Megnéztem egy oldalom ahol ezt beszélik de ez egy új szoft. már rakták is fel azt mondják hogy a hangot javítja meg ilyenek na akkor felrakom csak keresni kellene egy független pirosat.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1354) capafog23


capafog23
őstag

Ehez a telóhoz az s60 vagy az s40-es javas játékok kellenek?

(#1355) plus44 válasza capafog23 (#1354) üzenetére


plus44
veterán

ezen s40 platform van így tuti hogy s60 nem megy rajta ergó marad at s40. Szerintem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1356) MmDorian


MmDorian
őstag

Üdv !

Lenne esélyem, egy N73 ME-t cserélni egy 5310 re ? az N73hoz van 2 GB Mem.kari, és minden tartozék. :F

(#1357) plus44 válasza MmDorian (#1356) üzenetére


plus44
veterán

Esélyed bármire van. Az hogy megveszik-e vagy elcseréleik-e az már már más kérdés. De ha hirdeted akkor előbb utóbb lesz vmi. Tedd itt hirdetésre és ezzel párhuzamosan nézdd meg milyen 5310-eseket árulnak és hogy érdekelné-e őket a csereajánlatod.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1358) robcsi1979 válasza plus44 (#1352) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

Jaja, MediaMarktban vettem Magyarországon. Tudnál dobni esetleg egy linket ahol "ezt beszélik...." :Y :Y Mármint az új soft feature-jait mert én sehol nem találtam leírást hogy mit is javít ez az új soft....Előre is THX!! :R

Ja, és ha feltoltad akkor oszd meg velem a tapasztalataid, aztán én is föltolom.....

(#1359) robcsi1979


robcsi1979
csendes tag

egy hasznos link freeware java progikra:

http://www.getjar.com/software/Nokia/5310_XpressMusic/

(#1360) (jan) válasza robcsi1979 (#1345) üzenetére


(jan)
őstag

robcsi! ha egy mód van rá, légyszi ne szemeteld már tele a topikot ... szépen lehet linkeket betenni és akkor nincs egy oldal rizsa ...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1361) plus44 válasza (jan) (#1360) üzenetére


plus44
veterán

jogos!!!

Robcsi1979: 'Link' gombocska az 1 sorban egyből az 5. el sem lehet téveszteni. Amiről beszéltem az meg fórum volt. a Nokia oldalán a Termék és támogatás menüpont alatt keresd vagy az angol (UK) oldalon.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1362) robcsi1979 válasza plus44 (#1361) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

OK ok, jólvanna, BOCSI!1ébként mizu az új firmmel?feltoltad már?

(#1363) plus44 válasza robcsi1979 (#1362) üzenetére


plus44
veterán

nem mert a usb nem megy a gépemmel és nem tudok se biztonsági mentést csinálni se semmi. Majd este megpróbálom mert holnap dolit írunk és tanulnom kell rá. Majd ha kész elmondom mi a helyzet vele. De addig told fel a 7.01-et.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1364) robcsi1979 válasza plus44 (#1363) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

a 7.01 nekem kapufa mert nem ajánla föl csak ezt a 8. valahanyast. Most még nem tom flashelni mert éppen a telóról netezek és csak szerdán utazom haza Pestre ahol állandó netconnectionom van :((

(#1365) plus44 válasza robcsi1979 (#1364) üzenetére


plus44
veterán

amit beraktál pc-okat olyat szsrezz csak 7.01 és nemesisssel átírod frissítés visszaírod és kész

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1366) Májsztró


Májsztró
addikt

azt had kérdezzem meg hogy ezzel a telefonnal lehet felvenni hangot ? Valami hangrögzítő van rajta ? Mert azt tapasztaltam , hogy a beszélgetést fel lehet venni , de külön ilyen opciót nem találtam :)

(#1367) Davzone válasza Májsztró (#1366) üzenetére


Davzone
senior tag

Menü - Média - Hangrögzítő

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1368) Májsztró válasza Davzone (#1367) üzenetére


Májsztró
addikt

báze ,milyen vaksi vagyok ... köszi :DDD magamtól is rájöhettem volna :)

(#1369) mm666


mm666
csendes tag

Sziasztok!

Nekem nem akarja felismerni az NSS az 5310-esemet. Mi lehet a baj?
Segítsetek

(#1370) robcsi1979 válasza plus44 (#1365) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

a pc-t nem akarom átírkálni a telóba mert akkor ugrik a 2 év gyártói gari. És mint köztudott a a Nokia service program kidobja azt is hogy hányszor lett átírva a pc. Te 1ébként a 7.01el milyen változásokat vettél észre a telón?Miben jobb ez firm mint a "gyári" 3.valahanyas vagy 5.valahanyas?

(#1371) 10perc


10perc
csendes tag

A t-mobilos 5310-ben van valami korlátozás, vagy a menüjében változás?

szoftverfrissítéshez: nem úgy van, hogy a még garis nokia telefonok szoftverét ingyen frissítik a nokia boltokban?

[ Szerkesztve ]

(#1372) mm666


mm666
csendes tag

Sziasztok.
Na. Sikerült kikékítenem az 5310-est. Ezzel a kóddal:0548679 (Nokia 5310 blue)
már csak annyi a problémám, hogy ebben nincs magyar így ugrott a magyar menűm. Nem tudna valaki esetleg egy olyan kóddal megdobni, amivel meg tudom oldani ezt a problémát?

(#1373) dominooo válasza (jan) (#1343) üzenetére


dominooo
csendes tag

Ja bocs! ugyértem hogy pl használom a mobilt és kb 2 honaponként frisiteni kel? Mert szeretnék venni egy ijet és semmijen kodal ez nem jár? és nekeljen frissiteni!?

Egyépként mijen a ahngzása jóbb mint a wokmen mobiloké mert azok nem valami jok! :F :P

[ Szerkesztve ]

(#1374) attisx válasza mm666 (#1372) üzenetére


attisx
addikt

0548692 EURO-D, Latin, Warrior Blue

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1375) plus44 válasza robcsi1979 (#1370) üzenetére


plus44
veterán

Annyi hogy gyorsabb lett a frissítés (mmint a zenék videókstb. ) hangosabb lett mind a telefonálás mind a zenehallgatás füessel és a nélkül meg nekem kicsit gyorsult is, bár eddig sem volt lassú de most pöpec. Am. ha átírod nem ugrik a gari. Vagyis elvileg úgy tom nem, de 2 év gario semmi, mert nem hoszem hogy bármi baja is lenn hacsak nem vágod földhöz. ??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1376) Viktor0610 válasza plus44 (#1375) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont eggyel visszább linkelt attisx egy témát, ahol épp' azt írják, ha átírod a product code-ot, frissítesz, majd visszaírod, ezt a szervizben vissza tudják követni.
Tehát a garancia elvész.

Samsung Galaxy A54

(#1377) plus44 válasza Viktor0610 (#1376) üzenetére


plus44
veterán

:DD tehát aválasz robcsi: igen. a gari elvész:DD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1378) robcsi1979 válasza plus44 (#1377) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

Az hogy hangosabb csk 1 dolog, de a hangja szebb is lett valamivel vagy csak hangosabb?

(#1379) plus44 válasza robcsi1979 (#1378) üzenetére


plus44
veterán

:DD basszus nem mind1 az neked. Mivel zenemobil szép a hangja ennyi mondjuk elvárható lenn egy kifejezetten erre a célra kihegyezett telótól. Am. passz kinek mi a tisztább nekem így úgyis j volt, ha változott ha nem.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1380) mm666 válasza attisx (#1374) üzenetére


mm666
csendes tag

Köszi a segítséget. Sikerült. Esetleg tusz ilyen magyar a pirosnak is? Hátha arra is sor kerül:)

[ Szerkesztve ]

(#1381) attisx válasza mm666 (#1380) üzenetére


attisx
addikt

Klikk a linkre az előbbi postomban és némi szkrollozás után találsz azt is... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1382) (jan) válasza plus44 (#1375) üzenetére


(jan)
őstag

Ez akkor melyik verzió pontosan ? ;) és melyik code ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1383) robcsi1979


robcsi1979
csendes tag

Sziasztok!

No feltoltam a 8.32 es firmware-t, a következő gondom van vele amit az előző 5.81 es firmmel nem tapasztaltam:

Ha sztereo Bluetooth fülessel hallgatom a zenét akkor mintha időközönként a zene BPM je nem stimmelne. Alkalomadtán - elég sűrűn - egyszer belassul a zene, egyszer begyorsul és rohadt idegesítő. És sokkal sűrűbben szakad is meg a zene mint előtte. Ha lechekkolom a zenelejátszó számidejét akkor van mikor 2 másodpercenként számol, szóval nem értem miért. Az előző firm az 5.81 es sokkal jobb volt mint ez az új 8.32es. Most szeretném visszarakni az előző firmet, de már az NSU nem ajánlja föl, ilyenkor mi a teendő?Hogyan tudom visszarakni az előző firmet?

(#1384) attisx válasza robcsi1979 (#1383) üzenetére


attisx
addikt

Sajnos nem lehet visszafelé frissíteni... :(

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1385) Viktor0610 válasza robcsi1979 (#1383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kapcsold ki-be a készüléket/headsetet, iletve töröld a fülhallgató párosítást, és csatlakoztasd újra a headsetet, hátha megjavul.

A zenét headset nélkül, nem sztereo Bluetooth fülhallgatóval halgatva is "ugrál" a számláló?

Ami még fontos lehet, ugyanazt a zenét játssza le most hibásab (különös tekintettel a bitrátára, hosszra), amit a régi szoftververzióval jól játszott le?

Samsung Galaxy A54

(#1386) robcsi1979 válasza Viktor0610 (#1385) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

Szia!

"A zenét headset nélkül, nem sztereo Bluetooth fülhallgatóval halgatva is "ugrál" a számláló?" - IGEN. Egyszer normálisan számol 1 másodpercet utána meg mintha fél másodpercenként számolná az 1 másodpercet és a zene is gyorsabb.

"Ami még fontos lehet, ugyanazt a zenét játssza le most hibásab (különös tekintettel a bitrátára, hosszra), amit a régi szoftververzióval jól játszott le?" - IGEN, ugyan azt a zenét játsza le most hibásan amit az előző firmware - 5.81 - el hibátlanul lejátszott, ezért nem értem a problémát és ezért szeretnék visszafelé frissíteni szoftvert.

A szervízben sem tudnak visszafelé frissíteni?Tényleg sehogy nem lehet megoldani hogy 8.32 ről downgradeljek - visszafelé frissítsek - 5.81 re arra ami rajta volt gyárilag? Vagy szerintem jó lenne még a 7.01 is de arra sem enged vissza frissíteni az NSU.

(#1387) Viktor0610 válasza robcsi1979 (#1386) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tehát akkor a telefon zenelejátszójával van gond. Ez érdekes. Próbáltad esetleg alacsonyabb bitrátájú zenével? :F

Nincs információm arról, hogy tudnak-e visszafelé frissíteni, szerintem talán igen. Kora estére megkérdem neked a srácokat, ha el nem felejtem. :D

Samsung Galaxy A54

(#1388) robcsi1979 válasza Viktor0610 (#1387) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

Nem tudom hogy a zenelejétszó e a ludas de mindenesetre nagyon úgy tűnik mintha ezek sebességbeli problémák lennének. pontosabban 1x begyorsul a teló szoftvere, 1x meg tök lassú, ez látszik a teló animált menüjén is, kérdés hogy nem e emiatt xar a zenelejátszó része is?!. Az előző 5.81 es firmmel ezt tuti nem csinálta.

Nagyon remélem hogy valahogyan vissza lehet pakolni az 5.81 es firmet mert ez így zenelejátszásra eléggé idegesítő.

(#1389) robcsi1979 válasza Viktor0610 (#1387) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

Ja, és előre is nagyon szépen köszönöm hogy megkérdezed a srácokat!És előre is BIG THX a válaszért!!!!

(#1390) plus44 válasza (jan) (#1382) üzenetére


plus44
veterán

A 7.01-ről beszéltem neki , de van már 8.32 de nekem még a 7.01 sem ajánlotta fel szal hagyon a fenébe és majd tezem fel a 8.32-t ha már nekem is felajánlja ezt a lehetőséget.:D:D (ilyen gondok melette meg, bár nem tudom hogy egyéni-e, főleg nem!!)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1391) Viktor0610 válasza robcsi1979 (#1389) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beszéltem kollégával, azt mondta, nem lehet visszafelé frissíteni, pontosabban lehet, csak a telefon rámehet.
Azt javasolta, vidd szervizbe, mert ott a frissítés teljes törléssel kezdődik, tehát megjavulhat a készüléked.

Samsung Galaxy A54

(#1392) robcsi1979 válasza Viktor0610 (#1391) üzenetére


robcsi1979
csendes tag

Köszönöm a segítséged de pontosan mi az a " teljes törlés "?

(#1393) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Néhány napja frissítettem a telóm szoftverét 8.32-re, majd utána szépen csodálkoztam, hogy angol nyelvű lett. Annyira nem zavart, de kíváncsi voltam az okára, de ezen topicot olvasgatva megvilágosodtam. Persze, hogy angolodott, mert nekem a fekete 5310-em van, amihez eddig nem is találtam magyar product code-ot. Sebaj ami itt szerepelt az alapján a pirosnak a kódjával "pros" magyar softot feltettem rá és minden ok, kerek a világ.
A gari téma annyira nem izgatott, mert ezek szerint eleve a boltban magyarították és a bolt adott rá garit nem nokia gari van rá.

Mindenesetre a biztonsági másolat készítése a memkártyára egy nagyon hasznos dolog. Azt viszont nem értem, hogy ha minden csengőhang stb... dolgot el tud menteni beállítás címén, akkor az én menüelrendezésem, kedvencek, navi gomb funkciók és aktív készenlét beállítások miért nem tartoznak bele a "beállítások" mentése kategóriába?

(#1394) Panthera válasza robcsi1979 (#1392) üzenetére


Panthera
őstag

Majd írj hogy mi lett az eredmény!

Nekem mindig szoftverfrissítést emlegetnek a zenelejátszási problémáimra, de így már nem merek nekivágni. Lefagyni ritkán szokott, de van egy másik probléma is amit még nem hallottam mástól. Gyakran nem ugrik át a következő számra; a lejátszónál (aktív készenlétnél) ott a zöld 3szög - vagyis elvileg play módban van -, de a a pillanatnyi idő a szám legvége (tehát a végén megáll). Ilyenkor "next" után továbbmegy, de már az őrületbe kerget.

Olcsó kijelzővédő fóliát tud valaki rá?

(#1395) sebgutkopf válasza Panthera (#1394) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Igazából azért frissítettem eredetileg az 5.81-esről a 8.32-esre (először angolra), mert a telefon már 2x újraindult a 5.81-essel. Mindig akkor történt, amikor egyszerre több dolgot akartam csinálni pl.: zenelejátszás közben hívást kaptam, és fölvettem, közben hogy a másik jobban halljon kihúztam a head settet és úgy beszéltem. Miután letettem folytatni akartam a zenélést és amikor visszugtam a fülest akkor újraindult. Egyszer simán telefonálás közben is újraindult a teló. Ez a 2 alkalmam volt 1 hónap alatt, de akkor is egy telefon legyen megbízható.

Szóval az angolt már pár napja használtam, tegnap óta a 8.32 magyarul is tud, eddig még minden ok, de ez úgyis hosszabb távon fog kiderülni. Sebességben nem vettem észre különbséget. Annyi tűnt fel, hogy a régi a naptárnál mintha nem kockázta volna be az aktuális dátumot, míg ez igen. Ha most már teljesen stabil lenne akkor azt mondom majd, hogy bevált, más elvárásom nincs.

(#1396) Panthera válasza sebgutkopf (#1395) üzenetére


Panthera
őstag

Nekem eddig 3 hónap alatt 5-6 alkalommal fagyott le, de mindig csak zenét hallgattam olyankor. Hívás közben ténleg (még jobban) kellemetlen lehet.
A headset csatlakoztatása/eltávolítása egyszer se csinált még ilyet. Ahány ember annyi féle hiba úgy látom.

(#1397) Viktor0610 válasza robcsi1979 (#1392) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs a kései válaszért, mobilról nem láttam, hogy írtál.
Szóval a teljes törlést ahhoz tudnám viszonyítani, mint mikor a számítógép winchesterét teljesen letörlöd.

Samsung Galaxy A54

(#1398) napsterné


napsterné
csendes tag

Wááá azt hiszem én naon beszoptam...telepítettem a telómra az új szoftvert és teljesen English lett....most mit tudok vele kezdeni?? vki mondjon valamííít pls!!

(#1399) napsterné


napsterné
csendes tag

Jaaa és nekem is Fekete 5310em van :(

(#1400) plus44 válasza napsterné (#1399) üzenetére


plus44
veterán

8.32-es szoft. Mert akkor egy új 8.32-eset raksz fel amit atisx fórumtárs egy oldallal ezelőtt linkelt be. Ott kiválasztod hogy piros vagy kék kell és frissíted. Aztán magyat lesz.

Más: Te gondolom alapból feketéve vetted a telód. Nem tudsz véletlenül helyet vagy bármit ahol tudok venni fekete elő-és hátlapot??

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.