Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) vasip


vasip
tag

olyat is olvastam hogyha vki ráteszi a telójára vagy vmi ilyesmi akkor nincs gari. igaz ez?

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#302) nemma válasza vasip (#301) üzenetére


nemma
addikt

Ha fel tudod rá rakni mindenféle trükk nélkül, akkor megnyugodhatsz, mert a garid megmarad! ;)

(#303) Dfa1979 válasza #54715584 (#297) üzenetére


Dfa1979
csendes tag

:))
neem, sajna nem az optika a hibás, mert amikor elkezdek zoomolni, akkor elkezdenek kifele menni a pontok a kép közepe felől a szélére, majd egy bizonyos szintű közelítésnél eltűnnek..

leszedtem egy új drivert, de még így sem tölt nekem :S

Elderly pair beaten with hammer...

(#304) vasip


vasip
tag

köszi szépen :C :C

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#305) Taci válasza attisx (#300) üzenetére


Taci
addikt

Ott a pont :K

Szóval Bog. :)

De akárhogy próbálom, akkor sem tölt USB-n. :(((

(#306) attisx válasza Taci (#305) üzenetére


attisx
addikt

A fejlesztői adatlap szerint is csak hagyományos módon tölthető...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#307) Viktor0610 válasza vasip (#304) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt is érdemes tudni a mindig változó, Everchanging téma jobban meríti a készüléket.

Samsung Galaxy A54

(#308) Turmoil válasza Taci (#298) üzenetére


Turmoil
senior tag

Van olyan kábel, ami a PC usb-re dugva tölti a telót, de annak nem az USB portján, hanem a normál töltő csatlakozón keresztül.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#309) m4rc! válasza m4rc! (#295) üzenetére


m4rc!
őstag

Errevki vmit? 5let? tanács?

We are analog players in a digital world

(#310) Viktor0610 válasza m4rc! (#295) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A két készülék eltérő célra használható elsődlegesen.

Az 5310 inkább zenelejátszásra, míg az E51 a WLAN és a HSDPA miatt inkább netezésre/e-mailezésre -"üzleti" célra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#311) #54715584


#54715584
törölt tag

mi ez az everchanging tema? picit bovebben? a neve is beszedes, de kene vmi konkret info :)

(#312) Viktor0610 válasza #54715584 (#311) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindig változik. Napszaktól, évszaktól, egyes ünnepektől függően.

Samsung Galaxy A54

(#313) attisx válasza Viktor0610 (#312) üzenetére


attisx
addikt

Pontosabban a készenléti kijelző (flash) háttere változik folyamatosan... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#314) #54715584 válasza Viktor0610 (#312) üzenetére


#54715584
törölt tag

es ilyet hol lehet beszerezni?
ez ingyenes?

(#315) attisx válasza #54715584 (#314) üzenetére


attisx
addikt

(#300)-ban linkeltem dussy fórumtárs munkáját.

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#316) #54715584 válasza attisx (#315) üzenetére


#54715584
törölt tag

bocsi, figyelmetlen voltam

(#318) m4rc! válasza Viktor0610 (#310) üzenetére


m4rc!
őstag

Gyorsaságra milyen? Mondjuk az E50-hez képest, olyanom volt.

We are analog players in a digital world

(#319) Viktor0610 válasza m4rc! (#318) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint az 5310? Passzolom, csak nagyon keveset volt a kezemben, azt is kikapcsolt álapotban... :U
Az Everchanging téma pedig már rég szerepelt itt v.melyik topikban, azt hiszem, lassította a készülék működését? :F

Samsung Galaxy A54

(#320) vasip


vasip
tag

Milyen "flash" témák vannak még ehhez a telóhoz?

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#321) energon


energon
tag

sziasztok!
nekem csak egyetlen kérdésem volna és szerintem bárki tud rá válaszolni akinek ilyen telefonja van. arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e a zenéket mappák szerint nézni illetve lejátszani vagy mindíg id3 szerint csoportosítja őket (csak ilyen nézet van?) ?
köszi eléőre is a választ!

(#322) Taci válasza energon (#321) üzenetére


Taci
addikt

Szia!

Előadók, műfajok, albumok és számlisták szerint lehet böngészni köztük. Bár én ezzel annyira nem foglalkozom, beállítottam, hogy az összes számot ismételje, és véletlenszerű sorrendben.

Tényleg, kérlek segítsetek. Nagyon idegesít, hogy amikor rányomom, hogy az összes zeneszámot játssza (véletlenszerű sorrendben), akkor a csengő- és jelzőhangokat is a listába veszi. De akarja a fene (már elnézést) azokat hallgatni. Valami megoldás rá?

Köszi! (ja, és ne lejátszási listával ha lehet, hanem valahogy úgy, hogy az Összes számban ne szerepeljen)

(#323) PoLizei válasza Taci (#322) üzenetére


PoLizei
aktív tag

A telefonmemóriában levő csengéseket játsza le? :F Nekem a lejátszó menüjében nem látszanak a csengőhangok. Ha netán a te általad feltöltött hangokról van szó, akkor azokat helyezd át a kártyáról a Galéria Hangok mappájába!

P*L****

(#324) gardener


gardener
senior tag

Úgy néz ki mint egy modern mozdony felülnézetből.
Csoda hogy nincs benne öngyujtó funkció. :P

(#325) Taci válasza PoLizei (#323) üzenetére


Taci
addikt

Nem, a gyárilag telepített csengő- és jelzőhangokat játsza le. Elég gáz. Az előadók között az Ismeretlen címszó alatt gyűjti őket.
Zenelejátszó -> Mindegyik szám -> ott kiválasztok egy számot, és onnantól játssza a többit is. És ebbe kerül bele telefonmemóriában lévő összes hang is.

[ Szerkesztve ]

(#326) vasip


vasip
tag

láttatok már olyan kütyüt aminek az egyik vége 3.5 jack bemenet a másik mag közvetlenül rajta egy kicsi hangszóró?
ha igen szóljatok lécci

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#327) vasip


vasip
tag

bocsi!nem bemenet hanem kimenet! :))

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#328) energon válasza vasip (#326) üzenetére


energon
tag

kismillió olyan hangszóró van aminek jack-es kábele van, ha erre gondolsz. általában kisteljesítményű erősítő nélküli hangszórók amik a lejátszóból táplálkoznak, egy ilyen telefon szerintem nem hajtja meg őket látványosan, bár ki tudja... nekem most konkrét példának egy ősrégi párszáz forintos kínai hangszóró ugrik be.
ha másra gondolsz akkor mond el újra :) vagy rajzold le :D

(#329) energon válasza vasip (#327) üzenetére


energon
tag

jaaa, most hogy gondolkodtam még rajta eszembe jutott hogy mobilokhoz létezik ilyen hangszóró amiről te beszélsz. valami 1-2 wattos jack kimenetű hangszóró... megpróbálok linket keresni.. ha nem sikerül akkor bocsi...

(#330) energon válasza energon (#329) üzenetére


energon
tag

ilyesmi
most evvan. nem ilyanre gondoltam és gondolom Te sem, de olyat most konkrétan nem találok...

[ Szerkesztve ]

(#331) vasip


vasip
tag

de vmi ilyesmire gondoltam.csak nem ilyen szétnyitható hanem egy sima ami közvetlenül a jack után már kis hangszóró
azért köszi! :R

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#332) vasip


vasip
tag

régen még láttam vhol egy ilyen kis hangszórót kb 1-2 éve de akkor még nem kellett.
most már csak azért is kéne mert van egy Stormblue A9+-om amit tudnék így kihangosítva hallgatni :DDD

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#333) vasip


vasip
tag

képnézegetéskor lehet zoomolni??

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#334) energon


energon
tag

biztos lehet, a nokiákon már rég lehet.

az cseszi fel az agyam, hogy mindjárt megjön a fizetés, akarok venni egy ilyen telefont és neten keresgélve mindenhol hülyének nézik az embert. már nem is a boltok zsugorisága, vagy trükközései akasztanak ki hanem hogy tényleg hülyének néznek.
van egy konkurens mobilos oldal ahol össze vannak gyűjtve a mobil boltok ajánlatai és 42 ezertől lehet kapni ilyen telefon... ELVILEG. gyakorlatilag ha piros színű az +3000 vagy nem adnak hozzá memóriakártyát, vagy 512-est ami szerintem nudli, vagy a garanciával variálnak. vagy mindezekkel együtt. vagy egyikkel sem de akkor 70ezer. például 6 hónap bolti garanciával 42ezer, 12 hónap bolti garanciával 50 ezer. nokia garanciával még drágább. pedig ha mondjuk idő közben a bolt lehúzza a rolót akkor jól jön a nokia gyári garancia. mondhatni ragaszkodok hozzá. és legyen 2 év (javítsák meg ha nem az én hibámból rpmlik el). és legyen piros. és memória kártya legalább 1 gigás legyen.
ha valaki tud ilyet budapesten 47 ezer alatt az kérem jelezze

köszönöm a segítséget !
sziasztok

(#335) maru válasza energon (#334) üzenetére


maru
aktív tag

A mai mobiloknál nagyon fontos a garancia (sajnos). Akármelyik modellről vagy gyártóról is legyen szó, nem lehet azt mondani hogy 100%ra megbízható. Szerintem csak onnan vegyél ahol megkapod a 2 év nokia garanciát.

(#336) AMD Power válasza energon (#334) üzenetére


AMD Power
titán

Ha normális gari jár hozzá akkor a boltok nem tudnak mivel trükközni. A bolti garikkal már lehet szívni keményen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#337) csonszi95


csonszi95
csendes tag

apám most vett egy ilyen nokiát...megven vele elégedve nagyon főleg a 2 gigás kari val már majdnem tele rakta :DDD ....majd rakok fel képeket(kölcsön kérem tőle[apámtol])...

Sony Ericsson 4 ever

(#338) extrem10


extrem10
csendes tag

Sziasztok!

Én is most vettem egy ilyen telefont és nekem is nagyon tetszik.
A 2 gigás kari az enyémben nem elég, mert már teli raktam videoval:)

(#340) vasip


vasip
tag

akiknek huzamosabb ideje van meg az nem tapasztalt olyaat hogy a hátolján lévő pötyik(haha :D ) lejönnek?
ezt elég sok helyen olvastam
esetleg vmi más külső időleges elváltozás(pl:billentyű kopás)

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#341) energon válasza vasip (#340) üzenetére


energon
tag

valaki azt írta hogy a nokia felirata is lekopott. ezt irtó kínosnak találom hogy a sony, a samsung, de még az alcatel is jobb anyaghasználattal dolgozik mint a nokia. kevés olyan készüléket láttam nokiából amin ne kopna a festék. a 6610-esem anyagában volt fekete, azzal nem volt gond, de ugyanez pl egy szürke telefonnál sokkal undorítóbb

(#342) Viktor0610 válasza energon (#341) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Sony Erissonról azért nem feltétlen csak a jó anyagminőségről lehet olvasni a topikokban. :D

Samsung Galaxy A54

(#343) zs.tom


zs.tom
tag

Apukámnak is lekopott a Nokiájáról a felirat!
Lehet az az oka, hogy sokszor veszi ki és rakja be a zsebébe az ember a telót! ;)

[ Szerkesztve ]

(#344) vasip


vasip
tag

valaki most elagyarázná nekem lépésről-lépésre hogy mi ez a flash.addig értam hogy képernyőkímélő meg játék meg mittudomain de tovább nem naon.
felteszem a telóra és onnan mit csinálok vele?

SE W910 (R1DA038) +1GB SanDisc M2 + HPM-70

(#345) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Van esetleg olyan 5310 tulaj, aki osszehasonlitotta a telcsit 6300-val?

Gondolkodom egy telefoncseren, de nem vagyok biztos benne hogy jo otlet.
- stabil az 5310 szoftvere?
- 6300nal jobb az mp3 lejatszoja? Lehet mappankent keresni, vagy csak olyan benan albumonkent/eloadonkent, amit az ID3 tagbol olvas be?
Ez fontos lenne, mert valogatas/mixalbumoknal mindig kulonrendezi a szamokat, ha az ID3 tag nincs rendesen kitoltve.
- jobb az akkuja mint a 6300-e?

koszi a valaszokat elore is

(#346) PoLizei válasza Coyote2000 (#345) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nem lehet mappánként keresni :(
És jut eszembe, válogatás albumok: ha a Nokia Music Managerrel töltöd fel a számokat, minden előadót külön mappába tesz, ezalatt van egy <albumnév> mappa, és ebben van a zeneszám maga. Tehát egy V.A. album annyi mappában lesz, ahány előadó szerepel rajta... Ezért -szerintem- az átláthatóság kedvéért célszerűbb simán bemásolni a könyvtárba, úgy, ahogy a gépeden van.
De a teló méretei mindenért kárpótolnak :C

P*L****

(#347) Helius


Helius
csendes tag

Sziasztok!
Ajánlanátok nekem ezt a telefont?
Lényegében eközött és egy SE W580 közt vacilálok.
Ezen bármilyen oprendeszeres programok futnak? Java programokat is tud futtatni?
A zenelejátszó rész könnyen kezelhető?
A memóriáját meddig lehet bővíteni kártyával?

Bocsi, ha nagyon amatőröket kérdeztem, kezdő vagyok a témában,,

(#348) ordogboc válasza Helius (#347) üzenetére


ordogboc
tag

Hello Helius!
Csak te tudod eldönteni, hogy jó-e ez a telefon neked vagy sem. Megosztanám egy-két, 2 hét alatt szerzett tapasztalatom veled:).
Oprendszeres alkalmazások (pl.: SIS) egyáltalán nem fut rajta lévén hogy S40-es platformja van. A java alkalmazásokkal probléma nincsen, nekem legalábbis nem volt (szótárak meg egy játék).
Memóriát pontosan nem tudom, de 4gb-ig lehet bővíteni az biztos.
A zenelejátszó rész nagyon jó, bárhogy rendezheted a számokat, egy két dalnál az album-borítót is kijelzi, a hangja is igen pazar, stb., ganz gut:). Zene hallgatásra jó választás.

(#349) ordogboc válasza Coyote2000 (#345) üzenetére


ordogboc
tag

Hello,

A software stabil, soha nincs vele gond (se fagyás se semmi), de a nagyméretű képeket (1600*12000, legjobb, u.n. 'kiválló' minőségnél) fényképezésnél valami csigalasúan menti el (ez mindenkinél így van?)
Az mp3-a jobb a 6300-nál (barátnőmnek olyan van) plusz a rádió is jobb, nekem mindig többet talál.

Az én akkum ha nem hallgatok sok zenét max 2 órát egy nap akkor 3-4 napig vígan bírja.

Rem.seg.

Boci

(#350) ordogboc válasza zs.tom (#343) üzenetére


ordogboc
tag

Ja, a felirat nekem is lekopott, óhatatlan, egyszerűen valami vacak festéket használtak, nem szabad vele törődni, jól néz ki nélküle is:):):)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.