Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) szasanyi válasza melcsy26 (#450) üzenetére


szasanyi
félisten

Sokáig nekem sem volt, de megelégeltem, hogy a 10k-s meg a 40k-s mobilon is ugyanaszt látom. :((( A szoftver gyári (NOKIA), nincs semmilyen korlátozás, van frissítési lehetőség, és persze bármilyen kártyát elfogad. Különböző témák (menük) mehetnek rá, nem úgy mint a vodás telókra. Ott legtöbb esetben nem, vagy alig változtat a kinézeten. Arról nem beszélve, hogy sokszor nem tud annyit a telefon, mint a gyártó által arra a típusra kiadoot, eredeti szoftverrel. :U A másik két szolgáltatót nem ismerem ilyen jól, de gondolom hasonló lehet a helyzet.

(#452) Davey7 válasza szasanyi (#449) üzenetére


Davey7
senior tag

Jaja,nekem viszonylag közel van és még a rokonokat is meg tudom látogatni :))

De tuti,hogy újonan vetted? Én már fürödtem be GSM bolttal... 6230i azt mondták,h új és tényleg 0perces volt,aztán használtam egy fél évet és el kezdett furcsaságokat csinálni,aztán ugyanabba a gsm-boltba adtam be és srác vmi kódot beütött és kiderült h már vagy másfél éves a készülék,aztán ott problémázott,de mondtam,h tőletek vettem és ti basztatok át engem,így csak bevette,de buktam valamennyit...azóta (1,5év) v3x-em van és semmi baja,de le akarom cserélni a zene miatt,de 44k az nem kevés pénz így még tűnődök rajta,meg lehet,hogy várok egy kicsit és lehet karácsony körül ruházok be egy újra,de még nemtudom,hogy lesz pénzem...

[ Szerkesztve ]

(#453) szasanyi válasza Davey7 (#452) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez meg milyen kérdés? :F Persze, vadi új, dobozban, én csomagoltam ki, tettem bele az akkut, stb. És mint mondtam, számlás ár és 2 év garancia. Annyi eltérés van a k..va drága kiadáshoz képest, hogy ehhez csak 512MB kártya jár. Na, de ez nálam nem volt gond, és vettem 1.8k-ért egy 1GB MicroSD kártyát, így nekem elég. ;)
Összesen úgy 5-6 db telefont vettem már tőlük - nem csak magamnak. Volt garanciális probléma (sw frissítés és csere) is de gyors és korrekt volt az ügyintézés. 72 órán belül helyben cserélik a problémás készülékeket, ez sem hátrány!
Egyébként semmi közöm hozzájuk, és részesedést sem kapok tőlük. :)

(#454) Davey7 válasza szasanyi (#453) üzenetére


Davey7
senior tag

Jó egy boltról ilyeneket hallani! Köszi ;) Így eléggé meggondolandó!

(#455) korcsi


korcsi
veterán

Hali!

Pannonnál mekkora memória kártyát adnak hozzá?

Előre is köszi!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#456) korcsi válasza korcsi (#455) üzenetére


korcsi
veterán

up?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#457) AMD Power válasza korcsi (#455) üzenetére


AMD Power
titán

Ha jól emlékszek 2GB-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#458) nemma válasza korcsi (#455) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem is 2Gb, ha jól emlékszem ;)

(#459) korcsi válasza nemma (#458) üzenetére


korcsi
veterán

Köszi!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#460) szasanyi


szasanyi
félisten

Fotohall akciós ár (független, 2GB Nokia MicroSD): 49.900 HUF. Hátha érdekes vki számára... :U

(#461) #40731136


#40731136
törölt tag

Üdvözlet!
Ha most lenne rá 40-42e Ft-om, és fontos lenne a jó zenelejátszási képesség, és hogy ne legyen kinyithatós/szétcsúsztatható akkor tudnátok ajánlani ezt a telefont nekem? Egyébként nagyon tetszik, szép, és sok mindent tud, legalábbis ami nekem kell, azt biztos :DD
Köszi a választ: gempula

[ Szerkesztve ]

(#462) nemma válasza #40731136 (#461) üzenetére


nemma
addikt

Erre most mit lehet válaszolni?
Igen, én ajánlanám, nekem nagyon tetszik a telefon, árához képest pedig elég sokat is tud! :K

(#463) #40731136 válasza nemma (#462) üzenetére


#40731136
törölt tag

köszi :)

(#464) capafog23 válasza #40731136 (#463) üzenetére


capafog23
őstag

Szerintem is nagyon jó a zenelejátszása. 2GB-ra nagyon sok zene felfér, a minőség is jó szerintem, és külön jó pont ez a zenelejátszó, mivel lehet előadó, album szerint rendezni a számokat. Viszont a kamerája elég gyenge, nekem ez nem számított, nekem az volt a lényeg hogy a telefon viszonylag kicsi legyen, jól nézzen ki, és egyben úgymond mp3 lejátszó is legyen. Ezeknek a kritériumoknak tökéletesen megfelel.

(#465) Fucsi


Fucsi
tag

Sziasztok VODÁnál adják hozzá a2 gigás mem kártyát?Köszi aválaszt :R

(#466) #40731136 válasza capafog23 (#464) üzenetére


#40731136
törölt tag

köszönöm ezt a kimerítő választ. :R

(#467) korcsi


korcsi
veterán

A kijelző bal felső sarkában az ezüsz színű háromszögnek van valami szerepe, vagy az a kijelzőn lévő fólia sarka?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#468) Viktor0610 válasza korcsi (#467) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annál fogva tudod levenni a fóliát, illetve, ha épp' rajta szeretnéd hagyni a készüléken, azt a kis ezüst háromszöget vedd le onan, és a sarkot is ragaszd le.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#469) Neró válasza Fucsi (#465) üzenetére


Neró
őstag

Teljes belső memória: 30 MB
Memóriakártya típusa Micro SD max. 2 GB

| www.diablohungary.hu

(#470) Viktor0610 válasza Neró (#469) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a válasz arra, hogy a Vodafone mellékeli-e a két gigabájtos memóriakártyát? :D

Samsung Galaxy A54

(#471) Neró válasza Viktor0610 (#470) üzenetére


Neró
őstag

Igen.A válasz egyértelmű.......Nem. :P

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#472) Panthera


Panthera
őstag

Nem tudok dönteni ez és a 6300 között. Utóbbi a strapabíró fémház miatt szimpatikus, a topicalany pedig az mp3 képességek miatt. Sokak szerint viszont nem túl minőségi a külső...
Egyáltalán, ha egy átlag mai telefont nézünk (pl. 6300) akkor azoknak a zenei minősége milyen egy 10-20e ft-os mp3 lejátszóhoz képest?

(#473) AMD Power válasza Panthera (#472) üzenetére


AMD Power
titán

Én már csak a tartozékok miatt is inkább a 5310-t venném. Arról nem is beszélve ,hogy a 5310 a háza nem olyan kényes mint a 6300.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#474) Panthera válasza AMD Power (#473) üzenetére


Panthera
őstag

Persze, sokkal több a kiegészítő, van usb kábel, 2 Gb memóriakártya, normálisabb füles...meg azzal a kis jackkel se kell szórakozni.

Érdekes, hogy Te a 6300-t tartod kényesnek. Mert az gondolnám hogy az bírja jobban a gyűrődést. Állítólag bírja az esést és a kulcscsomó se karcolja. Egy másik fórumon a 5310re írták jó páran hogy nyöszörgős.

Kösz a hsz-t!

(#475) AMD Power válasza Panthera (#474) üzenetére


AMD Power
titán

Tudod mennyire karcolóik az fém burkolat rajta??

Állítólag bírja az esést és a kulcscsomó se karcolja

Ezt nem tudom ki mondta de hülyeséget beszélt. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#476) gizda válasza capafog23 (#464) üzenetére


gizda
senior tag

és rendes 3.5jack csatlakozót kapott ezért a nokiának big respect :R

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#477) szasanyi válasza AMD Power (#473) üzenetére


szasanyi
félisten

Ráadásul bazira csúszik az a polirozott aluminium.

(#478) szasanyi válasza gizda (#476) üzenetére


szasanyi
félisten

Úgy bizony. :K És ha beledugsz egy Seinheiser CX300 fülest, seggre ülsz garantálom!

(#479) gizda válasza szasanyi (#478) üzenetére


gizda
senior tag

:K én a HD415-ösöm dugnám bele de úgy... :D

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#480) melcsy26


melcsy26
csendes tag

A vodafonnál nem adják hozzá a 2gigás memóriakártyát?????? :Y :Y :Y :Y
:O :(( :o :Y :W

(#481) szasanyi válasza melcsy26 (#480) üzenetére


szasanyi
félisten

Úgy néz ki. Viszont van vodafone ikon! ;]

(#482) AMD Power válasza melcsy26 (#480) üzenetére


AMD Power
titán

Előfordulhat. Én már semmin nem lepődök meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#483) Buko01


Buko01
tag

Sziasztok!
Segitség kellene
tudnék egy 3 órát használt telót
és egy zsirujat na most ami különbség

a 3 orás telo joval olcsobb (viszont T-mobile-s) ez még nem is nagy baj mert megtudom oldani de akk a garancia ugrana....

a másik 8k val drágább viszont zsiruj 2 év nokia garival független

Kérdésem a következő
hallottam olyan h a különböző szolgáltatók megváltoztatják a telot és h a t-mobile is? mert akkor nekem ojan telo nem kell én nem hordozo ma logojukat majd ha ök fizetnek nekem :D

és h mejiket érné meg?

3órás : 28K foliás minden mint1 uj T-mobile-s sütés = garancia elvesz.. 2 év gari
zsiruj 36K abszolut uj minden 2 év gari független

Melyiket érné meg? kell ezeket javitanI?

Üdv: Buko

Ui. Helyesirást ne nézzétek :D bocsi érte

Sennheiser MX460 al jol szol?

[ Szerkesztve ]

(#484) Viktor0610 válasza Buko01 (#483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel "sütéssel" együtt a 8 ezer forint különbség már kevesebb, nekem megérné a különbözetet megfizetni a két év jótállás miatt... :U

Samsung Galaxy A54

(#485) Buko01 válasza Viktor0610 (#484) üzenetére


Buko01
tag

Tehát akkor az újat? én is azzal szemezgettem és ez jol szol a Sennheiser mx460 aL?
tehát van olyan mint egy mp3 ugye? nekem föleg zenére kell köszi a gyors választ

(#486) Viktor0610 válasza Buko01 (#485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ismerem ezt a Sennheisert, de biztosan szebben fog szólni, mint a gyári fülhallgatóval.

Samsung Galaxy A54

(#487) Buko01 válasza Viktor0610 (#486) üzenetére


Buko01
tag

rendben ezer köszi!

(#488) Buko01 válasza Buko01 (#487) üzenetére


Buko01
tag

lenne még egy kérdésem...
Angol menüs 5310 megéri-e?
valahogy házilag lehet rátalálni magyarosítást? :)
elöre is köszi

(#489) AMD Power válasza Buko01 (#488) üzenetére


AMD Power
titán

Angol menüs? Attól függ mennyiért... illetve milyen garival.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#490) Buko01 válasza AMD Power (#489) üzenetére


Buko01
tag

1 hetes igen angol menüs :S 35K használatlan de szerintem 30K ban ellehet hozni a garanciárol most kérdezem az eladót

(#491) Fucsi


Fucsi
tag

Hiall!
Adnak a vodánál 2 gigás kártyát!Én 27-ért vettem atelot B kategóriás előfizuval.
A hangereje óriási,még egyszer sem használtam maxon(pedig diák vagyok,meg kicsit süket is XD)...a hangminősége is jó(nemtudim összehasonlítani 100ezres tzelókkal,de a sony walkmanaknél jobb ahangminősége! :R
ÉN AJÁNLANÁM ÍGY EGY HÉT TAPASZTALAT UTÁN! :R

(#492) melcsy26 válasza Fucsi (#491) üzenetére


melcsy26
csendes tag

Szia!
Neked kopik a hátulja??Mert az a tapasztalatom hogy nem mindenkinek kopik.....

(#493) szasanyi válasza melcsy26 (#492) üzenetére


szasanyi
félisten

Az enyém pölö kopott rendesen, és mivel ronda volt, a maradékot én távolítottam el. Így most homogén, sima (szürkés)fekete a hátlap. :U

(#494) AMD Power válasza Buko01 (#490) üzenetére


AMD Power
titán

35K? 51K-ért már van 2 év garis magyar menüs.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#495) Buko01 válasza AMD Power (#494) üzenetére


Buko01
tag

Jaja tudom szoval jegelve:D

(#496) Panthera válasza szasanyi (#493) üzenetére


Panthera
őstag

Csak a hátlap kopott meg?
Hát úgy látszik tök mindegy melyik telefont veszek, mert mind kopik...

(#497) Panthera


Panthera
őstag

Be lehet állítani ébresztésnek tetszőleges mp3-at vagy rádiót?

(#498) attisx válasza Panthera (#497) üzenetére


attisx
addikt

Igen, be lehet állítani. Csak arra kell figyelni, hogy ha rádiót állítasz be, csatlakoztatva legyen a füles is, mert az az antenna...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#499) szasanyi válasza Panthera (#496) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, csak az. Miért vkinek máshol is kopik? :U

(#500) Panthera válasza szasanyi (#499) üzenetére


Panthera
őstag

A Nokia felirat...

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.