Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) sebgutkopf válasza plus44 (#1590) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nálatok mit jelent a lerakás szó?
Nekem esett már le derék magasságából járólapra és semmi baja nem lett, még nem is látszik, hogy leesett.

(#1602) plus44 válasza sebgutkopf (#1601) üzenetére


plus44
veterán

ahogy érted fogtam el leraktam a betonra és lepatant a sarka ennyi volt :F akkor nekem ilyen kis selejtes darab....

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1603) plus44 válasza --Nozbert-- (#1600) üzenetére


plus44
veterán

ign ezt én is tapasztaltam. Akkor jó:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1604) Davzone válasza --Nozbert-- (#1600) üzenetére


Davzone
senior tag

Ezt hogy kell érteni?
Leirom hogy "hőzöng" és mit fog látni akinek küldöm?
hozong vagy
hzng??

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1605) --Nozbert-- válasza Davzone (#1604) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igen,hozong. Mondjuk kicsit hülyén hangzik... :(
De van még egy megoldás: hagyd bekapcsolva és írd rövid ö-vel,az talán nem eszik annyit.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#1606) zenonn


zenonn
csendes tag

Kösszííí! Ez műkszik! :C Viszont most nyomogatás közben felvetődött egy másik kérdés. Számítógéppel szinkronizáltam a névjegyzéket és egyes szeméjekhez képet is rendeltem. Hogy ne legyenek túl nagyok a gépemen lévő fotókat lekicsinyítettem 320x240-re. de a szinkronizálást követően, olyan kicsik leszenek ezek a képek hogy azt kb 96x96 os kijelzőt tudna teljesen kitölteni. Viszont ha én fotoózom a mobillal akkor rendes méretűek lesznek. Miért van ez? Nem lehet valahogy megcsinálni, hogy ne kicsinyítse le a gépről feltöltött képeket?

(#1607) sebgutkopf válasza plus44 (#1602) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Van rá esély, hogy valami eleve anyaghibás darab. :-( Ennyitől nem volna szabad károsodnia a burkolatnak. A helyedben kicsit morcos lennék.

(#1608) (jan) válasza sebgutkopf (#1607) üzenetére


(jan)
őstag

én nem kicsit vagyok morcos ...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1609) plus44 válasza (jan) (#1608) üzenetére


plus44
veterán

am. nem vészes majd mindjért nyomok fel egy képet, de tény hohy eléggé gáz hogy miuzán megkatam rá egy hónapra.....:S

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1610) zenonn


zenonn
csendes tag

MEgoldódott a problémám. Ha rámentem a telefonra a képeket és úgy állítom be a felhasználóhoz akkor nagy képet ad.

Nem tudja valaki, hogyan lehet a telefonkönyvbe a nevekhez elmentett születési dátumokat a naptárba is átültetni jelzéssel?

(#1611) (jan) válasza plus44 (#1609) üzenetére


(jan)
őstag

hát nekem elég vészes ... majd ah tudok énis rakok fel róla képet

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1612) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Hát tényleg jó ez a telefon! Szinte mindent kibír, pedig véletlenül kinnthagytam a motorom ülésén essőben! Csak aztán jutott eszembe hogy kinn van! Semmi baja nincs, megy tovább. A barátom K800i-jéhez hasonlítottuk, ő először nagyon meglepődött, mikor előhúztam a tokjából a telót! "Azta... ez... ennyire vékony?" Amúgy elég jól bírja a strapát, csak vigyázni kell hogy ne törjön el az előlap-hátlap és a kijelző. A kijelzője sokkal jobb a K800-tól, és az akksija is tovább bírja! Zenét hallgatni pedig imádok rajta! Azóta már a Pqi mp4-em a polcon hever! Ez sokkal szebben szól! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1613) Karlitosz


Karlitosz
tag

Nekem is ilyen telóm van!
1 hónapos a Vodától előfizus flottás csomagban. A Fekete változat!
Sokan irták itt, hogy ilyen-olyan bajuk van a szoftverrel!
Én is megfrissítettem másnap most 8.32 van de semmmi de semmi bajom semmivel!
Amit kaptam vele CD annak a segítségével csináltam semmi nokiaoldal, semmi pc szám semmi nem kellett egy 10 perc az egész! Mondjuk én is fostam nagyon, hogy angol lesz meg elbasz*m meg ilyenenek, de a kiváncsiságom győzött! Az bizots, hogy 2szer is akartak hívnni és kikapcsolt állapotot jelzett nekik, de stoftverfrissítés óta nem volt ilyen!
Engem érdekelne a kijelzővédő+tok!!!!
Hogy volt az 1600Ft???
Nem tudom elképzelni, hogy az e-bay ről amcsiból annyiért jött!
Az e-bay olyan mint a vater* jól tudom?
Segítenétek, hogy ott konkrétan hol kerressem ezt a tokot+kijelzővédő fóliát!
Vagy ha lehet itt is kapni Magyaro. vaalami webshopban vagy ilyesmi!
Köszike!

[ Szerkesztve ]

(#1614) szkury


szkury
tag

Helló!

Itt pl. több színben, és ajándék védőfólia + csuklószíj:

[link]

[link]

[link]

Hasonló, mint a v*!

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1615) Karlitosz


Karlitosz
tag

Köszönöm!
Aki szeretne saját témát a telójához, vagy meglévőt szerkeszteni(!), annak ajánlani
tudom ezt a progit: [link]
Miinden nokiával működik ami Series 40 kezelőfelületet használ!!!
JA és teljesen freeware!!!

[ Szerkesztve ]

(#1616) szkury


szkury
tag

NMT

Nekem ma jött meg, korrekt volt minden!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1617) Karlitosz


Karlitosz
tag

És mennyi HUF volt minden együtt?

(#1618) szkury


szkury
tag

8.62 USD mostani áron kb. 1850 Ft, ezt kb 10 napja rendeltem.

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1619) Davzone válasza szkury (#1618) üzenetére


Davzone
senior tag

Ez nagyon bejön.
rendeltem énis gyorsan egy feketét.
1647 HUF-ra jött most ki.
PAYPALON kb 2 perc alatt megvolt még az SMS is hogy levették a lóvét.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1620) szkury válasza Davzone (#1619) üzenetére


szkury
tag

Igen, változik az árfolyam. Ez a jó az e*-en! Én is feketét rendeltem.
Nekem 10 nap alatt megjött!

[ Szerkesztve ]

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#1621) (jan) válasza szkury (#1620) üzenetére


(jan)
őstag

hu srácok!

nekem is kéne fekete előlap mert az előző eltört ...

csak nincs pajpalim meg ettöl a külföldi rendeléstől is félek :(

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1622) plus44 válasza (jan) (#1621) üzenetére


plus44
veterán

minjdárt linkelek magyart neked!!

Szerl.: Tessék! ---->LINK<---- :DD

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1623) ReflX


ReflX
csendes tag

Hello!
Ma vettem egy ilyen telefont, eddig minden rendben megy rajta. 1 kérdésem lenne (egyenlőre :) ): Tudja valaki, hogy a hangszínbeállításoknál milyen egyedit érdemes csinálni, ami a legjobb basszus hangzást adja? Milyen értékekre állítsam a csúszkákat?

(#1624) Davzone válasza ReflX (#1623) üzenetére


Davzone
senior tag

Ezt magadnak kell beálitanod a saját fülesedhez.
Más kell egy nyitott és egy zárt füleshez,szal próbálgatni kell.
Nekem pl Pioneer fülbedugós fülesem van és le kellet vennem a mélyet mert fájt a fülem alapbeálitásoknál is akkora mélyet tud.
Nyitott füleseknél a pop beálitás jó kezdésnek.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1625) ReflX válasza Davzone (#1624) üzenetére


ReflX
csendes tag

Értem, csak gondoltam mivel nem olyan kifinomult a hallásom, esetleg valaki tud mondani egy általános basszus beállítást. Próbálkozom akkor, de azért várom a javaslatokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#1626) Karlitosz


Karlitosz
tag

Találtam olcsóbban előlapot [link]

(#1627) ReflX


ReflX
csendes tag

Tud valaki modani egy honlapot, vagy keresési módszert, hogy hogy tudok az 5310-esemre programokat keresni? Jól tudom hogy series 40 v5-ös oprendszer van ezekben? Csak a kimondottan erre a platformra írt szotverek mennek rajta, vagy mások is? Help me!

(#1628) Karlitosz válasza ReflX (#1627) üzenetére


Karlitosz
tag

Hát sajna én sem találok pedig nagyon sokat kerestem.
De csak gagyi játékok meg talán 1-2 gagyi szoftvert találtam,
mint pl ilyen, hogy SMSküldő minek???? ott a PCSuite meg különben
a telefon is tud küldeni sms-t minek hozzá program úgyhogy ilyen gagyiságokat találtam sajna. De viszont tudok egy tuti oldalt ahol rengeteg téma, csengőhang, háttérkép, java games van! Ha valakit érdekel:[link]
Regelés után megadod a mobilod tipisát és csak azokat listázza ami a tiedre jó
én napokig el tudtam az oldalon bogarászni...
Sajan tehát s40-re nem nagyon van szoftver, én is nagyon szeretnék
szóljon valaki ha tud!
Következő telóm tuti wifi-s lesz és symbianos!

(#1629) ReflX


ReflX
csendes tag

Köszi a segítséget!
Még 1 kérdésem lenne: a beépített zenéket le lehet törölni valahogy a telefonról? NEkem még nem sikerült.

(#1630) Karlitosz válasza ReflX (#1629) üzenetére


Karlitosz
tag

Szerintem nem lehet letörölni, de miért akarod?
kaptál vele egy 2Gb kártyát nem?

(#1631) sebgutkopf válasza ReflX (#1629) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A telefon memóriájában lévő csengő és jelzőhangokat nem lehet letörölni, de minden más zenét és hangot nekem sikerült lepucolnom róla. Volt valami album demo valahol a telón, vagy a memkarin.
Asszem azt engedte, hogy áttegyem azokat a mappákat a memkarira, de törölni még mindig nem tudtam. Utána megpróbáltam a mappát átnevezni, amit szintén meg tudtam tenni (így legalább a mappa lista végére került, ami nem érdekel). Ezt a mappát meg egyszer a számítógépre csatlakozott telóval intézővel sikerült likvidálnom. Valamit meg a zenelejátszón keresztüli törléssel tudtam eltüntetni.

Amúgy nem értem minek pakolnak egy csomó sz@rt rá a telóra, és még törölhetetlenné is teszik! :(((
Ha valamit mindenképpen adni akarnak azt tegyék rá a dobozban lévő cd-re, én nem szeretek fölös mappákat kerülgetni és baromságokkal foglalni a memóriát.

Mondjuk ez a hülye programokra is igaz. Nekem telefon kell nem yahoo lófüle és társai. Kuka mind a játékokkal együtt. Aki játszani akar vegyen playstationt az játékra való.

(#1632) (jan) válasza sebgutkopf (#1631) üzenetére


(jan)
őstag

gyorsformázni kell a memkarit ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1633) orbano


orbano
félisten

Sziasztok!

Egy gyors kérdés: csatlakoztatott füles esetén is érvényes a billetnyűzár a lejátszó gombokra?

A vér nem válik VAZZE!™

(#1634) Tothgera30 válasza orbano (#1633) üzenetére


Tothgera30
Ármester

NEM!
:DD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1635) ReflX válasza (jan) (#1632) üzenetére


ReflX
csendes tag

És azt hogy? :)

(#1636) (jan) válasza ReflX (#1635) üzenetére


(jan)
őstag

fogsz egy kártyaolvasót

beletolod a gépbe

sajátgép--- formázás--- gyorsformázás ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1637) orbano válasza Tothgera30 (#1634) üzenetére


orbano
félisten

Akkor rohanok megvenni :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#1638) Davzone válasza Tothgera30 (#1634) üzenetére


Davzone
senior tag

Ezt nem értem.Ha bevan dugva a füles és lezárod a billt akkor a szélén a lejátszó gombok sem működnek.vagy tévednék?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#1639) plus44 válasza Davzone (#1638) üzenetére


plus44
veterán

nem ez így van.Tök mind1 hogy van füles vagy nincs!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1640) orbano válasza plus44 (#1639) üzenetére


orbano
félisten

ez mekkora baromság... legalább másoltak volna rendesen zenetelefont... na mindegy, úgyis olcsó strapatelefonnak veszem... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#1641) Tothgera30 válasza orbano (#1640) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez rendes zenefon, és nem másolták, mert szerintem jobb a w880/890-től is! Van összehasonlítási alapom, mert előtte az volt!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1642) Tothgera30 válasza szkury (#1614) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ilyen nekem is kellene! Ki ad el itt a ph-n? Mert nekem kell és megvenném!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1643) Wilika válasza sebgutkopf (#1631) üzenetére


Wilika
aktív tag

Aki meg zenét hallgat, az vegyen Hifitornyot, vagy Discmant, az zenehallgatásra való.
Ugyan miért ne játszhatnék a telefonomon? Van vagy 70 megányi java játék, és még 20 mega egyéb applet. :) (OperaMini, IM kliens, térkép, stb.)
Voltak előadások mikor haverral BT-on keresztül tökjól eljátszottunk egymás ellen.
Azt persze én sem értem, hogy minek törölhetetlenné tenni a mintazenéket rajta. Amúgy azok azért kerülnek a memkarira a gyártás után, hogy a frissen kibontott telefonod azonnal tudjon mit játszani, afféle tesztvideók/számok.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1644) Wilika válasza orbano (#1640) üzenetére


Wilika
aktív tag

miért? Billentyűzár nem azt jelenti, hogy most berakom a kulcsok mellé (amúgy hülye lennék), bármi történik ne kapcsolgasson semmit?
Amúgy keskeny jószág, én zenelejátszó-módban be szoktam dugni a zsebembe (jobb zsebemben csak a mobil van, semmi más), és még nem volt olyan, hogy hirtelen, minden szándékosság nélkül váltott volna. (viszont zseben keresztül is megtalálom rajta a hangszabályzót ami ugyan úgy néz ki, mintha a p_csömet igazgatnám a buszon állva, de kit érdekel :DD )

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1645) Karlitosz válasza Wilika (#1644) üzenetére


Karlitosz
tag

Wilikia?
Honnan van neked 20mega progi meg 70 meg játék?
Nem tudsz valami linket?

(#1646) plus44 válasza Wilika (#1643) üzenetére


plus44
veterán

Hello Wilika!!!

Jó újra látni, akakrom mondani olvasni:D Engem csak a játék része érdekelne méghozzá a Bounce. Haveromnak megvan S40-re de én csak 60ra találtam meg és nagyon kéne. Fizeni nem fizetnék érte de még fizetősen sem találtam meg nemhogy ingyen szal ha esetleg ez benne lenne a repertoárban annak nagyon örülnék!! Vagy ha bárki tudja!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#1647) orbano válasza Tothgera30 (#1641) üzenetére


orbano
félisten

hét elején megjön, meglássuk (w800-am van, azt azért még zenetelefon). de ha tényleg billentyűzárat kell oldanom egy számléptetéshez, akkor felejtős...

A vér nem válik VAZZE!™

(#1648) orbano válasza Wilika (#1644) üzenetére


orbano
félisten

w800-on úgy néz ki a dolog, hogy ha rá van csatlakoztatva a füles a telefonra, akkor a dedikált play gomb és a hangerőszabályzó, amik a telefon oldalán vannak (határozott nyomáspontú, kemény, kicsi gombok) akkor is működnek, ha bekapcsol a billentyűzár. tehát ha menet közben unod a jelenlegi számot, vagy valamiért le kaarod állítani a lejátszást, belenyúlsz a zsebedbe és vakon megnyomod. vagy még ha elő is kell venned, egy gombnyomás. nem kell ránézni a telefonra, feloldani a biletnyűzárat és leállítani.

emellett még kíváncsi lennék arra, hogy bejövő hívás esetén mit tesz a lejátszó. abbamarad a zene és hívás végén folyatódik?

A vér nem válik VAZZE!™

(#1649) Wilika válasza Karlitosz (#1645) üzenetére


Wilika
aktív tag

Itt egy srác rendszeresen tölt fel játékokat.
http://www.mobilesmania.com/forum/index.php?s=94166b4a6df18cade8edc35ea4d52b47&showtopic=34815&st=915

A többi progit meg guglival vadásztam össze.
(vpm budapesttérkép, Morange kliensprogi (leginkább MSN-re használtam, míg rossz volt a laptopom, OperaMini, Kaywa reader vonalkódolvasó, pdf gyorsnéző, TXT megjelenítő, egyebek)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#1650) Wilika válasza orbano (#1648) üzenetére


Wilika
aktív tag

Hát, mi mást csinálna? Hirtelen elhallgat a zene, jön a hívás, felveszed, beszélsz, leteszed, és folytatja tovább.
Amúgy, mint mondtam, mikor beteszem a zsebembe, akkor a zenelejátszó képernyőjén hagyom, ilyenkor ugyan aktív a telefon gombsor is, de sok mindent nem lehet vele csinálni. (a némítás, nem sanszos, hogy benyomódna, de még a jobbra balra sem nyomódott meg nekem eddig)
Szóval jah, ez is használható ugyanúgy. (ha egy gomb benyomódhat rajta, akkor az összes többi is, szóval nem értem minek kéne olyan billzár funkció, amikor csak a dedikált zenegombok aktívak)

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.